Opinie o CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. w Rybnik

Andrzej 12

Uwielbiam te babki, miła obsługa , wszystko na czas i zgodnie z prawem. Gdyby wszystkie firmy tak działały życie byłoby dużo łatwiejsze . Pozdrawiam wszystkie miłe Panie

Alexis

Hmm wymuszają to jest twoja subiektywna opinia. Jak dzwonią do Ciebie z ofertą to albo kupujesz albo nie, nikt nie może Cię do niczego zmusić. Śmieszą mnie tego typu komentarze, bo jak coś masz to po co kupujesz ponownie?? To tak jakbym poszła do piekarni kupiła chleb, a sprzedawczyni zaproponowałaby mi jeszcze dwa inne chleby, zakupiłabym w sumie 3 a później rozpowiadała, że w tej piekarni wepchnęli mi 3 chleby i co ja mam z tym zrobić, nie chodźcie tal ludzie bo wciskają pieczywo. Decyzja należy do Ciebie a Oni wykonują tylko swoją pracę, nie można mieć pretensji do świata za brak asertywności. Pozdrawiam

jerry

Prawdą jest, że szkoleń jest dużo i ciągle coś nowego wchodzi, co powoduje że coraz więcej wydajemy na "dostosowanie sie do przepisów". Jak nie BHP to pierwsza pomoc albo pożarowe, teraz znów szkolenia z danych osobowych. Wszystko jest ok dopóki nie wejdzie PIP albo inny organ i nie zacznie sprawdzac, wtedy okazuje się ze szkolenia są potrzebne i na szybko je muszę uzupełniać. I takie firmy robią to najszybciej.

ruuu

Dla mnie najważniejsze jest to, że atmosfera każdemu odpowiada, ale ciekawi mnie jednak czy wypłata jest adekwatna do powierzanych obowiązków. A socjale dorzucają?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Zuzka

Ja pracuję już rok i jest zajebista ekipa, a szkolenia behapowskie i pierwszej pomocy no nikt mi nie powie że to jest niepotrzebne.

Aleksa

Pracuję w IBM 2 miesiąc, ciężka praca, bo rozmawiam z ludźmi, którzy czasem bywają bardzo nie przyjemni, ale produkt sprzedajny;-) Najważniejsze jest umowa, kasa na czas i stałe godziny pracy, miła atmosfera, laski od początku mi pomagały, bo przyszłam zielona, no i da się zarobić ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. - Rybnik

• Jak się pracuje w CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.
4.1/5 Na podstawie 136 ocen.
  • Przemysłowa 3
    44-203 Rybnik

CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.