Opinie o CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. w Rybnik

Roksana 1963

Pracowałam w firmie miesiąc i niestety musiałam odejść z powodów osobistych. Extra godziny pracy, ekipa bardzo fajna, atmosfera niczego sobie. Klienci różni, produkty sprzedajne, a szefowa pomaga i szkoli. Firma nastawiona pro Klientowi, trzymają wysokie standardy. Polecam Wam pracę w IBM;-);-)

Małgorzata

Nasza męka z Instytutem Badań Marki zaczęła się 5 lat temu, kiedy to były dyrektor dała się naciągnąć na te szkolenia. Po telefonach z zarzutami, że musimy wykupić kolejne szkolenie bo to z projektu i należy je zakończyć nowy dyrektor też dał się w naciągnąć kupując kolejne "NIEZBĘDNE SZKOLENIE". Po jakimś czasie znowu telefon, tym razem otrzymali odpowiedź negatywną "Nie będziemy już kupować żadnych szkoleń". (usunięte przez administratora) że wgląd do tych szkoleń ma PIP i my ich i tak nie unikniemy. Wybór szkolenia i te ceny 690 lub stacjonarne wyznaczone przez nich miejsce i czas 1200. Przez te wszystkie lata były telefony, osoby dzwoniące były bardzo nachalne i niemiłe. Dwa dni temu znowu telefon z informacją, że zostało nam jeszcze jedno szkolenie i sprawa będzie zamknięta. Oczywiście to kolejna bzdura. Ostrzegam nie dajcie się naciągną i nie ulegajcie groźbą z ich strony. (usunięte przez administratora)

Dyrektor
@Małgorzata

Ja również jestem dyrektorem w Szkole Podstawowej i uważam, że dobre szkolenia zawsze są przydatne. Brak podnoszenia kompetencji w zakresie bezpieczeństwa naszych podopiecznych jest nieodpowiedzialne i ze szkodą dla uczniów. Jak można wypisywać cos tak absurdalnego. Najnowsze szkolenie, które wdrażam dotyczy przeciwdziałania dyskryminacji w szkole. Każdy materiał w tym zakresie się przydaje. Obecne czasy niosą w szkole zupełnie inne zagrożenia niż przed 20 laty, tym bardziej dziwi mnie owa męka, o której pisze mój przedmówca. Szkolmy się, wdrażajmy dobre praktyki, nie uciekajmy od odpowiedzialności i nie zasłaniajmy się tym, że nie chcemy czegoś robic bo ktoś nas zmusza do tego. Sami odpowiedzmy sobie na pytanie: Czy jestem odpowiedzialnym dyrektorem czy też nie? Dla mnie sprawa wyjątkowo prosta. Odpowiadam za uczniów i robię wszystko co w mojej mocy żeby czuli się w szkole bezpieczne.

Żenadaa

Te opinie pozytywne są kogoś z firmy, ludzie nie wierzcie w to. Jaki poważny przedsiębiorca siedział by na portalu dla pracowników jakim jest go work i miał czas pisać takie rzeczy, puknijcie się w głowę. Ten portal się po to, żebym napisać jaki jest pracodawca, jaką jest praca w danej firmi dla osób które chcą się w niej zatrudnić. Idźcie po rozum do głowy

Jerzy Gliwice

Chciałem podzielić się swoją opinią na temat Instytutu Badań Marki. W czerwcu zadzwoniła do mnie Pani z ofertą współpracy przy wdrażaniu RODO. Zgodziłem się początkowo na niezobowiązujące spotkanie, które jak się później okazało przerodziło się w dłuższą współpracę. Przedstawiciel IBM przyjechał do mnie do firmy, przeprowadził audyt, opracował komplet niezbędnej dokumentacji, napisał politykę bezpieczeństwa i zapewnił roczną opiekę w temacie RODO, a dodatkowo przeszkolił na miejscu wszystkich pracowników. Polecam Instytut jako rzetelnego partnera, profesjonalnie wykonana usługa, kompetentni ludzie i miła obsługa. Życzę Wam dalszych sukcesów - pozdrawiam.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Jerzy Gliwice

Krzysztof 123

Moje doświadczenia z Instytutem są jak najbardziej pozytywne. Polecam tą firmę i Ich usługi szkoleniowe, które uważam za profesjonalne i nie mam żadnych zastrzeżeń. Szczególne pozdrowienia dla Pani Basi, która zawsze wprawia mnie w dobry nastrój.

Bogdan

Ja od lat szkolę się z IBM-em i jestem już na nich skazany ;-);-) Faktycznie często dzwonią i czasem mnie to denerwuje bo odrywają mnie od obowiązków i są upierdliwi ale generalnie nie ma się czego czepiać to Ich praca. Obsługa miła, zaświadczenia zawsze na czas, jak czegoś nie wiedziałem to Pani na infolinii mi pomogła, nigdzie nie muszę jeździć a papiery mam w porządku, nawet ludzi szkolę ta samą metodą i dla mnie jest ok.

Kama

Pracowałam w IBM 2 lata i zaciążyłam. Świetna ekipa, praca trudna ale dająca satysfakcję i ciągły rozwój . Szefostwo dba o ludzi , dobrze płacą , wymyślają cuda wianki przy każdej możliwej okazji aby pokazać że o nas pamiętają , od dnia kobiet , tłustego czwartku , urodzin każdego pracownika po święta . Nie można narzekać , ja osobiscie nie mogę się doczekać powrotu , mam nadzieję że początkiem nowego roku uda mi się wrócić do pracy . Gorąco pozdrawiam całą ekipę IBM i wszystkich Klientów .

Carolina

Pracuję w firmie 3 miesiąc i jestem zadowolona. Praca nie jest łatwa, bo pracuję z żywym organizmem - Klientem :-)To co dla mnie ważne : - umowa o pracę, dla mnie dobre wynagrodzenie i w terminie , elastyczny czas pracy i pomoc koleżanek . Początki były trudne bo i klienci są wymagający, ale dzisiaj jestem dumna z siebie i do pracy przychodzę z uśmiechem ???? Cieszę się i jestem dumna że mogę pracować w takim zespole . Pozdrawiam Wszystkich.

Urszula

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko tu piszecie? Jak się pracuje, czy warto interesować się firmą?

Ula
@Urszula

Hej bardzo mi zależy na jakichkolwiek informacjach o tej firmie, na internecie są opinie bardzo dobre ale również firma jest wyzywana id naciągaczy i oszustów. Co myśleć?

Widzę, że konkurencja nieźle poczyna sobie na stronie Intytutu:-):-) Stare powiedzenie mówi, że nie ważne jak się gada,tylko, że się gada. Poniższe wpisy pokazują niemoc i flustracje konkurencji,która nie potrafi uporać się z własnymi słabościami i wylewa wymiociny na stronie myśląc że poważni i logicznie myślący ludzie ,którzy przynajmniej trochę znają przepisy ,wiedzą, że z punktu widzenia prawa poniższe posty do stek bzdur i nie umiejętna interpretacja przepisów, bądź celowe działanie na szkodę spółki i szkalowanie jej dobrego imienia. Poniżej dwa przykłady :-):) Np :przepisy dotyczące ochrony praw konsumenta dotyczą osób prywatnych -fizycznych,a nie prawnych. Co w rozumieniu oznacza,że jeżeli przedsiębiorca z przedsiębiorcą zawiera umowę,czego skutkiem jest faktura VAT, wówczas nie podlega ustawie . Z informacji które zdążyłem zaczerpnąć z regulaminu IBM mimo że nie muszą respektować praw konsumenta(bo ustawa nie obejmuje przedsiębiorców ),idą swoim klientom na rękę i jeżeli jest potrzeba to uwzględniają reklamację -więc plus za ukłon w stronę klienta;-) Co do szkoleń eksternistycznych,w świetle prawa nie istnieje taka nazwa. Forma dopuszczona do obiegu z mocy Ministra Gospodarki to samokształcenie kierowane.Udział w kursie zgodnie z prawem polega na samodzielnym przyswojeniu wiedzy, na podstawie materiałów szkoleniowych i zdaniu egzaminu testowego weryfikujacego wiedzę kursanta.Poprawnie wypełniony test daje pozytywny wynik egzaminu, a tym samym jest podstawą do wydania zaświadczenia potwierdzającego zdobycie wiedzy w temacie obejmującym program szkolenia. Dokumenty są tak samo prawomocne jak w przypadku szkoleń stacjonarnych. Myślę, że co do formy zależy to tylko od upodobania, a jak to mówią z gustami się, nie dyskutuje. Są ludzie którzy stanowczo wola szkolenia stacjonarne, a są tacy którzy posiadają doświadczenie i w celu aktualizacji (bo dokument w świetle prawa ważny jest przez dwa lata) wolą formę samokształcenia. Najważniejsze jest to, że obie formy dopuszcza się do obiegu ,zatem bez względu na jaką kursant się zdecyduje dokument jest respektowany przez uprawnione służby. W wolnej chwili postaram się pokazać więcej nieprawidłowości opisanych na tym portalu. Życzę wszystkim miłego wieczoru :-)

Jessi
@Gość

Praca ciężka bo cały dzień rozmawiasz z ludźmi a wiadomo że Ci są różni. Super ekipa, kasa zawsze na czas, zarobki bardzo przyzwoite, są prowizje i premie. Często wychodzimy wcześniej za dobry wynik, jest mnóstwo konkursów, szefowa nas cały czas szkoli i dba o dobrą atmosferę w biurze. Ja pracuję od 2 lat i jestem zadowolona .

Omi
@Jessi

@Jessi Hej średnio ile można dostać na rękę ? Na rozmowie słyszałam że są tj trzy wyplaty.

Ali

Hej mam pytanie czy ktoś w Bielsku pracował w tej firmie ? Mam pytanie również do pracowników czy premie faktycznie są takie super ? Pozdrawiam :)

Tymon

Jeśli ktoś ma roszczenia wobec firmy to forum nie jest właściwym adresem

Dominika

Na stronie Instytutu Badań Marki jest dostępna oferta pracy na stanowisku telefonicznego doradcy klienta. Gwarantowana jest umowa o pracę, przyjazne środowisko oraz wszelkie niezbędne narzędzia. Czy są tutaj osoby które pracują obecnie na takiej pozycji? @Karina czy pracujesz w tej firmie? Czy benefity pracy opisane w ogłoszeniu mają odzwierciedlenie w rzeczywistości? Z góry dziękuję za merytoryczną opinię.

Mariola

Wczoraj zadzwoniła do mnie pani z Instytutu badania marki z ofertą dokumentacji z giodo, ktoś wie czy to potrzebne jest? Prowadze mały zakład i pierwsze słyszę zebym coś musiała robić w tym zakresie, jakies instrukcje, polityke bezpieczenstwa??

Współpracuję z IBM od 3 lat w życiu większych bzdur nie słyszałam. Panie są bardzo miłe i zawsze pomagają, ostatnio dostałam jako stały klient zaproszenie na bezpłatną konferencję dotyczącą bezpieczeństwa pracy. Dzwonią z różnymi ofertami szkoleniowymi, ale nie zdarzyło mi się, żeby ktoś mnie straszył albo bezczelnie potraktował. Ja uzupełniam z Nimi wszystkie szkolenia i jestem zadowolona, polecam innym, szybko, sprawnie i komfortowo, a co najważniejsze przynajmniej nie muszę nigdzie jeździć ;-)

???????????? Co ma wspólnego Urząd Pracy z szkoleniami dla pracodawców ????? Szkolenia w zakresie BHP wstępne , okresowe, Pierwsza Pomoc , przeciwpożarowe , instruktaż stanowiskowy czy ocena ryzyka zawodowego są nie potrzebne ?? BHP- owcy się śmieją z tych szkoleń?? Ciekawa teoria , bo w świetle mojej wiedzy i przepisów to podstawa którą potwierdza KP. Ja również zatrudniam BHP- owca niestety nie przeszkoli mnie jako pracodawcy bo to mój pracownik etatowy zaś dokumentów w zakresie pierwszej pomocy czy ochrony przeciwpożarowej nie wystawi bo zajmują się tym specjaliści z uprawnieniami jak inspektor ppoż czy ratownik medyczny . Dodam jeszcze ze jestem po kontroli PIP-u i nikt się nie śmiał z tych certyfikatów i nie podważył słuszności ich posiadania . Zatem proponuje korzystać z usług firm szkoleniowych które spełnią Pańskie oczekiwania , bo nikt nie karze Panu korzystać z oferty tej spółki . Ja firmę polecam , nie mam żadnych zastrzeżeń . Zarówno jakość obsługi jak i oferta szkoleniowa są na wysokim poziomie . Życzę powodzenia i wielu sukcesów.

Codziennie na maila otrzymuję oferty tego typu szkoleń, takich firm są setki, PIP kontroluje poprawność zasad bhp i kadrowych w firmach, te szkolenia już w większości przeprowadzane są przez e-learning, nawet duże firmy które maja swoje platformy tak szkolą swoich pracowników, przynajmniej w mojej firmie takie szkolenia odbywają się zaocznie i nigdy nikt mi tego nie zakwestionował.

młody
@Paweł

A co za różnica czy internetowo czy z behapowcem, chociaż ja tam wole jechac na szkolenie i to najlepiej ze spaniem i w jakieś ciekawe miejsce xd

Robot
@Mariola

Jak sie chce prowadzić działalność to trzeba znać sie na przepisach , bo z tego co piszesz to nie masz zielonego pojęcia co to GIODO

@Robot

Giodo i rodo

@Robot

Giodo to trzeba mieć ale teraz trzeba wdrażać rodo z tego co wiem to ma IBM

Igor

Czy sprawa tych niesłusznych oskarżeń została wyjaśniona?

Instytut
@Igor

W związku z publikowanymi nieprawdziwymi informacjami na temat Instytutu, spółka podjęła stosowne kroki prawne.Zachęcam do zapoznania się z linkiem http://ibm.org.pl/pozew/pozew_dobra_osobiste.pdf

Karina
@Instytut

Dobrze że się tym zajęliście :-) Nie można bezkarnie pisać takich bzdur . Życzę Wam powodzenia .

Lola

Mam może trochę głupie pytanie.. czy do biura dostać się można tylko windą czy schody również są? To jakaś kamienica chyba jest? Pytam dlatego, bo mam niemiłe wspomnienia z windami..

Katerina

Pracuję od 3 miesięcy, super babki, miła atmosfera, kasa zawsze na czas albo i przed, mam 2 małych dzieci i pracuje od 07:30 do 15:30 to dla mnie mega wygoda, a i często wychodzimy wcześniej. Polecam firma spoko.

Tolka

Lolka jeśli myślałaś, że ci zapłacą za przychodzenie do pracy to się zawiodłaś- trzeba lubić ludzi i być pracowitym. Ja pracowałam rok- do operacji: szef dba o pracowników, są premie, nagrody-ale dla dobrych pracowników- to nie Caritas. Nie zdarzyło się, żeby do 10-ego nie było przelewu. A Dyrektor to nie koleżanka tylko szef, jeśli tam ci było źle to chyba nigdzie indziej nie pracowałaś. ja 10 lat chodziłam do poprzedniej pracy z bólem żołądka a tam szłam z uśmiechem i jeśli będzie miejsce to wrócę tam po chorobowym.

Piotrek

Dołączam się do pozdrowień ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. - Rybnik

• Jak się pracuje w CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.
4.1/5 Na podstawie 136 ocen.
  • Przemysłowa 3
    44-203 Rybnik

CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.