F.U.H Menadżer

Pszów

Opinie o F.U.H Menadżer

Miś

Co się dalej dzieje z firmą?

alan

Menadżer to jest firma handlowo usługowa @szymi, główną ich działalnością jest handel komputerami i sprzętem komputerowym, ale też świadczą usługi w zakresie serwisu i napraw. Może to Cię zainteresuje??

pan żyłka

to jest ta firma która rzekomo może mnie nauczyć być menadżerem? to jestem nią zainteresowany, ale nieco w innym kontekście. a mianowicie jeswtem menadżerem od wielu lat w różnych firmach ale mam w sobie żyłkę również dydaktyczno - pedagogiczną, czy znajdzie się dla mnie w takim razie njakieś stanowisko pracy w tej firmie?

enigma
@pan żyłka 04.02.2015 16:02

Firma Usługowo Handlowa Menadżer Kabut Łukasz" jest przedsiębiorstwem działającym w charakterze sklepu wielobranżowego. Wielobranżowego czytaj sprzęt komputerowy. Tak znalazłem w internetach więc @pan żyłka chyba będzie zawiedzony. A ja mam pytanie odnośnie tego w jaki sposób owa firma obchodzi się ze sprzętem ?

szymi
@enigma 22.02.2015 07:19

a już myślałem , że trudnią się jakimiś szkoleniami biznesowymi dla przyszłych menadzerów. A tak to pewnie można tutaj uzyskać pracę jedynie na kaise jako sprzedawca :/ chociaż pewnie jak na taką mieścine jaką jest Pszów to i tak całkiem dobra opcja bo gdzie indziej można w pobliżu jakąś robotę dostac...

ymiany

hmm tak sie zastanawiam czy ta firma to jeszcze istnieje, kliknalem w losowa strone na goworku z okolicy i trafilem na taka firme z ciekawa nazwa. tak wlasciwie to moze jestescie w stanie pomoc komus potzxrebujacemu a nie tylko siedzicie przed tymi komputereami. vtotal nieogar chyba trzeba poszukac innego miesjca do rozmowy.

były pracownik

Też pracowałem w Mendżerze i Panią E..... wspominam bardzo nie mile..., ale dzięki Bogu to przeszłość.....

smerfetka

jestem tego samego zdania ... przejechałam się na jehowce, właścicielce e-print

a ludzie myśłą że jehowi to wzór uczciwości a tu psikus:))))))) trzymajcie się z daleka od wszystkich .......

CIEKAWSKI

Przepracowałem i kasy nie dostałem :)

dorota

zdecydowanie za długo!!!!!!!!!!!!!!

ciekawosc

Dorotko a ile tam pracowalas??

szukam pracy

A jak teraz jest w tej firmie? Posty sa z roku 2010- czy teraz sie coś pozmieniało?

haha

Sąd, nad kim?

;(

97osób?????? kurcze to jest średnie przedsiębiorstwo ten Menadżer .... ale ktoś ma fantazje..... pozazdrościć polotu

haha

Chyba pracowalo w sumie 97 osób w tej firmie, a teraz to raczj biede klepia. Jak chcesz dolaczyc do grona osob zawiedzionych zapraszamy do firmy Menadzer, niezadowolenie gwarantowane.

malutka:D

ciekaw jestem jaka firma wraca ????? bo z pewnoscia menadzer to już nie firma :)

Gal Anonim

Oooo... widzę że firma wraca!!! Oj, to przepraszam

malutka

Przepraszam wszystkich! Kłamałam. Dziękuję za współpracę

mala

na czym polega katalogowanie w tej firmie ?? i czy zarobki w tej firmie są uczciwe? Proszę o szczerą odpowiedź Pozdrawiam wszystkich

...

Witam ja też pracowałem w F.U.H. Menadżer, ale raczej nikomu bym tam nie polecał pracować, chyba że do kogoś kto chce sobie dorobić.... np. do emerytury...

mariusz

szkoda czasu na tą firmę jeśli ktoś chce pracować na 1/4 lub 1/8 etatu, pracując po 8 godzin faktycznie to życzę powodzenia, aha wynagrodzenie wypłacane w ratach w granicach 1000zł przy 200h przepracowanych.

tara

Zapoznany to zapewne ktoś firmy E-print? Panie zapoznany, czy się nie mylę? Dlatego będzie obsmarowywał!!!

papra

Pracodawca bardzo uczciwy. Wypłata tygodniowa. Nikogo nie zwplnił. Nieuczciwi sami odeszli.

zapoznany

z tego co slyszalem pracodawca firmy menadzer jest sprytny i rzeczywiście [usunięte przez moderatora] swych pracownikow ile sie da,rozumie jesli sie pracuje i jest wyplata to ok.ale jesli jej nie ma to o co chodzi?ja osobiscie bym sie nie podejmowal pracy w tej firmie!jesli chcesz to zaryzykuj ale jesli po 3 miesiacach ci powie zegnaj lub zacznie kombinowac to sie wtedy nie zdziw!no to tyle z mojej strony.

zainteresowana

hmm każdy co innego więc pracować w menadżer czy nie?

podolik

Jak można!!!! [usunięte przez moderatora] to jeszcze próbują zniszczyć uczciwue działającą firmę Menadżer z Pszowa!

tara

Dzień Dobry. Firma E-PRINT odebrała ode mnie tonery z drukarek, czy to ta?

ZAINTERESOWANA

Witam Mam kilka pytań na temat firmy menadżer i pracy w tej firmie. Czym właściwie firma się zajmuje na czym polega praca czym się zajmuje no i jak wygląda płaca. Za każde informacje będę wdzięczna.

Zostaw opinię o F.U.H Menadżer - Pszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.U.H Menadżer