STEPCLOSER S.A

Śląskie

Opinie o STEPCLOSER S.A

Marta
użytkownik zarejestrowany

Jeżeli opinie były usuwane to widocznie naruszały regulamin forum. Każde forum rządzi się swoimi prawami, zawsze możecie zapoznać się z regulaminem. Forum służy do wymiany informacji między pracownikami na temat danej firmy i pracy w niej. Trzeba poruszać takie kwestie jak ,zatrudnienie, rekrutacja czy atmosfera. Od nikt nie zamieścił takich informacji, czy wśród użytkowników są osoby zatrudnione w firmie?

Arek
@Marta 12.08.2017, 09:30

Nie, bo tej firmy już nie ma. Zostawiła tylko długi.

Danny6

jeśli szukacie rzetelnych informacji o tym gdzie warto się zatrudnić na śląsku, to warto zapoznać się z ta stroną http://slask-praca.pl/. Nie zamieszczają tutaj co prawda ofert pracy, ale można znaleźć praktyczne informacje dotyczące rynku pracy, bezrobocia, branż które potrzebują najwięcej pracowników itd.

Krzysiek

Usuwanie prawdziwych opinii to jedyne co admin potrafi robić chyba...

inkakawazbozowa

To jak w końcu działamy bo trochę cicho tutaj :/

ocochodzi

@Lajkonik możesz mieć rację. Nie znam się na tym dokładnie ale z tego co można wyczytać na internecie to rzeczywiście co innego zarząd a co innego osoba odpowiedzialna za firmę (czyli np. za finanse). moze trzeba do tego podejsc od innej strony?!

Jj25

Wie ktoś czy tylko pracownicy są poszkodowani czy jeszcze ktoś? Podwykonawcy czy współpracujące firmy czy coś?

Proszę admina, aby nie usuwał tego komentarza po raz kolejny! Jeśli ktoś nie otrzymał należnego wynagrodzenia od Stepcloser zapraszam do dołączenia do grupy! Mamy nadzieję, że grupowo coś zdziałamy i pokażemy tym oszustom, że z ludźmi się tak nie postepuje! https://www.facebook.com/groups/1103280759791798/?fref=ts

Anonim

Wypłaty za wrzesień wciąż nie widać...

Sowa

Dzień dobry! Czy wszyscy czekacie jeszcze na wypłatę?

Mr
@Sowa 01.11.2016, 18:22
Dzień dobry! Czy wszyscy czekacie jeszcze na wypłatę?

Tak

Stepku****

Plucky! Od kilku dni proponuje się z nimi skontaktować, ale nadzwyczajnie mnie zlewaja jak i Was! Wspólny pozew sądowy to wg mnie dobry pomysł, lecz wątpię, że realizacja sie powiedzie :/ Również nie otrzymalem swojej wypłaty i juz nie wiem co robić Jutro wyślę skargę do PIP-u, ale to i tak nie wiele zdziała :/

Socialmenaghi

Dziękuję wszystkim za te informacje. Przynajmniej wiem gdzie nie warto słać cyfałki, a Wam życzę powodzenia.

Socialmenaghi

A kto tam w ogóle jest prezesem? Z kim był problem w kontakcie? Kogo unikać, a z kim rozmawiać?

Zostaw opinię o STEPCLOSER S.A - Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STEPCLOSER S.A