Opinie o Appdate w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Appdate. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Appdate o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Appdate w Kraków

Anonymous Nowy wpis

The company already changed its name to Codahead, and it's clear why too much bad reputation built with its clients and employees and now wanted to have a clean slate. Do not make a mistake if joining this company.

Mariusz Nowy wpis

Boicie się o redukcje etatów ?

X Nowy wpis

Laptop jeden z najgorszych jakie miałem w życiu, nie dbają o pracowników, przymusowe wolne na żądanie itp :) Nie polecam

Hamilton Nowy wpis

Bądźmy dobrej myśli, że firma utrzyma ten stan. Chociaż to wszystko zależy od sytuacja jak będzie dalej się przedstawiała.

Aplikowałeś do firmy Appdate? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR
TM

Czy firma nadal rekrutuje pracowników? Posypały się jakieś zwolnienia ostatnio?

Pfffdd

Straszliwie negatywne wrażenia. Osoba rekrutująca żula gumę i siedziała w czapce podczas rekrutacji. Czysty brak szacunku. Sama rekrutacja najgorsza jaka mnie spotkała do tej pory.

fajnie
@Pfffdd

Może zamiast marnować czas na wylewanie żali w internecie, po prostu zacznij się uczyć? Swoją drogą jeśli kogoś obraża założona czapka to nie pozostaje mi nic innego jak współczuć jego przyszłym współpracownikom...

Elżbieta
@fajnie

@fajnie Tutaj na forum GoWork.pl każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Uważam, że na temat warunków zatrudnienia w Appdate napiszesz nam coś i Ty. Jak oceniasz tego pracodawcę? Udzielasz się na forum więc wnioskuję, że jesteś zatrudniony w tej firmie. Napisz proszę czy się nie mylę?

Poszukiwacz

hej, jestem na etapie poszukiwania pracy, czy ktoś mógłby opisać jak wygląda praca w codahead z perspektywy pracownika na poziomie mid/regular? jak wygląda atmosfera, przerwy w pracy, rodzaj umowy, wypłaty na czas, ilość stresu, napięć/spięć, perspektywa rozwoju i stabilnego zatrudnienia, towarzystwo? proszę o jak najwięcej info zanim wrzucę sivika :-) dzięx

nie polecam
@Poszukiwacz

Hej napisałem wyżej moją opinie - totalnie nie polecam

JP
@nie polecam

A ja polecam, powody znajdziesz w mojej opinii :)

JP

Spędziłem w Codahead 1,5 roku. To było ok roku temu i to była moja pierwsza praca jako ios dev. Atmosfera była luźna i zdrowa, czasem wręcz "rodzinna". Pracowałem głównie przy dwóch produktach ale w jednym ekosystemie. Ciekawy, wymagjący, sporo integracji z hardwarem - było trochę legacy no ale hej... rzucajcie kamieniem jak nie napisaliście czegoś co po 3/4 latach nadawało się tylko do zaorania ;) Najważniejsze, że nowe moduły pisaliśmy w inny sposób i, że nie brakowało chęci zespołu/managementu żeby poświęcić temu trochę uwagi. Kasa zawsze w terminie, wszystko można dogadać - dla mnie to było idealne miejsce na początek. Firma na porządnym plusie więc nie ma się co bać o stabilność zatrudnienia. Dodatkowo niektórzy sobie mogą polatać do stanów. Za "mojej kadencji" zespół od mobilki przechodził z zarządzania bezpośrednio przez founderów na nowozatrudnionych managerów - tu było trochę niedoróbek (jak w większości firm, także obecnej ^^) ale napewno nie tak jak wspomniał kolega poniżej, że "Planowanie tam nie istnieje". Ogólnie polecam nie czytać opinii frustratów tylko samemu zobaczyć co i jak na rozmowie ;)

nie polecam

Firma nie chce od dłuższego czasu zapłacić mi pieniędzy za ostatni miesiąc pracy także nie polecam. Poza tym praca na 7-8 letnich komputerach - dosłownie widziałem dziewczynę, która pracowała na macu (z wejściem na płyty cd) który nie miał 3 czy 4 klawiszy xD Planowanie tam nie istnieje, dostajesz zadania i rób nikt nie weryfikuje nic i dowiadujesz się po 2 tygodniach, że jednak wszystko ma być całkiem inaczej. Pensję często nie były wypłacane na czas i jak napisałem w pierwszym zdaniu, firma nie chce mi zapłacić za ostatnią fakturę po tym jak się zwolniłem

Daniel

Każdy popełnia błędy ale na podstawie pracy jednej osoby nie powinno się oceniać dobrej firmy jaką jest Appdate

Barbara

@Michał, jesteś zainteresowany pracą w firmie? Na jakim stanowisku? Napisz jeśli będziesz na rozmowie rekrutacyjnej. @420, a Tobie jak poszła rozmowa o pracę? Mógłbyś napisać o co Cię pytali i jakich kwalifikacji wymagali? Rozumiem, że jesteś rozczarowany, ale szczegóły mogłyby pomóc osobom przygotowującym się do takiej rozmowy. Obecnie firma szuka pracownika na stanowisko PHP Developer. Czy ktoś z Was jest zainteresowany tą propozycją firmy?

Mariola
@Barbara

Propozycja wisi od dobrego miesiąca, więc pewnie ktoś się im już zgłosił. Jest jeszcze ważna w ogóle?

Tomasz
@Mariola

Nie widziałem żadnych aktualnych ofert pracy z tej firmy. A czy Ty byłaś może na rozmowie kwalifikacyjnej i zdecydowałaś się na zatrudnienie? Jak to było w Twoim przypadku - skąd zainteresowanie firmą Appdate? Zachęcam Ciebie, jak i wszystkich innych do pisania o swoich odczuciach i doświadczeniach z rozmów rekrutacyjnych, a także zatrudnienia. Będą to bardzo pomocne informacje dla osób zastanawiających się nad dołączeniem do firmy.

Od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad rekrutacją do Appdate. Zauważyłem, że firma zmieniła nazwe na Codahead. Z jakiego powodu? Jak obecnie się tam pracuje? Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat atmosfery, zarobków, możliwości rozwoju, managementu i projektów? Polecacie prace w Codahead?

Rekrutacja bardzo poniżej przeciętnej. Zajęła 3 godziny zamiast deklarowanych półtorej. programista odpowiedzialny za rekrutacje techniczną na pytanie jakiego IDE (Xcode czy AppCode) używają w firmie zareagował drwinami z kandydata. Nie polecam.

Barbara

@anonymous, na jakie stanowisko aplikujesz i czy już wysłałeś swoje CV? Napisz czy już miałeś rozmowę o pracę i jak wyglądała. Możesz pochwalić się również efektem tej rozmowy. Może ktoś jeszcze aplikował do Appdate i chce się podzielić swoimi doświadczeniami, jeśli chodzi o rekrutacje?

Bede aplikowac, dam znac jak poszlo

Barbara

Firma Appdate oferuje się rekrutacją na nowe stanowiska pracy. Proszę o opinie dotyczące tej firmy. Strona internetowa firmy przedstawia pokrótce proces rekrutacji i wymagania, które muszą spełnić kandydaci zgłaszający się do pracy. Wpiszcie opinie na temat różnych stanowisk w tej firmie i atmosfery w niej panującej, a także o kadrze, która tam pracuje, jak i o ewentualnych korzyściach dla zatrudnionych. Czy według Was warto rekrutować do Appdate? @Adam M, dodaj rozwinięcie swojego twierdzenia. Co znaczą te "wielkie możliwości rozwoju"?

Adam M

Wielkie możliwości rozwoju

Bardzo solidna, profesjonalnie zorganizowana firma, oferująca konkurencyjne wynagrodzenie. Wymagania rekrutacyjne są dość spore, ale za to dzięki temu gdy trafisz do zespołu, masz pewność że pracujesz ze specjalistami a nie ofiarami rekrutacyjnej łapanki. Produkt realizowany przez firmę jest bardzo ciekawy i na pewno pozwala się rozwinąć. Oczywiście bywają niedociągnięcia, zwłaszcza w warstwie zarządzania ludźmi i pracą (można odnieść wrażenie, że firma cały czas eksperymentuje i błądzi we mgle w tym obszarze), ale na tle innych firm w których pracowałem jest naprawdę w porządku. :) Polecam, dobra opcja do rozwoju. (acz nie dla juniorów, bo tacy nie są w ogóle rekrutowani)

boguś

Możecie coś więcej powiedzieć o firmie i o ludziach w niej pracujących?

kasia

Stawki średnie. Dużo niespełnionych obietnic.

Zostaw merytoryczną opinię o Appdate - Kraków

• Jak się pracuje w Appdate?

Zobacz opinie na temat firmy Appdate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Appdate
2.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Celna 9 lok. 4
    30-507 Kraków