Appdate

Kraków

Opinie o Appdate

Adam M

Wielkie możliwości rozwoju

Bardzo solidna, profesjonalnie zorganizowana firma, oferująca konkurencyjne wynagrodzenie. Wymagania rekrutacyjne są dość spore, ale za to dzięki temu gdy trafisz do zespołu, masz pewność że pracujesz ze specjalistami a nie ofiarami rekrutacyjnej łapanki. Produkt realizowany przez firmę jest bardzo ciekawy i na pewno pozwala się rozwinąć. Oczywiście bywają niedociągnięcia, zwłaszcza w warstwie zarządzania ludźmi i pracą (można odnieść wrażenie, że firma cały czas eksperymentuje i błądzi we mgle w tym obszarze), ale na tle innych firm w których pracowałem jest naprawdę w porządku. :) Polecam, dobra opcja do rozwoju. (acz nie dla juniorów, bo tacy nie są w ogóle rekrutowani)

boguś

Możecie coś więcej powiedzieć o firmie i o ludziach w niej pracujących?

kasia

Stawki średnie. Dużo niespełnionych obietnic.

Zostaw opinię o Appdate - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Appdate