Opinie o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. w Oława

Fedrigo

Ta firma to kołhoz ludzie stąd uciekają! Wracasz do domu i nie masz sił i tak cały czas nie masz czasu wziąść oddechu bo norma norma . Podnoszą normy A pieniądze te same . Jedni zapiera... Na wszystkich maszynach A drudzy ledwo potrafią robić na dwóch. A pieniądze te same

...

Pracuję na Hydroniku zm.zielona prawie dwa lata i nie przypominam sobie aby ktokolwiek zwolnił się z pracy przez złą atmosferę. Odkąd pamiętam jest cały czas ten sam skład.

Xxxxx

Jeśli czyta to ktokolwiek z działu hr, to wszystko niestety prawda. I żadne zebrania i żadne pogadanki nic tu nie zdziałają. Ludzie mają dość, ale nie powiedzą nic, bo boja się właśnie tego, że sprawa zostanie zamieciona pod dywan, a oni sami poniosą konsekwencje właściwie PRAWDY.(usunięte przez administratora)

Ilona
@...

. Jest tragicznie tylko to jest ukrywane. Wszytko ukrywają koleżanki Anety.zreszta one mają lepiej bo mało pracują przy niej. Mechanicy w sumie jeden jest kumasty i koleżenski reszta to tumany siedzą schowami za tablicami nic nie robiąc. Jeden to nieudany mechanik samochodowy próbuje coś zrobić często nieudacznie i po omacku nie potrafi wytłumaczy i często jest arogancki

Bartosz
@Xxxxx

Niepokojące jest to, co piszecie. Rzeczywiście w firmie mają miejsce sytuacje, które można sklasyfikować jako (usunięte przez administratora) Jest to poważne przestępstwo, więc tego typu wypowiedzi powinny być odpowiednio uzasadnione. Mam nadzieję, że podacie przykłady, które potwierdzą to zjawisko bądź je zdementują.

Dggxs

Niema to jak walić l4, płakać jak to plecy bolą a faktycznie symulowac i jeździć po mieście. Bo bym zapomniała, dorabiac na lewo jako kierowca. Tylko w eber takie warunki.

N.N
@Dggxs

Do apteki po leki każdy sobie może pojechać. A to że ktoś sobie próbuje dorobić lub zmienić pracę to się wcale nie dziwię .

Mycia
@Dggxs

(usunięte przez administratora) kogo obchodzi kto co robi Lepiej Zająć się swoimi sprawami A nie czy ktoś siedzi na l4 i dorabia od tego są osoby by to sprawdzić.

M.m
@Dggxs

Eberspacher celowo powstało w godzikowicach żeby po 5 latach ogłosić upadłość. Hala jest nowa i łatwo ją sprzedać chociażby dla Chińczyków od akumulatorów swiadczy o tym coraz mniejsza produkcja duże koszty utrzymania

Gfvj
@N.N

To chyba ktoś musiał robić te leki i cały tydzień włącznie z nocami jeździł do apteki. Jak ja was widzę to niezle układy z nim macie, a może po prostu mu dajecie? Bo co niektóre to takie maślane oczy mają. Pewne osoby powinny pilnować co swoje bo im ktoś może zabrać i będzie płacz jak niedawno...

Xxxxx
@Gfvj

Myślę, że nikogo nie powinno interesować co kto robi na l4, ale w tej firmie widzę, że ludzi interesuje absolutnie wszystko. Miło by było gdyby każdy zajął się naprawdę tym co ważne, A nie tym co robią inni, bo po co. Przestanmy być takimi smutnym ludźmi byleby zrobić komuś pod górę.

Hyyyy
@Gfvj

Może się ktoś zajmie swoim życiem? A nie czyim

Xyz

Czy to prawda że zwalniają pracowników? Niedługo wracam z macierzyńskiego i nie wiem czy szukać innej pracy

Monter

Powiedziano mi na rozmowie 2600 zł brutto, a na umowie było 2300+300 premii brutto! Nie wiedzieli co będę robić, nie wiedzieli o co pytać. Tak naprawdę to kierownik i lider byli osobami nieodpowiednimi do swoich stanowisk!

Pytano mnie co potrafię, ale opisu co będzie do robienia to nie potrafili mi odpowiedzieć!

Polecacie pracę na magazynie?

Ciekawa

Jakie zarobki?

Xxxxxx

To co dzieje się w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie... Dziwne, że taka młoda firma, a ma takie problemy. Poruszacie tutaj temat liderki z hydronica, fajnie, że się pojawił, szkoda tylko, że zostanie za chwilę uciety i Pani A będzie dalej robiła to co robi z jeszcze większą satysfakcją. Mam cichą nadzieję, że ludzie w końcu przestaną się bać i powiedzą jak naprawdę jest. W tej firmie trzeba zmienić naprawdę dużo, aby ludzie zaczęli z chęcią tam przychodzić. Pozdrawiam.

chętny

Jakie zarobki?????

Przystępne. Zależy jaki dział. Kompletacja i magazyn w porządku

chętny
@Dolores

produkcja ?????

Vvvv
@chętny

Zależy jaki dział praca nie jest ciężka ;)

N.N

2200 odradzam

olo

ludzie jeśli chcecie isc do logistyki (planista materiałowy) to tylko jak lubicie sado maso!!!!!! KATASTROFA...……. (usunięte przez administratora) Nie polecam najgorszemu wrogowi!

Sam nie wiem

Jak wyglada praca w logistyce ? Czy w pierwszych dniach pracy nowa osoba zostanie spokojnie wdrożona w obowiazki ? Czy naprawdę jest aż tak źle ?

Lff
@Sam nie wiem

Jest gorzej niz mozesz sobie wyobrazac.

Tomasz

Witam, czy ktoś wie jak wygląda praca w dziale kontrolingu ? Czy wiadomo dlaczego tak często szukają osób do działu ? Czy osoby odchodzą same, czy pomaga się im w podjęciu decyzji. Ile osób pracuje w dziale ?

@Tomasz

Ogólnie jest niedobór ludzi. Zwiększą się produkcją to i ludzi potrzebują wszędzie

Martynka
@Dolores

Nie polecam nikomu nawet wrogowi iść na dział elektryczny. Liderki, inż.bez wiedzy mechanicy cwaniaki nic nie potrafią Marek, Witek to dwa asy. Sciemniacze i nieudacznicy.

Optymistka
@Martynka

Mam ponad trzy letnie doświadczenie w pracy na dziale elektrycznym i naprawdę ten dział jest bardzo wymagający .Wielokrotnie miałam problemy na robotach i zawsze Witek i Marek szybko je rozwiązywali oraz przekazywali cenne wskazówki. Nie rozumiem skąd taka Twoja opinia bo są to świetni fachowcy i potrafią sobie poradzić w każdej kryzysowej sytuacji .Może czegoś nie zrozumiałaś albo po prostu nie umiałaś z nimi współpracować.

Analityk
@Tomasz

Czy wiadomo na jakim poziomie może się spodziewać osoba z 3+4 letnim doświadczeniem w dziele kontrolingu ?

Robol

Jak ktos juz tutaj wspomnial p.Marta (bardzo sympatyczna) to chyba jedna z niewielu osob, ktora chce cos zmienic w tym kolchozie i widac, ze jej zalezy. Z tego co zaobserwowalem to wiekszosc biurowych traktuje nas, pracownikow produkcyjnych z pogarda. Smutne to troche.

@Robol

No smutne, ale co poradzić. Wszędzie tak jest. Ale po ostatnich ankietach widzę, że przynajmniej niektórzy się przejęli złymi ocenami apropo kadry kierowniczej i próbują to zmienić

Niewidoczna za waszymi plecami
@Robol

Miejsca sobie nie Może znaleźć bo w biurze brak miejsc siedzących jeden drugiemu patrzy w monitor, do kawy kolejka to co ma zrobić biedna lepiej jest udawać,że coś się robi co i tak nic nie wnosi czasem tylko chaos, ale 8h zleci. Inżynierow takich jest tam na pęczki co nic nie robią. Zasobów ludzkich na produkcji brak .masa błędów produkcyjnych. przez tych inż. Co nic nie potrafią. Przecież to ich zadanie żeby ogarnąć projekt. Gdzie są technicy produkcji? Robią rano w toalecie pala fajki plotkuja do południa potem obiadek na wyjeździe i sprowtem to samo. To jest ogół, ale takie są fakty. Zrobić porządek z tym nierobstwem zwolnić połowę tej kadry co nic nie wznosi tylko udaje. Bo tylko to im wychodzi

Apn
@Robol

Pani Marta jako jedyna potrafi wyjść do ludzi na produkcję i normalnie porozmawiać. Reszta pań od niej jest przyspawana do stołków i zapatrzona w siebie i karierę.

Robol
@Niewidoczna za waszymi plecami

Pani Marta S. (ze stacji pakowania) wg mnie nie wnosi chaosu. Jak dla mnie robi dobrą pracę.

zibi

Firma tragiczna. Jesli ktos planuje skladac papiery do LOGISTYKI to z gory wspolczuje. Nie spotkalem sie w zyciu z takim delikatnie mowiac "czyms" Kierownicy logistyki (W.G.) nie maja zielonego pojecia o logistyce... Sa chamscy, maja ludzi za nic, chca miec wszystko podane na tacy aby moc tylko przekazac informacje dyrektora aby nie pokazac tylko ze nie maja o tym zadnego pojecia i ze sami nic nie robia. Atmosfera tez tragiczna gdzie najbardziej smieszy fakt ze w ogloszeniach o prace w tym co oferuja to na 1 miejscu jest super atmosfera. Ludzie ktorzy sa na takich samych stanowiskach ale pracuja dluzej potrafia zachowywac tak arogancko i zalosnie ze przy wszystkich z gory na dol Cie opie... bo czegos nie wiesz nie biorac pod uwage tego ze jestes nowy. O szkoleniu mozesz zapomniec. Jesli nie wiesz wszystkiego odrazu to bierz pod uwage to ze bedziesz caly czas mieszany z g.... Zdecydowanie odradzam.

Pieknyimlody
@zibi

To prawda jest tam taki Dawid i marek dwaj cwaniaczki od donoszenia

Zibi
@Pieknyimlody

Michal Ł tez. Koles mowi jakie wszystko jest proste a jak cos dostaje to nagle juz nie ale zeby podpie.... to pierwszy.

rafi
@Zibi

Pan Michał Ł w żebruwie był kiepski z matematyki. I to bardzo !

Kolo
@rafi

Michał ł jest donosicielem. Oślizgłą plotkara. Przychodzi do pracy żeby na necie posiedzieć. Owinął sobie kierownika wokół palca, bo sprzedaje nawet drobne sprawy!!! i dobrze mu się w eber żyje.

A czy bus jeździ i gdzie ma przystanki ?

Pozdrawiam

Pracowałem na hydronicu prawie rok , generalnie było w porządku. Nie jest to ciężka praca i nie trzeba się za bardzo męczyć. Jeśli ktoś chciał zarobić to mógł w soboty przychodzić, nikt nikogo nie zmuszał. Zarobki bez przychodzenia w soboty oscylowały w okolicach 2100 netto. Z urlopami większych problemów tez nie było. Kierownik K żyje troche w innym świecie i jest specyficzny, ale generalnie sympatyczny. Z minusów to dojazd, żaden autobus tu nie przyjeżdża. Parking się szybko zapełnia i jest problem ze znalezieniem miejsca. W męskiej szatni śmierdzi jak w oborze, można się porzygać. "inżyniery" z góry patrzą na szeregowych pracowników, jak ktoś jest wrażliwy to może czuć pogardę. Podsumowując, nie jest to zły zakład. W okolicy chyba jeden z lepszych jeśli chodzi o atmosferę. Można pracować, pomimo minusów. Mam nadzieję że pomogłem.

Navara
@Pozdrawiam

Masz racje kierownik ma swój świat. Jeśli nie zrobi porządku to poleci-liderki to debilki bez wiedzy i podejścia do człowieka który pracuje na nie.mechanicy butni szczególnie ten z kita arogancki i hamski Lizus donosiciel na zwykłych pracowników nic nie umie proste wytłumaczenie które może być pomocne kończy się u niego krzykiem i groźba zgłoszeniem do przełożonego.po.. Człowiek. Zaś ten jego pomocnik próbuje być wporzadku ale nie może się odnaleźć na swoim miejscu

Pracownik eber

Zakład w miarę a panie w biurze masakra wredne tylko pani Marta się wyróżnia z biura pani księgowa też masakra

ANIA

Praca fajna, atmosfera i ludzie też ok. Polecam

Produkcja

Wymieńcie kierownika z elektrycznych.

Pracowita

Ile jeszcze doświadczonych pracownikow którzy znają sie na rzeczy i nie chodzą na l4 musi odejść zeby ktos w końcu zainteresował sie dlaczego tak jest ? Po pierwsze zarobki .Dopoki nie bedzie wynagradzany pracownik który zna wszystkie linie a zarobki ma jak nowy bez doświadczenia bedzie rotacja i bedzie złe sie dziać .Niezadowolenie rośnie a kierownik który robi na złość pracownikom przykłada sie tylko do tego co dzieje sie na elektryku .Szoka ze HR nic z tym nie robi .Widac ze pracownik najmniej ważny jest .

Lidka
@Pracowita

HR to akurat w tej firmie to skrót od (usunięte przez administratora) robi . kierownik broni liderki która mobinguje ludzi a nikt z tym nic nierobi.zarobki nawet niema co komentować już niedługo każdy z tamtąd odejdzie .niewiem czy ktoś Zadowolony jest z pracy dla tego typa.

Tays

Panie w biurze przez telefon pomocne nie są - żyją duchem koncernu i bezdusznej bezkompromisowości. Smutne, że czasy mamy takie, gdzie ważniejsze są formalności i sztuczne zasady (dla zasady - bo ktoś uznał że tak lepiej), niż przyzwoitość oraz życzliwość.

Zostaw merytoryczną opinię o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 6 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Okrężna 17
    62-081 Oława

Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.