Opinie o Verona Consulting w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Verona Consulting. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verona Consulting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting w Lublin

BUMBELLO

Polecam wszystkim tę firmę, jest najlepsza na całym świecie! wszystkim którzy szanują siebie i swoją godność gorąco polecam! - elastyczny grafik - czytanie jednej regułki przez cały dzień - wyczesany hajs.

Polecam

Miej swoje zdanie! Przyjdź, zobacz, zadecyduj. Nikt na siłę nie będzie Ciebie zatrzymywał.

BUMBELLO
@Polecam

Sami piszecie piękne komentarze, ale faktycznie polecam tym którzy mają za dużo czasu, aby sprawdzili jaka ta praca jest nudna. - Czytanie jednej regułki na 4 literach przez cały dzień za najniższą średnią krajową.

Mia

Chcialam dopytac o obecna kadre, wcześniej sytuacja nie była komfortowa, teraz jak jest? Kto jest ?

@Mia

No z tego co wiem to Bubel był, ale dalej dzwoni na słuchawie u was a pisze pierdy na was. Koordynator Patriota, no i ta czarownica z kielc. Także jak cenisz sobie komfort pracy, to nie polecam. Pracowałam tam 2 tygodnie ale stwierdziłam że jestem za stara by sobie gardło strzępić na te bachory, jeszcze ktoś bezczelni

Teresa Jankowska

Dzień doberek! Chciałabym wam polecić tę pracę bo jest najbardziej najlepsza na świecie! całymi dniami siedzisz i czytasz jedną tę samę regułkę na 4 literach że aż się żyć odechciewa, a hajs to najniższa średnia krajowa. Kadra Verony Consulting ma narzucone z góry pisania pięknych komentarzy aby zachęcić tubylców także jak mój komentarz się tu pojawi i nie zostanie usunięty to będę przenaświętsza!

Telemarketer

Prosta, pytania tendencyjne

Powiedz mi cos o sobie...Jakby nie czytali cv. Zlecenia, malo platne jak na sprzedazowke tlelmng

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Team Leader Zespołu Sprzedaży
Tutlo Sp. z o.o.

Bardziej męczył mnie brak pracy. Dla rozgarnietych i rozmownych dobre zarobki.

Volta

Faktem jest, że "konkurencja" szuka pracowników pod naszymi biurami :) To najlepsza rekomendacja Verony. Pieniądze na czas, kadra rozumna, brak batoników :) ale dobre premie można zgarnąć.

DBobel (Były Trener)
@Volta

Plujcie sobie w brodę jak cokolwiek piszecie, większej hipokryzji nie widziałem.

Zgadnij kto
@Volta

Jesteś po prostu NIELOJALNYM zerem. Nikt poważny nie zaufa komuś kto tu zarabiał dobre pieniądze a teraz pluje pracując dla "konkurencji"...

@Zgadnij kto

Zielonego pojęcia o pracy nie masz. Siedzisz 8 h. na czterech literkach, robisz kopiuj wklejki i to tyle, czym się zajmujesz. Nic nie potrafisz, a wydaje ci się, że jesteś elitą narodu (na zmywak) bo studiujesz psychologię albo inne zarządzaniem polem namiotowym na KUL-u albo UMCS-ie klepiąc regułki do sesji, a w pracy czytając z karki. Zarabiasz więcej niż najniższa krajowa chłopczyku i co? Stanął ci? Nawet umowy o pracy nie masz, więc nie obejmuje cię kodeks pracy, co za tym idzie - nie masz takich samych praw jak w każdej stabilnej, szanującej się pracy tylko odrabiasz pańszczyznę. Takiemu komuś jak ty lojalność się nie należy i z obecnym zajęciem jestem zadowolony, że nie robię u kogoś takiego, tele-spamera czytającego z kartki co druga osoba przez ten telefon przegania bo jest intruzem ;)

zołłza

Jak czytam niektóre komentarze to mało kolki ze śmiechu nie dostaję. :) Są tacy, którzy by chcieli za darmo dostawać gruby pieniądz. To napraaawdę zabawne. VC jest dobrym biurem telemarketingowym jasne, że może nie na całe zycie ale z pewnością niektórym uratowało 4 litery przed biedą.

@zołłza

Ależ dziewczyneczko, kim ty w ogóle jesteś, żeby kogoś pouczać? Robisz kopiuj-wklejki w Excelu? Siedzisz 8 h. na czterech literkach? Czytasz z karteczki formułkę? Ojej... Może jeszcze ulotki zaczniesz roznosić, chodniki zamiatać, zbierać puszki, naklejać ogłoszenia i ścielić łóżka? Chociaż nie...te czynności wymagają chociaż jakiejkolwiek pracowitości i są w minimalnym stopniu użyteczne w przeciwieństwie do tele-spamu, bo trzeba ruszyć się z miejsca, córciu. Wracaj na studia psychologiczne bo coś słyszałem, że w przyszłym roku ogłaszają nabór do McDonalda i jeszcze cię nie przyjmą bez papierka. Pozdrawiam i trochę mniej próżności i lenistwa a więcej pokory i odpowiedzialności.

@Tak to jest.

I kto tu robi kopiuj-wklej... Jesteś żałosny :) Trzy takie same "odpowiedzi" z małymi korektami pod innymi wpisami. Gratuluję "elokwencji" Tak to jest: wykształcenie podstawowe, kompleksy wyższe. Jeśli uważasz, że praca w telemarketingu nie wymaga pracowitości to znaczy, że nie udajesz tylko jesteś idiotą.

@Marta

Pyskówki to nie do mnie, malutka. Pan feudalny ci pewnie zarzucił srebrnikami i od razu poleciałaś nabijać pozytywne opinie w internecie bo jeszcze ci tą śmiecióweczkę zerwą...przykre, że takie studenciaki myślą, że robią karierę zaciągając się do firmy krzak, a robią z siebie już nawet szkoda określać kogo. Jest pewien termin określający taką postawę i wierz mi, że o zdecydowanie pejoratywnym wydźwięku: Korposzczur. Pozostaje już tylko współczucie.

Marta!
@Tak to jest.

jak się nie podoba to sobie sam idź do macdonalda ! w Veronie stawka jest najwyższa w całej polsce, tak mówią statystyki w naszej firmie! nie wierzysz to sobie sprawdź w google!

Marta!

no u nas na stronie są te statystyki, a jak nie to szukaj w google, tam zawsze znajdziesz odpowiedź, no a poza tym mamy najwięcej gwiazdek!

Władca much

Wierszyk dla gnoma, któremu wydaje się, ze coś wie. Na tapczanie siedzi leń i trolluje cały dzień, co by tu głupiego zrobić? komu jeszcze by zaszkodzić? mama zupkę pod nos da, za internet płaci tata, siedzi gnida pisze bzdury, nie wie dureń, że jest głupi i ponury. Nie chcieli go w żadnej pracy za lenistwo nikt nie płaci.

@Władca much

Idiotów nie brakuje :) To fakt. Widocznie niektórym :) przeszkadza nasza Firma, która nie oszukuje swoich pracowników.

Kto Ci płaci za te komentarze?
@Władca much

Lepiej weź się za porządną pracę a nie w zabawę w pisaniu komentarzy każdego dnia jak tu cudowonie itp

loool
@Władca much

ale bajeczki hahaha powinien być pisarzem, dno!

Jakbym wiedział kim jesteś to bym Cię dorwał na dzielni z chłopakami, także żeby Cię tu więcej nie było.

Artur!

w Veronie nie trzeja isc na studja, bo poco? i w komputerze wszystko samo się robi, nie trzaa się przęmęczać i samo się zarabia, praca jest mega i trenery całkiem spoko! polecam każdemu kto chce dobrze zarobić!

Gosia
@Artur!

Oooo a kiedy jest szkolenie??? Jestem zainteresowana!!

@Gosia

No ja pracuję i jest bardzo spoko, jutro po siłce idę znów do verony tak dla relaksu. Polecam 6/6

@Gosia

a jak chcesz wiedzieć to przyjdz do nas i sprawdź a nie zawracasz tu gitare. telefonu niemasz???

OLA69

Pracuję i jestem najszczęśliwszą osobą, ta firma to czysta satysfakcja, poznałam wiele ciekawych mężczyzn no i koordynator taki sexy :)

Magdalena

Całe życie marzyłam o tej pracy i modliłam się dzień i noc! coś wspaniałego, rozkosz!

Teresa Jankowska

Praca w veronie jest bardzo fajna a jak spotkam tego łachudrę to laską dostanie!!!

Teresa Jankowska

niema lepszej firmy od tej, naprawdę! coś wspaniałego!!!! mogłabym tak gadać z ludzmi dzień i noc jest tak superowo! nawet nie wiem czy potrzebna mi emerytura, bo tyle zarabiam że w banku się nie mieści! Polecam (usunięte przez administratora)

@Teresa Jankowska

Trollu! Za używanie nie swoich danych MOŻNA PONIEŚĆ KARĘ. NIKT NIE JEST ANONIMOWY GŁUPKU :)

@Ktoś

Proszę mnie nie wyzywać i natychmiast przeprosić, jako osoba starsza potrafię jeszcze używać komputera. Nie napisałam o was nic złego, nie masz do starszych ludzi szacunku! Przedstaw się to z Tobą chętnie porozmawiam w pracy.

MagdaZ

Cześć, piszę komentarz pozytywny bo mnie prosili o to w firmie i mi za to zapłacą, także ludzie chodźcie do nas bo u nas jest najlepiej! 6/6

@MagdaZ

Truskawka

Praca u was to czysta przyjemność, lepsza niż seks z moim EX :D 6/6

Grzdylec

ta firma jest przesuperowa, najlepsza w całej polsce chyba! zarobki takie mega że kasa się w portfelu nie mieści!!!!!

si

Firma dla wszystkich pracowitych osób.

Adrian

Miałem jechać wczoraj za granicę ale tutaj zarobki są tak kosmiczne że zostaję w polsce! jutro czeka mnie szkolenie!

Tak to jest

Pracuję zarabiam! mam sporo hajsu i mogę mieszkać nawet w hotelu bo mnie stać! w tej pracy nie trzeba się przemęczać a sama kasa się zarabia! lepszej firmy nie znajdziecie! 6/6

Teresa Jankowska

Dzień dobry! Chciałabym wystawić opinie firmie Verona Consulting, w której miałam przyjemność pracować ponad 2 lata (na słuchawce). Czytając "opinie" a właściwie pomyje jakie wylewa tutaj 1/2 osoby uświadomiłam sobie, że kłamstwa często chwytają się osoby, którym daleko do każdej pracy. Nazywanie telemarketerów i telemarketerki głupcami, wieśniakami, grubasami itp. świadczy tylko i wyłącznie o poziomie tych (tej?) osoby. I pozostaje się cieszyć, że nie była/y wstanie utrzymać nawet takiej pracy (jak sama/i pisze dla (usunięte przez administratora) poniżej, których - wniosek - się znajduje). Teraz kilka faktów. 1. Praca polega na zapraszaniu na spotkania. 2. Pracuje się od 8 do 16 ( min. 30 godzin w tygodniu + 2 soboty 8-15 w miesiącu) 3. Wypłata jest zawsze na czas. 4. Wypracowując 160 godzin miesięcznie (więc dosyć mało) zarobek wynosi minimum 2 tysiące netto 5. Ludzie sympatyczni i pomocni 6. Kadra generalnie ludzka i ze wszystkim można się umówić pod warunkiem, że robione jest to wcześniej 7. Przyjmują do pracy każdego, każdy ma szansę dlatego może takie "pany" potem plują gdyż myśleli, że będą dostawać tysiące za samą "jaśnie obecność" Jestem grubo po 50 i nigdy nie spotkałam się z jakimś mobbingiem czy chamstwem ze strony kadry. Znajomości, które zawarłam w Firmie przetrwały i czasem spotykam się z koleżankami z VC. Jedno też jest faktem: praca nie jest leciutka dlatego nie wszyscy wytrzymują lub dają radę i potem wylewają pomyje, które nie tyle mówią coś prawdziwego o Veronie co o nich samych. Normalnych pozdrawiam, malkontentom radze się dobrze zastanowić... nad sobą. Powodzenia!

@Teresa Jankowska

"Baju, baju będziesz w raju" - jak mówi znane przysłowie. Praca to siedzenie 8 godzin dziennie, czytanie z kartki regułki opanowanej już po 2 dniach (większych kwestii uczyłem się do jasełek w 4 klasie szkoły podstawowej) i spamowanie telefoniczne "darmowymi" badaniami i chińskimi produktami (tego, że nikt niczego w społeczeństwie nigdy nie daje za darmo chyba tłumaczyć nie trzeba), szczytem na który można się porwać w tej prestiżowej, przyszłościowej posadzie to robienie kopiuj-wklejek w Excelu. Naprawdę jeśli ktoś chce się przysłużyć czymś pożytecznym to lepiej zbierać złom, ścielić łóżka i zamiatać chodniki niż robić z siebie spamera, bajkopisarza i intruza na umowie zlecenie (brak kodeksu pracy) i bez pożytku wydzwaniając do ludzi, którzy cię wyzywają. Ulotkarz i telemarketer to najbardziej niezobowiązujące i niemile widziane zajęcia.

kadra 3..2...1...
@Teresa Jankowska

Jest Pani niesamowita! Serdecznie pozdrawiam.

Mama
@Tak to jest.

Weź się ciulu do roboty, a nie tylko kopiujesz i wklejasz te same bzdety. Idź pozbieraj trochę puszek albo pozamiataj ulice bo pożytku z ciebie nie ma.

:D
@Teresa Jankowska

Jest dokładnie tak jak Pani pisze :) i praca faktycznie leciutką nie jest.

Tbox
@:D

Pracowałam w dwóch innych cc i to jest najlepsze. Nie ściemniają z kasą a zasady jasne i proste. Kadra nienadęta.

ZARA
@Tak to jest.

durniu pracuje w Veronie i drażni mnie jak ktoś sie tak negatywnie wypowiada o tej firmie - nie mając o niczym pojęcia. Jesteś strasznie zakompleksiony co nie chcieli cie w Veronie ? rozumiem ze zajmujesz sie czymś bardziej pożytecznym niż ja i zbierasz złom oraz posiadasz umowę o prace? Wez się nie kompromituj. Najpierw sie dowiedz czegoś więcej o firmie bo NIE ZAPRASZAM NA BEZPŁATNE BADANIA hahahahahahhahaha nawet nie wiesz czego oferta pracy aktualnie dotyczy

xxxx
@ZARA

W veronie chcą każdego, aż się proszą i dopytują dlaczego np, rezygnujesz :D Każdy wie jakie są realia . Wydaję mi się, że lepiej zbierać już ten złom, niż mówić nieświadomym ludziom, że ma Pan/Pani telewizor , laptop, tablet ... To wszystko jest poniżające i kompromitujące co tam się robi . Całość opisuję : " UKRYTA KAMERA : pranie mózgu "

@Mama

Nie pyskuj gówniaro jak siedzisz na d 8 godzin dziennie i robisz tylko Ctrl+C i Ctrl+V.

Parafka
@xxxx

Współczuję Ci z całego serca przykro mi że Ciebie akurat nie chcieli ale cóż fakty są takie ze nawet na słuchawkę nie wszyscy się nadają. Pracowałam w VC nie wstydzę się tego i niedługo zamierzam tak wrócić a Ty dalej siedz tutaj i wypisuj swoje żale skoro nie masz nic do roboty.mało gdzie można zarobić w tak szybki i prosty sposób taki hajs Pozdrawiam całą kadrę Verony !!

@Parafka

Hehe i będziesz dalej jak Jehowy wydzwaniać po obcych ludziach, którzy cię przeganiają i robić może jeszcze kopiuj-wklejki w arkuszu kalkulacyjnym bo do niczego innego się nie nadajesz? No cóż...mi pozostaje tylko życzyć ci powodzenia, bo niektórym z nieco większym trudem przychodzi wyciągać wnioski ;-) Jeśli o mnie chodzi to zdziwiłabyś się, dziewczyno, bo ja na zajęcie na poziomie akurat nie narzekam i ty pewnie też to kiedyś zrozumiesz jak podrośniesz ;-)

Anioł
@Parafka

Jak się komuś robić nie chce to mu wszędzie będzie źle... Tyle w temacie negatywnych "opinii"...

Az
@Teresa Jankowska

A jaka jest forma zatrudnienia...

xxxxx
@Parafka

Chyba współczuję myślenia bo chyba nie do końca wiesz co piszesz. Kiedyś może było jeszcze normalnie w Veronie, a teraz to jest istne (usunięte przez administratora) które płynie . To że ktoś tutaj odpisuje to nic nie ma do tego, że można to robić między jednym a drugim zajęciem . Nie patrząc, ale Ty sam/sama odpisujesz ... Aczkolwiek nie ma co się dziwić skoro " wielki Trener " z vc będzie musiał bronic wszystkiego(usunięte przez administratora)

smieszek
@Tak to jest.

hahah właśnie widac Twoj wyższy poziom to siedzenie i pisanie komentarzy na forach buuuuu hahahahha gratuluje

no to co
@Az

Tak jak w 90% call umowa zlecenie.

fakt
@no to co

Zarobki większe niż na minimalnej umowie o pracę.

@smieszek

Ależ dziewczynko/chłopczyku, to, że o życiu wiesz tyle co ja o tańcu mongolskim już ustaliliśmy. Takie tele-spamerskie firemki historia wycharknie w stosowne miejsce bo buców i leni nikt nie szanuje. Gdyby ta wasza chińszczyzna była warta swojej ceny to ludzie sami by ją chcieli nabywać i nie trzeba by było do nich wydzwaniać, żeby łaskawie się zainteresowali. Szanowany biznesmen tego nie robi.

@Teresa Jankowska

Teresa uwazaj co piszesz i do kogo! bo niema lepszej pracy na świecie!

@Tak to jest.

mi się samo wszystko klika w weronie i nie muszę pracować! to najlepsza praca na świecie!

@kadra 3..2...1...

noo Pani jest najlepsza na świecie, WERONA GÓRA! najlepsza praca na całym świecie! nie muszę iść na studia bo tak dobrze się tu zarabia!!!

@Anioł

no wlaśnie że tak!(usunięte przez administratora)i jest bajecznie!

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting - Lublin

• Jak się pracuje w Verona Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting