Opinie o Verona Consulting w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Verona Consulting. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verona Consulting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting w Lublin

Danusia

Brednie opowiadasz ja zaczęłam pracę i po pierwszym dniu pracy zrezygnowałam bo musiałam pilnie wyjechać przepracowalam 8 godz i otrzymałam normalne wynagrodzenie za ten dzień. A Ty nie dostałaś za tydzień czasu? Nie wierzę a jak naprawdę tak było to zadzwoń wyjaśnij bo firma z pewnością jest wypłacalna wiem co pisze bo pracują tam moi znajomi i nigdy nie było problemu z kasą. Ja w najbliższym tyg wracam idę na szkolenie :) polecam wszystkim wygadanym

i już

Nie wolno wierzyć cudzym opinią!!!! Najlepiej przetestować samemu. Nikt nikogo na siłę tu nie zatrzyma. Pozdrowienia dla płatnych trolli :)

ANITA
@i już

Czyli ufać tylko tym pozytywnym? Już byłam i zobaczyłam że to wielka żenada.

Viki
@i już

Ile ludzi tyle opini. Ja pracowałam i nienarzekalam. Praca szczytem marzeń nie jest ale kasa dobra 2500 na rękę najmniej wzięłam. Wrócę z pewnością po sesji bo byłam w kilku call center i tu zarabialam najlepiej

najlepsza

co niektórym nawet psycholog i psychiatra nie pomoże! ludzie ta strona jest do wyrażania opinii na temat firmy jako pracodawcy a nie do obrażania pracowników itp. Verona jest firma telemarketingowa wiec chyba oczywista sprawa jest fakt ze do obowiązków należy rozmowa przez tel !!?? pracowałam w Veronie studiując teraz zamierzam wrócić , czekam na najbliższe szkolenie i nie uważam ze hańba jest zarabianie pieniędzy na słuchawce! praca jest monotonna ale bardzo łatwa i dobrze płatna, można zakwalifikować sie pod swoja dyspozycyjność .. czego więcej chcieć?

byłam widziałam jestem na tak

pracowałam dwa miesiące - czekając na wymarzony straż w zawodzie - złego słowa nie powiem, zrobiłam sporo kasy, przychodziłam pod swoja dyspozycyjność i poznałam super ludzie. Wszyscy z kadry spoko naprawdę idzie się dogadać, a atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Ogromny plus za stałą pomoc od trenerów i osób pracujących na sali

Telemarketer

Prosta, pytania tendencyjne

Powiedz mi cos o sobie...Jakby nie czytali cv. Zlecenia, malo platne jak na sprzedazowke tlelmng

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Team Leader Zespołu Sprzedaży
Tutlo Sp. z o.o.
Zuzka1995

Jeśli ktoś nie lubi rozmawiać to długo miejsca nie zagrzeje. Tak jak na taśmę w fabryce czy kasę w markecie, tak nie wszyscy nadają się do pracy na słuchawce mimo, że więcej tu można zarobić. Ja lubię ludzi i trudno mnie zniechęcić jest mi łatwiej i co miesiąc widzę tego wymierny efekt.

Nię będę tu pracował!

3/6? dałbym 1/6. Pracowałem i po dwóch dniach się zwolniłem, praca monotonna i ciągle patrzą Ci na ręce. (usunięte przez administratora)

Długo by pisac

Nie ma co narzekać płacą na czas za same godziny 160 daja 2000 na rękę jak ktoś robi średnią- o co zreszta nie trudno to spokojnie ponad 2500 wyciaga. Praca jak praca wkoncu to telemarketing ale z pewnością lepiej tu niż na kasie czy w odzieżowce. Pozdrawiam wszystkich chamskich ludzi ktorzy pisza negatywnie komentarze obrażając ludzi takich jak ja którzy pracują na swoje utrzymanie w Veronie. Widocznie tu was nie chcieli

zezulaa

ale brednie... widzę ze najchętniej wypowiadają się Ci którzy nie podołali zadaniu i zostali zwolnienie. ludzie trochę honoru! pracuje tu już pól roku i jestem zadowolona. zarabiam dobrze lubię tutejsza kadrę i ludzi z którymi pracuje P.S pozytywny komentarz napisałam z własnej woli i nikt mi za to nie płacił hahahahahahahahahahahahahahaah

Były Trener Verony.

Tak to już jest, nie polecam tej firmy, żerują na cudzej naiwności nawet ludzi którzy szukają pracy. Pracowałem wcześniej na stanowisku trenera wykonując rzetelnie powierzone mi obowiązki mimo to zostałem zwolniony bezpodstawnie. Was też to kiedyś spotka więc jeśli chcecie tam pracować to już wasza decyzja. Co do pozytywnych komentarzy to sam musiałem je pisać, bo też był mój "obowiązek" aż wstyd pisać.

Nikt mi za to nie zapłacił
@Były Trener Verony.

Wiesz, że znaczysz mniej niż zero? Kłamiesz i piszesz bzdety. Zarabiałeś dobre pieniądze lecz pewnie nie sprostałeś trudniejszym zadaniom niż zakup batonów i molestowanie 16 letnich dzieci jak to robisz pod Ukraińcem :)

Kardynał
@Były Trener Verony.

Jeśli ty jesteś byłym trenerem verony to ja jestem kardynałem. Ile batonów dostałeś za te fejki?

Były Trener Verony
@Nikt mi za to nie zapłacił

O to cała prawda o was i jak wysoki poziom ma ta firma świadczy o tym ten komentarz napisany przez trenera. Sami sobie strzelacie w kolano brakiem kultury. Znalazłem lepszą pracę, która nie jest związana z żadnym Call Center. Na was się przejechałem i mi wystarczy, co do innych firm CC w Lublinie czy w Polsce nie będę się wypowiadał, bo tam nie pracowałem. - mam już inną pracę. Gadasz bzdety jak potłuczony, podejrzewam że nie wiesz z kim piszesz.

Były Trener Verony

3/6 tylko? a tak tu cudownie? nie wierzę. Z resztą pracowałem i sam wiem najlepiej - nie polecam!

Lunka 1997

Rzeczy kto? kogo? gdzie? Nie interesują mnie :) Przychodzę do Verony Consulting zarabiać i to dzięki Bogu mi się udaje. Pieniądze o wiele lepsze niż minimalna krajowa.

@Lunka 1997

strzał w kolano ten komentarz :)

Nikt mi za to nie zapłacił

Nikt nie płaci za pozytywne opinie, brednie :) Debile od batonów i ciasteczek - zatrudniające 16 letnie dzieci - nie wiedzą co wymyślić bo grunt im się pali. Dobrze zarabiam wśród zgranej i lubiacej się załogi. Oto cała prawda o sukcesie Verony Consulting.

did

Wspominam z uśmiechem. Polecam. praca monotonna ale dobrze płatna i super towarzystwooo

ewelinka

Tyle się człowiek nasłuchał o firmach telemarketingowych, niewypłacanych pieniądzach, upadkach itp. Niekiedy sytuacja zmusza do trudnych wyborów i tak odpowiedziałam na ogłoszenie, przyszłam na rozmowę, odbyłam szkolenie (w międzyczasie dowiedziałam się, że w VC nigdy nie było problemu z wypłatą) i zaczęłam pracę. Nie jest mi łatwo bo gadatliwa nigdy nie byłam ale wiem, że się opłaca i mój trud (przełamanie nieśmiałości, wyrobienie w sobie pozytywnego nastawienia) będzie wynagrodzony. Wśród fajnych osób i co bardzo ważne w tej branży normalnej, pomocnej kadry. Jedna zmiana co też było ważne. Mam czas dla bliskich i udaje się wiązać koniec z końcem. Trzeba motywacji i determinacji ale trauma byłaby bez tej pracy

Ktoś

Szanowni Państwo! Jak Państwo widzą - po niektórych "opiniach" - pewien gnom chce zdyskredytować VC tymczasem dyskredytuje wyłącznie sam siebie. Pisząc w swoim mniemaniu "zabawne" komentarze pokazuje swoją marność i zacietrzewienie. Gwoli przypomnienia jak u nas jest: 1. Zarobki przyzwoite to znaczy ponad 2000 tysiące do ręki przy zaledwie 160 godzinach miesięcznie. 2. Projekty niesprzedażowe. 3. Elastyczny grafik. Warunek 30 godzin tygodniowo. 4. Kadra rozumna i z doświadczeniem w pracy na słuchawce. 5. Praca w ludzkich godzinach od 8 do 16. P.S. Trollu jesteś zabawny. Pamiętaj: takimi wpisami - jak niektóre poniżej - pokazujesz SWOJĄ głupotę i beznadziejność. Masz dużo czasu w oczekiwaniu na zapomogę z MOPSU? Pomóż rodzicom :) Wytrzep dywany, wnieś śmieci, posprzątaj swój barłóg.

Tak to jest.
@Ktoś

Przecież bardzo dobrze wiesz tak samo jak wiem o tym dobrze ja, że nawet w tej waszej "kadrze" robicie na zleceniówce, co za tym idzie - nie przysługują wam takie prawa jak w przypadku umowy o pracę, czyli w każdej normalnej, stabilnej pracy, więc liczą się u was tylko cyferki, a jak nie to pożegnanie nawet z dnia na dzień. Trzeba nie mieć poczucia godności, żeby się w ten sposób przed kimś upokarzać. Co z tego, że może i masz więcej niż najniższa krajowa, skoro środowisko pracy to pańszczyzna. Jestem w stanie się z tobą założyć, że po kryjomu pewnie plujesz sobie w brodę.

i już
@Tak to jest.

Godności to nie maja takie typy jak ty. Ja po prostu chcę się samodzielnie utrzymywać nie żerując na przyjaciołach bliskich czy panstwie.

Patrycja
@Ktoś

Tak czy inaczej faktem jest to, że dobrze płacą.

Gwiazdeczka

Ha ha ha ha aha co niektórym żal (usunięte przez administratora) ściska. Nie pasuję ci to nie pracujesz siedź i dalej pisz te żałosne komentarze. Pracuje w Veronie już 4 miesiąc i śmieje się z takich jak Ty . Fakt praca nie jest szczytem marzeń ale jak najbardziej to dobry start i możliwość zdobycia doświadczenia. Zarabiam 2500 netto z tego też będziesz szydzil?? Powodzenia życzę Ty wspolczujesz mi a ja Tobie hahaha

Radek

Pooć pracownicy klepia pozytywne komentarze i kasuja nieprzychuylne.Tresc ogloszenia"rej tel w biurze"- w praktyce=słuchawka, telemng, wiec podziekowałem. Panie pracujace w budynku, powiedziały że szefostwo niemilosiernie krzyczy i ze jest to nie do zniesienia. Podobno zwracan abyla na to uwaga. Dziwne praktyki. Pytalem kumpla z uczdelni-jego laska pracuje-istne pranie mozgu i siedzi dla 2000. Do tego ludzie pytaja skad macie ich dane. To legalne? Moze ktos w temacie odpowie.

Ziutka
@Radek

Ponoć... :) Telemarketing to praca na słuchawce :) Niektórym odpowiada, niektórym nie... I podszkol się kolego w pisaniu bo się twoich wypocin nie da się czytać. Nie dziwne, że się nie nadajesz nawet na słuchawkę. Jak widać twoja "opinia" i styl jest nie warta funta kłaków, przecież nawet dnia tam nie przepracowałeś. Rzeczywiście dla ciebie lepszy będzie zasiłek w MOPSiE. Żadnych danych ludzi nie mamy :) tylko numery telefonów. Twoje wypociny to jedno wielkie ponoć....

Jagoda
@Ziutka

A numery telefonów skąd macie? Ja Wam nie podawałam, a dzwonicie... Podobno losowo z danego miasta wybieracie. A mój numer jest zarejestrowany w innym mieście. Jakieś to wszystko tajemnicze...

Klik

Lubię ludzi którzy ze mną pracują. Praca przynajmniej dopóki nie znajdę lepiej płatnej. Kadra w większości ok. Pensja na czas.

Anetti
@Klik

W Lublinie znajdziesz sporo ciekawych ofert pracy, bo to co tu mi zaoferowali to śmiechu warte...

Anetti

Te gwiazdki to jakiś fejk, bo nie dość że nie można się do was dodzwonić to w dodatku, na rozmowę rekrutacyjną czekałam około 30 min, bo szanowna Pani robiła sobię kawe..

Najlepsza praca

Jeśli lubisz czytać jedną regułkę z kartki przez cały dzień jest to praca dla Ciebie. Po przeczytaniu komentarza stracisz mniej czasu niż w tej pracy. Człowieku ceń siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting - Lublin

• Jak się pracuje w Verona Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting