Opinie o Verona Consulting w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Verona Consulting. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verona Consulting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting w Lublin

kkkk

Pustak o różnych nickach dziwi się, że opinie piszą pracownicy. A kto ma pisać? :) Gdybający bezrobotni wylewający swoje żale?

Zik

Tutaj dali mi szansę której nie otrzymałem w innych firmach. Nie wymagają doświadczenie i wszystkiego uczą nie traktuja z góry

dama pik
@Zik

Atmosfera dzieki ludziom naprawde spokojowa bez jakiś cisniena i darcia gęby. Jak wyrabiam godziny i mam wynik to nie ma wstydu przy wypłacie. Naprawde każdy ma tyle na ile wypracuje.

jestem
@Zik

miałam już dość szukania pracy i dzięki koleżance jestem już po pierwszej wypłacie nie jest to praca zgodna z moim wykształceniem ani aspiracjami ale jest

Zebra
@Zik

Praca jest naprawdę prosta wystarczy tylko trochę chęci i sukces murowany. Ogromny plus za atmosfera i kasę która naprawde jest spoko

Dildo
@jestem

No ja przestałem szukać tej pracy bo już mi się odechciało! teraz stawka jest ekstra!

Dildo

Pracuję w tej firmie już(usunięte przez administratora) i jest naprawdę super! teraz podnieśli stawkę na wyższą i bardzo się opłaca! Większość firm oferuje pracę poniżej (usunięte przez administratora) na godz więc się nie opłaca! tutaj spokojnie na jeden etat zarobisz 2200zł w 160godzin!

pieronek

Płatny troll obudził się i ponieważ jego "firma" ledwo zipie nabija jak może za te 50 groszy od splunięcia. Faktów nie zmieni. 1. Dobre zarobki. 2. Terminowość wypłat. 3. Proste projekty. 4. Dobre godziny pracy. 5. 45 minut płatnych przerw. 6. Bezpłatne ubezpieczenie. 7. Praca wśród przyjaznych osób. I może sobie pluć a Ty jak nie wierzysz sprawdź nas. Nikt na siłę (tak jak w trolla "firmie") nie będzie Ciebie trzymał.

kamil
@pieronek

papież to znowu ty?????? :)

Telemarketer

Prosta, pytania tendencyjne

Powiedz mi cos o sobie...Jakby nie czytali cv. Zlecenia, malo platne jak na sprzedazowke tlelmng

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży
Tutlo Sp. z o.o.
POUKLADANA

PLUS ZA ZA KASĘ I ATMOSFERĘ MINUS ZA SAM CHARAKTER PRACY :) NATOMIAST ZA TAKIE PIENIĄDZE JAKIE DAJĄ PRZYMYKAM OKO NA CAŁĄ RESZTĘ BO NAPRAWDĘ WARTO, SZUKAŁAM DŁUGO PRACY, BYŁAM W WIELU FIRMACH, ROŻNE PRACE PODEJMOWAŁAM I NA SZCZĘŚCIE JEST VERONA POLECAM SZCZERZE WSZYSTKIM KTÓRZY CHCĄ SZYBKO I DUŻO ZAROBIĆ

Chytra
@POUKLADANA

Mam podobnie. Dla mnie najważniejszy jest szmal :) Pozdrawiam!

interesant
@POUKLADANA

ktoś mi powie jaką stawkę macie za godzinę minimalną? netto jestem zaintersowany

odp
@interesant

Do tej pory za same wyrobione godziny 160 na rękę 2 tysiące od stycznia podwyżka. Do tego dochodzą premie.

lili

Z moim brakiem doświadczenia płaca mi 2200 netto! dodam ze to najniższa kwota jaka otrzymam w tej firmie. oby wiecej takich firm i takich pracodawców JAK verona

Ewakuacja

To ja Wam powiem jak jest na prawdę. Pracowałem tutaj miesiąc. 1. Przygodę zaczynasz 2-dniowym szkoleniem. Oczywiście jest ono niepłatne. 2. Trzeciego dnia przychodzisz, siadasz i dzwonisz. (umowę podpisałem dopiero 5 dnia - sam o nią dopytywałem). 3. Na początku nikt się Ciebie nie czepia, masz czas na rozruch :) od czasu do czasu podchodzi trener i coś szepnie, co zrobiłeś źle. Tak na luzie. 4. Jak minie kilka dni lider wzywa Cię na odsłuchy. Siadasz słuchasz swojej rozmowy, piszesz na kartce co Ci się podoba, a co nie :) Potem to 2 razy przepisujesz :) Następnie słuchasz idealnej rozmowy idealnego telemarketera i piszesz co on powiedział genialnego i co będziesz z tego miał, jeśli będziesz taki jak on :) Zaczyna się nacisk na średnią. Za każdym razem jest ona coraz wyższa. Jeśli jej nie osiągniesz to trenerzy zaczynają zwracać na Ciebie uwagę, przychodzą ze złotymi radami. Ewentualnie ochrzaniają Cię za błędy, które popełniasz. 5. Generalnie nikt nigdy w tej pracy na mnie nie krzyknął ale kiedy zrobiłem błąd (nie walczyłem do końca o klienta, zapomniałem przeczytać dwóch słów z kartki, nie przedstawiłem korzyści...) to zdarzało się, że trenerzy przychodzili i zwracali mi na to uwagę takim tonem jakbym był jakimś debilem. Ja tak to odczuwałem. A uwierzcie, że siedząc w tej robocie kilka godzin, w totalnym hałasie, czytając jedną i tą samą regułkę 1999 raz, masz prawo się zawiesić, jesteś tylko człowiekiem. 6. Jeśli chodzi o warunki pracy to wszyscy siedzą na jednej sali, jeden obok drugiego. Tak na dobrą sprawę to jeden przekrzykuje drugiego. Trzeba się do tego przyzwyczaić. Mnie przez pierwszy tydzień bolała głowa :) Do tego trenerki, które chodząc po sali krzyczą - mobilizują do pracy :) Co mocno dekoncentruje... 7. Są trzy przerwy po 15 minut ale w sumie po 12 minut :) Bo na dobrą sprawę na końcówce przerw jest podsumowanie pracy z wcześniejszych godzin. Dodam, że jest tylko jeden kibelek męski i jeden żeński :) także nie zawsze wszystkim się uda skorzystać (mam na myśli kolejki do damskiego) :D 8. Jeśli chodzi o te podsumowania, to dla mnie trochę żenujące jest bicie braw dla najlepszych xD tak trochę jak w przedszkolu xD Ale poranne odprawy są jeszcze lepsze. Spotkałem się z sytuacją, gdzie osoby, które dzień wcześniej nie wyrobiły średniej, miały robić przysiady xD nie wiem to chyba miało być śmieszne... xD 9. Niby nic nie sprzedajesz ale umawiasz na spotkania, o których na dobrą sprawę nic nie wiesz. I tu zaczyna się dylemat moralny... Teoretycznie pracownik powinien cieszyć się z wyższej średniej, ale przyznam szczerze, że im więcej zaproszeń miałem tym gorzej się z tym czułem. Zastanawiałem się, czy nie pakuję tych ludzi w jakieś (usunięte przez administratora) 10. Generalnie praca nie jest jakaś trudna. Jest to czytanie z kartki jednego i tego samego, co jest dość monotonne (dla mnie usypiające). Do tego masz świadomość, że w każdej chwili ktoś może odsłuchiwać Twoją rozmowę i przyjść zwrócić Ci uwagę, że np niedostatecznie się starasz :) bo zawsze możesz więcej, lepiej, itp... :) 11. Pomiędzy połączeniami masz 10 sekund przerwy :) 12. Umowa zlecenie - nie masz żadnych praw ale za to możesz rzucić pracę z dnia na dzień :) 13. Rotacja ludzi jest ogromna. Szczerze mówiąc nie wiem jak się tu znalazłem, co mnie podkusiło, i jak wytrzymałem miesiąc. Dla mnie w tej robocie najgorsze były dwie rzeczy. Monotonność, która mnie usypiała, no i sam fakt umówienia kogoś na spotkanie, o którym nie miałem zielonego pojęcia. Moralnie źle się z tym czułem i cieszę się, że już nie pracuję w tym miejscu. Jak sobie przypomnę to miejsce to aż się wstydzę... :( Generalnie praca na słuchawce jest specyficzna: świadomość, że cały czas ktoś Cię słucha i ocenia, tempo pracy, hałas, wydzwanianie do klientów, którzy mają Cię dość... Jeśli kiedykolwiek miałbym wrócić na słuchawkę to raczej do obsługi połączeń przychodzących, bo narzucać się komuś w taki sposób jak tutaj to już na pewno nigdy nie będę :)

Anonimowy
@Ewakuacja

Dobrze napisałeś, tak faktycznie było w praktyce.

Trotyl
@Ewakuacja

Jedyna sensowna odpowiedź jaką czytałem na tym profilu. -100% prawdy. Nie polecam tej firmy!

Teresa Jankowska
@Ewakuacja

Nie złapali Cię jeszcze na mieście za tak trafny komentarz? :) Jak pracowałam to koleś robił 30 pompek bo mu nie szło haha potem koks wyszedł, ja na takie rzeczy jestem za stara.

babuszka

Ludzie co jak co ale ja za siedzenie na (usunięte przez administratora) za minimum 2200 zł netto nie bede narzekać prawda jest taka ze praca jest banalnie prosta- dla każdego kto potrafi mówić i czytać, trenerzy podpowiadają i podają wszystko na tacy nie mam na co narzekac ludziska mili czas szybko leci, wypłąty terminowe

fakty

Nie ma lepszego call center w Lublinie. Dobre zarobki (osobiście nigdy nie wzięłam mniej niż 2300 netto), sympatyczni i pomocni ludzie, wypłata na czas, umowa z bezpłatnym ubezpieczeniem, dobre godziny pracy. Wszystkim chcącym pracować na słuchawce mogę szczerze polecić. To nie jest firma w której musisz się obawiać o zarobione pieniądze a rodzaj projektów jest banalny, niesprzedażowy.

Kksk

W nowym roku proponuję zmianę pracy na lepszą a nie w tym (usunięte przez administratora) Pozdrowionka

Maja

Dostałam ta prace!! Nie jest źle :) może to nie wiem praca dla każdego ale ja się tu odnajduje :)

Wczasów to tu nie ma... Wśród super sympatycznych ludzi i za dobre pieniążki. Dla mnie na plus.

nikli

Co tu dużo pisać Panowie Panie, wynik 90% pracowników zależy od widzi misie osób osób które będą chciały same się zapisać to oni a nie konsultanci są Panami sytuacji, tak naprawdę przekonać to można z 5 osób dziennie. Czyli dodatkowe zarabianie premii na tej robocie jest losowe i już. Żadne śmieszne magiczne formułki jakie przekazywali tam tzw. trenerzy, nic nie dadzą gdy osoba po drugiej stronie naciśnie Zakończ. Jest ułamek sekundy i tzw. słynne tam zatrzymanie na linii to zwykły mit. To jest śmieszne zaklinanie rzeczywistości, a gadanie pracownikom że mało mają jest śmieszne, bo jednego tzw. słaby pracownik będzie miał 10-15 a innego 30 i to wszystko fart nic więcej. Tym bardziej że każdy ma ten sam schemat który różni się tylko tempem i barwą głosu. Kasa na czas i to był duży plus tej roboty bo można było się poczuć jak w państwowej robocie pod względem szybkości wypłat.

zwyciesca
@nikli

widzisz takie osoby jak Ty wyniku nie będą mieli bo nastawienie podczas rozmowy jest bardzo ważne, a Ty z góry zakładasz ze sie nie da. Wiem co mówię - pracuje w Veronie już 6 miesięcy i po miesiącu pracy chciałam nawet zrezygnować, drażniło mnie to ze inni sobie świetnie radza a ja niekoniecznie, ale właśnie miałam podobne podejście - ze sie nie da, ze to kwestia fartu. Z perspektywy czasu wiem co robiłam źle, wiem ze każda rozmowa jest inna a moje nastawienie jest bardzoooo ważne. Wszystkim tym którzy zaczynaj albo chca podjąć prace w tej firmie odrazu daje dobra rade - nie poddawaj sie! wszystkiego da sie nauczyć, a jak jesteś pesymista i uważasz ze wszystko zależy od fartu a nie od ciebie to nie masz czego tu szukać. oczywiście trafiaja sie osoby podczas rozmów które mnie bardzo wkur.... i nie da sie z nimi gadac ale to wyjątki. praca nie jest trudna ale czasem meczaca, kasa zawsze na czas i wypłącana co do złotówki, atmosfera pracy super!

zara
@nikli

bez przesady... czasem owszem tak jest ale MÓJ WYNIK ZALEŻY ODE MNIE w głównej mierze , nawet osobę która z początku jest na nie można bez problemu zapisać wystarczy przedstawić tematykę spotkań i zmienia zdanie

20stka

Chciałam zrezygnować jednak po pierwszej wypłacie (słaby wynik płacone miałam tylko za 174 godziny) zrozumiałam, że nigdzie więcej w moim wieku (20 lat) i bez doswiadczenia nigdzie wiecej nie dostanę ponad 2 do rączki. Tak więc tymczasem zdobywam doświadczenie i staram się robic wynik i godziny.

lux

Faktów żaden "krytyk" nie zmieni. Dobre zarobki, w porządku kadra, praca dla każdego. Też mnie ciekawi czemuż to negatywne i kłamliwe opinie nie pojawiały się przez święta? Płatni hejterzy mieli wolne?

Także ten
@lux

Bo Święta spędza się z rodziną, a nie na forum :-)

didi

jestem po szkoleniu i po pierwszym dniu pracy.. jak narazie wydaje sie spoko, obecni pracownicy chwalą sobie warunki pracy, wszyscy sympatyczni i pomocni przynajmniej narazie :) ogólnie jak na pierwszy dzień świetnie dałam sobie rade i jestem zadowolona

Micky

Dobrze się pracuje wiedząc, że można piąć się w hierarchii. Wytrwałość i pracowitość to podstawa.

V
@Micky

Tak dokładnie jest. Wiem to po sobie samej.

Veroniak

Jestem mega zadowolona praca tutaj i nie sadze aby mi, pracownikom czy kadrze działa się jakaś krzywda. nie chcesz? nie pracuj- to prosta zasada. Kasa naprawdę godziwa lepsza czy gdzieś zarobię ? Wątpię. Wypisywanie negatywnych komentarzy ma się naprawdę nijak do rzeczywistości. I nie, nie jestem nikim z kadry. Jestem zwykłym szaraczkiem któremu trenerki naprawdę pomogły zarabiać pieniądze poprzez robienie wyniku i nie uważam ze robienie przysiadów jak w komentarzu niżej było zle. To porppstu forma żartu za brak wyniku. Jeśli ktoś nie rozumiał tego to życzę nauczyć się więcej dystansu do siebie :) dziewczyny naprawdę znają się na rzeczy w tym co robią wystarczy trochę współpracy z nimi a wypłata to tylko dowód ze warto. Praca na słuchawce jest męcząca ale jesli chyba idziesz tam do pracy wiesz ze raczej za siedzenie nie będą Ci płacili. Nigdy nie jest tak żeby każdemu dogodzić:) Pozdrawiam wszystkich pracujących w Veronie oby tak dalej !!!!

pieronek
@Veroniak

Jak widać negatywne "opinie" nie pojawiały sie przez świąteczny czas... Za to pozytywnych nie brakuje... Jak dla mnie świadczy to tylko o jednym. Trolle miały wolne :)

Patrycja
@pieronek

Też to zauważyłam :) Kto ma oczy niech patrzy a najlepiej niech sam/a się przekona.

umceska

Fajnie, że mam tu pracę. Wreszcie nie muszę użerać się ludzmi. I zarabiam tyle, że jestem niezależna a nawet mogę pomagać rodzicom.

Jasna

To jest jedna z niewielu firm w których docenia się tych dajacych z siebie 100 procent. Polecam pracowitym i lojalnym. Dobre zarobki za dobrą pracę.

Wiem to
@Jasna

Prawda. Wiem to po sobie.

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting - Lublin

• Jak się pracuje w Verona Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting