Opinie o Verona Consulting w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Verona Consulting. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verona Consulting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting w Lublin

lena

Na szczęście nie sugerowałam się pseudoopiniami trolli i zarabiam dobre pieniądze juz 4 miesiąc.

Maka
@lena

Po ile godzin pracujesz ?!

lena
@Maka

160-180 i za same godziny 2200-2400. A jak wynik powyżej 2,75 zaproszeń na godz. to premia.

Zuza

Jestem po liceum nie mam doświadczenia a dzięki veronie jestem w stanie sama się utrzymać!!! Jestem niezależna weekendami mogę się jeszcze uczyć. Dziwi mnie podejście co niektórych osób. Cieszę się bardzo że tu pracuje i szczerze polecam wszystkim!

Barbara

Jestem pełna energii! Z przyjemnością wstaje do tej pracy a jeszcze z większą przyjemnością odbieram kasę :) wynagrodzenie solidne a moja ekipa najlepsza!

paulinka

Verona najlepszym call center w Lublinie! Już tam nie pracuje ale zawsze miło będę wspominać to miejsce! potrafiłam zarobić naprawdę sporo kasy a same obowiązki dla mnie były proste i przyjemne. pozdrawiam serdecznie całą kadrę! polecam to miejsce każdemu kto nie ma jeszcze doświadczenia i kto chce dobrze zarobic. atmosfera domowa

rialto
@paulinka

Zgadzam się! Najlepsze zarobki wśród lubelskich call.

Telemarketer

Prosta, pytania tendencyjne

Powiedz mi cos o sobie...Jakby nie czytali cv. Zlecenia, malo platne jak na sprzedazowke tlelmng

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Junior Frontend Developer (Vue.js)
Hrappka.pl
klaudia

praca monotonna ale warto tu pracować, mój pierwszy miesiąc nie był lekki ale teraz śmiało mogę mówić ze jestem jedna z najlepszych :) podoba mi się atmosfera tu panująca oraz przede wszystkim zarobki! klienci sa rózni ale da sie przeżyć

Pani K.

Miałam okazje pracować kilka miesięcy w Veronie, a właściwie w Telemedicu, ponieważ był to dział potwierdzeń. Zacznę od tych nieprzyjemnych rzeczy, ponieważ jest ich znacznie więcej - TRENERZY, niektórzy są naprawdę w porządku, fajnie, że niemal każdy, nie tylko Twój trener przekazuje Ci informacje zwrotne, ale nie raz bywaly one sprzeczne: jeden trener karze Ci mówić tak, innemu się to nie podoba i karze inaczej, zero współpracy, to naprawdę dezorientuje zwłaszcza nowych pracowników - KARY, jedna zła kampania zabiera 180zł, co jest kompletnie demotywująca zważywszy, że jest to kilka dobrych kampanii - SZKOLENIOWIEC, z tego, co słyszałam, teraz się zmienił, ale poprzednia Pani szkoleniowiec tj Julia R. była kompletną porażką. Teksty do konsultantów w stylu „masz zaj*biste rozmowy” bądź odwrotnie „masz ch*jowe rozmowy” są trochę nie na miejscu... i kilka innych też, o których nie powiem, żeby Pani nie oczerniać - OBIEKCJE, a właściwie ich zbijanie, czyli o tym jak być maksymalnie nachalnym w rozmowach, szczytem wszystkiego jest to, że nawet gdy osoba, z która rozmawiacie idzie na pogrzeb, musicie wypytywać, kto umarł (czy ktoś bliski-no bo przecież jeśli nie, to może przyjść na spotkanie!!!) - OSZUSTWO, macie nakaz mówienia ludziom w rozmowach, że będziecie na spotkaniu osobiście, i milion innych podobnych kłamstw, co jest... żenujące i poniżej wszelkiej krytyki. Moim zdaniem żadna praca nie powinna ZMUSZAĆ pracownika do kłamstwa, oszustwa. Jeżeli ktoś czuje się w porządku z tym, że codziennie okłamuje kilkadziesiąt osób (przeważnie starszych) to nie wiem jakim człowiekiem musi być. Praca jest poniżej wszelkiej krytyki. Żenująca i uwłaczająca. Wyłącznie dla desperatów. Cieszę się, że obudziłam się w porę. Na koniec chciałam napisać coś pozytywnego, niestety jedyne, co przyszło mi na myśl to przerwy, które są co dwie godziny, dwie 15-minutowe i jeszcze 10-cio (jeśli pamięć mnie myli, proszę poprawić). Aha, gdyby ktoś miał wątpliwości co do żałości pokazów, na które potwierdzacie, wklejam link do filmu, jak to się odbywa https://youtu.be/GXsRne_aT9k Z mojej strony to wszystko, proszę nie odbierać tej jakby nie patrzeć negatywnej opinii jako jakiejkolwiek nienawiści względem firmy, po prostu pragnę uświadomić obecnych pracowników i ostrzec potencjalnych na temat żałości, fałszerstwa i braku sensu pracy, którą wykonują lub wykonywać będą. Pozdrawiam i życzę rozsądnych wyborów

zim
@Pani K.

telemedic to co innego

Alfredo
@zim

czytałeś? właśnie pisała o Telemedicu, też tam pracowałem i przyznam 1000% racji. Nie mówię że ta firma jest zła i nie chcę jej poniżyć, ale jest to praca o dużym progu wytrzymałościowym. Czyli trzeba być człowiekiem zupełnie bez żadnych emocji, pracowałem i nie wytrzymałem miesiąca, bo miałem żal do siebie o to ze dzwoniłem do tych ludzi (usunięte przez administratora)Kasę macie dobrą jak na polskie realia (przynajmniej na umawianiu), ale mnie już żadne pieniądze przekonają. Proszę was wszystkich nie piszcie że jestem kimś złym/niewdzięcznym, bo napisałem co myślę, kto chce pracować jego wola, ale to po prostu nie dla mnie. Pozdrawiam Konsultant TeleMedic

@Alfredo

dobrze napisane!

konsule
@zim

przeciez tele medic I verona to to samo, pracowalam I tu I tu. tele medic to tak jakby 2 poziom tej samej firmy, po co te sciemy?verona umawia a tele medic potwierdza te same umowione spotkania.

DUŻA

PISZE TAK: "PRACOWAŁAM DŁUGI CZAS DOBRZE ZARABIAŁAM ALE..." I TU NASTĘPUJE SERIA BZDUR. PO CO KOBIETO/MĘŻCZYZNO W TAKIM RAZIE TAK SIĘ "MĘCZYŁEŚ"?

miśka
@DUŻA

Tacy dla mnie znaczą mniej niż ZERO :)

Kla
@DUŻA

Nie ma sensu przejmować się frustratami i nieudacznikami (mówię tu nie o tych którzy nie nadaja się do teleble tylko o tych, którzy plują na firmę, która ich utrzymywała) faktów nie zmienią a nie zgadzać się z faktami (dobre zarobki, niesprzedażowe projekty, pomocna ekipa) mogą tylko głupcy.

darunia

rejestrowanie osób na te spotkania jest banalnie proste, niektóre rozmowy sa naprawdę fajne, to jest moje 2 call center i jest naprawdę spoko. samej podstawy mam przeszło 2 tysiaczki. polecam wszystkim, kadra sympatyczna godziny pracy super jak dla mnie cool

DZIARA

PRACA ZA NAPRAWDĘ DOBRE PIENIĄDZE, FAJNA ATMOSFERA JAK DLA MNIE NA 5 Z PLUSEM

zizu

Są tacy którym w żyłach zamiast krwi płynie jad. Należy ich omijać z daleka. Żaden anonimowy hejter nie zmieni, że w Veronie można dobrze zarobić za stosunkowo łatwą pracę. Ja średnio wyrabiam około 170 godzin miesięcznie i za same godzinówki biorę wypłatę grubo powyżej dwójki.

Paula

Nie wszyscy do tej pracy się nadają choć wszyscy mają szansę. Zarobki nie dziadowskie. Tylko trzeba się trzymać reguł i wyrabiać godziny. Lubisz rozmawiać? To tutaj możesz się odnaleźć.

krótko

VC nie ma nic wspólnego z jakimś (usunięte przez administratora). Firma istnieje 5 rok i ma się dobrze (14 oddziałów). Wystarczy poszperać żeby wiedzieć, że kontynuatorem (usunięte przez administratora)

@krótko

14 oddziałow????????????????? hahhaahhahaahahahaaahahahahaahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahaha WIĘKSZEJ ŚCIEMY NIE WIDZIAŁEM !!!

krótko
@kamil

I teraz wiadomo, że tu nie pracowałeś :) Radom x 2, Lublin x 2, Białystok, Chełm, Kraśnik, Łódź, Zduńska Wola, Starachowice, Ostrowiec, Skarżysko, Zamość + Dział Kontroli Jakości.

@krótko

ps na szczescie juz nie musze klaskac urodzinowo I nie pompuje dla papieza :):):):):)

@kamil

naprawde liczycie jedno miasto podwojnie? :) zalosne, jedynym nowym oddzialem w ostatnim czasie jest zdunska :) dkj? tez jako oddzial?haha dobre sobie, a dlaczego w lu zamkneliscie jedna czesc dopiero co otwarta? :)

Pani K.

Miałam okazje pracować kilka miesięcy w Veronie, a właściwie w Telemedicu, ponieważ był to dział potwierdzeń. Zacznę od tych nieprzyjemnych rzeczy, ponieważ jest ich znacznie więcej - TRENERZY, niektórzy są naprawdę w porządku, fajnie, że niemal każdy, nie tylko Twój trener przekazuje Ci informacje zwrotne, ale nie raz bywaly one sprzeczne: jeden trener karze Ci mówić tak, innemu się to nie podoba i karze inaczej, zero współpracy, to naprawdę dezorientuje zwłaszcza nowych pracowników (usunięte przez administratora) - SZKOLENIOWIEC, z tego, co słyszałam, teraz się zmienił, ale poprzednia Pani szkoleniowiec tj J.R. była kompletną porażką. Teksty do konsultantów w stylu „masz (usunięte przez administratora)rozmowy” bądź odwrotnie „masz (usunięte przez administratora) rozmowy” są trochę nie na miejscu... i kilka innych też, o których nie powiem, żeby Pani nie oczerniać - OBIEKCJE, a właściwie ich zbijanie, czyli o tym jak być maksymalnie nachalnym w rozmowach, szczytem wszystkiego jest to, że nawet gdy osoba, z która rozmawiacie idzie na pogrzeb, musicie wypytywać, kto umarł (czy ktoś bliski-no bo przecież jeśli nie, to może przyjść na spotkanie!!!) (usunięte przez administratora) Na koniec chciałam napisać coś pozytywnego, niestety jedyne, co przyszło mi na myśl to przerwy, które są co dwie godziny, dwie 15-minutowe i jeszcze 10-cio (jeśli pamięć mnie myli, proszę poprawić). (usunięte przez administratora) Z mojej strony to wszystko, proszę nie odbierać tej jakby nie patrzeć negatywnej opinii jako jakiejkolwiek nienawiści względem firmy, po prostu pragnę uświadomić obecnych pracowników i ostrzec potencjalnych na temat żałości, fałszerstwa i braku sensu pracy, którą wykonują lub wykonywać będą. Pozdrawiam i życzę rozsądnych wyborów

DUZA

LUBIE TU PRZYCHODZIĆ ZARABIAM DOBRE PIENIĄDZE LUBIE TO PRACE :)

pieronek

Za darmo i lenistwo pieniędzy tu nie rozdają. Niektórzy krytycy są z tego powodu zdziwieni :) Inni mówią, że praca tu nie spełnia ich ambicji :) ale przecież nikt im pracować w Veronie nie każe :) czasem jak czytam niektóre komentarze mam nieodparte przeświadczenie, że ktoś im za plucie płaci. Mylę się rzadko. Tak było w czas świąt, z e r o negatywnych "opinii" a kilka pozytywnych. Wszystkiego dobrego w nowym roku, zdrowia i innej pracy - niż płatne plucie - życzę :) P.S. Nawet to plucie jakieś marne, cienkie, automatyczne i z powtarzanymi jak mantra wątkami. Czas byś człowieczku wziął się do jakiejś pracy.

papiez to ty????????? :)

Także ten
@kamil

Papież to nie przypadkiem Wasza przywódczyni? xD

młoda
@pieronek

Jeśli ktoś mi pokaże pracodawcę, który na wejściu daje zarobek ponad 2 netto za 160 godzin/mies. tak jak w vc to proszę o namiar. Dodam, że jestem młoda i po ogólniaku. Pozdrawiam.

Także ten
@młoda

No tak xD cel uświęca środki xD

spoko praca
@Także ten

jak Ci się nie podoba to tutaj nie pisz! Bobel szukaj lepiej pracy!

pieronek
@spoko praca

Spoko praca nie szarp sobie nerwów :) Także ten jest "bohaterem" jednego z wierszy Witkacego. Utwór ten kończy się tak: z głupim człowiekiem nie warto gadać więc stulić pysk! i proszę siadać :) Każdy kto ma choć śladowe pojęcie o call center (nawet jeśli się nie nadaje) wie, że trudno o lepsze warunki i atmosferę niż u nas. Sam przyznał, że jest trollem. Taki "fach" zaszczytny, szczy jadem :)

@spoko praca

Papi to znowu ty piszesz??....................

@Także ten

tak to ta ''czarna gwiazda'' call center lubelskich :)

ABC
@pieronek

Woli być na garnuszku mamusi :) za internet zapłaci, zupkę da, czasem na jakiegoś bełta :D Z mopsu coś wyżebrze i jakoś to leci.

Smerf pracuś
@ABC

Tak właśnie jest!

ziom

z początku było ciężko, były nawet myśli żeby zrezygnować .. TERAZ JESTEM MISTRZEM! ZARABIAM KUPE KASY możecie mi pozazdrościć a chętnym i poszukującym pracy naprawdę polecam pracodawce

Święta

Verona Consulting to Firma, która niejednej osobie umożliwia normalne życie. Zarobki coraz lepsze. Dużo lepsze niż minimum krajowe. Oprócz tego wprowadzono konkursy w których można dodatkowo wygrać fajne pieniądze. Tylko trzeba się postarać. Takie konkursy motywują :) Świetny pomysł!

A l a n i

Czy to prawda że od nowego roku stawka znów wzrosła? Pracowałam kiedyś w veronie pracują tu moi znajomi a ja sama zamierzam wrócić znów do pracy. Zawsze mi się tu podobało praca nie jest ciężka a atmosfera czysta

Kksk
@A l a n i

Nie polecam, za tą stawkę lub większą możesz znaleźć lepszą pracę bez poniżania siebie.

Der
@A l a n i

Tak od nowego roku jeszcze większą stawka gwarantowana. Polecam :)

TRAK
@Kksk

SORRY PRACUJE TU I SIE NIE PONIŻAM, A TY MI POWIEDZ GDZIE ZAROBISZ WIĘCEJ? STAWKA JEST NAPRAWDĘ SPOKO JAK ZA TAK PRACE, JEDYNE CZEGO WYMAGAJĄ TO TROCHĘ ZAANGAŻOWANIA

ABC
@TRAK

Bez naprężania się i harówki po 200 i więcej godzin zawsze zarabiam około 2500 oczywiście do ręki :)

Władysław

Pewnego pięknego dnia zacząłem pracę w call center. Nie jest to prosta praca, bo nerwowo nie każdy do tego przywyknie, ale Panowie i Panie to jest CALL CENTER. Taki jest schemat pracy. Narzekają na sprzedażówki, jak w Veronie czy innym na to, że nie sprzedajesz, na to że właściciel firmy to ten, ta czy która. Wszystkim piszącym tutaj co chwilę zamiast marnować swoje życie na zbędne dyskusje bez sensu polecam siąść, napić się czegoś ciepłego i posłuchać dla relaksu: W krainie latających siekier Żyje nam się wesoło, W krainie latających siekier Chłop wynalazł koło, W krainie latających siekier Jest cudownie i sielsko, W krainie latających siekier Trup się kładzie gęsto!

zadowolona niunia

a mi sie tu podoba, moze nie wszystko ale jednak ... nie jest zle. Dobrze płąca, atmosfera ok, kadra koleżeńska, godziny pracy jak dla mnie idealne a to wszystko za ciut wysiłku :)

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting - Lublin

• Jak się pracuje w Verona Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting