Verona Consulting
3 1228 1061 5 1
Pytanie Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Verona Consulting?

Krystyna Nowy wpis
@Pytanie

Przyjmują z wykształceniem co najmniej średnim , ale wyższe mile widziane i najlepiej żeby mieć już doświadczenie w pracy tego typu. Biorą cię na okres próbny ( około 2tyg) i potem zapada decyzja czy zostajesz

Beata Nowy wpis
@Krystyna

Czy firma podpisuje po tych dwóch tygodniach umowę o pracę? Interesuje mnie też wysokość zarobków (mniej więcej) i czy można liczyć później na jakieś podwyżki albo awans czy raczej firma nie oferuje pracownikowi ścieżki kariery. Z góry dzięki za informacje.

kli Nowy wpis

spam

Gosc

Na co zapraszacie? Bo chciałabym się upewnić zanim się zdecyduje. Bezpłatne masaże?

Żaneta
@Gosc

Nie, my zapraszamy na bezpłatne kursy nauki tańca towarzyskiego. Trzeba tylko na szkoleniu wstępnym ogarnąć podstawowe style

Tak1Nie3
@Żaneta

Żart stulecia.. Pytam serio, bo można zapraszać na badania, masaże, garnki, czy też koce. Ale już widać, jakie osoby tam pracują;)

@Gosc

Zapraszasz po odbiór rzekomo bezplatnego upominku na 10-lecie firmy lub z okazji akcji prozdrowotnej, zależy od skryptu. 10 razy w miesiącu dzwonisz do tych samych miejscowości i ludzi a jak Ci nie idzie dostajesz o****** za zmarnowanie zaj********** kampanii, to tak w skrócie ;)

GOSC

Czy można aplikować bezpośrednio na stanowisko sukcesora? Podobno macie takie stanowisko, kto może nim zostać?

@GOSC

W Veronie po miesiącu na sluchawie awansuje się na trenera mając średnią 2.0, także masz szansę zostac sukcesorem tak z bomby :DDD

Gabrysia
@R

Byłam sukcesorką i nie polecam. Stres ogromny, a jak im się po tygodniu coś nie spodoba to cię zwalniają

@Gabrysia

A z czym wiąże się ten stres? I jakie zadania ma sukcesor?

Onufry
@Gosc

Jesteś odpowiezialna za grupę osób, które słuchasz i jak im zaproszenia nie idą to kierowniczka na tobie się wyżywa

TakNie3
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Nazwa działu: Marketing

Z całego serca nie polecam pracy w tej firmie. Powody: (usunięte przez administratora)odprawy, podczas których można się nasłuchać jakie to świetne kampanie mamy i jak dużą okazje mamy do tego by to wykorzystać. 2.(usunięte przez administratora)Czasem nie słychać osoby po drugiej stronie słuchawki. 3. (usunięte przez administratora)wypłate ?(usunięte przez administratora) Może i terminowa, ale wystarczy, że zapisujesz sobie przepracowane godziny i szybko się zorientujesz, że kasa jest ucinana. 4. Pamiętaj , że kase dostaniesz do ręki. Na konto jakaś mała część.(usunięte przez administratora) 5. O ile kierowniczka i pani od spraw umów, wynagrodzeń czy grafiku, jest miła i wyrozumiała, to trenerki chyba szkoda komentować.(usunięte przez administratora) Podsumowując, sama praca nie jest jakaś bardzo zła czy trudna. Wystarczy się wdrożyć i uodpornić na nerwy osób po drugiej stronie słuchawki. Jednak cała otoczka, kadra, atmosfera i to w jaki sposób jest traktowany zwykły pracownik, który przecież pracuje na wynagrodzenie całej firmy, jest po prostu traktowany karygodnie. (usunięte przez administratora) Uwaga! Tak, jestem osobą, która pracowała w tej firmie, a wystawiona opinia jest w zupełności rzetelna. Myślę, że sporo osób ma takie zdanie jednak boją się o tym mówić, lub po prostu nie chcą mieć z tą firmą nic wspólnego tylko jak najszybciej się zwolnić. Wiem, że na bank ta opinia zostanie usunięta. Jednak mam nadzieje, że zanim to nastąpi to ktoś przemyśli sprawe zanim uda się na rozmowę kwalifikacyjną czy na szkolenie.

Tak14Nie

Widzę że oprócz nazwy (podobno) nic się w tej Veronce nie zmienia :D

@R

Gorszej nazwy nie mogli dać ???? można popatrzeć na opinie na gowork na ich nowej nazwie, aż dziwne że każda pozytywna :)

A jaka jest nowa? :)

@R

Voice Premium. Widzę, że to co niewygodne zostało usunięte z mojej opinii..

Standard ????

Łucja

Ja pracuję w systemie 6cio godzinnym, bo dłużej nie dam rady ze względu na zdrowie, nie miałam żadnych problemów z umówieniem się na pracę w godzinach porannych ( wytłumaczyłam , że potem boje się już z domu wychodzić, bo teraz przecież już krótsze te dni). Premie to miałam raz, to ta miła Pani co nas prowadzi podeszła do mnie i mnie poinformowała , że mam za wyniki. Benefity, łoj to tu całkiem sporo tym młodym proponują te karty na siłownie chyba, ale mi to nie potrzebne już. Ja to idę z koleżankami sobie na naleweczkę na miasto. Dla mnie liczy się przede wszystkim to , że mnie docenili w tym wieku i , że mogę żyć teraz na emeryturze jak w krajach zachodnich.

Tak8Nie3
Czarcia łapa

Obiektywne to jest to: praca od 8-16 pensja na czas większa o kilka stów niż minimum krajowe trzeba się nagadać gwar można lubić lub nie lubić ale taka jest prawda.

Tak15Nie2
i
@Czarcia łapa

Jak dla mnie to 3+ 4- w 6 stopniowej skali.

Tak5Nie1
@Czarcia łapa

Praca od 8-16 od poniedziałku do piątku, ale jeszcze trzeba dodatkowo przepracować 2 soboty w miesiącu 8-15

yyyy
@Ktoś

ale zawsze można wziąć jakiś wolny dzień na tygodniu, tylko trzeba wcześniej uzgodnić

@yyyy

Wolny dzień trzeba odpracować w sobotę

gość

@pracownik Kiedy niby miała nastąpić zmiana nazwy? Chyba coś źle słyszałeś albo nie w tym miejscu??

Wypłata
Nazwa działu: Finanse

Moi drodzy kiedy są wypłaty w veronie? Jestem nowy. Są konkretnego dnia czy jak to wygląda?

@Wypłata

Ja właśnie dostałam wypłatę za tydzień pracy... 40 zł

@Aneta

Edit: z wypłatą już się sprawa wyjaśniła, zaszła pomyłka*

Karol

Karol

Piotr

(usunięte przez administratora) ucinaja bardzo duże kwoty, ale nie dziwię się firma schodzi na samo dno, a tonący brzytwy się chwyta

Weronika

Marta

Nie warto, lepiej sprzątać ulicę, niz pracowac w firmie ktora zarabia na oszukiwaniu starszych ludzi

Klaudia

Nie polecam, praca beznadziejna, zwykle naciaganie ludzi

Aneta

Nie polecam, firma totalna porażka...(usunięte przez administratora)

Haha verona

(usunięte przez administratora) ludzi w wypłatach. Tak tu jest wspaniale...

Księgowa
@Haha verona

Co się stało?!

xxx
@Haha verona

dlaczego oszukuja ?

Karolek24

Pracowałem 2 tygodnie. Zarobki wydają się spoko ale w Lublinie można znaleźć ciekawsze oferty. Zgodzę się praca jest w miarę lekka, nie wymagajaca doświadczenia i umiejętności. Ogólnie mało rozwojowa tam kwestia kilku dni żeby ogarnąć system Kadra zależy od dnia czasem było git czasem WKU... Lo ile się da. Nie codziennie. Dlaczego pracowałem 2 tygodnie? Bo nie wytrzymałem. Rzeczywiście tu się nie sprzedaje. Umswiass tylko na spotkania ciągle praktycznie kłamiac. Podziękowałem. Rozumiem że to tylko telefon i umówienie na pokaz. Ale na tych pokazach manipuluje się ludźmi żeby kupili sprzęt który jest kiepski a kosztuje sporo. Nie wiem jak to nazwać. Mimo że nie ja wciskam tandetne innym ludziom to wiem że niektórzy wpedzili się przez to w kłopoty finansowe. Sam nie sprzedaje ale czułem się wspolwinny. Ok. Wszystko jest zgodne z prawem. A co z etyka? Nie macie wyrzutów sumienia że zeruje ie na innych ludziach?. Jeżeli padają tu takie zdania jak uczciwa praca to ja ubolewam nad mentalności naszego społeczeństwa. Ale pewnie i tak większość nie rozumie. Po co się nad tym zastanawiać. Przecież za to płacą. I wszystko w świetle prawa

Lucyna

Zaczynałam pracę w tej firmie od sprzątania , a potem coś mnie naszło , żeby zapytać czy mają przyjęcia i zostałam panią konsultantką :) teraz moje zarobki sięgają 25000-3000 do ręki , a inne koleżanki z bloku mi zazdroszczą, że stać mnie na wiele rzeczy. Teraz żyję godnie i zostanę tu, bo mnie tu docenili. Ci co narzekają niech pracują na kasie w żabie za 1500zł i niech płaczą jakie to mają ciężkie życie.

Tak6Nie4
Marek
@Lucyna

Jak zaczniesz żyć godnie to się odezwij. Tylko żeby tak żyć zacznij zarabiać minimum 1 z przodu i jeszcze 4 liczby po niej. Mieszkasz na tatarach czy coś ze takimi kwotami ludzie się podniecaja? A firma jak firma. Jak komuś nie przeszkadza umawiane na spotkania to git. Olac to że kogoś się (usunięte przez administratora) O przepraszam staruszkowie sami podpisują umowy. Życzę tylko by nie mieli numerów do waszej rodziny

Marek
@Marek

Ach nie przepraszam. To nie iszistwo. W końcu umawia się ich na spotkania w celu sprzedaży produktów kilka razy drożej. Zwykłego szmelcu. Ech widzę że dalej firma sobie działa. Czekam aż w końcu (usunięte przez administratora) wyleje.

Szary

Jestem już trzeci rok pracownikiem Verony Consulting. Jak czytam niektóre komentarze to z jednej strony chce mi się śmiać a z drugiej bierze mnie złość. Jak można być takim cynicznym człowieczkiem? Osoba pisze, że pracowała tu długi czas dobrze zarabiała i generalnie nie miała powodu do narzekania tak na kadrę jak terminowość wypłat, rodzaj projektów i atmosferę a teraz pluje w gniazdo, które ją karmiło. CZY TAKA OSOBA MOŻE POWIEDZIEĆ COŚ SENSOWNEGO? PRAWDZIWEGO? Według mnie nie, nie jest godna zaufania.

Tak26Nie4
W. Kubiak

Zweryfikowany użytkownik

Rekomendacja
@Szary

Najłatwiej obrzucić błotem zawsze coś się przyklei... Inna sprawa, że w 99% fabrykują te swoje kłamstwa. To powinno być oczywiste nawet dla nierozgarniętych. Jak widać jeden typ - pod różnymi nickami - tęskni za wizytą w Watykanie. " Xd" oznacza, że ma 16 lat lub świruje "gimbazę". To nie ta firma... Tutaj dzieci nie zatrudniamy. Jak używasz cudzego nazwiska prostaczku... To podpisz się swoim, tchórzu. Każdy "anonimek" - rzucający kalumnie - mierzi i budzi wstręt. Zarabiał dobre pieniądze a teraz wymyśla jakieś bajki. Sfrustrowany, że nikt go nie docenia. Czy jest nieprawdą, że zarobki zaczynają się w Veronie Consulting od ponad 2 tysięcy netto? Czy nieprawdą jest, że pracują tu - w większości - pozytywni i sympatyczni ludzie? Czy nieprawdą jest, że na 8 godzin przysługuje 45 minut płatnej przerwy? Czy nieprawda jest, że projekty są niesprzedażowe? Tak napisać nie może. Więc wymyśla banialuki i pisze nie tyle o Firmie ile o swoich odczuciach, jest kiepski.

Tak23Nie1
miśka
@Szary

tacy jak oni nie mają odwagi :)

Tak10Nie
-=---89
@miśka

To zwykły troll, pewnie tak mu kazali i dostaje złotówkę za wpis.

Tak10Nie1
dzika

Są tu tacy, którzy bardzo narzekali a teraz wracają z podkulonym ogonem ;D

Tak12Nie1
HGW
@dzika

Prawda i kłamstwa działają w obie strony, pozytywy pisane tutaj też mogą być kłamstwem. Wiadomo kto i po co się tutaj udziela.

Tak4Nie6

tak
@HGW

Anonimku. Prawda jest taka (nie mówmy o emocjach) zarobki spokojnie powyżej 2 45 minut płatnych przerw wypłaty na czas bezpłatne ubezpieczenie dobre godziny 8 do 16 reszta to twoje odczucia a to co napisałam PRAWDA.

Tak66Nie8
Anielica
@tak

Trudno nie przyznać racji a co odczuć to czasem chce mi się do góry skakać a czasem ze złości płakać. Życie.

Tak7Nie1
byla
@tak

jak widac anonimkiem to ty jestes!!!! he he prawda to czynnosc WAM nie znana wiec nie oczerniaj bo zle traktujecie ludzi i to sa fakty!!!

jES
@dzika

IM CZESCIEJ TU ZAGALDAM TYM MNIEJ DO WAS SZACUNKU MAM

Tak1Nie3
@Szary

Wciskania bajeczek studentom i licealistom dorabiającym sezonowo na wakacje lub ferie ciąg dalszy. Gdyby to była taka solidna praca mlekiem i miodem płynąca to dostalibyście normalną umowę o pracę, w ramach której obejmuje was Kodeks Pracy i przysługiwałaby wam podstawa taka sama jak w każdym porządnym, szanującym się zakładzie pracy jaką są PŁATNE URLOPY: wypoczynkowe, na żądanie i L4. Żeby chociaż na taki podstawowy, normalny gest stać było szefów - ale nie, dźwiganie na barkach odpowiedzialności, jaką jest pracownik posiadający takie "szlacheckie" przywileje to zbyt duży ciężar. Ma być umowa śmieciowa, a tak to można sobie roznosić ulotki, zamiatać chodnik albo zbierać puszki i makulaturę. Jakoś nie można spotkać człowieka wykształconego i mającego jakiś fach w ręku, który robi na zlecenie - tylko zawsze jest to albo przedsiębiorca prowadzący własną działalność albo ktoś zatrudniony na umowę o pracę.

Tak1Nie2
@Szary

Ale to że pracował i zarabiał to normalna kolej rzeczy, ludzie tutaj tylko wyrażają swoją opinię i to co zaobserwowali dłużej albo krócej pracujac w VC, a pracuja z różnych względów i to że może i zarobki dobre, może kadra, nie zmienia faktu że nie można już złego słowa o firmie powiedzieć, może takie właśnie komentarze nie tylko schlebiajce czyta kadra i to im da do myślenia dlaczego nie ma wyniku, bo jest ciągła presja i dlaczego ludzie od nich uciekają :) także to nie jest robienie dobie w gniazdo tylko wyrażanie opinii :)

@R

I co z tego ze może i masz platne przerwy skoro 10 min każdego dnia zabierają Ci na pier***** o najlepszych osobach żebyś Ty poczuł jak (usunięte przez administratora) bo np masz o 3 razy mniej zgod od tych osób? Co z tego że Ci dadzą 2500 tys na rękę skoro jednocześnie kierownictwo Ci zjada nerwy cisnac Cię o wynik, straszac karami i huk wie czym jeszcze? Ja nie wiem czy wiekszoac tych pozytywów pisze Kierowniczka czy co :D szczerze to wole zarabiać mniej ale nie (usunięte przez administratora) sie w pracy codziennie, bo a to przyjdzie jakiś Jan bo to co mogłeś powiedziec jednego dnia na drugi nie przechodzi albo Pani P. pisze takie wiadomosci że chce się pier***** laptopem przez okno i wyjść.

@Szary

Z tego co wiem to już nikt tam nie został pracujący dłużej niż 2 lata sorry, także mało wiarygodny jestes, poza tym skoro masz porównanie to na pewno nie pisalbys w samych superlatywach ;)

R

Pewnie tak bo w VC nie liczac osob które awansowaly, jest tylko jedną osoba która pracuje z 3 lata, a do tego jest kobietą :D reszta ma krótszy staż ;)

Tak1Nie4
@tak

Tak jasne 45 min płatnej przerwy(usunięte przez administratora)

@Ktoś

Kilka minut jest zabierane na pochwały lub na poganianie

Przykre doświadczenie

Podczas rozmowy na trenera rekrutujaca osoba stwierdziła że nadaje się na trenera. Następnego dnia zaczęło się szkolenie i trwało tydzień. W poniedziałek przyjechała pani dyrektor i po rozmowie stwierdziła że nikt z nas się nie nadaje i najpierw musimy popracować na słuchawce mimo że jedna osoba pracowała na słuchawce i wraz została uznana ze również musi... Przykre doświadczenie ponieważ wszystkie osoby miały możliwość innej pracy a zaryzykowali i zaczęli w verona. Zostaliśmy na lodzie a można było powiedzieć na samym początku. Pracowałem w domu również nad tym jak poprawić rozmowy konsultantów a wraz dostaliśmy kopa w tylek.... Najdziwniejsze było to że w dzień który była pani dyrektor było kilks osób ma trenera i każdy usłyszał to samo. Teraz czekamy na pieniądze które przepracowalisny i liczę że zostaną one wypłacone a firmie powiem że w ten sposób nie traktuje się ludzi, zaufanie spadło do zera.... Sama atmosfera w Veronie jest fajna, ludzie również młoda atmosfera

Tragedia!
Nazwa działu: Marketing

Na rozmowie kwalifikacyjnej na trenera stwierdzili że z takim doświadczeniem zapraszają mnie od razu od jutra na szkolenie. Po tygodniu szkolenia w dzień w który miałem zaczynać pracę przyjechała dyrektorka i powiedziała że jak nie pracowałem na słuchawce to albo teraz słuchawka albo do widzenia. To samo spotkało ponad 4 inne osoby. Bardzo mocno nie polecam kilka osób straciło przez nich po tygodniu życia.

Na słuchawce

Ta praca bywa niewdzięczna i stresogenna tylko, że tu naprawdę jest i można zarabiać a nie dołować się.

Wiedźma
@Na słuchawce

Wszystko lepsze od bezrobocia a ta praca może i stresogenna ale lepsza niż jakaś produkcja czy inne magazyny. Zdrowie już nie to. Pozdrawiam.

Kozioł

Nie miałem wyjścia a nikt mnie nie chciał, nie żałuję, że się tu załapałem. Nie żałuję i dziękuję. Nikt przecież nie musi tu przychodzić a jak już jest to niech pracuje zawsze może podziękować, przymusu nie ma. Udanego weekendu normalnym.

taka jedna
@Kozioł

W mojej sytuacji to naprawdę Verona jest świetnym rozwiązaniem!

Call

Niczego więcej od tego co oferuje VC w pracy na słuchawce nie można wymagać, zawsze mogliby wiecej płacić ale tu i tak grubo powyżej min krajowego.

Why
@Call

I właśnie dlatego tu pracuję poza tym załoga zajefajna a kadra też w większości hehehe w porządku.

Yenifer

Kto naprawdę szuka pracy (i nie za najniższą krajową...) temu polecam VC.

Tak9Nie
Takie życie
@Yenifer

Radzę samej spróbować bo może okazać się to strzałem może nie w 10 ale w 9 :) zarobki pewne a praca no cóż jak wszędzie w telemarketingu.

Matylda 1993
Nazwa działu: Telemarketing

Gdybym nie zarabiała tu lepiej niż koleżanka w sklepie na kasie to pewnie bym nie pracowała, praca specyficzna, ucząca pokory i cierpliwości, pieniążki zawsze na czas.

Tak10Nie2
gadatliwa
@Matylda 1993

Fakt specyficzna, trzeba mieć gadane i nie przejmować się tymi po drugiej stronie słuchawki.

Liczba

Wszystko w skali od 1-10 Zarobki: 7 Atmosfera: 8 Rodzaj projektów: 6 Godziny pracy: 10 Terminowość wypłat: 10

Tak6Nie
Zgoda

Telemarketing to nie jest łatwy kawałek chleba. Tutaj dobre zarobki i generalnie sympatyczni ludzie. A to normą w tej branży nie jest. Lokalizacja tez na plus. Wiadomo, że rotacja to akurat norma w cc, ale jak nadajesz się do tej pracy to lepiej trafić się nie da. Trzeba mieć świadomość jak wygląda ta praca, że nie jest to obijanie się i siedzenie na fb czy malowanie paznokietków.

Tak8Nie
W 10
@Zgoda

Mogę się pod tym podpisać.

Słoneczna niedziela

Nie mogę narzekać. Dostałam szansę i ją wykorzystuje. Staram się mimo nerwowości niektórych respondentów. Dzięki tej pracy mogę w miarę normalnie żyć. Bez proszenia nikogo o cokolwiek.

Tak6Nie

Zostaw opinię o Verona Consulting - Lublin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie