Opinie o Verona Consulting w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Verona Consulting. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verona Consulting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting w Lublin

Doktor House

Witajcie, różne głupoty i kłamstwa można o Veronie (gdzie pracuję już ponad 2 lata) powiedzieć, "papier" przyjmie wszystko :) Lecz KŁAMSTWO, że Firma nie wypłaca zarobionych pieniędzy spowodowało, iż postanowiłem wyrazić swoją opinię. NIGDY nie było takiej sytuacji. Nawet jeśli ktoś przepracował tu 1, 2, 3 dni czy nawet kilka godzin (zdarzały się takie sytuacje) zawsze otrzymywał swoją należność. ZAWSZE. Oczywiście nie dostanie ich z dnia na dzień tylko w dniu wypłat, które są zawsze około 15-go każdego miesiąca (często wcześniej NIGDY później). Jak mówi doktor House "ludzie kłamią". Najlepiej dotknąć samemu. Zarabiam przyzwoicie i zawsze mam wypłacone co do złotówki.

Miśka
@Doktor House

Gdyby to jeszcze nie był telemarketing :) Tak czy inaczej potwierdzam pieniądze zawsze na czas i co do grosza.

Anita
@Doktor House

To miło że kierowniczka dobrze zarabia i dostaje na czas wypłatę :) Pamiętaj że ludzie którzy coś piszą zawsze jest w tym ziarno prawdy, a wy to usuwacie bo wam nie pasuje. Osobiście moja historia z Veroną to już przeszłość i cieszę się że już tam nie pracuję.

Latanka
@Miśka

szkoda tylko, że te pieniądze płacone na czarno, ZUS odprowadzony chyba od kwoty ok. 200 - 300 zł reszta pod stołem i na innej liście = wyjątek studenci bo od nich płaci się tylko składkę zdrowotną

Także ten

Polecam wpisać w Google "Active life rozdaje tablety". Artykuł bodajże jest na wykopie. To tak mniej więcej na tym polega ta praca :)

Jasna
@Także ten

Co za brednie. To tak jakby firmę ktora produkuje tampony obwiniać za miesiączkę. Verona jest firmą telemarketingową i jej zadanie polega nie na sprzedaży tylko zaproszeniu na spotkania. Tyle. Każdy ma wolną wolę nikt do niczego nikogo nie zmusza takie są fakty.

Także ten
@Jasna

Masz rację. Takie są fakty. Firma bankowa chce sprzedać jak najwięcej kredytów, szkoła ma nauczyć, listonosz roznieść listy, kelner obsłużyć, adwokat obronić, a firma telemarketingowa ma jak najwięcej sprzedać lub wysłać zaproszeń na spotkania. Nie ważne co się dzieje na spotkaniach, ważne żeby wcisnąć komuś zaproszenie. A to czy on dostanie darmowy i gwarantowany sprzęt, czy będzie on takiej jakości jak obiecują przez telefon, czy przy okazji nie wcisna mu czegoś na raty, czy nie zmanipuluja i nie oszukaja to przecież nie problem firmy telemarketingowa. Zadaniem tej firmy jest tylko zaproszenie. Różnica jest taka pomiędzy tymi zawodami, że każdy poprzedni ponosi odpowiedzialność za to co robi. Działa pod swoim imieniem i nazwiskiem, można wnieść na niego skargę jeśli wprowadzi np konsumenta w błąd.

pieronek

To jest po prostu dobra firma i szansa na przyzwoite zarobki. Nie wszystkim musi odpowiadać. Nie lubię pracy fizycznej i uważam, że wcale nie kształtuje charaktery. Najwyzej negatywnie. Takie mam zdanie. Charakter kształtuje sztuka, przykład najbliższych i wlasna wola. Nie praca po której masz wszystkiego dosyć. Co najwyżej masz ochotę na bluzgi i wódkę. Każdy jest inny. Przynajmniej teoretycznie... Nie rozumiem osób, które wyraziły swoje zdanie - każdy ma takie prawo - i dalej plują. Kompleksy? Banalna prawda jest taka, że jak nie spróbujesz to nie poznasz smaku. Ja polecam a potem to już Twoja wola.

czemu tak?

A ja sie pytam która firma ze skryptów jest w krs? Nie podoba mi sie tak łatwa przyjmowanie do pracy to naprawde wali na kilometr, czyzby przedstawiciele jednego gatunku "polowali" na przedstawicieli tego samego gatunku? W naturze to niespotykana sytuacja... I co z tego że kasa jest na czas i się zgadza (usunięte przez administratora) skoro sumienie mówi co innego...

@czemu tak?

Tutaj jest wiele pytań... Przyjmują każdego. Ten kto zrezygnuje (jak okazuje się z wypowiedzi na forum) jest za głupi, za leniwy itp... żeby tu pracować :) W ogóle nie biorą pod uwagę, że ktoś może nie chcieć z nimi mieć nic wspólnego. Aaaa i jeśli ktoś rezygnuje z tej pracy, bo ma większe ambicje niż czytanie z kartki (i namawianie ludzi na spotkania, w zamian za które dostają podobno super nagrody), jest malkontentem i osobą która ma duże ambicje a nic nie potrafi. Osobą, która chce brać duże pieniądze i nic nie robić :) Śmieszne są te wypowiedzi.(usunięte przez administratora)

Telemarketer

Prosta, pytania tendencyjne

Powiedz mi cos o sobie...Jakby nie czytali cv. Zlecenia, malo platne jak na sprzedazowke tlelmng

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży
Tutlo Sp. z o.o.
Tak po prostu jest

Dzień Dobry, proszę Państwa Verona Consulting to firma, w której każdy dostaje szansę na dobre zarobki. Niektórzy czynią z tego "wadę" ich ambicje i aspiracje nie pozwalają im na pracę wśród... chętnych do pracy. Inna sprawa, że zazwyczaj ambicje te nijak się mają do rzeczywistych umiejętności czy wiedzy. Jak jest w Veronie? Na pewno - choć praca nie należy do trudnych - nie jest leciutko. Trzeba się nagadać i swoje wyrobić. Na pewno to się opłaca. Praca jest na umowę zlecenie (to standard w cc) lecz z bezpłatnym ubezpieczeniem a pieniądze o wiele godziwsze niż na niejednej umowie o pracę. Na 8 godzin przysługuje 45 minut płatnej przerwy, dwie soboty są obowiązkowe ale można odebrać wolny dzień na tygodniu. Ważne aby przepracować minimum 30 godzin w tygodniu. Atmosferę tworzą ludzie i gdyby nie malkontenci byłaby doskonała a nie tylko dobra...

Master
@Tak po prostu jest

Fakt leniwi nie mają tu czego szukać. Dobre zarobki i atmosfera powodują, że jestem tu już 4 miesiąc.

@Tak po prostu jest

Są ludzie, którym takie warunki i charakter pracy odpowiadają i są tacy, którzy nie chcą mieć z taką pracą nic wspólnego. Dlaczego sugerujecie, że każdy kto odejdzie stąd jest nierobem, malkontentem i osobą z wygórowanymi ambicjami, która nic nie potrafi a chce dużo? Nie rozumiem tego? Mi ta praca nie odpowiadała. Napisałem o tym. Teraz jestem zatrudniony na umowę o pracę, jest ona ciekawa i wymaga o wiele więcej umiejętności niż dzwonienie i czytanie z kartki. To na prawdę nie wygląda ładnie jeśli ktoś wyraża swoją opinię, a aktualni pracownicy tej firmy taką osobę atakują i przedstawiają w najgorszym świetle. Osoby szukające pracy mogą to oceniać :)

@Ewakuacja

Nie powiem nic nowego: najlepiej dotknąć samemu... i z jednym masz racje niektórym nie odpowiada niektórym odpowiada... Każdy ma prawo do swojego - nawet błędnego - zdania.

@pieronek

Dlaczego błędnego? :) Masz monopol na prawdę? :)

@Ewakuacja

Człowieku... Prawda jest niezależna od twoich czy moich opinii, prawda to zgodność opisanych faktów z rzeczywistością (według Arystotelesa), ty zaś mówisz co najwyżej o swoich odczuciach. Ja mam inne niż ty i równie "prawdziwe" jak twoje.... Rzeczywistość zaś ma się tu następująco: 1. Umowa zlecenie (to norma w cc) ale z bezpłatnym ubezpieczeniem. 2. Praca w godzinach 8-16. 3. Za same godziny (160/miesiąc) 2 tysiące netto. 4. Wysokie premie za wynik. 5. Kadra pomocna a ekipa sympatyczna. 6. Projekt niesprzedażowy. 7. Pensja zawsze na czas. To są fakty. Dałeś już upust swoim odczuciom i brawo. Teraz chcesz błyszczeć? Zajmij się tą "wspaniała" pracą, którą wykonujesz... Chyba, że jest to płatny "trolling" ;)

@pieronek

,, każdy ma prawo do swojego nawet błędnego zdania'' ???? i nie każda osoba która się z Wami nie zgadza wykonuje płatny trollig ???? a ile osób się nie zgadza o tym mówi rotacja pracowników ???? nikogo nie trzeba wynajmować ????

@Ewakuacja

Nie odpowiadało? Nie pracujesz ;) rotacja w każdym cc jest większa niż w innych branżach. Zastanawiam się tylko dlaczego ciągle plujesz? Żyjesz przeszłością? Masz misje? Weź się do pracy.

starsza pani
@Ewakuacja

Każdy ma prawo do swojego zdania oczywiście, a ja pracuje tu już 2 rok! wiec długo i wiele rzeczy widziałam... jestem osoba juz starsza i jak widzę jak przychodzą rozpieszczone małolaty i robią łaskę ze przychodzą do pracy to śmiać mi się chce. rozumiem ze co niektórzy to najlepiej za same oddychanie chcieli by mieć płacone Dla mnie praca w Veronie jest DOBRZE PŁATANA ROZRYWKA. spotkam tu wspaniałych ludzi, zawsze życzliwa kadre i mam wynagrodzenie które pozwala mi godnie żyć. z pewnością nie każdemu ta praca przypadnie do gustu ale wkoncu jest to praca na słuchawce ale dla wielu osób jest to przyjazne miejsce pracy

@pieronek

Nie odpowiadało!!!!! :) dlatego nie pracuję :) a to miejsce jest po to żeby wyrazić swoją opinię :) a ta opinia niekoniecznie musi spełniać Pańskie oczekiwania :) Ja też się zastanawiam dlaczego ciągle piszesz? Masz misje? :) Tak się składa, że jestem po pracy :) i będę ze swoim wolnym czasem robić co mi się podoba :) a do postu poniżej dodam, że może i nie jestem w podeszłym wieku ale wiem co to jest ciężka praca :) I nie mam tu na myśli pracy polegającej na umawianiu spotkań z klientami, którzy sobie tego nie życzą :) Były chwile, że musiałem pracować fizycznie. Nie wstydzę się tego :) (Wręcz przeciwnie, jestem z tego dumny! Bo praca fizyczna (szczególnie ciężka) kształtuje charakter). Za to pracy w tym miejscu niestety tak :( Ale skoro Państwo są z niej dumni to oczywiście mają Państwo takie prawo :) Każdego satysfakcjonuje co innego :)

Piotrek

To jest call center, telemarketing, nie każdemu ta praca odpowiada, nie każdy się do niej nadaje. Jednak jakimś totalnym nieporozumieniem jest mówienie o czystym sumieniu... Nikt tutaj niczego złego nie robi, każdy ma wolną wolę, z doświadczenia wiem, że najwięcej o sumieniu mówią ludzie bez sumienia. Moje sumienie mówi mi: utrzymaj dom, niech dziecko nie chodzi głodne i zaniedbane, dlatego tutaj pracuję mimo, że to nie była moja profesja. Verona dała mi szansę i sprawdziłem się. Zarabiam może nie na kokosy ale na banany i jabłka wystarczy :) Nie sądźcie a nie będziecie sądzeni. Ci, którzy tak łatwo szafują wyrokami zazwyczaj najwięcej brudu mają za paznokciami. Wszystkiego dobrego!

Piotrek

emo

mówiąc szczerze przyszłam tu bo nie miałam wyjścia - byłam w dołku finansowym, zadłużona... Prace zaczęłam szybko - szkolenie wstępne jest krótkie- i mimo iż miałam tu zostać na chwile aż znajdę coś innego .. mija już 5 miesiąc odkąd pracuje w Veronie i jestem zadowolona. polecam wszystkim

Amanda
@emo

Życie to nie bajka, mam podobnie... Jak wygram w totka albo dostanę super ofertę to pewnie odejdę tymczasem jednak dzięki tej pracy mam na rachunki i życie.

Katarzyna z Wieniawy

Najlepiej przekonaj się sama. Ja tak zrobiłam i absolutnie nie żałuję! Trzeba wypowiedzieć kilka tysięcy słów bo taka to praca ale na sto procent się opłaca. I jestem wśród pozytywnie zakręconych ludzi a to też ważne.

darunia

pracowałam 3 miesiące, dla wszystkich zainteresowanych ta praca, podsumowując: 1. wynagrodzenie jak najbardziej na plus nigdy nie wzięłam mniej niż 2300 netto, za same godziny bierzesz dwa tysiaki 2. grafik ustalany z tygodnia an tydzień wiec zawsze w razie czego można zakwalifikować sie na mniej godzin bez przypału 3. atmosfera ok, nikt sie nie czepia 4. przerwy co dwie godziny po 15 minut wiec luz 5. EKIPA SUPER!! Mi osobiście odpowiadałA ta praca wiec nie widzę większych minusów - wiadomo jest to praca ciagle na słuchawce czasem monotonność robi swoje ale ogólnie jest ok pozdrawiam cała kadrę Verony

Tak po prostu jest.

DIDO

nie wiedziałem ze naprawdę można AZ TYLE tu zarobić :) pierwszego dnia pracy spękałem i chciałem zrezygnować, zostałem i po odebraniu listopadowej wypłaty jestem mega HAPPY :)

zygzak

fajna oferta pracy

Karina

Pracuje dopiero 2 tydz ale jak narazie jest spoko gadałam z obecnymi pracownikami ponoć kasa zawsze na czas bez przypału. Na ten moment idzie mi dobrze zobaczymy co będzie dalej..

Światowid
@Karina

To prawda. O pieniądze nie musisz się martwić. I to wcale nie śmieciowe już za 160 godzin masz gwarantowane 2 tysiące do ręki a jak dobry wynik (powyżej 2,75) to kilka stów więcej.

O/O_94

Najgorszy (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu! byłem przez miesiąc ale tylko dlatego bo szukałem innej pracy.

@O/O_94

Racja zgadzam sięz Tobą, byłem sukcesorem ale mnie zdegradowali.

Machiavelli
@D_Bobel

Widocznie byłeś miernotą, co tylko potwierdza twoja "lojalność"...

DB
@Machiavelli

Na lojalność trzeba sobie zasłużyć, a będąc przvdupasem możesz sobie piszczeć w necie co chcesz.

Światowid
@D_Bobel

To jak w końcu DB... BYŁEŚ SUKCESOREM? To już nie trenerem jak pisałeś wcześniej. Uważaj bo nos ci stłucze lusterko :)

trufla

przyszłam tu bez doświadczenia, myślałam ze nie dam rady ale z pomocA super ludzi z kadry w szczególności dzięki wsparciu mojej trenerki poradziłam sobie. Teraz mam świetne wyniki i wysokie wynagrodzenie POLECAM WSZYSTKIM bo jestem żywym przykładem ze warto i ze można w szybki i prosty sposób zarobić kupę kasy

Liberta

Firma dobra dla dobrych. Nielojalne miernoty, które zarabiały dobre pieniądze i teraz plują nie mają tu miejsca. Czy można zaufać "opinii" kogoś kto pracował i zarabiał tu przez dłuższy (jak twierdzi) czas a teraz wylewa żale? Przecież ktoś taki to zwykłe zero.

Kinga

Nie mam wykształcenia ani doświadczenia. Tu mogę zarabiać i tak robię.

Artur!

a poco isc na studja jak w weronie taka dobra praca! 6/6!!! trenery są spoko a w komputerze się wszystko samo robi normalnie, a kasa ląduje prosto do porfela!

tomek
@Kinga

Mnie dwa zwolniono ale wracam do was spowrotem bo wam trzeba ludzi! a ja zawsze chetny do waszej pracy! Verona 6/6

Jola

na takie wypowiedzi admin nie reaguje?? to niech się GONI :P

@Kinga

Brak doświadczenia i wykształcenia jako argument - cóż mogę powiedzieć...wspanialszego samobója dawno nie widziałem xD A "zarabianie" to żaden plus bo zarabiać to i można przy skupie butelek i roznoszeniu ulotek hahaha :P

@Tak to jest.

Ja tam pracuję w veronie i dorabiam na sprzedaży puszek i butelek, Tobie nic do tego. Żadna praca nie hańbi! jak nie chcesz u nas pracować, to co Cie tu sprowadza?

Marta!
@Kinga

No ja już mam wpisaną w CV veronę nawet, w tej pracy można naprawdę sporo doświadczenia zdobyć.

@Adam

Jesteś w błędzie, że żadna praca nie hańbi. Hańbi ta praca, która odzwierciedla brak umiejętności przewyższających siedzenie, czytanie z kartki i kopiuj-wklejki na zleceniówce.

Teresa Jankowska

Śmieszne to są komentarze trenerków którzy tu piszą kocopoły i opowieści snów mokrych nocy które tu opowiadacie! jak to czytam to zastanawiam się czy kupić mocniejszy klej do protez!

@Teresa Jankowska

Trafny komentarz, przyznaję rację!

@Artur!

szkoda że nie da się dać opinii komentarza w gwiazdkach :D 6/6!

TomekD

Taka praca jest najbardziej godna polecenia w całej polsce każdemu człowiekowi który szanuje siebie i swoją godność! gorąco polecem!!!!

@TomekD

mówisz serio?

tomek

Najlepsza firma na całym świecie! polecam 6/6 ! Pracuję na potwierdzeniach (usunięte przez administratora)

@tomek

Czyli tyrasz jako przydvpas na zleceniówce zdany na humorki pani kierownik bez kodeksu pracy, czytaj - praw, jakie przysługują pracownikowi w każdej szanującej się, stabilnej pracy, gdzie masz normalną umowę o pracę zamiast wyrabiania cyferek ;-) Pozdrawiam.

@Tak to jest.

A niech sobie tyra jak lubi, są ludzie ambitni i mniej ambitni :)

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting - Lublin

• Jak się pracuje w Verona Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting