Opinie o Verona Consulting w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Verona Consulting. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verona Consulting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting w Lublin

migotka

Wiele rzeczy mogłabym napisać... Jedno jest pewne jak na telemarketing to zarobki bardzo dobre. Dla wszystkich ze stalowym organem mowy :)

Zofia
@migotka

Warto, żebyś jednak zdecydowała się na opisanie wszystkich swoich wrażeń wynikających z pracy w Verona Consulting. Napisałaś, że jesteś zadowolona z wynagrodzenia. Jakie jeszcze aspekty zatrudnienia w tym miejscu postrzegasz pozytywnie? Z Twoją wypowiedzią chętnie zapoznają się inni użytkownicy forum poszukujący aktualnych informacji o tym pracodawcy.

Teresa Jankowska
@Zofia

Przestańcie pisać te kocopoły, prowadzicie piękne monologi sami z sobą, jak tu cudownie i wgl (za to wam płacą tak jak sprzedał was wasz kumpel). Siedzenie na 4 literach cały dzień i czytanie kartki to na pewno piękne uczucie za najniższą średnią krajową.

BUMBELLO
@Zofia

śmieszny ten wasz marketing szeptany XD prowadzenie z samym sobą konwersacji. :D

liro
@Teresa Jankowska

od kiedy 2100 pln to srednia krajowa?

D_Bobel
@Teresa Jankowska

Oni piszą to celowo aby pokazać się z lepszej strony, 90% komentarzy jest pisanych przez trenerów, tylko te gwiazdki 3/6 mówią co innego.

to ja 123

Dla każdej pracowitej osoby jest tu miejsce. W przyjaznej choć głośnej (jak na raz rozmawia kilkadziesiąt osób to nic dziwnego :) atmosferze.

płacą za gadanie

Płacą mi dobrze, grafik mogę ustalić tak jak mi wygodnie (ważne żeby 30 h/tyg.), wśród generalnie fajnych osób, w ciepełku i bez dźwigania. Nie mogę narzekać. Nikt mi nie płaci za pisanie tylko za gadanie :)

Daria

Plusy - atmosfera, wysokie wynagrodzenie, opieka medyczna, lokalizacja, prosty zakres obowiązków 8 grafik ustalany na bieżąco pod Dyspozycyjność Minusy_ umowa zlecenie, powtarzalność i monotonnosc Ogółem polecam szczególnie tym którzy nie mają doświadczenie i chcą szybko zarobić

nówka
@Daria

Szczerze mówiąc ja sie nie nudzę (jestem tu 2 miesiąc) każdą rozmowę staram sie traktować jak pierwszą, czasem aż się chcę bluznąć ale daję radę i gryzę się w język. Kasa na czas i całkiem spoko.

@nówka

Potwierdzam i ja Sie nie nudzę mimo powtarzalności niektórych elementów rozmowy jest dobrze. Zresztą każda rozmowę musimy dostosować do rozmówcy. Są różni ludzie do każdego co innego trafi :)

Telemarketer

Prosta, pytania tendencyjne

Powiedz mi cos o sobie...Jakby nie czytali cv. Zlecenia, malo platne jak na sprzedazowke tlelmng

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży
Tutlo Sp. z o.o.
duda

praca spoko, nikt się nie czepia, kasę płaca na czas wiec luz nic nie sprzedaje, przerw jest dużo ekipa super

Bianka

Trzeba porządnie się nagadać to bywa i stresujące i męczące ale na pewno opłacalne. Ważne, że wśród normalnych, pozytywnych i nie nadętych ludzi.

Lucek

Przez pierwszy tydzień nie było lekko. Nie szło. Teraz jest lepiej dzieki radą pracowników. Zarobki i atmosfera motywują.

Pracująca

Atmosfera fajna wszyscy życzliwi praca czasem męcząca różni ludzie sie trafiają ale rozmowy trudne nie sa Pieniądze zawsze na czas

&

praca na słuchawce wszędzie podobna tutaj przynajmniej dobre zarobki i ludzka kadra

Praca "na słuchawkach" to praca pod presją wyniku, czasu i procedury. Nie pozostawia zbyt dużego marginesu swobody działania. Uprzedmiotawia pracownika i całkowicie podporządkowuje go organizacji. Zwalnia go z myślenia. Telemarketer musi się jedynie skupić i stosować do ściśle określonej procedury.

obecny

Tutaj przynajmniej nie rąbią mnie na pieniądzach. Praca telemarketera wszędzie podobna z ta różnicą, że tu mam i dobrą, regularną płace i normalnych nienadętych ludzi wokół.

trik

przychodzę robię swoje i biorę za to spora kasę. praca trudna nie jest

buka

Naprawdę jakbym miała narzekać na VC to bym się zwolniła i już. Wiadomo, że jak znajdę jakieś bardziej płatne zajęcie to odejdę ale pluć nie mam za co. Za to, że przyzwoicie zarabiam? Nie współczuję malkontentom, śmieje się z nich.

kul

Najważniejsze nie przejmować się! Optymizm i pracowitość dają w Veronie wymierny, szeleszczący efekt ;)

Anonimowy konsultant

"Tak to jest." - musisz być strasznie sfrustrowana/ny i chyba kiepsko sobie radzilas/es w veronie, dlatego teraz wylewasz swoje żale i próbujesz się dowartosciowac, obrażając innych. Twoje zachowanie jest żałosne, ale miejmy nadzie, ze chociaż Ci ulżyło. Na szczęście ludzie też mają swój rozum i widzą do czego zamierzasz. W Twoich komentarzach ciężko szukać merytoryki, brak argumentów nadrabiasz agresją - typowe dla słabych psychicznie ludzi. Zniże się na chwilę do Twojego poziomu i podsumje tak- kozak w necie, pi@#a w świecie. Pozdrawiam, Pracownik VC.

czarcia łapa
@Anonimowy konsultant

Dokładnie tak to jest :) Co bardziej inteligentni domyślają się, że te negatywne "opinie" to dzieło 1 lub 2 osób na smyczy 'konkurencji". Niektórzy są po prostu z natury nielojalni. Jak nazwać osobę, która przez jakiś czas zarabiała przyzwoite pieniądze a teraz żali się? Prawda o Veronie jest taka, że docenia pracowitość i lojalność. Nie ma w tym niczego dziwnego. No cóż jak ktoś jest łasy na darmowe słodycze i lans wśród dzieci to nie ma u nas miejsca.

@Anonimowy konsultant

Żadna szanująca się firma nie zatrudnia i nie awansuje ludzi z łapanki bez umiejętności innych niż siedzenie 8 godzin na czterech literkach i robienie kopiuj-wklejek, przy okazji telefoniczne spamowanie niechcianymi ofertami z "darmowymi", jednorazowymi produktami pokroju żelazko turystyczne, czajnik, odkurzacz Made in China, nóż kuchenny etc. ;) To nawet telemarketing nie jest bo w dziedzinie sprzedaży też trzeba mieć jakieś doświadczenie i wiedzę a tutaj tylko czytanie z kartki xD A jeśli chodzi o rzekome kozakowanie to mówiłem, że chętnie prześlę umowę tylko nikt nie podał e-maila :( Smuteczek...:P

@Tak to jest.

To fakt, inaczej sobie wyobrażałem telemarketing serio. Tam wszystko jest jednym schematem, wiem bo tego uczyłem innych. Jest naprawdę wiele ciekawych książek, do której ciężko będzie kiedykolwiek tej firmie dorosnąć. Trener według mnie to powinien być to człowiek z dużym doświadczeniem pod względem psychologii a tam wybierają każdego kto ma choć trochę chęci. Próbowałem wdrożyć coś nowego ale nie zostałoby to zaakceptowane przez kierownictwo VC.

Kardynał
@Były Trener Verony

Widzisz... Jesteś nierozgarniętym osobnikiem, któremu płacą za fejkowanie :) Dlaczego? Popatrz (czytaj ze zrozumieniem ;): "PRÓBOWAŁEM wdrożyć coś nowego ale NIE ZOSTAŁOBY to zaakceptowane przez kierownictwo VC" koniec cytatu. Pytanie: Próbowałeś i nie zostałoby to zaakceptowane? Zdecyduj się ;) Z twoich fejków wynika jednoznacznie gdzie i dla kogo pracujesz.

@Kardynał

Możecie mnie łapać za słowa i nie wiem co chcecie przez to osiągnąć. Po pierwszej próbie naniesienia zmian w skrypt rozmowy zostałem odesłany z tekstem "niema takiej opcji" więc napisałem że nie zostałoby to zaakceptowane przez kierownictwo przy następnych kolejnych próbach. Więc jak być tu trenerem bez żadnych pomysłów, kolega wyżej dobrze napisał że to czytanie z kartki.

Kardynał
@Były Trener Verony

Dobrze, że już nie pracujesz (chociaż wątpliwe byś pracował). Zarabiasz teraz "fejkowaniem". Ile płacą? Dla ciebie nawet czytanie z kartki to za dużo... Nie mówiąc o pisaniu. "Niema" Dno. Zanim zaczniesz pluć, polecam słownik. Chyba, że w twojej "firmie" nie ma. Jak widzisz nikt nie anihiluje twoich wypocin... Inteligentni ludzie mają z ciebie niezły ubaw. Przypominasz mi kogoś... Ten sam styl :) "Nikt nie może zarzucić nam empatii" Ha, ha. Gratuluję tej "firmie reklamowej" ;) pracownika, który nie zna podstaw ortografii i logiki.

@Kardynał

Gadajcie co chcecie :) zgłoś się lepiej do swojego(usunięte przez administratora), niech Cię pochwali za tę cenną konwersację :)

@Kardynał

Tobie już dziewczynko mówiłem, żebyś nie pyskowała do starszych od siebie, bo tylko ci powiedziano w tej telespamerskiej firemce (i przypuszczam że również w bliźniaczej na krakowskim przedmieściu), że jesteś jakąś "liderką" lub "trenerką" albo nie daj boże może i "kierownikiem" (tylko fajnie brzmi), a wszystko co robisz to kopiuj-wklejki i siedzenie na czterech literkach, może jeszcze pokrzykujesz czasem do innych, że "cisnęli wyniki" i to wszystko. To nie jest żaden szpan ani kariera czytać z kartki, to naprawdę potrafi osoba z zespołem Downa albo IQ grubo poniżej przeciętnej. Ja we wczesnej podstawówce zakuwałem dużo większy scenariusz do jasełek niż te twoje formułki ;) Wszystko to tylko udawanka. Nie przewyższasz zaradnością osoby pracującej przy roznoszeniu ulotek, a tele-spam jest właśnie tak odbierany - wszystko, co robi osoba po drugiej stronie to tylko cię przepędzi, zwyzywa, powyśmiewa i rzuci słuchawką słysząc głupoty, które mu próbujesz wcisnąć ;) Każdy na ciebie gwizda, więc znajdź sobie jakąś normalną pracę ;) A najśmieszniejsze jest to twoje natrętne przykuwanie uwagi do pieniędzy - słyszałaś malutka takie powiedzenie, że "pieniądze to nie wszystko"? Te braki z podstawówki chyba też należałoby nadrobić...

Doktor House
@Tak to jest.

Zakompleksiona pseudo osobo. Twoje chamskie teksty pokazują wszystkim, że nie kimś jesteś ale czymś. Uwierz jestem starszy od "ciebie" i lepiej wykształcony. Powtarzasz się nieustannie. Kopiuj wklej z własnych wypocin. Wiem, wiem, skończyłeś tylko podstawówkę ale czy to tłumaczy twój brak kultury?

@Doktor House

Opinia w 100% napisana przez członka kadry czyli ustawka. Cóż taka wykształcona osoba robi na słuchaweczce i dlaczego klepie formułkę wyuczoną po pierwszym dniu, a nie jest np. kierownikiem wyższego szczebla? xD Ile klientów po drugiej stronie wczoraj cię zwyzywało, oskarżyło o stalking, postraszyło RODO? ;) Hmm? xD Tak szanowany jesteś jak ulotkarz.

Paździoch
@Tak to jest.

Twoim - jakże zaszczytnym i pewnie świetnie płatnym :) - zajęciem jest notoryczne plucie i obrażanie. Nawet w tym jesteś kiepski (wiecznie kopiujesz to same "argumenty"). Ferdek! Weź się za jakąś prace bo wstyd tylko sobie przynosisz. Zapewniam cie, że nie pracuję już na słuchawce i nie jestem trenerem ani kierownikiem. Mówisz o jakiejś ustawce :) Tak jakby nie każdy mógł wyrazić swoje zdanie. Uwierz jest tu sporo zadowolonych osób. W przeciwieństwie do ciebie dają radę :)

babka
@Paździoch

"Tak to jest"... oj biedny ty będziesz jak Babki zabraknie.

tak jest
@Tak to jest.

Wierzę, że admin w końcu się obudzi i zablokuje twoje "tak to jest" "opinie" pisane metodą "kopiuj-wklej" Osoba z zespołem Downa to przy tobie geniusz.

did

daje rade, czasem jest ciężko i monotonnie ale lepsze to niż praca na kasie. firma wypłacalna atmosfera ok

kaczuszka

Niech sobie malkontenci gadają :) spływa to po mnie jak po kaczce :) przede wszystkim pozytywne osoby i dobre zarobki dla mnie wystarczy.

Zorro

Kasa dobra i zawsze na czas. Kadra ogólnie spoko. Gęba boli od gadania ale i tak warto za te pieniądze. Siedzę w ciepłym biurze bez stresu i wysiłku trzecie kasiore. Odziwo dobrze mi to wychodzi. Polecam

kocur

bez doświadczenia ciężko znaleźć dobra prace... praca w Veronie jest moja pierwsza praca i jak na osobę bez doświadczenia zarabiam bardzo dużo. Praca trudna nie jest ale wygadanym i odpornym na stres trzeba być.

Tomek_G

Cześć, jestem zainteresowany u was pracą jako koordynator, mój kolega, który obecnie pracuje chce się zwolnić za kilka miesięcy bo znalazł lepszą pracę, także proszę o jakieś info. Szukałem info na waszej stronie internetowej ale nie działa. Jak się z wami skontaktować?

Danusia

Kary za tel na sali?? Trochę szacunki dla innych to praca nie przedszkole. Zresztą pierwsze słyszę o karach jakiś.. ???

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting - Lublin

• Jak się pracuje w Verona Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting