Opinie o Tapptic Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tapptic Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tapptic Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tapptic Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Mońka Nowy wpis

Interesuje mnie zatrudnienie jako Specjalista Helpdesk IT. Znalazłam taką dawniejszą ofertę na al. Grunwaldzką od spółki. Nie wiecie czy nie będzie jeszcze ktoś potrzebny? Akurat miałabym stosunkowo blisko oraz przewyższam to wspomniane minimum roczne doświadczenie z opisu. Warto pytać o prace?

Szczera Opinia Nowy wpis

Witam Jestem pracownikiem tej firmy od dłuższego czasu i muszę przyznać , że nie dzieje się w tej firmie najlepiej . Ludzi traktuje się jak roboty, są zwalniani praktycznie za nic, panuje atmosfera wyścigu szczurów - nawet można to wyczuć w zwykłej rozmowie z pracownikami - każdy próbuje w zwykłej rozmowie udowodnić drugiemu, że to ja jestem najmądrzejszy a ty jesteś głupi. Ludzie maja manie wyższości nad innymi i myślą, że zjedli wszystkie rozumy, w takiej atmosferze gdzie trzeba się liczyć i trzy razy przemyśleć każde słowo aby ktoś nie uchwycił Cię za język naprawdę nie fajnie się pracuje, firma stosuje nieuczciwe praktyki w stosunku do pracowników. Szczerze odradzam aby przyjść tutaj do pracy i samemu będę szukał innej pracy ponieważ atmosfera jest nieprzyjemna.

Julia Nowy wpis
@Szczera Opinia

Dobrze, że ktoś w końcu zdecydował się wyrazić opinię o Tapptic Poland jako o pracodawcy, bowiem w ostatnim czasie na bieżącym wątku niewiele się dzieje. Wskazałeś nam na wiele negatywnych stron pracy w tym miejscu i oczywiście respektujemy Twoje zdanie, ale może postarałbyś się dostrzec jakieś bardziej pozytywne aspekty. Może takie niedogodności rekompensuje Wam poziom uzyskiwanych zarobków? Jak to wygląda?

Pracownik Nowy wpis
@Szczera Opinia

Osobiście jestem zaskoczony opinią bowiem mam zupełnie inne spostrzeżenie. Fakt - projekty wymagają dynamiki i elastycznego podejścia ale każdy jest tu doceniany i panuje bardzo fajna atmosfera. W niczym nie przypominająca wyścigu szczurów. Trzeba pracować a nie leżeć a oczekiwania są spełniane w zależności od doświadczenia czy kompetencji. Nie można dostać wszystkiego za postawę roszczeniową i być zaskoczonym że firma nie chce spełnić tych oczekiwań. Pracowałem już w wielu miejscach i tutaj nie ma mowy o nierównym traktowaniu pracowników. Wręcz przeciwnie... Nie wiem czym firma nadepnęła Ci na odcisk ale ja się cieszę, że tu pracuje i mogę się rozwijać i uczyć przy naprawdę fajnych projektach. I moja opinia nie jest osamotniona. Szkoda że nie udało Ci się wykorzystać potencjału firmy i nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci powodzenia w rozwijaniu się poza organizacją. Ja z chęcią tu zostanę :)

Jacek

Kilka miesięcy już minęło od wypowiedzi pracowników na temat firmy - czym spowodowana jest ta cisza? Może zechcecie powiedzieć, czy ktoś z Was był, lub dopiero wybiera się na rozmowę rekrutacyjną do Tapptic Poland? Informacje i doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej, o których napiszecie pomogą innym użytkownikom forum w przygotowaniu się do takiej rozmowy. Zachęcam do zabierania głosu.

Kamila

@Wow, jesteś pracownikiem firmy? Masz informacje na jakie stanowiska szukają specjalistów? Czy prócz wynagrodzenia pracodawca dodaje bonusy takie jak szkolenia podnoszące kwalifikacje, premie lub pakiet socjalny? Jakie umowy o prace proponują? Zlecenie, czy na czas określony? Mógłbyś podać więcej szczegółów? Czekam na Twoją opinię.

Eryk
@Kamila

Specjalistów na jakie stanowiska szukają, bo ja może bym się nadał.

@Eryk

Panie Eryku obecnie poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowiska takie jak: iOS Developer, Android Developer, Test Engineer. W między czasie pojawiają się oferty pracy również na stanowiska: PHP czy Fullstack Developer. Nie posiadamy jednak obecnie żadnych programów stażowych. Zachęcamy i zapraszamy zatem do kontaktu a odpowiemy na wszystkie pytania. Z pozdrowieniami Tapptic Poland

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Leon

Jeśli ktoś zaczyna karierę zawodową to normalne jest , że ma niską stawkę!!

Wow
@Leon

Ale oni szukają specjalistów a nie stażystów

@Wow

Dziękujemy za komentarz i opinie. Owszem obecnie firma nie posiada programów stażowych a poszukuje osób z doświadczeniem. Niemniej jednak każdorazowo oferowane przez nas wynagrodzenie adekwatne jest do posiadanych kompetencji i umiejętności i niejednokrotnie wpisuje się w oczekiwania samego kandydata. Zachęcamy zatem i zapraszamy do kontaktu. Z pozdrowieniami Tapptic Poland

Frontendzio

Tak jak już wcześniej pozostali napisali (dev, monkeycode) firma to jedna wielka tandetna, szukająca ludzi po najniższej możliwej stawce. Nawet na proste pytanie gdzie będę siedzieć i w jakim projekcie by mnie widzieli nie potrafili odpowiedzieć. Nie mają szacunku do czasu kandydatów. Jak przejdziesz pierwsze spotkanie i to co zrobią? Zaproponują pracę? Nie, umówią ciebie na kolejne spotkanie za tydzień. Firma typowych Januszy, nawet nie zwracają kandydata za dojazd czy płatny parking za który kasują 3 złote. Bardzo odradzam, tylko zmarnujesz swój czas i pieniądze.

@Frontendzio

Bardzo dziękujemy za komentarz i uwagę. Jest nam niezmiernie przykro, że proces rekrutacji Pana osoby tak wyglądał. Od jakiegoś czasu w firmie przeprowadzone i wdrożone zostały zmiany a proces rekrutacyjny składa się z trzech etapów: 1. interview telefoniczne - około 20 minut podczas których omawiamy zarówno doświadczenie kandydata jak i oferowane stanowisko pracy 2. zadanie do wykonania zdalnie 3. merytoryczne spotkanie w siedzibie firmy i decyzja... Całość zajmuje maksymalnie około 2-3 tygodnie od momentu złożenia aplikacji. Staramy się również aby każda osoba aplikująca do naszej firmy otrzymała informację zwrotną. Jeśli chodzi o parking to wszyscy nasi pracownicy mają opłacony przez firmę parking. Dla kandydatów natomiast dostępny jest darmowy 2-godzinny parking. Zachęcamy i zapraszamy zatem do kontaktu. Z pozdrowieniami Tapptic Poland

Filip

Sadze, że dobrze się tu pracuje i dlatego nikt nie pisze!

@Filip

Potwierdzamy :) Jako jedna z nielicznych firm możemy pochwalić się dość niską rotacją pracowników a dobra atmosfera, wymiana doświadczeń i ciekawe projekty są dla nas na pierwszym miejscu. Zapraszamy zatem do kontaktu! Z pozdrowieniami Tapptic Poland

monkeycode

Wielka i wspaniała firma, która ściemnia i kombinuje już od pierwszego etapu rekrutacji. Udowadnianie od samego początku, kto rządzi, a kto powinien stawić się na klęczkach. Po zadaniu kilku pytań okazuje się, że praktycznie każda gładka fraza z ogłoszenia to ściema. Wielkie słowa mają przyciągnąć naiwnych. Firma kręci jak może, odmawiając odpowiedzi na podstawowe pytania. Za to wykazuje entuzjazm w poszukiwaniu największego desperata i jelenia, naciskając na zadeklarowanie jak najmniejszej pensji (w domyśle - zatrudnimy najtańszego, który najwięcej się ugnie). Klasyczne tandetne zagrywki HR z podręcznika amerykańskiego sprzedawcy garnków czy szamponów psiej sierści. Ktokolwiek ma odrobinę szacunku do samego siebie niech lepiej odpuści, szkoda życia.

@monkeycode

Bardzo dziękujemy za komentarz i uwagę. Od jakiegoś czasu w firmie przeprowadzone i wdrożone zostały zmiany wobec czego staramy się aby każda osoba aplikująca do naszej firmy otrzymała informację zwrotną. Ponadto zmieniony został również sam przebieg procesu rekrutacyjnego, tak aby w ciągu maksymalnie 2-3 tygodni został on zakończony, niezależnie od decyzji. Obecnie szukamy osób z doświadczeniem i staramy się aby oferowane wynagrodzenie w pełni odpowiadało zarówno oczekiwaniom jak i posiadanym kompetencjom. Firma prowadzi ciekawe i rozwijające projekty wobec czego zachęcamy do kontaktu. Z pozdrowieniami Tapptic Poland

dev

Miałem okazję jedynie się rekrutować. Czasami rekruterzy wykonują krecią robotę i niszczą wizerunek firmy. Miałem okazję spotkać się z bardzo ironicznym i dziwnie nieprzyjemnym panem. Rozmowa była bardzo nieprzyjemna i sprowadzała się do tego że próbowano mi udowodnić że nie wiem co chcę robić w życiu i że pójście na studia na UG było wielkim błędem. Co ciekawe, szanowny pan sam jest absolwentem tej uczelni. Szanowny pan uprzedził że nie ma pojęcia o programowaniu ale mimo to wykazywał się niekompetencją i krytykował m.in moją technologiczną elastyczność (piszę aplikacje w różnych językach). Argument w postaci: "Wielka korporacja taka a taka idzie w zupełnie nowy język i świat się zmienia" został zbyty milczeniem. W trakcie wypełniania testu osobowości byłem popędzany - miałem podobno 8 minut, musiałem uwinąć się w 2. Ciąg dalszy to kiepski klasyk. Mieli się odezwać i udzielić odpowiedzi w postaci jednej z trzech opcji, tj jesteśmy zainteresowani, jeszcze nie wiemy i potrzebujemy czasu i nie jesteśmy w ogóle zainteresowani. Odpowiedź miała się pojawić w ciągu tygodnia, a mija miesiąc i nic. Na dodatek nie mam żadnego namiaru na rekrutera ponieważ zaproszenie na rozmowę dostałem mailem przez jakiś automat.

@dev

Bardzo dziękujemy za obszerny i wyczerpujący komentarz i uwagi. Jest nam niezmiernie przykro, że proces przebiegł w takiej atmosferze a odpowiedź w sprawie Pana rekrutacji nie została udzielona. Jak już zostało to wspomniane we wcześniejszych odpowiedziach od jakiegoś czasu w firmie przeprowadzone i wdrożone zostały zmiany wobec czego staramy się aby każda osoba aplikująca do naszej firmy otrzymała informację zwrotną. Zachęcamy zatem do kontaktu. Z pozdrowieniami Tapptic Poland

Kamila

@mmm, być może rekrutacja, w której brałeś udział, nie została jeszcze zakończona? Jak możesz opisać przebieg rozmowy rekrutacyjnej? Na stronie www firmy Tapptic Poland Sp. z o.o. nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy - może ktoś z Was ma informacje o nowych ofertach?

kandydat
@Kamila

Moja też się chyba nie skończyła. Trwa już 8 miesięcy... i nadal zero odpowiedzi. :)

@kandydat

Bardzo dziękujemy za komentarz i uwagę. Jest nam niezmiernie przykro, że odpowiedź w sprawie Pana rekrutacji nie została udzielona. Od jakiegoś czasu w firmie przeprowadzone i wdrożone zostały zmiany wobec czego staramy się aby każda osoba aplikująca do naszej firmy otrzymała informację zwrotną. Zachęcamy zatem do kontaktu. Z pozdrowieniami Tapptic Poland

@Kamila

Pani Kamilo obecnie poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowiska takie jak: iOS Developer, Android Developer, Test Engineer. W między czasie pojawiają się oferty pracy również na stanowiska: PHP czy Fullstack Developer. Nie posiadamy jednak obecnie żadnych programów stażowych. Zachęcamy i zapraszamy zatem do kontaktu. Z pozdrowieniami Tapptic Poland

mmm

Potwierdzam, miała być odpowiedź a zero odzewu, pewnie szukają jelenia który zaproponuje najniższą stawkę, nie polecam.

@mmm

Również jak powyżej. Bardzo dziękujemy za komentarz i uwagę. Jest nam niezmiernie przykro, że odpowiedź w sprawie Pana rekrutacji nie została udzielona. Od jakiegoś czasu w firmie przeprowadzone i wdrożone zostały zmiany wobec czego staramy się aby każda osoba aplikująca do naszej firmy otrzymała informację zwrotną. Jednocześnie nadmieniam, iż obecnie poszukujemy osób tylko z doświadczeniem, które są wynagradzane odpowiednio do posiadanych kompetencji. Zachęcamy zatem do kontaktu. Z pozdrowieniami Tapptic Poland

Kamila

@Eryk, szukasz zatrudnienia na stanowisku specjalisty? Firma zajmuje się usługami informatycznymi, więc szukasz posady w dziale IT? Na stronie internetowej nie ma żadnych informacji na temat obecnych rekrutacji. Może ktoś z obecnych pracowników wie coś na ten temat i mógłby poradzić @Erykowi jakie kwalifikacje trzeba mieć, żeby aplikować do firmy? @Etyk, jeśli zdecydujesz się na rozmowę o pracę napisz jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty? Czekam na Twoją opinię.

Krzysztof Dyrda

Witam serdecznie Wszystkich zainteresowanych tym, jak na prawdę wygląda proces rekrutacyjny w Tappticu zapraszam do kontaktu. Wszystkich zainteresowanych tym jak bardzo jestem ironiczny, ile psiego szamponu mieści się w wyżej wymienionych garnkach również. Krzysztof Dyrda 504096005 kdy@tapptic.com

dev
@Krzysztof Dyrda

Tak, dokładnie z Panem miałem do czynienia. Sugeruje pan że gdzieś skłamałem? Odezwał się pan po rozmowie? Może zatem przedstawić wyciąg z bilingów? Kontaktu mailowego też nie było co również można przy odrobinie trudu udowodnić. Każda szanująca kandydatów firma odpowiada po rozmowie rekrutacyjnej. Maile można wysyłać za darmo, a koszt minuty połączenia to grosze. Reszta nie jest do udowodnienia. Chyba że ktoś jeszcze by się wypowiedział. Po tamtej sytuacji zapewne ktoś z Pana przełożonych się z Panem skontaktował, stąd reakcja tutaj i zapewne nie powiela Pan już takich zachowań. Chociaż 3/6 gwiazdek w ocenie pracodawcy też daje do myślenia. To że Pan powiedział że "i tak się dowie czemu tyle ludzi odchodzi" z mojego poprzedniego miejsca pracy to też fikcja? Ciekawe na co Panu taka wiedza i co na to prezes tej firmy? Ciekawe też co na to by powiedzieli Pana przełożeni.

Zostaw merytoryczną opinię o Tapptic Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tapptic Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tapptic Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tapptic Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Antoniego Abrahama 1A
    80-307 Gdańsk

Tapptic Poland Sp. z o.o.