Opinie o Nethansa Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nethansa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nethansa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nethansa Sp. z o.o. w Sopot

Odradzam

W pierwszym wydaniu zarządu specjaliści byli zatrudniani po to, żeby zarząd im mógł narzucić kierunek rozwoju – zwłaszcza jeśli chodzi o rozwój produktu. Obecny zarząd kieruje firmą przez excel, a nepotyzm razi – wymuszone decyzje z samej góry. Krótkowzroczne decyzje po to, żeby inwestorzy nie zakręcili kurka. Nie polecam potencjalnym pracownikom ani inwestorom.

Czemu tutaj tak cicho? Jak aktualnie oceniacie prace w nethansie? zwłaszcza po ostatnich zwolnieniach...

Pracowałam w dziale Customer Success przez 2 lata. + bardzo dużo się nauczyłam + współpracujący ze sobą, zgrany zespół + organizacyjnie na tiptop: jasne zasady, procesy, KPI + managerowie wspierający rozwój, transparentna komunikacja, przyjemna atmosfera - wynagrodzenie średnie, premie ok neutralne: dużo pracy - dla mnie akurat to dobrze

avoid. Nowy wpis

Zarządzik podejmuje nieracjonalne decyzje. Rozbiór Nethansy trwa już od ponad roku. Doświadczeni specjaliści z długim stażem są zastępowani juniorami na zleceniówkach. Lanie wody i brak człowieczeństwa. Szacun dla marketingu za kreowanie organizacji w sieci.

??? Nowy wpis

nie polecam firmy, pracowałem tu i bardzo źle wspominam współpracę - to chyba najgorsze miejsce jak dotąd w którym byłem, bardzo dwulicowe podejście wśród managementu i jest tam stresowo

Kandydat Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Nethansa Sp. z o.o.? Jakie macie spostrzeżenia?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nethansa Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Junior Account Manager? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Odradzam

Rozczarowany

Nie polecam, praca za śmieszne pieniądze, jeden wielki chaos i dezorganizacja, co chwila wprowadzane zmiany, nikt nic nie wie i tylko góra spija śmietankę.

przesada

Nie polecam firmy. Mam zastrzeżenia co do rozwoju produktu, jest milion miejsc gdzie ciśnienie jest mniejsze albo chociaż decyzje są dobre i organizacja funkcjonuje poprawnie. Widać zmęczenie po niektórych pracownikach, nie branie wolnego mimo choroby żeby dokończyć coś potrzebnego.

lothar

Kiepska kasa i równie słaba atmosfera pracy. Nie polecam.

Kandydatka

27.07.2022 otrzymałam propozycję pracy na stanowisko Test Automation Engineer. W rozmowie telefonicznej i mailu otrzymałam wszystkie szczegóły dotyczące oferty (za ile, jaka umowa i na jaki czas, kiedy zaczynam, jakie są benefity). Niestety osoba odpowiedzialna za umowy była w tym czasie na urlopie i nie mogła ze mną jej podpisać do końca miesiąca. Wyraziłam swoje obawy, bo nie chciałam składać wypowiedzenia w ciemno (a zostały 2 dni robocze do końca miesiąca). Pani z działu HR, która odpowiadała za moją rekrutację zapewniła, że składana w mailu oferta jest w pełni wiążąca i jako poważna firma nie mogliby sobie pozwolić na to, żeby kogoś oszukać. Zaufałam tym zapewnieniom i złożyłam wypowiedzenie. Odrzuciłam lepszą kwotowo ofertę w obecnej firmie, bo projekt i używane w nim technologie byłyby dla mnie rozwojowe. Osoba odpowiedzialna za umowy nie odzywała się, więc po tygodniu sama zgłosiłam się z zapytaniem. Pani z HR odpowiedziała, że pospieszy osobę od umów. Tego samego dnia otrzymałam telefon zwrotny z informacją, że w weekend zmienił się budżet projektu. W związku z tym wycofują ofertę i zostawiają mnie na lodzie 3,5 tyg. przed podjęciem pracy, ale bardzo im przykro i życzą powodzenia w znalezieniu innej pracy. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką sytuacją. Nie polecam.

Lidia
@Kandydatka

A ten telefon zwrotny to kto wykonywał? Ta osoba od rekrutacji czy już ta osoba która wróciła z urlopu?

Kandydatka
@Lidia

Osoba od rekrutacji

Minusy: 1. Bałagan w papierach, zaczynający się już na etapie rekrutacji. 2. Zatrudniają na inne stanowisko niż to, którego dotyczy rekrutacja i zapominają poinformować głównych zainteresowanych o tym fakcie. 3. Pracują tam ludzie, którzy nie mają pojęcia o tym, co robią i dlaczego to robią. 4. Chwalą się elastycznymi godzinami pracy, które nie istnieją. Plusy: 1. Lokalizacja - w miarę łatwy dojazd, fajne widoki. 2. Starają się organizować benefity dla pracowników. Wychodzi im to średnio, bo wymyślili bardzo słaby system ich przydzielania, ale się starają.

Aneta

To co za benefity macie w takim razie?

Zostaw merytoryczną opinię o Nethansa Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Nethansa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nethansa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nethansa Sp. z o.o.?

Nethansa Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Armii Krajowej 116 lok. 19
    81-824 Sopot