opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Mahle Thermal And Fluid Systems Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 404 ocen
Opinie(2211)
Dodaj opinię
Aktualności(12)

Opinie(2211)

Dodaj opinię
Aktualności(12)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Kalisz
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Jarocin
  • Kościan
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Ostrów Wielkopolski
  • Zacharzew
  • Lewkowiec
  • Radłów
  • Karski
  • Topola Mała
  • Franklinów
  • Kołątajew
  • Jelitów
  • Wysocko Wielkie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Ostrów Wielkopolski
  4. /
  5. Opinie o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Ostrów Wielkopolski UL. WODNA 15

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconMAHLE Krotoszyn

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 16

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    17.03.2023 18:52

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    01.04.2023 07:11

    Pracownik

    Tak, ale nie mają dodatków plus brak bezpieczeństwa zatrudnienia. Wystarczy, że wpłynie mniej zamówień i wylot. Czasami bezpieczeństwo jest dużo bardziej cenne.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.04.2023 10:04

    Pracownik

    Też kiedyś byłem w Adecco co z dnia na dzień wysłali mnie na trzy ponad miesiące na bezrobocie i jakoś radzić sobie trzeba było i to jeszcze o kiepskiej porze roku gdzie marne szanse były na znalezienie pracy,a jak będzie mniej zamówień i w międzyczasie skończy ci się umowa w mahle to też ci nie przedłuża albo dają propozycje przejścia do manpower,także swoje przeszedłem i nie miałem tak dobrze jak teraz ci młodzi mają dlatego nie zgadzam się z twoją opinią.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    23.02.2023 13:25

    Pracownik

    I jak tam wczorajsze rozmowy związków z dyrektorem na temat podwyżek ktoś coś wie?
    ReviewUserIcon
    Ania

    19.03.2023 07:10

    Pracownik

    Nic nie wiadomo , ale niby ma być 500 zł brutto na Święta Wielkanocne i 1000 zł brutto na wakacje. Co do pensji pewnie stanie na 300 zł brutto.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.03.2023 14:45

    Pracownik

    Tak jest decyzja, 520zl brutto będzie
    ReviewUserIcon
    Wiesiu

    13.03.2023 12:24

    Pracownik

    Mam pytanie ile na rękę zarobi u Was pracownik UKL ? Ile na rękę bez dodatków i ile z dodatkami np. za pracę zmianową (nocki) ?
    ReviewUserIcon
    Pan pracownik

    14.03.2023 17:37

    Pracownik

    Najniższa krajowa plus premie między 200-400
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.03.2023 10:06

    Pracownik

    W Krotoszynie płacą elegancko :)
    ReviewUserIcon
    T

    07.03.2023 09:33

    Były pracownik

    Tyle w Ostrowie
    ReviewUserIcon
    Zrezygnowany.

    07.03.2023 09:38

    Pracownik

    3555 to stawka brutto w Ostrowie na stanowisku operatora,powtarzam 3555 to stawka brutto nie netto.
    ReviewUserIcon
    Badabada

    17.01.2023 12:46

    Kandydat

    Przed świętami miałem telefon z mahle z związku z pracą musiałem się zmierzyć z serią (usunięte przez administratora) pytań od rekrutera powiedziałem ile mnie teraz życie kosztuje i ile muszę zarobić ( 5,5 tys na rękę ) moja rozmowa w trybie szybkim się zakończyła ..... co za tym idzie praca w tej niemieckiej korporacji pod polskim kierownictwem. Niestety ale ja dla Niemca nie jestem już tania siła robocza przy kosztach utrzymania z Europy zachodniej .
    ReviewUserIcon
    Toni

    11.02.2023 14:10

    Pracownik

    W mahle krotoszyn 4650brutto na dzień dobry przez rekrutacje. Autobus płatny 40zl za miesiąc. Fakt na odlewni żeliwa, ale jak chcesz zarobic więc niż najniższa krajowa...
    ReviewUserIcon
    Dron dron dron

    04.03.2023 14:04

    Kandydat

    Pewnie jakiś Polski kierowniczej jesteś masz szczęście że na mnie nie trafiłeś dzisiaj się dobre pieniądze liczą i po to się chodzi do pracy a ty jeszcze tego widzę nie zrozumiałeś musiałbym ci to ręcznie wytłumaczyć .
    ReviewUserIcon
    ja

    30.01.2023 08:53

    Pracownik

    Mamy już 30/01 a tu nadal żadnej informacji na temat wynagrodzenia w tym roku. Ktoś coś wie, czy planowane są jakieś podwyżki ? Ile procent ?
    ReviewUserIcon
    Linus

    10.02.2023 11:11

    Pracownik

    Od tych audytów oczywiście zewnętrznych zależy nasza przyszłość więc nie marudź tylko łap za miotłę. W końcu albo produkujesz albo sprzątasz i tak jedne pieniądze.
    ReviewUserIcon
    TOLO

    26.02.2023 10:42

    Były pracownik

    A co ty myslisz ze w Krotoszynie jest lepiej
    ReviewUserIcon
    Kondzio

    15.02.2023 06:14

    Pracownik

    Kiedy będzie finalna decyzja w sprawie podwyżki, od którego miesiąca będzie naliczana ?
    ReviewUserIcon
    Kondzio

    17.02.2023 05:11

    Pracownik

    Chyba to są jakieś żarty? Proszę o sprawdzoną informację.
    ReviewUserIcon
    Ona

    19.02.2023 06:13

    Pracownik

    Raczej stanie na 6% , ale rozmowy jeszcze się nie zakończyły. Przy zarobkach w MAHLE to te 6% jest strzałem w pysk.
    ReviewUserIcon
    Gość

    17.02.2023 20:36

    Kandydat

    System pracy w mahle jest znamy od dawna, ale mam pytanie czy jest szansa pracować na produkcji tylko na jedną zmianę np.same nocki, abym nie musiał odchodzić z pracy że względów osobistych.
    ReviewUserIcon
    Piotr

    18.02.2023 07:36

    Pracownik

    Tak to tylko kobietą u nas pozwalają (akurat same 1 zmiany) Pani G chodzi tak juz kilka lat a ma już dużą córkę. Takie równouprawnienie u nas jest w Mahle.
    ReviewUserIcon
    Operator

    18.02.2023 11:40

    Były pracownik

    Od tego masz kierownika znim musisz rozmawiać
    ReviewUserIcon
    Xxx

    26.11.2022 07:58

    Pracownik

    Problem z rękawicami zgłaszać bezpośrednio do Pani od BHP która ostatnio często kręci się wydziałach. Nie licz na pomoc w tej sprawie kierowników czy liderów.
    ReviewUserIcon
    Byly

    13.02.2023 15:42

    Były pracownik

    Proszę cię, poprawa ergonomii w tym zakładzie nie istnieje. Zgłaszanie, że coś jest nie tak (ciężar, wymuszona pozycja ciała) nic nie daje, za to można było usłyszeć "inteligentne" komentarze,"że trzeba zatrudniać tylko niskie/wysokie osoby" lub "tylko panów".
    ReviewUserIcon
    Operator

    17.02.2023 19:54

    Pracownik

    Jeśli zgłaszanie tego problemu nic nie daje, a do tego firma robi rzeczy (kosztujące nie małe pieniądze- a na podwyżki nie ma!) , które w oczywisty sposób negatywne wpływają na zdrowie pracowników, to może jest to temat dla Inspekcji Pracy, czy BHP
    ReviewUserIcon
    ON

    04.01.2023 11:44

    Pracownik

    Czy już coś wiadomo na temat podwyżek, ile procent jest planowane ?
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    11.02.2023 13:58

    Pracownik

    Ty nie musisz rozumieć polityki tej firmy ty jesteś od pracy od tych i innych rzeczy są inne osoby
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    11.02.2023 14:04

    Pracownik

    Aby pracę zmienić nie potrzeba pory roku po co piszesz, od rzeczy drożeje wszystko od x lat żadna nowość jak byś był taki mądry to byś szukał pracy już dawno gdzieś indziej powiedz sam gdzie bedziesz miał lepiej co godzinkę papierosek tu bajerka z kimś tu kawka itp nie narzekaj bo tak sobie nie wyrywasz a co chciałbyś 5000 PLN za bezsensowne przetaczanie wózków z pola a do b lub wkładanie modułów prze z 8 godzin albo zaklejanie kartonów no sorry
    ReviewUserIcon
    JA

    11.02.2023 07:35

    Pracownik

    I jak tam po wypłacie, układamy sobie życie na nowo ??
    ReviewUserIcon
    Zły

    11.02.2023 13:45

    Pracownik

    Po tej "wypłacie"dali mi do zrozumienia że pora szukać innej pracy,kpiny sobie z nas robią,że już o premii za styczeń która była niewiele mniejsza niż za grudzień jednak w grudniu było mniej pracy, święta,urlopy itd to już nie wspomnę.Tylko nie piszcie że teraz było mniej pracy bo wiem i widzę jakie ilości są u nas na dziale robione i to tylko z jednej zmiany.
    ReviewUserIcon
    Sam

    11.02.2023 14:01

    Pracownik

    To ile tobie wpadło?
    ReviewUserIcon
    krzysztof

    27.01.2023 10:32

    Były pracownik

    Dyrektorze prezent emerytalny przestal. tykac.Ale nie dziwota po 6 latach bateria musiala pasc.Na emeryturze kruciutko
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    26.01.2023 22:23

    Kandydat

    Czy rozmowa rekrutacyjna, szkolenie i praca na stanowisku service Desk agent with german/englisch jest 100 % zdalna?
    ReviewUserIcon
    krzysztof

    09.01.2023 10:10

    Były pracownik

    Firma zapomina o wieloletnich pracownikach.Przepracowalem ponad 50 lat nawet dyplomu nie dali a dokladalem sie do rozbodowy zakladu.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    10.01.2023 02:51

    Pracownik

    A chcesz się tym dyplomem przed wnukami chwalić ?? Lepiej żeby kasę dawali za wysługę lat jak w Krotoszynie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.12.2022 14:06

    Pracownik

    Wszystkiego najlepszego z okazji nowego roku. Pamiętajmy, że od stycznia większość pracuje prawie za minimalną pensję, więc szanujmy siebie i swoje zdrowie. Wykonujemy obowiązki adekwatnie do wynagrodzenia.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.12.2022 00:53

    Były pracownik

    Dokładnie macie rację będzie
    ReviewUserIcon
    Xxx

    01.01.2023 12:41

    Pracownik

    Jak po smakujesz pracy w Biedronce to na kolanach wrócisz, do Mahle aby Cię tylko przyjęli.
    ReviewUserIcon
    ja

    25.11.2022 12:13

    Pracownik

    Czy już wiadomo jakiej wysokości dodatek na święta dostaniemy ? Dla dzieci śmieszny bon do Kamixu a co dalej ?
    ReviewUserIcon
    Operator

    15.12.2022 09:56

    Pracownik

    Dziadku drogi, trzeba mieć 40 lat stażu, żeby wiedzieć co jest DOBROWOLNE? Moje pokolenie jest bardziej zorientowane w przepisach i "tych sprawach" niż Twoje kiedykolwiek było.
    ReviewUserIcon
    Kkk

    24.12.2022 15:23

    Pracownik

    Przeciez dyrektor powiedział że trzeba inwestować w zakład i inżynieriow
    ReviewUserIcon
    Z4

    07.12.2022 13:47

    Kandydat

    Co by nie mówić to jest zaraz 2023 a płacą w tej firmie jak 5 lat temu kryzysy kryzysami ale z tego co czytam to kpina totalna
    ReviewUserIcon
    o

    08.12.2022 15:19

    Pracownik

    Czekamy na popis naszych związków co nam wywalczą.
    ReviewUserIcon
    Interesant

    03.12.2022 18:36

    Pracownik

    Mnie bardziej interesuje to jaką podwyżkę wypłaty firma da po nowym roku niż to ile na święta bo z tego co słyszę że najniższa krajowa ma iść o prawie 500 zł brutto w górę to przy mojej stawce wyjdzie mi że robię prawie za najniższą krajową a gdybym tak np nie miał nocek to nie wiem czy na najniższą krajową się załapię.
    ReviewUserIcon
    Juruś

    04.12.2022 05:19

    Pracownik

    4 procent
    ReviewUserIcon
    Interesant

    05.12.2022 04:39

    Pracownik

    Jeśli to info potwierdzone to pora na zmianę pracy niestety.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.11.2022 06:25

    Pracownik

    Chyba będzie potrzebna interwencja inspekcji pracy w sprawie rękawic
    ReviewUserIcon
    X

    26.11.2022 11:18

    Pracownik

    Z rękawic odchodziła guma po kilku minutach pracy, lub wcale jej nie było. I nie posiadały jakichkolwiek oznaczeń. Już to ogarnęli, ale trwało to kilka dni. Bhp w tym zakładzie to porażka
    ReviewUserIcon
    XXX

    27.11.2022 13:56

    Pracownik

    tak z tymi rękawicami jak z Cordonem jednorazowego użytu :)
    ReviewUserIcon
    Boluś

    26.11.2022 07:18

    Pracownik

    A co myślicie o pracy ma produkcji za granicą Niemcy? Austria? Był ktoś? Jak wygląda z kasą?
    ReviewUserIcon
    Bobru

    27.11.2022 11:31

    Pracownik

    12 euro na godzinę. Na początku umowy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Mahle Thermal And Fluid Systems Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

    UL. WODNA 15 63-400 Ostrów Wielkopolski

    NIP:6222788316

    REGON:360951423

    KRS:0000546774

    MAHLE Krotoszyn
    Branże: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    OLX

    16.08.2022 10:16

    Kandydat

    Witam ile zarobie jako operator na produkcji czy to jest praca na 3 zmiany ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik mahle

    24.11.2022 13:28

    Pracownik

    W styczniu może zaproponują ale jak dają to pewnie od kwietnia ale powiedzmy sobie szczerze przy tej inflacji i tych cenach z kosmosu to powinni przynajmniej te 500 zł brutto podnieść ale wiadomo że tego nie dają a niestety wielu z nas będzie od stycznia robić tu prawie za najniższą krajową która o ponad 400 zł brutto w górę idzie ,ja jako operator mam 3555 brutto.
    ReviewUserIcon
    ja

    25.11.2022 08:42

    Pracownik

    Moim zdaniem związki powinny wnioskować o minimum 600 zł brutto podwyżki na wszystkich stanowiskach.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    03.11.2022 13:00

    Kandydat

    Czy warto składać CV w tej firmie ? Czy lepiej sobie darować ?
    ReviewUserIcon
    Ania

    12.11.2022 08:49

    Pracownik

    A jakiej wysokości są te dodatki świąteczne i wczasowe ?
    ReviewUserIcon
    On

    12.11.2022 09:44

    Pracownik

    operatorzy ukłudarek są niestety słabo opłacani bo 3555 brutto to mega słabo,są stanowiska gdzie sobie jakieś detale skręcają nikt nad nimi nie stoi i nie wysłuchują że mało a mimo to mają większą podstawę bo pracują 2-3 lata dłużej ,to chore bo operatorów ciągle brakuje a kasa śmieszna.
    ReviewUserIcon
    Konrad

    04.11.2022 08:03

    Pracownik

    Planuję zmienić zakład pracy, czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć ile w Mahle można zarobić na stanowisku Utrzymanie Ruchu ?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    02.11.2022 19:45

    Pracownik

    Oj napisało by się tu kilka szczerych słów o tym wszystkim co zaobserwowałem po 38 latach pracy w tym zakładzie ale i tak moderator nie do puści ich do upowszechnienia więc nie ma sensu się wysilać.... I gdzie tu wolność słowa ???...
    ReviewUserIcon
    Big

    03.11.2022 03:06

    Były pracownik

    Szacunek ze tak pan długo wstrzymuje w zakładzie ja już 10 lat mam dość i zmieniam prace
    ReviewUserIcon
    Xxx

    03.11.2022 10:39

    Pracownik

    Masz rację zmień puki jeszcze jesteś młody najgorzej to się przywiązać do jednego miejsca pracy. Ja w tym wieku nie szukam już nic innego.
    ReviewUserIcon
    zdegustowany

    12.10.2022 13:17

    Były pracownik

    (biura) Wysokowydajni pracownicy nie są tu doceniani. Co najwyżej kończą z dodatkową robotą. Szybko okazuje się, że bardziej opłaca się unikać zadań i brać na siebie niezbędne minimum. W firmie panuje niesamowite kolesiostwo i nepotyzm, tolerowane są z tego powodu również różne przewinienia takich pracowników - mobbing, chamstwo, spowalnianie pracy, utrudnianie współpracy, ignorowanie różnych grup pracowników. Wszyscy eksperci, specjaliści bez rodzinnych koneksji albo zadowoleni są z oferowanego niskiego wynagrodzenia albo szybko szukają czegoś w innej firmie. Czasem wracają za wyższą stawkę, bo wtedy nagle znajduje się na to kasa. Firma zamiast zwalniać ludzi tworzących toksyczną atmosferę, niekompetentnych, nie pasujących na dane stanowisko, owija takie osoby kokonem bezpieczeństwa i wsparcia kosztem pracowników, których rozwój powinien być wspierany. Priorytety się w tej firmie pomyliły.
    ReviewUserIcon
    zdegustowany

    18.10.2022 07:50

    Były pracownik

    A pan/ pani myśli, że wydajność to ilość mięśnia włożonego w prace? Tak, są ludzie którym się chce, którzy czują potrzebę sprawczości i zostawiania świata lepszego w okół siebie niż go sami zastali. Ludzie z pomysłami, angażujący się we wszystko na 200%. Ludzie na produkcji bardzo czesto nie rozumieją na czym ta praca polega i opowiadają jak to w biurach się „kawki spija”. Gdzie cały koncept tego, co będziecie produkować za 5 lat powstaje właśnie tutaj. Miedzy naszymi pomysłami na poprawienie rzeczywistości a Waszą łatwiejsza praca stoją jednak procedury, standardy i ograniczony budżet. Plus ludzie „z góry”, którzy zablokują lub wyśmieją każdą inicjatywę. Polecam nabrać trochę pokory i zamiast wyśmiewać to może zatrudnić się w biurach i pokazać nam wszystkim jak „to” się robi ;)
    ReviewUserIcon
    Kałmuk

    18.10.2022 20:15

    Były pracownik

    Tu nie o biura idzie...ale o system, który winduje nieodpowiednich ludzi na ważne stanowisko. Biura są ok.
    ReviewUserIcon
    ja

    12.10.2022 14:33

    Pracownik

    Czy ktoś się orientuje do jakiego wieku dziecka pracownik może mieć ustaloną tylko pracę na 1 zmianę a nie na 3 tak jak wszyscy pracujemy ???Nie będę pisać tutaj nazwiskami, ale chyba każdy wie o kogo mi chodzi. Pracy na PSA mamy od groma a dama tylko pracuje na jedną zmianę. Co karmi to dziecko piersią czy o co chodzi bo nie rozumiem. Też chętnie bym sobie nocki odpuścił albo popołudnia.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.10.2022 09:31

    Pracownik

    Czasami właśnie warto było by tymi nazwiskami sypnąć.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    15.10.2022 14:25

    Pracownik

    Jesteś zwykłym leniem tak ciężko jest znalezc odpowiedź wystarczy wpisać i wyskoczy po co piszesz takie rzeczy na forum jeżeli nie podoba się tobie takie coś to podejdź do tej owej pani i powiedz a nie zachowanie rodem z przedszkola
    ReviewUserIcon
    Cleo

    05.10.2022 20:25

    Kandydat

    Czy warto w chwili obecnej starać sie o zatrudnienie w firmie ? Jakie nastroje i czy jest praca bo czytam i wnioskuje że będzie mniej godzin, oraz czterodniowy tydzień pracy, prawda to ?
    ReviewUserIcon
    Operator

    07.10.2022 13:08

    Pracownik

    Sobota rano i od niedzieli nocki....
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.10.2022 13:37

    Były pracownik

    no pracy jest zwykle dużo w końcu ogromny zakład ale sama atmoswera w wiekszości stanowisk jest słaba, ludzie lubia z monotoni obgadywać itp(usunięte przez administratora)nie polecam
    ReviewUserIcon
    JA

    03.10.2022 14:42

    Pracownik

    Czy ktoś coś wie na temat tego ,że mają wprowadzić pracę tylko 4 dni w tygodniu ? Niby zamówienia spadły, wzrost kosztów produkcji a ceny sprzedaży utrzymują te same.
    ReviewUserIcon
    x

    04.10.2022 20:05

    Pracownik

    zamówienia spadły? no nie wiem, na PSA i piecach pracy tyle, że nadgodziny są co weekend. jak zwykle pewnie plotki
    ReviewUserIcon
    JA

    05.10.2022 07:20

    Pracownik

    Tak na PSA i piecach, ale inne działy kiepsko. Wszystkich na PSA i piece nie przerzucą.
    ReviewUserIcon
    nowy

    13.09.2022 12:47

    Pracownik

    O co chodzi z tymi wszystkimi biurowymi na tych nadgodzinach w weekendy? ciezko dac szeregowemu pracownikowi dorobic?
    ReviewUserIcon
    zzz

    25.09.2022 16:36

    Pracownik

    Nie tylko na produkcji jest ogrom pracy, w czwartek na parowniku i lc cac były rozdawane angaże z marcowym podwyżką ,widać i w kadrach mają zaległości.Jak tak dalej pójdzie to aneks do 4 brygadówki będzie w Lutym.
    ReviewUserIcon
    Kkk

    26.09.2022 23:27

    Były pracownik

    Wolałbym trochę odpocząć, spędzić czas z rodziną a nie tyrac 7dni w tygodniu bez przerwy, chcecie być (usunięte przez administratora) tego zakładu
    ReviewUserIcon
    on

    12.09.2022 07:39

    Pracownik

    Czy już wiadomo o jaką wysoką podwyżkę będą wnioskować związki w przyszłym roku ?
    ReviewUserIcon
    IO

    21.09.2022 19:20

    Pracownik

    Związki to będą negocjować o sfoje stołki .
    ReviewUserIcon
    Kałmuk

    23.09.2022 20:34

    Pracownik

    Podwyżki? Idźcie do związków zawodowych, to oni biorą pieniądze za negocjowanie podwyżek. Cisnąć ich 24/h.
    ReviewUserIcon
    Weteran

    31.08.2022 21:22

    Pracownik

    Czy to normalne że liderzy krzywo patrzą oraz straszą jakimiś minusami ?(żenada)na podwładnych jeżeli spóźnia się z przerwy np 5min ? Pracownicy biurowi siedzą sobie grzecznie na papierosku i kawce przez 1-2h oraz przerwa obiadowa 1h. I to jest bardzo normalne zjawisko nic tylko im przyznać premie i podwyżki :) Pytanie samo się nasuwa kto ma nad takimi osobami kontrolę ?
    ReviewUserIcon
    Nicole Kidman

    01.09.2022 19:34

    Pracownik

    No niech sobie patrzą krzywo, prosto, czy jeszcze inaczej. Co ci do tego, jak ktoś patrzy? Olej to, albo patrz tak samo. Jeśli spóźniasz się z przerwy o całe 5 minut, to kto jest winny, ty, czy lider? Jesteś dorosły i masz problem z ogarnięciem zegarka, czy co? Jak jedziesz nieprzepisowo samochodem i złapiesz za to mandat, to kto będzie winny? Drogówka? Jeśli chcesz mieć tak jak pracownicy biurowi, to zostań pracownikiem biurowym. W czym problem? Jeśli domagasz się nad nimi kontroli, to sam przejmij takową. W czym problem? Nigdy nie zrozumiem takich typów.
    ReviewUserIcon
    Operator

    04.09.2022 01:10

    Pracownik

    Liderzy to takie popychadła kierownika jak ja to nazywam, ale oni myślą że są nie wiadomo kim... Ja na nich kompletnie nie zwracam uwagi.. Co do przerwy niestety 20 min to 20min a nie 25 :-)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.09.2022 18:20

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)A my co ? Nawet na 800 zł nie możemy liczyć, taki wielki zakład z takim kapitałem...... żenada
    ReviewUserIcon
    K...

    24.08.2022 13:31

    Pracownik

    Witam ile się zarobi w Mahle w systemie 3 zmianowym na produkcji
    ReviewUserIcon
    Pracownik mahle

    31.08.2022 14:55

    Pracownik

    To masz chyba na myśli osoby zaczynające pracę w manpower jeśli mają stawkę 3150 brutto, (usunięte przez administratora) także ciężko się wypowiedzieć na temat,z reguły pracuje jednym stanowisku (układarka)do dyrektora ze skargą hahahaha gwarantuje ci że nie zdążył byś dobrze wrócić na hale a wszyscy wszystko by już wiedzieli i praktycznie twoje dni pracy były by policzone,no latem na hali jest sauna przy upałach a co będzie jak ten kolejny piec uruchomią?wolę nawet nie myśleć.
    ReviewUserIcon
    Weteran

    31.08.2022 21:24

    Były pracownik

    Najniższa krajowa plus 400 za system i plus 200-400premi oraz brak zdrowia podczas pracy w systemie
    ReviewUserIcon
    Cleo

    04.06.2022 14:43

    Pracownik

    Pracownicy poprzez agencje są traktowani jak (usunięte przez administratora) na zawołanie !!! Dlaczego pozwalacie się tak traktować??? Dwa tygodnie robisz, dwa nie, a jak jest moment na niby przejście do Mahle to Was zwalniają i przyjmują na nowo poprzez agencję, śmiech na sali !!!
    ReviewUserIcon
    Operator

    21.08.2022 15:10

    Pracownik

    Nie, nie jestem facetem. Jestem kobietą, też mam dzieci. Decydując się na macierzyństwo liczyłam się z konsekwencjami. Nie chodzę do kierowników i nie płacze, że nie ma się kto dzieckiem zająć i nie proszę o poranne zmiany tylko. Wszyscy wiemy, że praca w Mahle jest trzyzmianowa, jeśli Ci to nie odpowiada to szukaj innej pracy a nie żale i lepsze traktowanie. To może wszystkie matki dostaniemy taki przywilej ? Też bym chciała popołudnia spędzać z dziećmi a nie w pracy.
    ReviewUserIcon
    Nn

    29.08.2022 16:35

    Pracownik

    Niestety nie dostaje się pieniędzy
    ReviewUserIcon
    Magazynier

    10.08.2022 16:41

    Pracownik

    Przepraszam za błędy-slownik się włączył-miało być na podfirme czy Mahle. Przepraszam bardzo.
    ReviewUserIcon
    magazynier

    18.08.2022 12:18

    Kandydat

    A jest to bardzo fizyczna praca?Chodzi o to,ze mam klopoty z kregoslupem w odcinku ledzwiowym i chcialbym sie dowiedziec czy duzo tam dzwigania ciezkich rzeczy.Nie jestem jakos mocno ograniczony ale chcialbym tylko wiedziec czy jest to praca bardzo obciazajaca te czesc ciała.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    18.08.2022 21:59

    Pracownik

    Podzespoły do produkcji rozwozi się w plastikowych pudełkach lub kartonach i nie są specjalnie ciężkie ale nie wiem jak na nie zareaguje Twój kręgosłup. No i będziesz się musiał przyzwyczaić do noszenia kasku co dla mnie jest prawdziwą tragedią szczególnie latem.
    ReviewUserIcon
    Ja

    16.08.2022 17:17

    Były pracownik

    Praca ok, ludzie chca pracować, ale umow nie przedłużają, wyrzucaja dobrych pracowników, przyjmują przez agencje , umowy później po tydzien, dwa są, mija 18 miesięcy i do widzenia, zaproszą Cie potem do Krotoszyna haha Człowiek by tu chciał pracować, ale nie może.Przyjmuja inżynierów co chodzą i nawet niewiedza co robić jak przychodza na produkcje, ale z operatora nie robią sobie nic, a szkoda...
    ReviewUserIcon
    Nick

    17.08.2022 10:19

    Pracownik

    bo tam są kapusie którzy mają umowe na stałem i jak podpadniesz choć raz to już w tej firmie nie masz co szukać
    ReviewUserIcon
    ON

    11.08.2022 12:28

    Pracownik

    Mam pytanie, słyszeliście coś na temat ograniczania produkcji w związku z wysokimi cenami gazu i zmniejszonym popytem ? Jestem ciekawy czy to tylko pogłoski, czy znowu kroji nam się cięzki okres w firmie ?
    ReviewUserIcon
    Ja

    12.08.2022 17:45

    Pracownik

    Wysokie ceny gazu jak i prądu i nie tylko to dopiero nadciągają,ludzie nawet nie są świadomi tego co nadchodzi,niebawem wybudzimy się ze snu letniego.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    13.08.2022 14:34

    Pracownik

    O kolejny Jackowski się ujawnił.. stanowisko Polskiego szamana jest już obstawione ha, ha.
    ReviewUserIcon
    Magazynier

    10.08.2022 16:39

    Kandydat

    Czy jest mi ktoś w stanie pomóc i powiedzieć czy w firmie jest stanowisko magazynier/woskowy?Jego tak to jak wygląda praca i czy jest to praca na Podgórne czy Mahle?Z góry dziękuję za pomoc.
    ReviewUserIcon
    Operator

    15.07.2022 21:20

    Pracownik

    Super akcja dzisiaj dla Maksia w kantynie!!!! Nie wiem kto to zorganizował, ale super a ciasta przepyszne!!!!! :-) Pozdrawiam wszystkich którzy wsparli tą akcję, organizatorów i Panie które bezinteresownie upiekły te wszystkie pyszności - :)
    ReviewUserIcon
    Operator

    18.07.2022 13:10

    Pracownik

    Zdaję sobie z tego sprawę... No nie da się zrobić tak żeby każdy był zadowolony - :)
    ReviewUserIcon
    Niemiec że Stuttgardtu

    08.08.2022 22:06

    Pracownik

    W nocy to się śpi i się odpoczywa a pracuje w dzień
    ReviewUserIcon
    Helga

    21.07.2022 00:04

    Były pracownik

    To jest (usunięte przez administratora) na miarę 21 wieku. (usunięte przez administratora) żeby karać za odbieranie służbowych telefonów to istna paranoja. Liderzy i kierownicy niektórych działów łaża jak krowy w indiach(usunięte przez administratora) przez telefon tego nie widzą.

    Zostaw merytoryczną opinię o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.