opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Mahle Thermal And Fluid Systems Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 404 ocen
Opinie(2211)
Dodaj opinię
Aktualności(12)

Opinie(2211)

Dodaj opinię
Aktualności(12)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Kalisz
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Jarocin
  • Kościan
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Ostrów Wielkopolski
  • Zacharzew
  • Lewkowiec
  • Radłów
  • Karski
  • Topola Mała
  • Franklinów
  • Kołątajew
  • Jelitów
  • Wysocko Wielkie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Ostrów Wielkopolski
  4. /
  5. Opinie o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Ostrów Wielkopolski UL. WODNA 15

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconMAHLE Krotoszyn

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 16

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.07.2022 23:54

    Kandydat

    Dzień dobry. Czy zakład w Ostrowie posiada wolny wakat w dziale utrzymania ruchu na stanowisku mechanik ?. Proszę o odpowiedź, gdyż chciałbym aplikować .
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.07.2022 17:35

    Pracownik

    No fakt żałuję że zapytałem. Poziom wypowiedzi sam za siebie mówi.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    19.07.2022 07:40

    Pracownik

    Raczej sam za siebie mówi poziom zapytania...
    ReviewUserIcon
    Nowicjusz

    12.06.2022 18:00

    Pracownik

    Witam jutro zaczynam pracę w Mahle . To moja czternasta praca wszędzie pracowałem po kilka miesięcy ,niekiedy tydzień. Chce w końcu znaleźć swoje miejsce gdzie dotrwam do emerytury. Mam nadzieję że to właśnie Mahle będzie tą firmą. Pozdrawiam do zobaczenia do jutra.
    ReviewUserIcon
    Ooo

    13.06.2022 09:45

    Były pracownik

    Hehe, no dobrze wybrales zyczę powodzenia...,
    ReviewUserIcon
    Dyrektor

    15.06.2022 02:27

    Były pracownik

    Chyba zły wybór .to będzie gdzie porobisz kilka tygodni powodzenia
    ReviewUserIcon
    WZ

    01.06.2022 09:06

    Pracownik

    Czy ktoś już dostał informację, że pracownicy zatrudniani przez agencję wracają do pracy od 6/06/2022 ?
    ReviewUserIcon
    x

    06.06.2022 17:19

    Pracownik

    w piątek był sms i od dziś wracają ludzie pracujący na delcie, PQ, A3300, PSA i piecach
    ReviewUserIcon
    Gg 123

    06.06.2022 17:57

    Były pracownik

    Zamiast czekać na telefon to szukajcie innej pracy. W Mahle kieriery nie zrobione
    ReviewUserIcon
    ON

    30.05.2022 09:19

    Pracownik

    Czy ktos wie, kiedy znowu będą przyjmować przez agencje ? Faktycznie jest tak mało zamówień ?
    ReviewUserIcon
    x

    30.05.2022 15:26

    Pracownik

    podobno postój potrwa dwa tygodnie, czyli w przyszłym tygodniu wracamy. no ale zobaczymy...
    ReviewUserIcon
    Z4

    30.05.2022 18:04

    Były pracownik

    A nie lepiej szukać innej pracy ?
    ReviewUserIcon
    Ja

    12.05.2022 09:30

    Pracownik

    2 dni ciepła i na bmw ukl nie idzie wogole pracować tak gorąco, przeciez to jest jakis zart, tam nie ma czym oddychac, może biuro przyjdzie troche popracować i wtedy obudza sie odruchy czlowieczeństwa i coś z tym zrobią, tragedia.....
    ReviewUserIcon
    opertator

    28.05.2022 23:31

    Pracownik

    49*C na pq35 około 4-5 lat temu. Co godzinę było 5-10 min. przerwy ale i tak ludzie padali jak muchy.
    ReviewUserIcon
    orgia

    29.05.2022 21:31

    Pracownik

    A co było rok temu. W lipcu sierpniu upały na hali bardzo gorąco dali nam wiatraki rano juz na drugiej zmianie ich nie było bo porwali na inne stanowiskach , w kółko to samo
    ReviewUserIcon
    jack

    28.05.2022 12:53

    Pracownik

    Do kogo udać się w kadrach Mahle z prośbą o zmianę działu?
    ReviewUserIcon
    Asia

    23.05.2022 12:32

    Pracownik

    Słyszeliście coś na temat postoju...manpower już poleciał ? Niby jakieś kontrakty się kończą i mniej zamówień wpływa ? Kiepski ten rok...nie dość, że wszystko drogie to zatrudnienie jeszcze jakieś niestabilne. Jak nie ucinają premie, to zakaz nadgodzin...itp
    ReviewUserIcon
    lol

    24.05.2022 17:39

    Pracownik

    manpower ma wrócić za dwa tygodnie. w marcu wylecieli na miesiąc i postoju nie było. na niektórych działach jest mało pracy i maleją zamówienia, ale spokojnie, za 2-3 tyg wzrosną to znowu będą nadgodziny i płacz, że nie ma ludzi do pracy, tak było, jest i będzie :) taki to urok naszego zakładu
    ReviewUserIcon
    lucky

    25.05.2022 08:58

    Pracownik

    NIe bym był tego taki pewien, że zamówienia wzrosną. Liczmy się z tym, ze wojna zrywa wiele łańcuchów dostaw...a branża motoryzacyjna dostaje ładnie po (usunięte przez administratora) Patrząc na to ,że najniższa krajowa ma w przyszłym roku wzrosnąć dwa razy Mahle będzie miało ładne problemy by wykręcić dobre wyniki finansowe. Tutaj niestety liczą się tylko wykresy i tabelki a oczywiście co zrobią by te wyniki jednak wykręcić...utną premie i wszelkie dodatki. Taka polityka firmy. Moim zdaniem nie zapowiada się dobry okres dla nikogo.
    ReviewUserIcon
    OLI85

    24.05.2022 16:29

    Pracownik

    Witam czy ktoś z tu obecnych orientuje się kiedy jest postój wakacyjny w tym roku ??
    ReviewUserIcon
    x

    20.05.2022 12:17

    Pracownik

    manpower znów wywalone na przynajmniej dwa tygodnie bez umowy, brak słów na to jak się tutaj ludzi traktuje
    ReviewUserIcon
    Operator

    22.05.2022 02:48

    Pracownik

    Zgadzam się z Twoim wpisem w 100%,ja zaczynając pracę w Adecco po 6 miesiącach byłam w Mahle, ale to było 7 lat temu... Zgadzam się też z tym że bardzo dużo osób z man power są lepszymi pracownikami niż osoby z Mahle..... Dużo by pisać na ten temat.....
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.05.2022 14:53

    Były pracownik

    Więcej wspaniałej kadry zarządzającej takiej jak znany fan motosportu
    ReviewUserIcon
    Łoooooo

    08.05.2022 11:33

    Pracownik

    Lolek życzę powodzenia, masz ochronkę zobaczysz jeszcze trochę,szykuj się już Ci współczuję.
    ReviewUserIcon
    Artur Lolek

    05.05.2022 22:25

    Pracownik

    Witam . Dziś byłem pierwszy dzień w pracy na piecu. Wrażenia pozytywne. Nic praktycznie nie robiłem taka robota pasuje. Pozdrawiam załogę Mahle.
    ReviewUserIcon
    Operator

    06.05.2022 22:49

    Pracownik

    Pieca to On na oczy nie widział, chyba że kaflowy w chałupie swojej :-)
    ReviewUserIcon
    x

    07.05.2022 13:35

    Pracownik

    żadnych nowych osób na piecach nie ma, chyba ci się gościu nudzi, że tak ciągle zmyślasz
    ReviewUserIcon
    Operator

    20.04.2022 09:22

    Pracownik

    Witam, czy był ktoś na nowej stołówce? Jak jedzenie i ceny?
    ReviewUserIcon
    Operator

    05.05.2022 12:34

    Pracownik

    Oczywiście układarki to też z tych ciężkich stanowisk bo ciągle mało i mało, ale jednak gdy nagle biegunka Cię złapie to możesz wszystko rzucić i biec do wc, na piecu niestety nie więc wolę nie myśleć co wtedy.... Pozdrawiam :-)
    ReviewUserIcon
    XXX

    06.05.2022 23:16

    Pracownik

    tak jasne a cwaniaczki co juz robią ładnych parę lat to znajdą czas na toaletę i nawet w koncie kawę wypiją
    ReviewUserIcon
    Anakonda

    28.04.2022 06:52

    Pracownik

    Witam. Po majówce zaczynam pracę w mahle. Na czym polega ta praca ? Jakie są stanowiska co się robi? Chce się przygotować jak najlepiej by wystartować z dużego C by przełożony od początku zauważył że można na mnie polegać i chce stworzyć sobie w oczach kierownika fundamenty pod umowę na stałe. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Operator

    30.04.2022 00:33

    Pracownik

    Brygadzistów to u nas nie ma, więc to czysta prowokacja..... Poza tym niestety ludzie z agencji pracy znowu od poniedziałku są bez pracy więc kolejna prowokacja... Ehhhh, że też ludzią chce się pisać takie bzdety.....
    ReviewUserIcon
    Operator

    30.04.2022 00:44

    Pracownik

    Jest tyłu pracowników przez agencję pracy solidnych, pracowitych, sumiennych i niestety, ale po prostu wylatują.... Osoby które są w Mahle, kończy im się umowa, ale niestety do roboty dwie lewe mają umowę mają przedłużoną... Strasznie to niesprawiedliwe :-( nie jestem osobą sfrustrowaną której nie przedłużono umowy, jestem pracownikiem Mahle, mam umowę na stałe, ale jak to wszystko widzę to masakra.. Szkoda mi tych ludzi... :-(
    ReviewUserIcon
    Marian Z.

    23.04.2022 21:00

    Pracownik

    Pracuje od dwóch tygodni i powiem tak. Dziwnie pachnie na hali produkcyjnej,a wręcz trąca jakimś stęchniałym (usunięte przez administratora). W toaletach to samo (usunięte przez administratora) Gdzie ja trafiłem?
    ReviewUserIcon
    Ludmiła

    17.04.2022 13:04

    Pracownik

    Witam wszystkich. Chciałabym życzyć wam wszystkiego najlepszego z okazji świont Wielkanocy i mokrego dyngusa jutro . Co do pracy to życzę by kierownicy byli w stosunku Was bardziej wyrozumiali i dawali urlop kiedy tylko zapragniecie wolnego. Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Drogi pracownik

    31.03.2022 17:10

    Pracownik

    Za 2 tys. PLN to ja mogę sobie piwo wypić pod Mahle haha chyba ktoś nie ma pojęcia ile życie kosztuje Polsce a jest rok 2022a nie1998 haloo budzic się troche
    ReviewUserIcon
    Haha

    16.04.2022 09:37

    Pracownik

    Ale to ty musisz mi zapłacić te 2 tys PLN za wypicie piwa haha chodzi mi jaka wartość ma dzisiaj takie 2 tys PLN to powinien być zasiłek dla bezrobotnych a Niemcy myślą że Polak to wciąż tania siła robocza jak 20 lat temu a to się już dawno skończyło .....
    ReviewUserIcon
    On

    17.04.2022 07:57

    Pracownik

    no niestety ale nadal jesteśmy tą tanią siłą roboczą,bo jak robimy za równowartość 650-750 euro gdzie Niemiec u siebie zapomogi ma więcej to o czym to świadczy?a ceny wielu produktów mamy wyższe niż Niemcy,jesteśmy po prostu białymi (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Paweł Wieczorek

    12.04.2022 00:01

    Pracownik

    Siemanko wszystkim pracownikom Mahle. Jestem świeżo upieczonym pracownikiem produkcyjnym. W środę zaczynam pracę na dziale lusterka elektryczne szyby immobilizer wspomaganie kierownicy tapicerka z tkaniny i dzianiny bawełnianej. Moje pytanie brzmi: czy praca jest lekka i przyjemna w dotyku? Pozdrawiam i do zobaczenia Paweł
    ReviewUserIcon
    Janusz

    13.04.2022 07:41

    Były pracownik

    Chłopie to nie ta branża tu się robi chłodnice do samochodów a nie lusterka czy też szyby
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    01.04.2022 15:46

    Pracownik

    Ile można w Mahle zarobić na produkcji ? Jak to wygląda na start i np. po kilku latach pracy ?
    ReviewUserIcon
    Kamil Bumbul

    10.04.2022 20:56

    Pracownik

    Ty synek uważaj sobie bo przyjadę z ekipą i cię nie ma!!!
    ReviewUserIcon
    Xxx

    11.04.2022 06:52

    Pracownik

    Jesteś nowy więc masz na razie taryfę ulgową poczekaj jeszcze trochę a zmienisz zdanie co do lekkiej i łatwej pracy.
    ReviewUserIcon
    Owp

    10.04.2022 19:04

    Były pracownik

    Zamknąć ten zakład !
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    02.04.2022 17:58

    Były pracownik

    Ja to jestem tak bardzo firmie Nagle wdzięczny że nie macie pojęcia. Za co? Za to że dokładnie rok temu nie przedłużyli mi umowy. Gdyby to zrobili to pewnie do teraz bym tam siedział i bał się odejść i zaryzykować. Fakt na początku nie było różowo szukanie pracy za normalne pieniądze i takiej gdzie że spokojem można pracować. Nie będę ukrywał, że żeby normalne pieniądze zarobić to też trzeba coś umieć i pokazać to pracodawcy ale udało się i teraz za normalne 8h dziennie bez jakiś sobót czy nadgodzin 4 tys na rękę. Mi to wystarczy. Ludzie nie narzekajcie tylko życie we własne ręce weźcie. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Weteran

    07.04.2022 21:39

    Pracownik

    Pełen podziwu dla takich ludzi jak Ty:) Trzeba brać od Ciebie przykład :) Prace w tym zakładzie jako zwykły operator proponuje traktować jak pracę na przykład w McDonald's. Znajdziesz coś lepszego nie warto się zawahać i odejść żeby polepszyć sobie warunki. Jest cała masa ludzi pracujących w tym zakładzie którzy są tłumieni przez swoich przełożonych. Tym bardziej że gdy weszło ,,Mahle'' poziom absurdu przerasta wszelkie normy. Jednym słowem temat rzeka. Pozdrawiam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Mahle Thermal And Fluid Systems Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

    UL. WODNA 15 63-400 Ostrów Wielkopolski

    NIP:6222788316

    REGON:360951423

    KRS:0000546774

    MAHLE Krotoszyn
    Branże: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Ble ble

    03.04.2022 15:14

    Pracownik

    Przyjęć nie ma nawet nie przedłużają umów po 2 latach chyba że ktoś....????? wiadomo o co chodzi przesuwają ludzi na inne działy a zostają u siebie widać kto zostaje choć są wyjątki sami odpowiedzcie sobie sami
    ReviewUserIcon
    Romek

    06.04.2022 20:18

    Były pracownik

    Ale te osoby są po znajomości
    ReviewUserIcon
    Operator

    07.04.2022 16:50

    Pracownik

    Oj z tym się nie zgodzę
    ReviewUserIcon
    Swietłana

    06.04.2022 16:36

    Pracownik

    Cześć. Jutro zaczynam pracę w mahle na stanowisku chłodziarko zamrażarka do aut osobowych. Czy praca jest lekka i wygodna? Ile przerw jest? Czy na nockach można się zdrzemnonć w samochodzie ? Pozdrawiam do jutra na ranną zmianę będę.
    ReviewUserIcon
    Juruś

    07.04.2022 16:25

    Były pracownik

    Cześć swietłana możesz się drzemnąć pod warunkiem że jesteś młoda. Powiedz mi miła ile masz wiosen
    ReviewUserIcon
    Idol

    07.04.2022 16:09

    Pracownik

    Tyle co wiadomo na wodnej mieszka jakis staruch siedzi w oknie obserwuje i zaraz dzwoni na straz miejską albo policję ja ktos stanie na ścieżce lub chodniku tak więc miejmy się na baczności .
    ReviewUserIcon
    Idol

    29.03.2022 06:20

    Były pracownik

    U nas 2 mln uchodźców w Baiden mówił że może tyłki przyjąć 100 tyś. Każde państwo się boi aby nasze chce pokazać jakie to dobre rozdawają na prawo i lewo a dla nas którzy pracujemy cały czas nie ma nic nam się należy nic tylko pracować bo ktoś musi na to zapracować ,rób siedź Cicho ,kiedy skończy się to rozdawnictwo, mlodzi ludzie siedzą w domu widać to wokół nas bo mamusia z tatusiem utrzymją a jeszcze by się przemęczył-nierobów do roboty zagonić.
    ReviewUserIcon
    ksiegowy

    30.03.2022 19:34

    Pracownik

    jesli były normalne wypłaty to kazdy mlody by sie sam utrzymywał , niesty za tak niskie wypaty sie nie
    ReviewUserIcon
    Ja,

    31.03.2022 10:54

    Pracownik

    Dokładnie, wszyscy za Ukraincami, a Polak nie ma pracy, ludziom się w głowach po przewracało, będą jeszcze płakać, za to pomaganie.
    ReviewUserIcon
    Ela

    30.03.2022 14:24

    Pracownik

    Coś wiadomo na temat bonów na święta ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.03.2022 07:30

    Pracownik

    Ok 6% a dostaniemy wyrównanie za poprzednie miesiące ?
    ReviewUserIcon
    Johnny

    29.03.2022 19:15

    Pracownik

    Jakie wyrównanie za poprzednie miesiące ? Jak co roku podwyżki są od marca. Ewentualnie za marzec mogą Ci wyrównać jak nie dostaniesz z wypłata marcową.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.03.2022 12:36

    Pracownik

    Czy jakiś dodatek na święta jest przewidziany ? I co z wyrównaniem podwyzki za poprzednie miesiące ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.03.2022 20:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Operator

    29.03.2022 08:18

    Pracownik

    Ci co najwięcej robią czyli produkcja oczywiście najmniej dostaną. Czas szukać innej roboty. Dużo firm się przenosi z Rosji i Ukrainy do Polski więc konkurencja aż miło.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.03.2022 07:29

    Pracownik

    Ma ktoś już jakąś wiedzę na temat podwyżki ? Za chwilę kwiecień a decyzja nie podjęta. Czuję, że jest to gra na zwłokę i jeśli będzie finalnie ta podwyżka to na pewno bez wyrównania za poprzednie miesiące.
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    28.03.2022 10:59

    Pracownik

    No to następny miesiąc bez podwyżki, koniec miesiąca i zero informacji. To są istne żarty, ja nie widzę innego wyjścia jak strajk, ale u nas w zakładzie wszyscy tylko trzęsą portkami jakby tylko Mahle istniało.
    ReviewUserIcon
    Operator

    28.03.2022 20:25

    Pracownik

    Już wiadomo że jest 6% podwyżki... Muszę się zastanowić co z takimi dużymi pieniędzmi zrobić, szok i niedowierzanie hahaha...
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    21.03.2022 22:17

    Pracownik

    Ludzie !!! Zamiast Rosjan zacznijcie bać się lepiej Ukraińców to Oni już powoli zaczynają nam wchodzić na głowę. Jeszcze trochę a zajmą nasze miejsca pracy a jak się spytasz o podwyżkę to pracowadca pokaże Ci bramę.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    23.03.2022 01:40

    Pracownik

    A Ty myślisz że jesteś taki nie zastąpiony bo masz tam jakąś szkołę ?? ha, ha Ja tam o swoje stanowisko się nie boję ponieważ jestem na ochronce przedemerytalnej ale chodzi mi o młodzież. Pracodawcy będą woleli zatrudniać uchodzców że względu na duże dotacje od państwa za ich zatrudnianie a naszym dzieciom pozostanie wyjechać za granicę żeby choć trochę się czegoś dorobić.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.03.2022 10:54

    Pracownik

    Może jednak warto zachować odrobinę empatii. Większość uchodźców woli te swoje "drewniane chatki i studnie" od wysłuchiwania takiego biadolenia jak Twoje. Poza tym w Ukrainie, tak jak w Polsce, znajdziesz zarówno tradycje, jak i nowoczesność, drewniane chatki i "szklane domy". A ci ludzie nie są tutaj na własne życzenie, tylko uciekają przed wojną. Rodziny z dziećmi uciekające przed bombami mają tak wspaniale?! Zastanów się co piszesz i po co, i daj żyć innym.
    ReviewUserIcon
    Gość

    26.03.2022 01:04

    Pracownik

    Zawsze były znajomości żeby mieć dobrą posadkę i pracę i na każdym wydziale są dziobaki żeby się nie narobić gdzie by się nie poszło na dany odcinek, już pisano na forum o takich osobach więc co się dziwić
    ReviewUserIcon
    x

    24.03.2022 09:47

    Pracownik

    oficjalnie zniesiony obowiązek noszenia masek od 28, ciekawe czy my też w końcu będziemy mogli je ściągnąć
    ReviewUserIcon
    Operator

    25.03.2022 11:41

    Pracownik

    Ponoć u nas dalej w kagancach, ale czy to prawda to się okaże.... Nie wyobrażam sobie kolejnego lata w tym...
    ReviewUserIcon
    Operator

    25.03.2022 17:05

    Pracownik

    U nas na szczęście jednak też, jest już oficjalna informacja
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.03.2022 10:18

    Pracownik

    Czy ktoś ma jakąś wiedzę na temat postoju i urlopów ? Zakaz pracy w sobotę już jest, więc dorobić nie mamy szans...co dalej ???
    ReviewUserIcon
    Tomek

    24.03.2022 08:38

    Pracownik

    Tak, rusza i ruszyć nie może, z tego co mi wiadomo praca jest tylko na PSA, a raczej pracą na jednym dziale zakład nie pociągnie.
    ReviewUserIcon
    Kałmuk

    25.03.2022 16:29

    Pracownik

    Dalej? Stagflacja...czyli ceny będą rosły a Ty będziesz zarabiać coraz mniej. Wyjście z sytuacji? Praca za Odrą.
    ReviewUserIcon
    Kobieta

    18.03.2022 21:31

    Były pracownik

    Witam, czy wie ktoś jakie są kryteria przyjęć na audytora? Bo dziwne ale mam wrażenie że biorą tych co ktos mocno pcha a nie tych co się nadają... , czy ktoś sie tutaj wypowie? Przykre, że człowiek chce zwyczajne się rozwijać, ale mam wrażenie że mogą się tutaj rozwijać Ci co mają znajomości....a inni nie mają szansy.
    ReviewUserIcon
    nick

    21.03.2022 17:25

    Pracownik

    Się porobiło w tym zakładzie , masakra tak jest niestety Polska szara rzeczywistość ... Pytanie może ktoś wie kiedy Bendzie lepiej ?
    ReviewUserIcon
    Operator

    22.03.2022 12:02

    Pracownik

    A może ktoś ma większe ambicje i chce iść dalej niż tkwić na produkcji?????
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    18.03.2022 10:07

    Pracownik

    Nie ma nic gorszego kiedy niemieckim kapitałem zarządza Polaczek który patrzy Niemcowi wejść jak najgłębiej w cztery litery pokazując mu że Polacy mogą za równowartość 700 euro o ile nie mniej wykonać tą samą pracę do której Niemiec z łóżka by nie wstał za 700 euro,nie bez powodu mamy opinie w Europie taniej siły roboczej w końcu ,ceny zachodnie zarobki wschodnie to przykre ale niestety prawdziwe i nie każdy musi się ze mną zgodzić, jego wybór.
    ReviewUserIcon
    Z4

    19.03.2022 15:34

    Pracownik

    Pięknie brawo opinia w punkt !
    ReviewUserIcon
    On

    19.03.2022 22:48

    Pracownik

    Żałosne to jest to co ty teraz napisałeś bądź napisałaś i bardzo w to wątpię abyś był,była pracownikiem produkcyjnym za 3354 brutto no chyba że robisz tu charytatywnie.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    19.03.2022 13:36

    Pracownik

    Polska to pokopany kraj który za wszelką cenę chce zaistnieć w Europie inne kraje uni wypięły się na Ukraińców bo wiedzą czym to się skończy.
    ReviewUserIcon
    Robol

    10.03.2022 11:55

    Pracownik

    Witam podwyżki nie będzie. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik.

    15.03.2022 08:04

    Pracownik

    Tak ,podwyżka będzie, ale pracy. Zamówienie z VW wpłynęło, ale oczywiście podwyżki nie będzie, bon do Biedronki i tyle. Jeszcze trochę to wypłata jak najniższa krajowa.
    ReviewUserIcon
    Staszek

    17.03.2022 18:16

    Pracownik

    No ale Niemcy chcą dać 8 procent
    ReviewUserIcon
    jas

    08.03.2022 10:46

    Pracownik

    panowie zwiaskowcy co wy robicie teraz wycieczke ale sobie robicie jaja z pracownikow
    ReviewUserIcon
    Romek

    16.03.2022 17:01

    Pracownik

    Nie jestem zaszczepiony
    ReviewUserIcon
    Xxx

    17.03.2022 05:52

    Pracownik

    Już nie potrzeba być zaszczepionym wystarczy zrobić test na granicy
    ReviewUserIcon
    Pionek

    16.03.2022 13:29

    Były pracownik

    Ludzie… mniej narzekania, a więcej pracy! Jak tak słabo płacą to kto Wam każe tam siedzieć?! Za karę tam siedzicie czy jesteście robotami czy choć trochę wolnym człowiekiem, który decyduje o swoim życiu?! Ja wiem, że szkoła na was położyła pewne piętno by być czyimś sługusem, ale nie pozwólcie by te doświadczenia zaważyły na całym waszym życiu! Co do wynagrodzeń za prace to na jakie pensje sobie pozwalacie tak będziecie mieć. Oczywiście moglibyście zarabiać więcej, ale jak się godzicie na niskie płace to nikt Wam ich nie podniesie z własnej dobrej woli. Tak działa ten świat nie od dzisiaj i pracownikowi płaci się tyle, żeby wykonywał swoją robotę, a to jakie zyski przynosi dla firmy jest pomijane. Zarabiasz najniższą i się nie dopominasz o więcej to nie licz na to, że ktoś coś Ci da. Wszystko, ale to wszystko w życiu trzeba sobie wypracować. Żeby wbić się na choć trochę wyższy poziom trzeba zainwestować, ale jeśli wasze jedyne inwestycje to paczka fajek wypalana w palarni i piwko przed telewizorem w domu to do kogo macie pretensje?! Nawet nie chodzi o inwestycje pieniężne. Wystarczy odrobina czasu każdego dnia. W obecnych czasach Internet daje nam tyle możliwości, że nawet żeby się czegoś nauczyć nie musimy wydawać na to ani złotówki. Wystarczy wygospodarować trochę wolnego czasu, a jak to zrobić to już wasza sprawa. Nie wierzę, że żaden z Was nie znajdzie chociażby pół godziny w ciągu dnia na naukę czegoś nowego! Także ludzi do roboty, bo przyszliście na ten świat, żeby przeżyć godnie ten żywot, także otwórzcie oczy i umysły i weźcie się za siebie!! PS. Sam pracowałem w tym zakładzie, więc doskonale wiem o czym mówię.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.03.2022 14:45

    Pracownik

    Ludzie przestańcie pisac na forum o podwyzki takie bzdety lepiej pomagajcie Ukrainie 75 31 o treści pomoc, sieć plusa, kupować suchy prowiant i środki medyczne.ludzie ogarnijcie się na chleb nie macie ,???!!!@
    ReviewUserIcon
    Kałmuk

    13.03.2022 16:46

    Pracownik

    Pomoc Ukrainie to jedno a godna płaca to drugie. Bez normalnej, uczciwej i godnej płacy nie będzie za co żyć o pomocy nie wspominając. Wpierw jest Rodzina i Ojczyzna a reszta potem. To właściwa kolejność. Ile przeznaczył zarząd niemiecki na pomoc?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    14.03.2022 14:55

    Pracownik

    Martw się o siebie bo jeszcze trochę i Ty nie będziesz miała co włożyć do garnka.

    Zostaw merytoryczną opinię o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.