MAHLE Ostrów Wielkopolski

Opinie o MAHLE Ostrów Wielkopolski

nowy

O co chodzi z tymi wszystkimi biurowymi na tych nadgodzinach w weekendy? ciezko dac szeregowemu pracownikowi dorobic?

@nowy

A któryś z nich zgłaszał, żeby chciał?

@nowy

No właśnie widać jak pracują ha, ha stoją pod układarką i dziubią w komórkach. Niby mają serwisować ale nic nie potrafią i nie wiedzą a nim się czegoś nauczą to już jest fajrant i trzeba za nich wszystko robić a kasą za nadgodziny w kieszeni.

@nowy

Ciekawe ilu by było chętnych na nadgodziny jak by płacili ze stawki operatora na tym stanowisku.

operator
@Xxx

Czy jest to uczciwie że na LC CAC kierownicy ,technicy, liderzy mają nadgodziny ,a operatorzy 4 brygadóeke

Zzz
@operator

Nie jest uczciwe . Do tego jeszcze osoby nie z tego działu mają możliwość przychodzenia do nich na nadgodziny .

@Zzz

Poważnie? Jakie inne osoby? I tak ogólnie to góra na to przyzwala czy powinno się to poniekąd zgłosić, żeby każdy mógł mieć po równo?

zzz
@Helena

Nie tylko na produkcji jest ogrom pracy, w czwartek na parowniku i lc cac były rozdawane angaże z marcowym podwyżką ,widać i w kadrach mają zaległości.Jak tak dalej pójdzie to aneks do 4 brygadówki będzie w Lutym.

Kkk
@nowy

Wolałbym trochę odpocząć, spędzić czas z rodziną a nie tyrac 7dni w tygodniu bez przerwy, chcecie być (usunięte przez administratora) tego zakładu

@Kkk

No a skoro tak to nie mogliby po prostu wziąć więcej ludzi, żeby tak każdemu nie wciskać czegoś na siłę? Bo wiadomo każdy jednak ma indywidualną wydolność

on

Czy już wiadomo o jaką wysoką podwyżkę będą wnioskować związki w przyszłym roku ?

@on

Nie patrz na podwyżkę one są dla biurowych a Ty ciesz się że masz robotę.

Obserwator
@on

Wierzysz w jaka kolejek podwyże. Chyba będzie więcej pracy

@Obserwator

A coś się na to zapowiada, żeby więcej jej było. I jeśli chodzi o podwyżki to osoby z najniższą i tak nie będą miały więcej w 2023? Które to stanowiska tu obejmuje?

@Helena

Za najniższą krajową zapowiada się że będziemy robić od nowego roku jeśli faktycznie z 3010 brutto podniosą do 3490 to w moim przypadku będę miał prawie najniższa bo premia swoją drogą,ciekawie się zapowiada.

IO
@on

Związki to będą negocjować o sfoje stołki .

Kałmuk
@on

Podwyżki? Idźcie do związków zawodowych, to oni biorą pieniądze za negocjowanie podwyżek. Cisnąć ich 24/h.

Weteran

Czy to normalne że liderzy krzywo patrzą oraz straszą jakimiś minusami ?(żenada)na podwładnych jeżeli spóźnia się z przerwy np 5min ? Pracownicy biurowi siedzą sobie grzecznie na papierosku i kawce przez 1-2h oraz przerwa obiadowa 1h. I to jest bardzo normalne zjawisko nic tylko im przyznać premie i podwyżki :) Pytanie samo się nasuwa kto ma nad takimi osobami kontrolę ?

@Weteran

No niech sobie patrzą krzywo, prosto, czy jeszcze inaczej. Co ci do tego, jak ktoś patrzy? Olej to, albo patrz tak samo. Jeśli spóźniasz się z przerwy o całe 5 minut, to kto jest winny, ty, czy lider? Jesteś dorosły i masz problem z ogarnięciem zegarka, czy co? Jak jedziesz nieprzepisowo samochodem i złapiesz za to mandat, to kto będzie winny? Drogówka? Jeśli chcesz mieć tak jak pracownicy biurowi, to zostań pracownikiem biurowym. W czym problem? Jeśli domagasz się nad nimi kontroli, to sam przejmij takową. W czym problem? Nigdy nie zrozumiem takich typów.

@Weteran

Liderzy to takie popychadła kierownika jak ja to nazywam, ale oni myślą że są nie wiadomo kim... Ja na nich kompletnie nie zwracam uwagi.. Co do przerwy niestety 20 min to 20min a nie 25 :-)

(usunięte przez administratora)A my co ? Nawet na 800 zł nie możemy liczyć, taki wielki zakład z takim kapitałem...... żenada

Lepiej pytac na rozmowie o wynagrodzenie i kiedy mozna dostac wiecej

Nie jasny system wdrazania i brak szkolen

K...

Witam ile się zarobi w Mahle w systemie 3 zmianowym na produkcji

Jaś

5800 brutto,w euro oczywiscie

@K...

Najniższa krajową na więcej nie masz co liczyć

Pracownik mahle
@K...

3555 brutto plus premia 250-400brutto ogólnie bez szału jak na 3 zmiany przy takiej robocie nie wspominając już o upale na hali.

L....
@Pracownik mahle

To.masz wysoka stawkę bo.sa ludzie co mają 3.150 brutto i jest ich większość wiec nie wszyscy maja stawkę taka jak.piszesz nie wspomnę o tym że musisz.pracowac jak.mrowka na kilku stanowiskach(usunięte przez administratora). Temperatura w jakiej pracują latem ludzie tam to 36.6 przy 30.stopniach na dworze

Pracownik mahle
@L....

To masz chyba na myśli osoby zaczynające pracę w manpower jeśli mają stawkę 3150 brutto, (usunięte przez administratora) także ciężko się wypowiedzieć na temat,z reguły pracuje jednym stanowisku (układarka)do dyrektora ze skargą hahahaha gwarantuje ci że nie zdążył byś dobrze wrócić na hale a wszyscy wszystko by już wiedzieli i praktycznie twoje dni pracy były by policzone,no latem na hali jest sauna przy upałach a co będzie jak ten kolejny piec uruchomią?wolę nawet nie myśleć.

@K...

Najniższa krajowa plus 400 za system i plus 200-400premi oraz brak zdrowia podczas pracy w systemie

Cleo

Pracownicy poprzez agencje są traktowani jak (usunięte przez administratora) na zawołanie !!! Dlaczego pozwalacie się tak traktować??? Dwa tygodnie robisz, dwa nie, a jak jest moment na niby przejście do Mahle to Was zwalniają i przyjmują na nowo poprzez agencję, śmiech na sali !!!

ig
@Cleo

widocznie lubia być tak traktowani, o ile mogę zrozumieć osobę która jest już po 50'ce i ciężko komuś znaleźć pracę tak zastanawiają mnie osoby które są jeszcze przed 30'tką i ciągle wracają? widocznie nie zależy im na stałym zatrudnieniu i są na kogoś utrzymaniu.

@ig

A co cię to obchodzi ile razy wracam..., będę tyle razy wracać ile chce, nie twoja sprawa, ja przynajmniej mam wolne i odpoczynek a Ty musisz (usunięte przez administratora) i żebrać o urlop, co to utrzymania, to widocznie jesteś zrzęda i facet cie pewnie zostawił z 3 dzieci o musisz (usunięte przez administratora) bo 500 plus nie wystarczy haha, a ja pracuje z przerwami i stać mnie na wszystko haha, życie to nie bajka.

@ig

niektórzy mogą sobie pozwolić na taki postój, wydaje mi się, że większość z nas wiedziała na co się pisze zatrudniając się przez agencję pracy. ja bardziej się dziwię osobom, które mają rodziny na utrzymaniu, a nadal decydują się na tak niepewną pracę.... poza tym nie rozumiem pracowników mahle, którzy się tak dziwią, że wracamy, przecież Wy też na pewno od razu nie byliście przyjęci do Mahle i byliście kiedyś wywalani, a jednak wracaliście? chociaż wiem, że teraz są inne czasy i kiedyś łatwiej było o przejście do mahle

Barbara
@Cleo

Jak się nie robi przez te dwa tygodnie to się nie dostaje pieniędzy ?

Heh

Stać mnie na wszystko. Może jesteś na utrzymaniu rodziców albo Państwo! Tacy właśnie (usunięte przez administratora) tu przychodzą. Życzę tobie jak dotrwasz do emerytury za co nią otrzymasz. To nie rób w wcale siedzieć lepiej domu bo za bardzo się zmeczysz (usunięte przez administratora) haha

Operator

Hahahaha pomarzyć dobra rzecz!!! Stać mnie na wszystko, ale jednak wystarczy jeden telefon i biegiem do Mahle hahaha...

@x

Kiedyś w Adecco takie sytuacje nie miały miejsca, a do Mahle dość szybko się przechodziło

Hih
@Operator

Stać na wszystko, czyli netflixy i inne streamingi. Mama wypierze, ugotuje, poprasuje i najlepiej jeszcze skórkę sciągnie. Ale synuś zaradny, bo chodzi 2 tygodnie do roboty, 2 tygodnie wolnego. Kupi sobie jakieś krypto i uważa się za inwestora, który jedynie pracuje dla ubezpieczenia. Albo przyjdzie lebiega z jednego działu, tam mu nie pasowało. Tu jemu nie pasuje. Trafi na lekki dział, nadal za ciężko. Niech przyjdzie z mamą i niech robi za niego

@Heh

Pomysl, ja się jest na etacie to jak można być na utrzymaniu Państwa?Żal wam (usunięte przez administratora) ściskam, bo prawda napisana, większość kobiet zyje z 500 plus mają wypłatę mahle i wiecznie narzekają, ale rzesy i paznokcie porobione ciuchy modne , a na dzieci i opłaty to już brakuje, bo ważny jest lans, ludzie manpower to są bardziej normalni jak ludzie mahle , bo mahlowcy mają posadki i umowy stałe i są zapewni że tu będą na zawsze, olewają robotę robią na odpieprz, i czasem nawet niewiedza co robia, człowiek z manpower się stara , często jest to wyksztalcona osoba , niestety w tych czasach ciezko znalezc prace.obserwując czasem zachowania niektórych ludzi na działach to poprostu płakać się chce, poniżacie ludzi manpower, ale pamiętaj kij ma 2 końce żebyś kiedys ty nie był na miejscu nas.

@Operator

Nieprawda. Takie sytuacje w Adecco miały miejsce i to nagminnie. Do dziś są w zakładzie pracownicy, którzy czekali na przejście do Delphi (Mahle) 2-3 lata, są nawet rekordziści, którzy czekali 5 lat. Takie sytuacje nie zależą przecież od agencji pracy tymczasowej - czy to Adecco, czy Mahle - a od planów i zamówień.

Ig

Pracuje na takim dziale że nigdy przez wszystkie lata nie było sytuacji żebym musiał żebrać o urlop,zawsze kiedy chciałem to dostałem, to raz. Druga sprawa to że nie mam dzieci i nie jestem kobietą dziecko drogie. Piszesz życie to nie bajka ale chyba sam w tej bajce żyjesz skoro pracujesz jeden tydzień w miesiącu i mówisz że na wszystko ci starcza. Tylko pamiętaj dziecko drogie że rodzice wiecznie żyć nie bedą i wtedy się twoja bajka skończy. Pracuję normalnie, mam ciągłość zatrudnienia i składek. Wtedy kiedy ja się zatrudniałem była agencja adecco jeszcze i przechodziło się tam po ok. 4 miesiacach i nikt nas nie wywalał jak to piszesz. Branża motoryzacyjna boryka się z problemami od jakiś 3 lat. Jak ktoś w tej sytuacji liczy że przejdzie do Mahle nie mając żadnych znajomości to gratuluję. Covid zrobił swoje,problem z półprzewodnikami i w tym roku wojna. Generalnie nic mnie to nie obchodzi ile razy ktoś tu wraca, tylko napisałem że mnie to dziwi że młodzi ludzie robią za popychadła które wracają na tydzień a potem do widzenia i czekaj na telefon. No ale każdy ma inne ambicje.

Staszek
@Hih

Skórkę z czego?

hehehe

Przynajmniej masz wolne i odpoczynek??? Podpowiem ci coś. Takie wolne za które nikt nie zapłaci to każdy może mieć nawet od zaraz. Żule i menele też mają takie wolne :)

Operator

Z tymi kobietami masz rację, wiecznie narzekanie, ulgi, lżejsza praca i pobłażanie. "bo mam dziecko i nie mogę chodzić na popołudnie i nocki", jak nie możesz to nie zatrudniaj się w firmie gdzie jest praca na zmiany. Nie rozumiem tego pobłażania, szczególnie takie układy mają kobiety na PSA. Niech za robotę się wezmą a nie szukają wymówek, albo zmienią pracę.

@Cleo

Czyli nie warto tam aplikować

@Nicole Kidman

Jeśli ktoś, kto za czasówDelphi czy Adecco czekał 5 lat na przejście do Mahle to coś musiało być nie tak,każdy dobry pracownik, bystry, nie korzystający nagminnie z L4, z urlopów na żądanie itd szybko przechodził do Mahle, jeszcze 3 lata temu było tyle pracy że w poniedziałek już się wiedziało że sobota będzie pracująca, pracownicy Adecco nie byli w pracy 2 tygodnie i nara i tak w kolko tylko praca była stabilna i było jej dużo....

@Ktoś

Warto.

@Operator

No więc piszę, że wszystko zależy od zamówień a nie od tego "że w Adecco było inaczej", bo to bzdura. W Adecco nie było inaczej, bo jak nie było zamówień, to były postoje. A pracownicy czekali latami na przejście i tyczyło się to, nie żadnych bumelantów, tylko operatorów, którzy zapieprzali na liniach finalnych, gdzie nacisk na wykonanie normy (i to rzecz jasna wysokiej) był zawsze. I w niczym to nie pomagało. Dopiero jak ruszyła gospodarka, zaczęto przyjmować do Delphi (a potem Mahle) szybciej, bo ludzie zaczęli uciekać.

@Operator

To nawet wiem kogo masz na myśli. (usunięte przez administratora) i myśli, że wszystko wolno.

@Operator

Jesteś facetem ? Jeżeli tak to zrozum że wychowanie dzieci to cięższa praca niż etat. Chyba że jesteś singiel no to nie mamy o czym mówić :)

@Weteran

Nie, nie jestem facetem. Jestem kobietą, też mam dzieci. Decydując się na macierzyństwo liczyłam się z konsekwencjami. Nie chodzę do kierowników i nie płacze, że nie ma się kto dzieckiem zająć i nie proszę o poranne zmiany tylko. Wszyscy wiemy, że praca w Mahle jest trzyzmianowa, jeśli Ci to nie odpowiada to szukaj innej pracy a nie żale i lepsze traktowanie. To może wszystkie matki dostaniemy taki przywilej ? Też bym chciała popołudnia spędzać z dziećmi a nie w pracy.

Nn
@Barbara

Niestety nie dostaje się pieniędzy

Magazynier

Przepraszam za błędy-slownik się włączył-miało być na podfirme czy Mahle. Przepraszam bardzo.

@Magazynier

Tak jest takie stanowisko bo akurat na nim pracuję ale czy jest teraz na nie zapotrzebowanie to tylko w kadrach Ci powiedzą.

@Xxx

Czyli w trakcie pracy trudno zauważyć czy byłoby zapotrzebowanie na kogoś czy nie? I nie ma tu też rekrutacji na polecenie przez pracownika?

@Helena

Dziwne pytania zadajesz... Szary pracownik nie ma tu nic do gadania.

magazynier
@Xxx

to na czym polega ta praca?8godzin jazdy wozkiem i ustawiania palet na regalach czy bardziej fizyczna?

@magazynier

To zależy na jaki wydział trafisz ale jako nowy to masz prawie zagwarantowane że będziesz jeżdżił kolejką. Praca polega na podczepianiu i odczepianiu wagoników na których będziesz przewoził gotowe wyroby lub też rozwożenie nią po wydziałach podzespołów do ich produkcji.

magazynier
@Xxx

A jest to bardzo fizyczna praca?Chodzi o to,ze mam klopoty z kregoslupem w odcinku ledzwiowym i chcialbym sie dowiedziec czy duzo tam dzwigania ciezkich rzeczy.Nie jestem jakos mocno ograniczony ale chcialbym tylko wiedziec czy jest to praca bardzo obciazajaca te czesc ciała.

@magazynier

Podzespoły do produkcji rozwozi się w plastikowych pudełkach lub kartonach i nie są specjalnie ciężkie ale nie wiem jak na nie zareaguje Twój kręgosłup. No i będziesz się musiał przyzwyczaić do noszenia kasku co dla mnie jest prawdziwą tragedią szczególnie latem.

Praca ok, ludzie chca pracować, ale umow nie przedłużają, wyrzucaja dobrych pracowników, przyjmują przez agencje , umowy później po tydzien, dwa są, mija 18 miesięcy i do widzenia, zaproszą Cie potem do Krotoszyna haha Człowiek by tu chciał pracować, ale nie może.Przyjmuja inżynierów co chodzą i nawet niewiedza co robić jak przychodza na produkcje, ale z operatora nie robią sobie nic, a szkoda...

bo tam są kapusie którzy mają umowe na stałem i jak podpadniesz choć raz to już w tej firmie nie masz co szukać

ON

Mam pytanie, słyszeliście coś na temat ograniczania produkcji w związku z wysokimi cenami gazu i zmniejszonym popytem ? Jestem ciekawy czy to tylko pogłoski, czy znowu kroji nam się cięzki okres w firmie ?

@ON

Wysokie ceny gazu jak i prądu i nie tylko to dopiero nadciągają,ludzie nawet nie są świadomi tego co nadchodzi,niebawem wybudzimy się ze snu letniego.

Ktoś

O kolejny Jackowski się ujawnił.. stanowisko Polskiego szamana jest już obstawione ha, ha.

Magazynier

Czy jest mi ktoś w stanie pomóc i powiedzieć czy w firmie jest stanowisko magazynier/woskowy?Jego tak to jak wygląda praca i czy jest to praca na Podgórne czy Mahle?Z góry dziękuję za pomoc.

Operator

Super akcja dzisiaj dla Maksia w kantynie!!!! Nie wiem kto to zorganizował, ale super a ciasta przepyszne!!!!! :-) Pozdrawiam wszystkich którzy wsparli tą akcję, organizatorów i Panie które bezinteresownie upiekły te wszystkie pyszności - :)

@Operator

A co to za akcja? ;) Dasz znać o tym coś więcej?

@Helena

Już po akcji, były plakaty wszędzie Na stołówce można było kupić ciasto, które kobitki upiekły i w ten sposób wesprzeć zbiórkę pieniążków na Maksia Mareckiego - :) naprawdę dobra robota :-)

@Operator

No szkoda tylko że nie wszyscy mieli szansę i możliwość przyjść bo ciężko się wybrać kiedy o 7 rano schodzi się z nocki i będąc przed kolejną nocką.

Operator

Zdaję sobie z tego sprawę... No nie da się zrobić tak żeby każdy był zadowolony - :)

@Operator

A to nie można było dla tych pozostałych zostawić tak w sumie trochę ciasta na wynos? :(

Niemiec że Stuttgardtu

W nocy to się śpi i się odpoczywa a pracuje w dzień

Helga

To jest (usunięte przez administratora) na miarę 21 wieku. (usunięte przez administratora) żeby karać za odbieranie służbowych telefonów to istna paranoja. Liderzy i kierownicy niektórych działów łaża jak krowy w indiach(usunięte przez administratora) przez telefon tego nie widzą.

Dzień dobry. Czy zakład w Ostrowie posiada wolny wakat w dziale utrzymania ruchu na stanowisku mechanik ?. Proszę o odpowiedź, gdyż chciałbym aplikować .

Ktoś

To Ty chłopie na forum o robotę się pytasz ??? Do kadr dzwoń to Cię poinformują.

@Ktoś

No fakt żałuję że zapytałem. Poziom wypowiedzi sam za siebie mówi.

Ktoś

Raczej sam za siebie mówi poziom zapytania...

Nowicjusz

Witam jutro zaczynam pracę w Mahle . To moja czternasta praca wszędzie pracowałem po kilka miesięcy ,niekiedy tydzień. Chce w końcu znaleźć swoje miejsce gdzie dotrwam do emerytury. Mam nadzieję że to właśnie Mahle będzie tą firmą. Pozdrawiam do zobaczenia do jutra.

Ooo
@Nowicjusz

Hehe, no dobrze wybrales zyczę powodzenia...,

Dyrektor
@Nowicjusz

Chyba zły wybór .to będzie gdzie porobisz kilka tygodni powodzenia

Barbara
@Dyrektor

Dlaczego to zły wybór?

WZ

Czy ktoś już dostał informację, że pracownicy zatrudniani przez agencję wracają do pracy od 6/06/2022 ?

@WZ

nie, pewnie w piątek się czegoś dowiemy

@x

I jak dostał ktoś jakąś informację , kiedy wracamy ?

Dzwonili już do kogoś ?

x

w piątek był sms i od dziś wracają ludzie pracujący na delcie, PQ, A3300, PSA i piecach

Gg 123
@ON

Zamiast czekać na telefon to szukajcie innej pracy. W Mahle kieriery nie zrobione

ON

Czy ktos wie, kiedy znowu będą przyjmować przez agencje ? Faktycznie jest tak mało zamówień ?

@ON

podobno postój potrwa dwa tygodnie, czyli w przyszłym tygodniu wracamy. no ale zobaczymy...

Z4
@ON

A nie lepiej szukać innej pracy ?

2 dni ciepła i na bmw ukl nie idzie wogole pracować tak gorąco, przeciez to jest jakis zart, tam nie ma czym oddychac, może biuro przyjdzie troche popracować i wtedy obudza sie odruchy czlowieczeństwa i coś z tym zrobią, tragedia.....

A mamy dopiero zaledwie połowę mają,strach myśleć co będzie dalej,niech jeszcze więcej pieców postawią a ambulans pod zakładem będzie stał 24h na dobę na pełnym etacie.

Heh

Doklanie masz rację, nie ma ochoty przez to do pracy. Nikt się tym nie martwi. Pozdrawiam bmw up.odpowiedzą tobie taka specyfika pracy.

chyba sobie jaja robisz były upały latem 30 stopniowe jakoś nikt nie naczekał a teraz wielce krzywda sie dzieje ze 20 stopni jest

Damian

20 stopni to masz na zewnątrz kiedy na hali w tym czasie masz 30-35 tak więc albo jesteś pracownikiem biurowym gdzie klim na pełnych obrotach albo jesteś tak (usunięte przez administratora) że nie wiesz o czym piszesz.

@Damian

Dokladnie, było 33 na hali , przejdź sie to będziesz wiedzieć jak jest, ukl to nie piece.

Da się coś z tym zrobić? Jakaś klima, wiatraki, cokolwiek?

@Adam

Przecież w piątek zmarzłem w pracy. Gorąco, duszno na dworze, nie szło usiedzieć; na hali o 15 24st, na koniec zmiany 22,5,st. Chore warunki. Dobrze, że bluzy są bo jeszcze bym się wyziębił. Pozdrawia nową hala P08

Były
@Adam

Stara hala więc nie ma się co dziwić. Może gdzieś przewiew zrobią. Jak będzie jeszcze ciepłej to pewnie standardowo: dadzą 0,5l wody na zmianę i zrobią jeszcze jedną przerwę. O wiatraki to pytajcie się lidera, może kupią.

Operator

A ja mam zdjęcie jak na hali było 42 stopnie ze trzy lata temu....

@Były

Jeszcze jedną przerwę to może nie, ale 5 czy 10 minut dłuższą tak zawsze było i aż się żyć chciało dzięki tym dodatkowym kilku minutą Hahaha.... Całe szczęście że już mnie tam nie ma tylko hala obok... Niestety i tam szukało się oszczędności na klimie , ale od jakiegoś czasu klima jest włączona i jest 23 stopnie...Współczuję tym ludziom którzy muszą tam pracować, kiedyś i ja... Pracy się nie zaczęło a już pot po (usunięte przez administratora) leciał... Ja bardzo tych ludzi cenię!!

opertator
@Operator

49*C na pq35 około 4-5 lat temu. Co godzinę było 5-10 min. przerwy ale i tak ludzie padali jak muchy.

orgia

A co było rok temu. W lipcu sierpniu upały na hali bardzo gorąco dali nam wiatraki rano juz na drugiej zmianie ich nie było bo porwali na inne stanowiskach , w kółko to samo

jack

Do kogo udać się w kadrach Mahle z prośbą o zmianę działu?

Asia

Słyszeliście coś na temat postoju...manpower już poleciał ? Niby jakieś kontrakty się kończą i mniej zamówień wpływa ? Kiepski ten rok...nie dość, że wszystko drogie to zatrudnienie jeszcze jakieś niestabilne. Jak nie ucinają premie, to zakaz nadgodzin...itp

@Asia

Hehe, a co tylko ludzie z manpower mają być pomiatani, niech troche mahlowcy też potrzesa portkami, w końcu się do roboty wezniecie, bo ludzie mahle się uważają za lepszych, a co trzeci jest do wymiany, bo leser, czas na zmiany....

lol
@Asia

taa, tak samo jak miał być postój w marcu...znowu plotki

Nat
@lol

Ale widocznie musi być coś na rzeczy skoro manpower już poleciało, gdyby były zamówienia i zapotrzebowanie nie wyrzucaliby ich. Więc chyba jasny przekaz dla wszystkich .

lol
@Nat

manpower ma wrócić za dwa tygodnie. w marcu wylecieli na miesiąc i postoju nie było. na niektórych działach jest mało pracy i maleją zamówienia, ale spokojnie, za 2-3 tyg wzrosną to znowu będą nadgodziny i płacz, że nie ma ludzi do pracy, tak było, jest i będzie :) taki to urok naszego zakładu

lucky
@lol

NIe bym był tego taki pewien, że zamówienia wzrosną. Liczmy się z tym, ze wojna zrywa wiele łańcuchów dostaw...a branża motoryzacyjna dostaje ładnie po (usunięte przez administratora) Patrząc na to ,że najniższa krajowa ma w przyszłym roku wzrosnąć dwa razy Mahle będzie miało ładne problemy by wykręcić dobre wyniki finansowe. Tutaj niestety liczą się tylko wykresy i tabelki a oczywiście co zrobią by te wyniki jednak wykręcić...utną premie i wszelkie dodatki. Taka polityka firmy. Moim zdaniem nie zapowiada się dobry okres dla nikogo.

OLI85

Witam czy ktoś z tu obecnych orientuje się kiedy jest postój wakacyjny w tym roku ??

Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Ostrów Wielkopolski - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w MAHLE Ostrów Wielkopolski?

Zobacz opinie na temat firmy MAHLE Ostrów Wielkopolski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 323.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAHLE Ostrów Wielkopolski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 276, z czego 34 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 170 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAHLE Ostrów Wielkopolski?

Kandydaci do pracy w MAHLE Ostrów Wielkopolski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAHLE Ostrów Wielkopolski