opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Mahle Thermal And Fluid Systems Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 404 ocen
Opinie(2211)
Dodaj opinię
Aktualności(12)

Opinie(2211)

Dodaj opinię
Aktualności(12)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Kalisz
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Ostrów Wielkopolski
  • Zacharzew
  • Lewkowiec
  • Radłów
  • Karski
  • Topola Mała
  • Franklinów
  • Kołątajew
  • Jelitów
  • Wysocko Wielkie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Ostrów Wielkopolski
  4. /
  5. Opinie o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Ostrów Wielkopolski UL. WODNA 15

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconMAHLE Krotoszyn

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 16

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.03.2022 06:29

    Pracownik

    Czy to prawda, że szykują się zwolnienia?
    ReviewUserIcon
    Idol

    09.03.2022 18:15

    Pracownik

    A niech jadą na wycieczkę kto chce a komuś żal to jego sprawa niech się bawią dobrze.
    ReviewUserIcon
    Gość

    07.03.2022 20:53

    Pracownik

    Romek jak Ci starczy 3 z przodu to miej, zobaczymy jak będzie rodzina kredyt na dom dzieci żona zobaczymy czy starczy no chyba że masz sponsorów i masz tylko ja swoje zachcianki,nie masz pojęcia chyba o życiu a nie daj jakiejś choroby itd .
    ReviewUserIcon
    Romek

    08.03.2022 23:28

    Pracownik

    Jeszcze zostanie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.03.2022 10:17

    Pracownik

    Czy to prawda, że w Mahle znowu szykuje się postój ? Urlopy bezpłatne ?
    ReviewUserIcon
    *

    05.03.2022 08:13

    Pracownik

    manpower już wywalili, także kto wie co dalej
    ReviewUserIcon
    Julia

    08.03.2022 12:51

    Pracownik

    Pracowników z Mahle też będą zwalniać?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.03.2022 17:04

    Pracownik

    Ludzie niech wygra Ukraina
    ReviewUserIcon
    Ja.

    20.02.2022 06:45

    Pracownik

    Firma szuka operatorów bo na Facebooku co chwilę widać,niestety ale za 3354 brutto to o dobrym operatorze i jakimkolwiek firma może zapomnieć a i jeszcze z czasem zacznie tracić tych co ma a nie docenia bo 3354 to są pieniądze które operator powinien dzisiaj mieć na rękę bez nadgodzin.
    ReviewUserIcon
    Nn

    27.02.2022 23:22

    Pracownik

    Mówisz ze technicy i liderzy mają ledwo 4 brutto. Tylko spojrzą co oni robią przez 8 H. Operator więcej się narobi niż oni
    ReviewUserIcon
    Marek

    05.03.2022 09:55

    Pracownik

    Trzy zmiany (praca zmianowa uszkadza i skraca życie) za takie pieniądze to jest żart.
    ReviewUserIcon
    Lucuś

    02.03.2022 19:41

    Pracownik

    Kiedy podwyżki bo wszystko drożeje. Na chleb nie mam.
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    04.03.2022 13:34

    Pracownik

    Chyba jakieś żarty z tymi bonami
    ReviewUserIcon
    Nick

    05.03.2022 09:08

    Pracownik

    Tam to większość decyzji kierownika to żarty ....
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.03.2022 08:19

    Pracownik

    Przestańcie głupoty pisać weźcie się za porządki.
    ReviewUserIcon
    Qr

    03.03.2022 15:44

    Były pracownik

    Doszły mnie słuchy że szykuje się postój w Mahle. Pozdrawiam wszystkich pracowników
    ReviewUserIcon
    Juruś

    04.03.2022 15:53

    Pracownik

    Tak jak w tamtym roku
    ReviewUserIcon
    Gość

    03.03.2022 11:07

    Pracownik

    Podwyżka raczej ochłapy teraz nie ma pracy bo ma dać ochłapy jak z premią jak zabrali to praca się ruszyła tak będzie z ochłapami
    ReviewUserIcon
    Jaja

    01.03.2022 19:57

    Pracownik

    Witam czy dojeżdża ktoś z Pleszewa lub okolic Karminka?
    ReviewUserIcon
    Mloda

    01.03.2022 18:23

    Pracownik

    Mam pytanie czy jeździ ktoś z Pleszewa do mahle ale na 3 zmiany ? Chętnie bym się zabierała z tą osobą do pracy ...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.01.2022 20:00

    Pracownik

    W Krotoszynie związki wywalczyły podwyżki 850 zł brutto
    ReviewUserIcon
    Xxx

    24.02.2022 14:00

    Pracownik

    No to żegnaj i powodzenia w lepszej pracy.
    ReviewUserIcon
    Nick

    27.02.2022 10:41

    Pracownik

    Firma Mahle w Ostrowie jest ok , jest w porządku , tylko zarząd firmy to gbury i niektórzy kierownicy i liderzy , Oni nie umieją prowadzić pracowników i nie są w interesie pracowników , Aby usiąść jeden z drugim odpekać 8 godzin i do domu . Ci kierownicy tylko patrzą na swoje cztery litery ...
    ReviewUserIcon
    Gość

    25.02.2022 08:02

    Pracownik

    Ha ha juz teraz sieją panikę u nas że na kartę będzie kasa do sklepów jako podwyżka to tak jak z tą rybiarnią no a jeszcze trzeba wykupić paliwo ,papier toaletowy, mąkę cukier chleb i wypłacać kasę z banku a na koniec wojsko będzie zabierać auta ,ludzie gdzie wy macie rozum.
    ReviewUserIcon
    Kobieta

    17.02.2022 17:33

    Pracownik

    Zauważyłam że od jakiegoś czasu , wogole nie jest sprzątane w szatni damskiej obok wtryskarki do góry, czy mozna coś z tym zrobić? Klęby kurzu leza na podłodze, no i w toaletach tez nie zaciekawie, dodam że kiedyś było wszystko ok, a teraz od jakiegoś czasu jest brud i smród, Panie sprzątające chodzą, ale widzę że aby kawki spijaja po kątach , sprzątanie chyba nie istnieje, przykre, ale tak niestety jest.
    ReviewUserIcon
    Kałmuk

    23.02.2022 16:49

    Pracownik

    Pisanie o śmieciach czy braku porządku w sytuacji, gdzie wszystko drożeje po 40-60% a podwyżki są minimalne jest albo głupotą albo celowym odwróceniem uwagi. Stawiam na to drugie.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    24.02.2022 12:49

    Pracownik

    Szerokiej drogi życzę nikt Cię tu nie trzyma.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    21.02.2022 12:23

    Były pracownik

    Kiedy wy się nauczycie że jak Polak rządzi taką firmą z zagranicznym kapitałem to to się nigdy dobrze nie kończy ściągnąć Niemców i zobaczymy jak będzie wywalić Polaków nie wywala a nawet Ukraińców nie będą zatrudniać bo nikt mu za takie pieniądze nie pójdzie robić a że Polaka można wykorzystać to nie widzi w tym problemu
    ReviewUserIcon
    Robol

    19.02.2022 15:11

    Pracownik

    Ciekawe jak te podwyżki, bo jakies śmieszne 3-4% niech(usunięte przez administratora) sobie wsadzą, jeszcze dyrektor smieje sie ludziom prosto w oczy, w ogóle chore że podwyżki cały czas w procentach i później elita dostaje rzędu tysiac podwyzke a pracownicy jakies 120 brutto... ludzie sie nie postawia to beda (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.02.2022 14:47

    Pracownik

    Czy ktoś może wie kiedy dokładnie i czy wogóle będą wyrównania wypłat za miesiąc styczeń?bo ewidentnie się pomylili.
    ReviewUserIcon
    :)

    16.02.2022 23:58

    Były pracownik

    Pewnie nie będzie bo w tej firmie wszystko możliwe
    ReviewUserIcon
    Operator

    17.02.2022 02:17

    Pracownik

    Co to znaczy wyrównania za miesiąc styczeń?? Nadgodziny kwartalne były wypłacane w styczniu, ale wyrównania za styczeń???... Nie wiem o co chodzi.....
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.02.2022 10:39

    Pracownik

    Niedługo to najniższa krajowa przekroczy nasze zarobki co podwyżki to coraz gorzej zarabiamy nawet emeryci mają 13,14 i podwyżkę mają dostać?a nam zabrali wszystko nawet jubileuszowki,a premia ? zabiorą jak zachorujesz zatem póki co chodzimy przeziębieni lub inna choroba ,idziemy i pracujemy ludzie zacznijcie myśleć a nie za to co dają mamy być full cheppy.
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    15.02.2022 13:42

    Były pracownik

    Nikt nie może nikogo zmusić do pracy po 10,12h .jak się dajecie tak robić wasz problem . Zdrowie ważniejsze niż to 240zl
    ReviewUserIcon
    Operator

    15.02.2022 23:35

    Były pracownik

    Zgadzam się z tą. Jestem operatorem na ukladarce i doszedłem do wniosku już dawno że trzeba robić tyle ile płacą nigdy się nie wysilam .
    ReviewUserIcon
    Owp

    15.02.2022 21:40

    Pracownik

    Rozwiązanie jest zamknąć ten zakład albo nowe władze powinni być lub biurowi niech za nas robią
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Mahle Thermal And Fluid Systems Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

    UL. WODNA 15 63-400 Ostrów Wielkopolski

    NIP:6222788316

    REGON:360951423

    KRS:0000546774

    MAHLE Krotoszyn
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Ola123

    09.02.2022 01:14

    Pracownik

    Hmm. Jestem ciekawa gdzie ci tyle zapłacą co w mahle ;) każdy narzeka na wypłaty w mahle gdzie większość w innych pracach zarabia najniższa .... Więc ja bym nie narzekała. Gdzie w takim mahle może robisz te 3 zmiany ale masz wczasy pod gruszą , dają premie na święta itp., masz możliwość nauki języka angielskiego z osobą towarzyszącą. Więc dlaczego tak ludzie narzekają na tą firmę ? W każdej pracy jest coś nie tak. Gdzie zarobisz tyle co w mahle ? Skoro tak idź w swoim zawodzie to zobaczymy ,albo zacznij jeździć na tirach to zarobisz więcej ;) jaka praca taka płaca.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    11.02.2022 10:00

    Pracownik

    Uczciwą pracą jeszcze nikt się nie dorobił ha, ha, hah.
    ReviewUserIcon
    Leos

    12.02.2022 07:36

    Były pracownik

    Zadroscie że tyle zarabiam,przynajmniej nie muszę chapac po 12 godzin żeby mieć takie zarobki. Nie muszę robić w tak dziadoskiej firmie jakie jest mahle. A wy siie daje wykorzystywać (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    09.02.2022 02:39

    Kandydat

    Witam, jakie zarobki oferuje firma na stanowisku inżynier produktu?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.02.2022 09:30

    Pracownik

    Widzę, że nie brakuje żartownisiów, którzy komentują chyba tylko po to aby sprowokować i wzbudzić kontrowersje. Z drugiej strony nie oczekuj też bardzo konkretnej odpowiedzi, bo wynagrodzenie na takim stanowisku jest ustalane w oparciu o zakres obowiązków, doświadczenie i umiejętności - widełki mogą być szerokie - pewnie może być 5-6k brutto ale też 8k i więcej (i wszystko pomiędzy). W MAHLE raczej nie odbiega ani na minus ani na plus od standardów rynkowych. Najlepiej porozmawiać o tym podczas rozmowy z rekruterem i potencjalnym managerem. Spróbuj, aplikować nie zaszkodzi. Powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    11.02.2022 11:55

    Kandydat

    Dziękuję za uczciwą odpowiedź :) Doświadczenia jako inzynier produktu nie mam, za to 2 lata jako konstruktor.
    ReviewUserIcon
    Joseph

    07.02.2022 08:33

    Pracownik

    Podobno 4 procent podwyżki ma być. Podobno kryzys i przez to tak mało.
    ReviewUserIcon
    Haha

    08.02.2022 08:31

    Były pracownik

    Chyba jakieś żarty z tą podwyżka haha.
    ReviewUserIcon
    Operator

    05.02.2022 13:57

    Pracownik

    A jak romanse w Ostrowie? Na opm dalej kwitnie?
    ReviewUserIcon
    Operator

    05.02.2022 23:30

    Pracownik

    To musisz iść i zapytać na opm.. Kurcze co to kogo obchodzi gdzie i jakie romanse kwitną, chyba że ktoś nie na własnego życia to żyje życiem innych :-) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.02.2022 14:55

    Pracownik

    Mam pytanie kiedy skończą się taryfy ulgowe dla wybranych ? Dlaczego Pani M.K nadal może chodzić tylko na jedną zmianę ? Też mam dzieci i nie mam takich przywilejów, nie ma zmiłuj się nocki też muszę robić, a ona tylko na rano. GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ ?
    ReviewUserIcon
    Owp

    30.01.2022 19:58

    Były pracownik

    Kto rządzi w tej firmie Polak czy Niemiec ?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    31.01.2022 20:31

    Pracownik

    Tu rządzi chaos ha, ha.
    ReviewUserIcon
    Leos

    01.02.2022 21:26

    Były pracownik

    Dokładnie masz rację jest jeden wielki chaos
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.01.2022 12:10

    Pracownik

    Mahle Krotoszyn płaci dużo więcej z tego co widzę. Może warto skombinować dojazd w kilku i jeździć do Kroto ?
    ReviewUserIcon
    Operator 3

    21.01.2022 17:11

    Pracownik

    Pracuje na nowej hali i do dziś mnie to zastanawia za co mają płacone liderzy na rurkach skoro nie robią nic ... Albo siedzą w telefonie u siebie za tą śmieszna pleksa zwana biurem albo u kierownika u nas nie ma lidera i jakoś wszystko działa sprawnie...
    ReviewUserIcon
    Xxx

    26.01.2022 02:09

    Pracownik

    Wcale ich nie żałuję jak się dają zastraszyć to tylko ich problem. Mnie też próbowano zastraszać ale się nie dawałem więc zostałem przeniesiony na inny wydział z czego jestem bardzo zadowolony. Nareszcie normalni ludzie i normalni kierownicy.
    ReviewUserIcon
    Operator

    26.01.2022 16:47

    Pracownik

    Hahaha świetny komentarz, tylko ostatnimi czasy to w tej żółtej strefie stoi wszystko, z różnych odcinków... Wiosna idzie bo tam ciągle żółto hahaha... Ale komentarz mnie rozbawił :-)
    ReviewUserIcon
    WEDM

    19.12.2021 10:55

    Kandydat

    Jakie wynagrodzenie na stanowisku elektrodrążacz / operator elektrodrążarki?
    ReviewUserIcon
    Fox

    23.01.2022 19:04

    Były pracownik

    Nigdzie nie jest napisane że kwota jest podana natto więc skąd to oburzenie wynagrodzenia zazwyczaj są podawane brutto.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    23.01.2022 21:05

    Pracownik

    Nigdy zwykły operator godnie w tej firmie nie zarobi lepiej szukać innej firmy
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.12.2021 12:27

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    XXX

    08.01.2022 19:36

    Pracownik

    No właśnie wielkie przywileje jak królowie są traktowani co niektórzy szopka na kółkach niech sie za robotę wezmą Anie wszyscy wielcy królowie jeszcze nie długo Bendą im czerwone dywany pod nogi wywijali
    ReviewUserIcon
    Fox

    21.01.2022 16:38

    Były pracownik

    Racja... nie ma niby na podwyżki dla pracowników a trzymają takich ściemniaczy na stanowiskach lidera chociażby pracowałem na nowej hali i tam to masakra siedzą po 8h i nie robią kompletnie nic. Siedzi taki za tą pleksa i ogląda mecze czy też filmy a nie jeden spi cala noc tak zmęczony praca
    ReviewUserIcon
    Rez

    08.01.2022 01:40

    Były pracownik

    Dlaczego oni tego nie zamkną ?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    10.01.2022 18:06

    Pracownik

    Razem z Tobą.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    15.01.2022 14:31

    Były pracownik

    Xxx bierny ale wierny
    ReviewUserIcon
    Operator

    04.01.2022 03:05

    Pracownik

    Pozdrawiam najlepszych kierowników z FR4:-)
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.12.2021 21:51

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    25.12.2021 12:30

    Pracownik

    Może to chodźi o rurki sw3
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    30.12.2021 10:55

    Były pracownik

    Widać że na każdym dziale są osoby które mają przywileje.
    ReviewUserIcon
    Idol

    28.12.2021 07:12

    Kandydat

    A ja życzę wszystkim na nowy rok zdrowia i spokoju.pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.12.2021 14:09

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kkk

    24.12.2021 23:02

    Były pracownik

    Popieram. Dość tego wyzysku.
    ReviewUserIcon
    operator

    23.12.2021 23:11

    Pracownik

    Wszystkim pracownikom Mahle chcialabym życzyć Zdrowych, wesołych świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrówka, odpoczynku i wszystkiego co najlepsze, oraz Szczęśliwego Nowego Roku, lepszego od tego, ale nie gorszego :-) Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia 3 stycznia....
    ReviewUserIcon
    z

    13.12.2021 10:12

    Pracownik

    jakie są najlepsze działy, na które można trafić w tej firmie, a jakie najgorsze?
    ReviewUserIcon
    Haha

    15.12.2021 13:53

    Pracownik

    Nie ma takich działów. Może jedynie nie polecam pieców
    ReviewUserIcon
    Joseph

    08.12.2021 20:22

    Kandydat

    Witam wiadomo kiedy będą wysyłać do tej rybiarni?
    ReviewUserIcon
    Mm

    09.12.2021 16:18

    Były pracownik

    Jak chesz to tej rybiarni to zwolnij się. Mahle nikt ciebie nie trzyma hehe
    ReviewUserIcon
    Nick

    11.12.2021 12:00

    Pracownik

    To racja niektórzy tam przychodzą tylko trzymać ręce w kieszeni i sie głupkowato mądrować ., Bo są po wielko letnim stażem pracy.
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczona

    06.12.2021 19:56

    Pracownik

    Mahle jak to mahle, raz dobrze raz źle.Proponuje się zainteresować odbijaniem kart na czytniku osobom które nie sa w pracy..., chyba ze tylko sa duchem bo cialem napewno nie bylo ich.Bo są takie sytuacje....
    ReviewUserIcon
    Xxx

    09.12.2021 06:13

    Pracownik

    Akurat nie mam takich znajomości aby ktoś za mnie podbijał przepustkę o ile coś takiego zaistniało. Zajmuję się swoją pracą a nie rozglądam czy ktoś jest czy też go nie ma.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    09.12.2021 10:10

    Pracownik

    Kolejna zwolenniczką teorii spiskowych... weż się lepiej za uczciwą pracę.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.11.2021 19:34

    Pracownik

    Chodzą słuchy, że narkoman, który już 2 razy został zwolniony, znowu zostanie przyjęty na UKL. Widocznie jeszcze za mało (usunięte przez administratora) w tym zakładzie. Coraz gorzej, już toniemy, czy jest jeszcze nadzieja dla tej firmy?
    ReviewUserIcon
    X

    02.12.2021 13:00

    Pracownik

    Taki klinczowy koło 30
    ReviewUserIcon
    Operator

    06.12.2021 13:10

    Pracownik

    Hmmmm, to nie wiem o kim mowa... Generalnie w tym zakładzie można spotkać baaaardzo różnych ludzi. .

    Zostaw merytoryczną opinię o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.