MAHLE Ostrów Wielkopolski

Opinie o MAHLE Ostrów Wielkopolski

x

manpower znów wywalone na przynajmniej dwa tygodnie bez umowy, brak słów na to jak się tutaj ludzi traktuje

@x

Ja juz nie wracam koniec

@x

Strasznie to przykre, ale jak sama nazwa wskazuje jest to agencja pracy TYMCZASOWEJ, każdy musi się niestety z tym liczyć zwłaszcza w tych niestabilnych czasach..... Rozumiem osoby które są już w "pewnym" wieku, bo ciężko może znaleźć pracę, ale mlodzi ludzie wracają kolejny raz i ciągle są rozczarowani..... Może lepiej poszukać bardziej stabilnej pracy? Z normalną umową o pracę??

Operator7
@x

Jak już Operator wspomniał. Manpower to praca tymczasowa. Jasne, jeszcze kilka lat temu szło się przebić do bezpośredniej umowy, ale te czasy się skończyły. Projekty się kończą, kontrakty też. Nasz "wspaniały" dyrektor chwali się pozytywnym bilansem, ale kosztem innych osób i m.in. naszych premii (wystarczy sobie przypomnieć co się działo pod koniec ubiegłego roku). Znam osoby, które powinny dalej tutaj pracować bo dawały z siebie dużo, mamione wizją umowy na 33 msc i znam osoby, które mają umowy na stałe i powinny stąd wylecieć od razu, bo nie można ich nazwać nawet operatorem.

@Operator

młodzi ludzie wracają z nadzieją, że uda im się w końcu trafić do mahle zanim znów nam podziękują....marzenie ściętej głowy

@Operator7

Z roku na rok ta firma traci prestiż.

@Operator7

Zgadzam się z Twoim wpisem w 100%,ja zaczynając pracę w Adecco po 6 miesiącach byłam w Mahle, ale to było 7 lat temu... Zgadzam się też z tym że bardzo dużo osób z man power są lepszymi pracownikami niż osoby z Mahle..... Dużo by pisać na ten temat.....

@Operator

Więcej wspaniałej kadry zarządzającej takiej jak znany fan motosportu

Łoooooo

Lolek życzę powodzenia, masz ochronkę zobaczysz jeszcze trochę,szykuj się już Ci współczuję.

Artur Lolek

Witam . Dziś byłem pierwszy dzień w pracy na piecu. Wrażenia pozytywne. Nic praktycznie nie robiłem taka robota pasuje. Pozdrawiam załogę Mahle.

@Artur Lolek

Hehe daje ci tydzień i zmienisz zdanie, nie tacy tu byli haha

@Artur Lolek

Życzę wytrwałości i powodzenia oby nigdy ci sztuki z wysoka nie spadły Ci na głowę pozdrawiam

@Artur Lolek

Świetny wpis, na piecu byłem i nic nie robiłem hahaha... Eh że też się komuś chce takie pierdoły pisać... Do roboty się człowieku weź a nie głupoty pisać :-)

Operator

Pieca to On na oczy nie widział, chyba że kaflowy w chałupie swojej :-)

@Artur Lolek

żadnych nowych osób na piecach nie ma, chyba ci się gościu nudzi, że tak ciągle zmyślasz

Operator

Witam, czy był ktoś na nowej stołówce? Jak jedzenie i ceny?

@Operator

Wszystkie łaziki już wędrowały na stołówkę, to pewnie dobre.

@Ona

A dlaczego zaraz łaziki, czy ludzie którzy chodzą na stołówkę to łaziki?? ja łazikiem nie jestem pracuję na produkcji i czasem też korzystam ze stołówki....

@Operator

Pracownik chodzi z reguły na przerwie na stołówkę , mam na myśli tych co lazikuja przez 8 godzin i aby miejsca zmieniaja zeby ich nikt nie wyczaił , do pracownika produkcyjnego nic nie mam.Pozrawiam

@Operator

Siema, jest taniej niż w marketach. Serek wiejski ze szczypiorkiem 1,70 Filety rybne z mintaja 9 zł kg Drożdżówka z budyniem 2.10 Kajzerka 0.39 Masło 5.80 Princessa 1.80 Tiger 2.90 Schab z kością 19.90 /kg Pasztet drobiowy 2.40 Rollo średnie amerykańskie 17.50

@Błażej Rajchel

Że niby to śmieszne ma być czy co bo nie czaję za bardzo...!?

@Ona

No teraz Twój komentarz został doprecyzowany :-) Pozdrawiam

Operator

No ja też jestem operatorem i szczerze ci powiem że wolałbym być serwisantem bądź sobie stać i skręcać jakieś detale a i tak miałbym te same pieniądze co ten operator na którym jest wywierana ciągła presja o ilość sztuk żeby jak najwięcej,powiesz że na liniach jest to samo no ok tyle że jeśli operator nie na wali sztuk to i te linie stoją.Niestety ale stawki w mahle są nieadekwatne do zakresu obowiązków i odpowiedzialności a także ilości sztuk do wykonania.

Operator

Ulżyło nieudaczniku życiowy??!! Pewnie jesteś z tych co to myślał że karierę w Mahle zrobi a tu (usunięte przez administratora) Hahaha:-) co zwolnili Cię???

Bagietka
@Operator

Ja pracuję na piecach tu dopiero jest przerąbane ,uwiązany jesteś jak pies przy budzie nawet do WC nieraz nie ma jak iść.Ludzi na piecach traktują jak pracowników drugiej kategorii a przełożeni lepiej nie mówić a pensję takie same jak Ci co łażą i nic nie robią szkoda słów ????

Niewiadomski
@Operator

Operator za dyche heheh operatora się dorobiłeś poprzez gumowe ucho?? Hahahah

@Bagietka

Oj tak, wiadomo że różne są stanowiska pracy, ale piece to naprawdę według mnie najgorsze co może być... Ciężko, gorąco i do tego tak jak piszesz nawet do wc nie można iść jak Cię ktoś nie zastąpi..kobiety niestety raz w miesiącu mają taką przypadłość że do wc muszą częściej iść, weź tu się teraz proś żeby iść sobie podpaskę zmienić! Takie stanowiska powinny mieć zupełnie inną podstawę, oczywiście większą! Pozdrawiam

@Operator

można iść do wc na chwile bo jest możliwość zamienienia sie z serwisantem albo z liderem na chwile tylko , Chyba że sie trafi na niektórych` liderów i co oni na pewno nie podmienią bo sa zbyt ordynarni , co pozdrawiam niektórych gburów

Nn
@Operator

Nie idealnych stanowisk. A co mają powiedzieć operatorzy na ukladarce też są uwiazani do maszyny. Bo liderzy marudzą ze ciągle mało

@Nn

Oczywiście układarki to też z tych ciężkich stanowisk bo ciągle mało i mało, ale jednak gdy nagle biegunka Cię złapie to możesz wszystko rzucić i biec do wc, na piecu niestety nie więc wolę nie myśleć co wtedy.... Pozdrawiam :-)

@Bagietka

tak jasne a cwaniaczki co juz robią ładnych parę lat to znajdą czas na toaletę i nawet w koncie kawę wypiją

Lepiej pytac na rozmowie o wynagrodzenie i kiedy mozna dostac wiecej

Nie jasny system wdrazania i brak szkolen

Anakonda

Witam. Po majówce zaczynam pracę w mahle. Na czym polega ta praca ? Jakie są stanowiska co się robi? Chce się przygotować jak najlepiej by wystartować z dużego C by przełożony od początku zauważył że można na mnie polegać i chce stworzyć sobie w oczach kierownika fundamenty pod umowę na stałe. Pozdrawiam

@Anakonda

Nie licz na umowę na stałe. Będziesz pracownikiem na tydzień może miesciac. Wszystko zależy jak długo będzie zapotrzebowanie. Wszystko na uczysz się w pracy. Albo będziesz wózki pchać albo na maszynę

Lolek
@Anakonda

W tej firmie nie ma znaczenia jak będziesz pracować, nawet możesz chodzić wszystkie nadgodziny wyrabiać sie ze wszystkim to i tak jak będzie mniej roboty to będzie kop w cztery litery i dowidzenia. O stałej umowie to można zapomnieć

Anakonda
@Lolek

Znam tam jednego brygadzistę bardzo dobrze więc mam większe szanse na umowę na stałe... Jak wiadomo teraz znajomości są bardzo ważne.

@Anakonda

Brygadzistów to u nas nie ma, więc to czysta prowokacja..... Poza tym niestety ludzie z agencji pracy znowu od poniedziałku są bez pracy więc kolejna prowokacja... Ehhhh, że też ludzią chce się pisać takie bzdety.....

@Lolek

Jest tyłu pracowników przez agencję pracy solidnych, pracowitych, sumiennych i niestety, ale po prostu wylatują.... Osoby które są w Mahle, kończy im się umowa, ale niestety do roboty dwie lewe mają umowę mają przedłużoną... Strasznie to niesprawiedliwe :-( nie jestem osobą sfrustrowaną której nie przedłużono umowy, jestem pracownikiem Mahle, mam umowę na stałe, ale jak to wszystko widzę to masakra.. Szkoda mi tych ludzi... :-(

Marian Z.

Pracuje od dwóch tygodni i powiem tak. Dziwnie pachnie na hali produkcyjnej,a wręcz trąca jakimś stęchniałym (usunięte przez administratora). W toaletach to samo (usunięte przez administratora) Gdzie ja trafiłem?

Ludmiła

Witam wszystkich. Chciałabym życzyć wam wszystkiego najlepszego z okazji świont Wielkanocy i mokrego dyngusa jutro . Co do pracy to życzę by kierownicy byli w stosunku Was bardziej wyrozumiali i dawali urlop kiedy tylko zapragniecie wolnego. Pozdrawiam serdecznie

Drogi pracownik

Za 2 tys. PLN to ja mogę sobie piwo wypić pod Mahle haha chyba ktoś nie ma pojęcia ile życie kosztuje Polsce a jest rok 2022a nie1998 haloo budzic się troche

Staszek
@Drogi pracownik

Za picie piwa w miejscu publicznym grozi mandat od 200 zł do 1500zł zgodnie z nowym taryfikatorem.

orgia
@Staszek

zaparkowanie na trawniku to już tam 100 złotych kary jedna połowie dniówki poszło mi na marne ;/

nick
@orgia

Pewnie jakiś pan spacerował z pieskiem i podkablował odpowiednie służby . Bo jego piesek nie miał sie gdzie (usunięte przez administratora).

@Drogi pracownik

Siema . O której na to piwko się stykniemy pod zakładem? Weź mi czteropak tyskie , oddam ci na wypłatę w maju bo dopiero zaczynam pracę w mahle jutro badania robię.

Robert

Może być halne 12

Weteran
@Staszek

Odpowiedź rodem z Mahle

Haha
@Błażej Rajchel

Ale to ty musisz mi zapłacić te 2 tys PLN za wypicie piwa haha chodzi mi jaka wartość ma dzisiaj takie 2 tys PLN to powinien być zasiłek dla bezrobotnych a Niemcy myślą że Polak to wciąż tania siła robocza jak 20 lat temu a to się już dawno skończyło .....

On
@Haha

no niestety ale nadal jesteśmy tą tanią siłą roboczą,bo jak robimy za równowartość 650-750 euro gdzie Niemiec u siebie zapomogi ma więcej to o czym to świadczy?a ceny wielu produktów mamy wyższe niż Niemcy,jesteśmy po prostu białymi (usunięte przez administratora)

Paweł Wieczorek

Siemanko wszystkim pracownikom Mahle. Jestem świeżo upieczonym pracownikiem produkcyjnym. W środę zaczynam pracę na dziale lusterka elektryczne szyby immobilizer wspomaganie kierownicy tapicerka z tkaniny i dzianiny bawełnianej. Moje pytanie brzmi: czy praca jest lekka i przyjemna w dotyku? Pozdrawiam i do zobaczenia Paweł

Janusz
@Paweł Wieczorek

Chłopie to nie ta branża tu się robi chłodnice do samochodów a nie lusterka czy też szyby

Ile można w Mahle zarobić na produkcji ? Jak to wygląda na start i np. po kilku latach pracy ?

lol
@Kandydat

najniższa krajowa, zatrudnienie przez agencję pracy i kilkutygodniowe umowy, a na przejęcie przez mahle nie ma co liczyć. obecnie chyba nawet nie ma rekrutacji, w zeszłym miesiącu znowu pozbyli się tymczasowych pracowników, musisz się liczyć z tym, że popracujesz miesiąc a potem mogą cie wysłać do domu i kazać czekać na telefon

@lol

Siema . Przez jaką agencje przyjmują do mahle.?

lol

Manpower

Beny

Manpower

@Beny

Dzięki za info. Właśnie dzwoniłem jutro robię badania i startuje. Pozdrowienia dla wszystkich sierściuchuf z mahle.

ex oper
@lol

a dalej musisz płacić za ubranie robocze , które zdajesz gdy odchodzisz z ,,firmy'' i za niewygodne buty ?hehe to dopiero skubanie robotników jest

@ex oper

Ja już po debiucie. Praca łatwa i wygodna. Nie narobiłem się hehe do emerytury mogę tak robić hahaha pozdro

Kamil Bumbul

Ty synek uważaj sobie bo przyjadę z ekipą i cię nie ma!!!

Xxx
@Błażej Rajchel

Jesteś nowy więc masz na razie taryfę ulgową poczekaj jeszcze trochę a zmienisz zdanie co do lekkiej i łatwej pracy.

Owp

Zamknąć ten zakład !

Zadowolony

Ja to jestem tak bardzo firmie Nagle wdzięczny że nie macie pojęcia. Za co? Za to że dokładnie rok temu nie przedłużyli mi umowy. Gdyby to zrobili to pewnie do teraz bym tam siedział i bał się odejść i zaryzykować. Fakt na początku nie było różowo szukanie pracy za normalne pieniądze i takiej gdzie że spokojem można pracować. Nie będę ukrywał, że żeby normalne pieniądze zarobić to też trzeba coś umieć i pokazać to pracodawcy ale udało się i teraz za normalne 8h dziennie bez jakiś sobót czy nadgodzin 4 tys na rękę. Mi to wystarczy. Ludzie nie narzekajcie tylko życie we własne ręce weźcie. Pozdrawiam.

Weteran
@Zadowolony

Pełen podziwu dla takich ludzi jak Ty:) Trzeba brać od Ciebie przykład :) Prace w tym zakładzie jako zwykły operator proponuje traktować jak pracę na przykład w McDonald's. Znajdziesz coś lepszego nie warto się zawahać i odejść żeby polepszyć sobie warunki. Jest cała masa ludzi pracujących w tym zakładzie którzy są tłumieni przez swoich przełożonych. Tym bardziej że gdy weszło ,,Mahle'' poziom absurdu przerasta wszelkie normy. Jednym słowem temat rzeka. Pozdrawiam

Ble ble

Przyjęć nie ma nawet nie przedłużają umów po 2 latach chyba że ktoś....????? wiadomo o co chodzi przesuwają ludzi na inne działy a zostają u siebie widać kto zostaje choć są wyjątki sami odpowiedzcie sobie sami

@Ble ble

Przyjęcia są bo w żółtych koszulkach już chodzą, umowy też kilka osób ma przedłużone, ale czy wszyscy tego nie wiem.

Romek
@Operator

Ale te osoby są po znajomości

@Romek

Oj z tym się nie zgodzę

Swietłana

Cześć. Jutro zaczynam pracę w mahle na stanowisku chłodziarko zamrażarka do aut osobowych. Czy praca jest lekka i wygodna? Ile przerw jest? Czy na nockach można się zdrzemnonć w samochodzie ? Pozdrawiam do jutra na ranną zmianę będę.

Juruś
@Swietłana

Cześć swietłana możesz się drzemnąć pod warunkiem że jesteś młoda. Powiedz mi miła ile masz wiosen

Idol

Tyle co wiadomo na wodnej mieszka jakis staruch siedzi w oknie obserwuje i zaraz dzwoni na straz miejską albo policję ja ktos stanie na ścieżce lub chodniku tak więc miejmy się na baczności .

Idol

U nas 2 mln uchodźców w Baiden mówił że może tyłki przyjąć 100 tyś. Każde państwo się boi aby nasze chce pokazać jakie to dobre rozdawają na prawo i lewo a dla nas którzy pracujemy cały czas nie ma nic nam się należy nic tylko pracować bo ktoś musi na to zapracować ,rób siedź Cicho ,kiedy skończy się to rozdawnictwo, mlodzi ludzie siedzą w domu widać to wokół nas bo mamusia z tatusiem utrzymją a jeszcze by się przemęczył-nierobów do roboty zagonić.

Xxx
@Idol

Święta prawda kasa jest ale nie dla uczciwie pracujących.

Wk
@Idol

Tylko gro osób młodych w Polsce sami się nie utrzymią tylko uciekają za granicę

ksiegowy
@Wk

jesli były normalne wypłaty to kazdy mlody by sie sam utrzymywał , niesty za tak niskie wypaty sie nie

Ja,
@Idol

Dokładnie, wszyscy za Ukraincami, a Polak nie ma pracy, ludziom się w głowach po przewracało, będą jeszcze płakać, za to pomaganie.

Ela

Coś wiadomo na temat bonów na święta ?

Ok 6% a dostaniemy wyrównanie za poprzednie miesiące ?

Johnny

Jakie wyrównanie za poprzednie miesiące ? Jak co roku podwyżki są od marca. Ewentualnie za marzec mogą Ci wyrównać jak nie dostaniesz z wypłata marcową.

Czy jakiś dodatek na święta jest przewidziany ? I co z wyrównaniem podwyzki za poprzednie miesiące ?

Operator

Ci co najwięcej robią czyli produkcja oczywiście najmniej dostaną. Czas szukać innej roboty. Dużo firm się przenosi z Rosji i Ukrainy do Polski więc konkurencja aż miło.

Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Ostrów Wielkopolski - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w MAHLE Ostrów Wielkopolski?

Zobacz opinie na temat firmy MAHLE Ostrów Wielkopolski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 323.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAHLE Ostrów Wielkopolski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 276, z czego 34 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 170 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAHLE Ostrów Wielkopolski?

Kandydaci do pracy w MAHLE Ostrów Wielkopolski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAHLE Ostrów Wielkopolski