opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Mahle Thermal And Fluid Systems Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 404 ocen
Opinie(2211)
Dodaj opinię
Aktualności(12)

Opinie(2211)

Dodaj opinię
Aktualności(12)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Kalisz
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Ostrów Wielkopolski
  • Zacharzew
  • Lewkowiec
  • Radłów
  • Karski
  • Topola Mała
  • Franklinów
  • Kołątajew
  • Jelitów
  • Wysocko Wielkie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Ostrów Wielkopolski
  4. /
  5. Opinie o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Ostrów Wielkopolski UL. WODNA 15

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconMAHLE Krotoszyn

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 16

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Marek

    29.09.2021 09:54

    Pracownik

    Co ustaliły związki z dyrektorem , bo ponoć było spotkanie z dyrektorem na temat sytuacji zakładowej ??. Wie może coś ktoś . Bo na zakładzie żadnego komunikatu w tej sprawie nie ma
    ReviewUserIcon
    Lolek

    02.12.2021 00:37

    Były pracownik

    3300 na start ,a na umowie 2800 bo tak manpower bajeruje ludzi ,sam byłem tego świadkiem..
    ReviewUserIcon
    lol

    03.12.2021 20:41

    Pracownik

    prawda, przez telefon mówią, że 3300, a na rozmowie okazuje się, że jednak 2800 :')
    ReviewUserIcon
    Prac

    29.09.2021 16:09

    Pracownik

    Ja tam lubię swoją pracę. Pracuje od 7 do 15, przeglądane zamówienia, zwroty, plany, wypije kawę, porozmawiam z kolegami i koleżankami, popatrzę na zegarek, zatwierdze kilka dokumentów i jadę do domu. Co Wam się w tej pracy nie podoba? Że zrobisz 700, 800 sztuk ma 8 godzin wymiennika? Zimno Ci? Pada Ci na głowę? Słońce Ci świeci,bo pracujesz na dachu kładąc papę? Nie masz przerwy? Nie wypływa Ci wypłata na konto? O co Wam chodzi? Każdy musi robić to co do niego należy.
    ReviewUserIcon
    Fox

    25.11.2021 18:06

    Były pracownik

    To może zaproponuje mniej kawy i pogaduszek a bardziej zainteresować się planowaniem bo logistyka w tym zakładzie kuleje i to bardzo ... Każą produkować a nie ma z czego i odwrotnie .kierownik dzwoni w sprawie wysyłki w środę i słyszy że jest ok dopiero na piątek a za 15 min tel jednak dziś...????????????
    ReviewUserIcon
    PPK

    01.12.2021 21:40

    Były pracownik

    Wypłatę to wy macie niezłą haha
    ReviewUserIcon
    Menadzer pewnego działu

    24.11.2021 00:40

    Pracownik

    Dziękuję wszystkim, że zrezygnowaliście z premii i pokazujecie, że możecie pracować w weekendy i w razie czego zawsze wrócicie do firmy. Dzięki wam dostałem nowy samochód służbowy. :3
    ReviewUserIcon
    Juruś

    24.11.2021 13:11

    Pracownik

    Proszę bardzo mam nadzieję że jest pan menadżer zadowolony. Na zdrowie.
    ReviewUserIcon
    Linus

    25.11.2021 04:41

    Pracownik

    Zdeklarowaliśmy się z załogą że po Nowym Roku zrezygnujemy z części wynagrodzenia aby Pan dostał jeszcze bardziej wypasioną brykę.
    ReviewUserIcon
    Robol

    21.11.2021 22:20

    Pracownik

    Po co godnie płacić pracownikowi skoro za te same pieniądze, zabierając premie można go ściągać do zakładu w sobotę i niedzielę! Absurd i bezczelność
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony

    23.11.2021 17:57

    Pracownik

    No po nowym roku będzie trzeba rozejrzeć się za inna pracą ,jeśli tutaj nie przywrócą tych premii bo jak by nie patrzeć ponad 200 w plecy na każdym miesiącu jak nie więcej,teraz nadgodziny a oni sobie nam wypłacą połowę a resztę w styczniu no ciężko jest im dać tą kasę w grudniu?na święta jak znalazł.Od stycznia najniższa krajowa wzrasta do 3010 zł brutto to tylko 340 zł brutto mniej jak w mahle ale porównując pracę w mahle a np w jakimkolwiek sklepie czy innej firmie to te 340 zł brutto nie przemawia do wyobraźni,obawiam się że jeżeli firma mahle nie podniesie jako tako stawki tak z czasem zaczną tracić naprawdę cennych,dobrych ludzi bez których niejeden kierownik ani lider sobie nie poradzą tym bardziej że już w tej chwili gołym okiem widać brak tych ludzi bo przezucają z innych działów nawet z biura,tak ciężko było zostawić kilka osób z manpower a bylo trochę naprawdę dobrych osób,firma popełnia błąd za błędem chyba czas najwyższy na zmianę Pana dyrektora.
    ReviewUserIcon
    Harpagan

    25.11.2021 04:20

    Były pracownik

    Są tacy co beda co będę robić 7dni po 12h.ludzie wcale siebie nie szanują
    ReviewUserIcon
    Lizus

    24.11.2021 23:32

    Pracownik

    Nie ma za co dziękować Panie Menadżerze żyjemy po to żeby sprawiać Panu przyjemność.
    ReviewUserIcon
    Boss

    24.11.2021 12:49

    Pracownik

    200zl premii chyba 1200 zł premii jak już te 200 to mogą sobie wsadzić w (usunięte przez administratora) tam gdzie słońce nie dochodzi
    ReviewUserIcon
    Wózkowy

    23.11.2021 19:39

    Pracownik

    Kto w Mahle pracuje ten się w cyrku nie śmieje...
    ReviewUserIcon
    Nicole Kidman

    02.11.2021 20:12

    Pracownik

    Jeśli łudzicie się, że premie wrócą, to odpowiem brutalnie. Nie, nie wrócą. Nie ma na to pozwolenia. I nie piszę tutaj o pozwoleniu dyrektora. Chodzi mi o pracowników. To pracownicy nie pozwalają na powrót premii. I robią wszystko, żeby nie wróciły. Praca jest, plany są. I to takie, że na niektórych działach wróciła praca w weekendy - nie tylko w soboty, ale nawet w niedziele. Dodatkowo, przynajmniej na jednym dziale pracownicy non stop są namawiani na pracę po 12 godzin dziennie. Innymi słowy, warunki idealne do tego by na pytanie "zostaniesz dziś na 12 godzin?", odpowiedzieć jasno i klarownie - "a premie są? Bo jak nie, to pier&*$lę" Ale polski robol, to taki typ, którego można kopać w (usunięte przez administratora) a on jeszcze będzie kopiącemu bił brawo i mu za to dziękował. I co robi? Ano przychodzi w soboty i niedziele. A w tygodniu zostaje na 12 godzin. Niejeden nawet po kilka razy w tygodniu. To powiedzcie sami, dlaczego dyrektor ma przywrócić premie? Na jakiej zasadzie? Podajcie choć jeden racjonalny powód, dlaczego ma przywrócić, skoro bez nich pracownik i tak (usunięte przez administratora) nawet nie tyle samo, ale jeszcze więcej i jeszcze dłużej? Przestańcie winić dyrektora za brak premii. Zacznijcie winić odpowiedzialnych za to pracowników. (usunięte przez administratora) bez honoru, bez zasad, bez żadnego kręgosłupa. Sami sobie to zrobiliście. Nie żaden dyrektor, tylko wy - pracownicy.
    ReviewUserIcon
    Operator

    18.11.2021 01:16

    Pracownik

    Okrojona to chyba mało powiedziane.... Systemu 4 brygadowego na tą chwilę chyba też nie ma.. Najniższa w Mahle 3200 brutto, w manpower 3300 szkoda gadać...
    ReviewUserIcon
    Anonim

    19.11.2021 11:37

    Pracownik

    Nie ma różnicy teraz mahle czy manpower. Jedynie to że normalna uwowa w mahle
    ReviewUserIcon
    Zły

    30.10.2021 17:49

    Pracownik

    Ceny niemieckie ,firma niemiecka a Polacy (usunięte przez administratora) w Europie robią w Polsce u Niemca za 650 euro a myślałem że (usunięte przez administratora)w Polsce się skończyło.Niemiec za te pieniądze z łóżka by się nie podnosił .
    ReviewUserIcon
    Janusz

    01.11.2021 17:40

    Były pracownik

    I to jest mentalność Polaków siedzę narzekają nic nie robią by coś zmienić i tak wkoło
    ReviewUserIcon
    Nick

    02.11.2021 14:02

    Pracownik

    Nie jesteśmy głupsi tylko do władzy dostali sie (usunięte przez administratora) i to oni sa winni ze robimy za mniej niz powinniśmy , ale nie tak szczerze kto Polske tak wyprowadził ze mamy 2700 złotych na rękę a w np w niemczech zaraz 100 km od granicy jest taka fajna fabryka gdzie sie zarabia 1400 euro na starcie po trzech miesiącach przerobionych jest 200 euro więcej
    ReviewUserIcon
    Mahle47638

    25.10.2021 19:33

    Pracownik

    Jeszcze tego nie zamknęli???
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    26.10.2021 17:02

    Były pracownik

    Kiedyś każdemu uratowała życie, teraz jest chyba odwrotnie za tak niskie wypłaty
    ReviewUserIcon
    Do xxx

    28.10.2021 19:33

    Pracownik

    Ty chyba sobie żarty stroisz haha ta firma niech się sama uratuje byłoby najlepiej
    ReviewUserIcon
    Robol

    21.10.2021 09:56

    Pracownik

    Ja coś czuję że te premie juz nie wrócą, albo przedłuża brak premii jak najdłużej... Tak ludzi w konia robią, coraz mniejsze wyplaty a wszystko coraz droższe, dziękuję czas złożyć wypowiedzenie
    ReviewUserIcon
    Romek

    27.10.2021 08:16

    Pracownik

    Podobno chodzą słuchy że niedługo ma wrócić bo za dużo osób choruje i nie ma komu robić
    ReviewUserIcon
    Apl

    27.10.2021 19:20

    Były pracownik

    Pewnie znowu jakieś plotki
    ReviewUserIcon
    Świeżak

    12.10.2021 08:59

    Kandydat

    Zauważyłem, że szukają osób na stanowisko Młodszego Inż. z racji, że niedługo kończę studia to chciałbym złożyć tam papiery. Czy ktoś pracował na tym stanowisku bądź podobnym? Chciałbym znać plusy i minusy stanowiska jak i samej firmy
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    20.10.2021 15:04

    Pracownik

    Jak nie wiesz co to uczciwa praca to proponuję udać się na produkcje i zobaczyć jak ciężko pracujemy na pensje takich łazików jakim i Ty chcesz się stać.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    21.10.2021 13:10

    Były pracownik

    Nie dziw się, tak są odbierani wszyscy prac. biurowi - dużo mówią, mało robią, uczyć ich trzeba, a na dodatek zaliczają wszystkie palarnie na zakładzie po kilka razy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik_na szczęście_były

    17.10.2021 15:30

    Były pracownik

    Pracy tyle samo ... Premi brak ,a ludzie i tak zapitalaja by wszystko zrobić jak chcą . Kierownicy jak w obozie pilnują ludzi by nawet na chwilę nie stali i tylko drą wiecznie papę . Zamiast się zbuntować to tylko piszecie jak Wam źle , zwolnijcie ,róbcie mniej (jaka płaca taka praca ) nie ma co pokazywać że się da . Ogólnie odradzam ten zakład najgorszemu wrogowi :) Mają za nic pracowników , zamiast taki kierownik czy lider być za ludzmi to tylko wszystkich podpitalaja . Ja rozumiem jest dyrektor i Jaś... (Każdy wie o kogo chodzi ) ale bez przesady by popołudniu wiecznie kierownik latał jak by miał sranie . Jest wiele miejsc pracy i zdecydowanie polecam wybrać inną opcję niż ten zakład i zobaczyć jak się powinno traktować pracowników . Bo teraz powinno się ich doceniać ,a nie jeszcze traktować jak tanią siłę roboczą. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Oli

    17.10.2021 21:55

    Były pracownik

    Bardzo dobrze mówisz. Ci co mają dobre stanowi ka to będzie im dobrze zawsze.
    ReviewUserIcon
    On

    10.10.2021 09:40

    Pracownik

    Pracy tyle samo bynajmniej u mnie a premi brak no super,chyba pora pożegnać ten zakład.
    ReviewUserIcon
    Operator

    15.10.2021 13:34

    Były pracownik

    Na szczęście już rezygnuje z tej firmy. Ostatnie Praca już lepsza czeka i za lepsze pieniądze. Powodzenia tym którzy jeszcze pracować za takie pieniądze
    ReviewUserIcon
    XXX

    16.10.2021 10:47

    Pracownik

    Dokładnie po odliczeniu rachunków i wydatków z pensji mahle nie duzo mi zostało plus paliwo jeszcze na dojazd . do mne to jest nie logiczne
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.10.2021 18:58

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    He he

    12.10.2021 01:09

    Były pracownik

    Zgadzam się z Tobą..Dobrze że już tam nie robię. Mam teraz lepszą pracę i zarabiam 3 razy więcej pozdrawiam tych którzy mają jeszcze cierpliwość tam pracować
    ReviewUserIcon
    Robert O

    09.10.2021 10:55

    Pracownik

    Oszczędności to zacznijcie od siebie bo widzę, że nowe auta służbowe się pojawiają, kołnierzyki jadą sobie na wycieczkę inne zakłady pooglądać i poudawać, że pracują.
    ReviewUserIcon
    Lucuś

    07.10.2021 15:32

    Pracownik

    Robota jest a premii nie ma. Ludzie się wkurzą i pójdą na L4 za które zakład zapłaci gdzie tu oszczędność?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    08.10.2021 13:57

    Pracownik

    To niech idą na te L4 ale strach im na to nie pozwoli ha, ha.
    ReviewUserIcon
    :)

    09.10.2021 08:12

    Były pracownik

    Ja tam już na l4, I się wogole się tym nie przejmuj się wcale.
    ReviewUserIcon
    Ktos

    08.10.2021 14:19

    Pracownik

    Mam nie całe 3 lata do emerytury a pracuję tu całe moje dorosłe życie więc niech mnie tam transferują gdzie tylko chcą a i tak więcej ze mnie nie wycisną niż tego będę chciał he, he.
    ReviewUserIcon
    Idol

    30.09.2021 00:09

    Pracownik

    A ja jak chce się pośmiać to wchodze na forum i kabaret za darmo czy tu czy krotoszyn .
    ReviewUserIcon
    Nick

    07.10.2021 19:46

    Pracownik

    I tak ja mam do Ostrowa bliziutko niż do Krotoszyna tyle kilometrów jeździć do by mi sie to nie opłacało
    ReviewUserIcon
    strike

    07.10.2021 20:02

    Pracownik

    Normalnie cyrk tutaj, co jeden głupi to bardziej zadowolony i tylko wychwala. Jak się coś podoba, to trzeba się trzymać pazurami niezależnie od realiów.
    ReviewUserIcon
    Byly pracownik

    02.10.2021 09:27

    Były pracownik

    Witam. Tak od czasu do czasu czytam tutaj te komentarze. Pracowałem kilka lat w tym zakładzie i zdążyłem sobie opinie troszkę wyrobić. Prawda jest taka, że pewne osoby z dłuższym stażem pracy w Mahle tj. powiedzmy ponad 5 lat będą tego zakładu bronić z bardzo wielu powodów.To są ludzie którzy doskonale wiedzą jak w tym zakładzie się obrócić żeby 8 h przepykać i za bardzo się nie napracować. Dodatkowo z takim stażem dochodzą jakieś tam układt z kierownikami, liderami itp. No i trzeba sobie powiedzieć, że te osoby mają troszkę inne kwoty na umować niż młodsi stażem pracownicy. W związku z tym po co i gdzie te osoby mają szukać pracy? Mają iść do nowego zakładu żeby wszystko od początku zaczynać? Raczej przeczekają i tak jak powiedziałem będą bronić zakładu bo po prostu im tu pasuje. Pozostaje cała reszta pracowników i tu się zaczyna. Niestety trzeba sobie powiedzieć otwarcie, że dla Mahle jesteście osobami które bez problemu można zastąpić. Dlatego takie agencje pracy w Mahle będą zawsze bo bez problemu można rotować pracownikiem. Zwalniać i przyjmować na okrągło. I na tym to w tym zakładzie polega. Jest praca przyjmujemy, nie ma to zwalniamy. Zakład przyjął taką politykę i jak się tam zatrudniasz to się na to zgadzasz i tyle. Następna kwestia to taka, że ja nie rozumiem tych płaczów tu na forum, że jest tak a nie inaczej. Ludzie mi umowy w marcu i pracy tak naprawdę tydzień szukałem. Mało tego uważam, że lepszą znalazłem, a na pewno za lepsze pieniądze. Ludzie trochę odwagi i wiary w siebie praca jest i czeka tylko trzeba mieć odwagę podjąć taką decyzję, a nie tylko narzekać. Ludzie świat i życie na Mahle się nie kończy!!! Odwagi. Powodzenia i pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    03.10.2021 12:07

    Były pracownik

    Pomimo że miałem stała umowę w mahle. To sam się zwolniłem.mialem dość tej pracy z czasem stała monotona a już nie będę mówił o samej sytuacji w tej pracy. Teraz mam spokojna pracę i wiecej zarabiam. Nie mam żadnych nocek. Można znalesc lepsza pracę tylko trzeba chcieć.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Mahle Thermal And Fluid Systems Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

    UL. WODNA 15 63-400 Ostrów Wielkopolski

    NIP:6222788316

    REGON:360951423

    KRS:0000546774

    MAHLE Krotoszyn
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.09.2021 23:36

    Pracownik

    Może do banku ad wezmą mam paru chętnych albo do monopolowego dajcie znać gdyby było coś lepszego jeszcze .
    ReviewUserIcon
    Marek

    29.09.2021 10:29

    Pracownik

    Co wynikło z rozmów , związki a dyrektor , co ustalili ?? . Bo ponoć spotkanie takie odbyło śie
    ReviewUserIcon
    Robol

    17.09.2021 11:17

    Pracownik

    Faktycznie jest tak beznadziejna sytuacja że będą te wolne piątki i zabiorą nam premię motywacyjną? Masakra to chyba trzeba szukać nowej pracy
    ReviewUserIcon
    Nicole Kidman

    28.09.2021 22:09

    Pracownik

    Pracownik może być fachowcem, ale kogo chcesz nazwać fachowcem? Operatora układarki, czy prasy? Nawet jeżeli zgodzimy się na takie określenie, to wciąż są to fachowcy, których praktycznie z dnia na dzień może zastąpić inny. Więc co to za fachowiec? Nie wiem po co ten wtręt o pogardzie. Jedyną pogardą jaką tutaj wyrażam jest pogarda dla elementarnego braku logiki i absurdalnej roszczeniowości.
    ReviewUserIcon
    wassap

    29.09.2021 10:26

    Pracownik

    Coś się tak uczepił tych od układarki czy prasy? Skoro taka maszyna jest potrzebna dla procesu to i operator jest potrzebny. To logiczne? Czy logiczne jest zmieniać (zastępować) pracowników co miesiąc lub kwartał? Firma ma problemy ze zbytem. To nie ma nic wspólnego z procesem jako takim i zwolnienia czy postoje są wyłącznie spowodowane problemami ekonomicznymi. Nazywanie chęci utrzymania pracy roszczeniowym to jest dopiero absurd.
    ReviewUserIcon
    Pp

    29.09.2021 07:48

    Pracownik

    Już wiadmo nie będzie premii
    ReviewUserIcon
    Ja

    25.09.2021 15:17

    Pracownik

    To chyba jakiś żart, manpower wyrzucili, ludzi niby za dużo, a tu proszę reklama w radiu że szukają inżynierów , technikow, to są jakieś jaja po prostu, ten zarząd cały wywalić, i poszukać nowego Dyrektora , bo Ostrów za chwilę, nie będzie miał miejsc pracy.Masakra
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.09.2021 09:39

    Pracownik

    To raczej dobrze, że ta część inżynierska się rozwija i szukają ludzi, akurat z tego powodu nie ma co narzekać. Szkoda że na produkcji nie jest tak dobrze ale w tej chwili u dostawców dla motoryzacji chyba nigdzie nie jest (np. VW w Poznaniu ma przerwy w produkcji), bo to związane z brakiem dostaw innych cześci (elektronika) do takiego BMW czy VW. Chyba każdy producent samochodów na świecie teraz sie z tym boryka. Oni wstrzymują na jakiś czas produkcje i potem spada to na nas, dostawców cześci. A ze produkujemy bezpośrednio na ich linie, bez jakiegoś wielkiego magazynowania, to ich przerwa od razu oznacza mniej pracy u nas. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Germany

    24.09.2021 11:10

    Pracownik

    Kiedy wy sobie wbijcie do swojej główki że jesteście tylko tania siła robocza dla Niemca i to jeszcze pracować przez agencję pracy czytaj. pośrednika ???? Ja osobiście nigdy tam nawet nie robiłem bo nie jestem tania siła robocza nawet sobie na to nie pozwolę !!!! Dziękuję za uwagę
    ReviewUserIcon
    Abc

    24.09.2021 19:16

    Były pracownik

    Dokładnie jak mówisz. Nie warto tam robić za tak marne pieniądze. Teraz każdy min musi zarabiać 5tys zł
    ReviewUserIcon
    wassap

    25.09.2021 20:41

    Pracownik

    Każdy jest czyjąś siłą roboczą. Chyba, że jest "samozatrudniony", lub jest arcynaczelnym. Tania siła robocza z punktu widzenia Niemca - pełna zgoda. Teraz zadam ci pytanie: czy istnieje coś takiego jak tania siła robocza dla Polaka (przedsiębiorcy)? Wyzysk to nie kwestia narodowości, chociaż silniejszy może więcej.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.08.2021 03:56

    Pracownik

    Nie dosyć, że zarobki są słabe to Firma ukrywa (usunięte przez administratora) panujący w zakładzie. Kadry nie reagują na zgłaszany problem.
    ReviewUserIcon
    Marek

    11.09.2021 08:06

    Pracownik

    A zgłaszałeś? Kilku cwaniaczków już poleciało za (usunięte przez administratora) Chyba, że chodzi ci o manpower a nie mahle. Tam podejrzewam jest gorzej.
    ReviewUserIcon
    Kkk

    11.09.2021 17:01

    Pracownik

    Co ukrywa firma. Masz jakąś wiedzę na temat sytuacji
    ReviewUserIcon
    PP

    28.08.2021 07:23

    Pracownik

    Mam ktoś jakaś wiedzę czy będą zwolnienia w mahle?
    ReviewUserIcon
    Z4

    11.09.2021 02:13

    Były pracownik

    Zawsze pozostaję zmiana pracy narzekanie nic nie daję tylko działania
    ReviewUserIcon
    Anonim

    11.09.2021 12:53

    Pracownik

    Zmieniłem pracę i zarabiam dwa razy więcej niż w tym śmiesznym mahle. W tej firmie nie będzie już lepiej. Powodzenia dla wszystkich
    ReviewUserIcon
    PPK

    07.06.2021 08:33

    Były pracownik

    Pamiętajcie nikt normalny za takie pieniądze nie pójdzie robić za 3.2 k brutto upał maski w upale 3 zmiany i za co to wszystko za 3.2 k brutto warto ? I nie piszcie mi że takie pieniądze są dobre bo w Ostrowie są zakłady w których da sie zarobić dużo lepiej niż tutaj
    ReviewUserIcon
    Z4

    09.09.2021 17:11

    Były pracownik

    I to jest komentarz wszyscy jadą po tym ppk a gościu ma w 100% rację
    ReviewUserIcon
    PPK

    11.09.2021 07:38

    Były pracownik

    Uwierz mi że to by przyniosło efekty te straty co by ponosili w ramach strajku od razu by się kasa znalazła
    ReviewUserIcon
    Jarek

    18.08.2021 12:26

    Pracownik

    W Krotoszynie po 4 k wypłaty a u was ile macie netto?
    ReviewUserIcon
    Juruś

    01.09.2021 04:12

    Pracownik

    6k
    ReviewUserIcon
    Nico

    02.09.2021 15:44

    Pracownik

    No właśnie my robimy za grosze ani mają więcej tacy technicy, kierowcy itp a nic nie robią.
    ReviewUserIcon
    Rez

    29.08.2021 19:08

    Były pracownik

    Dla mnie to powinni niemcy zamknąć ten zakład albo nowe władze powinny być
    ReviewUserIcon
    Xxx

    22.08.2021 11:08

    Pracownik

    Teraz to podobno prowadzą rozmowy w sprawie 4dniowego pracy za 80 % pencji jeśli to prawda że taki nam chcą sprawić prezen no to przykro ,ceny w górę wszystko drożeje, paliwo że hej i co dalej pandemia wszystkich wykończy. A te rozmowy związków to już dawno się dogadali a nie udawanie przed wszystkimi jak zwykle.
    ReviewUserIcon
    XXX

    24.08.2021 17:36

    Pracownik

    Ja mówiłem jak chcesz to możemy sie zamienić ja pójdę na układarkę a ty na Finalną :)
    ReviewUserIcon
    XXX

    26.08.2021 10:42

    Pracownik

    ja nie licze na kogoś ja po prostu sie pytam hamier czy byś coś załatwił jakąś prace , zresztą z takim jełopem bym nie jechał nie było pytania :D
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.08.2021 01:28

    Pracownik

    Jednak w mahle Krotoszyn to zarobki są duże lepsze nie mamy tutaj jako operatorzy mniej niż 5500zl brutto i nie jesteśmy zadowoleni
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    19.07.2021 18:40

    Pracownik

    PPK Na umowie mam 4450 ale pracuję tu już dość długo.. w sumie kilka dekad.
    ReviewUserIcon
    PPK

    21.07.2021 16:55

    Były pracownik

    To ładnie jak na początek :)
    ReviewUserIcon
    Nick

    15.08.2021 18:54

    Pracownik

    nie ładnie bo daleko od rodziny i swoich bliskich :D nie wiem jak Ty ale ja mam w rodzinie wszystko poukładane :D:D
    ReviewUserIcon
    marta

    25.07.2021 17:42

    Kandydat

    czy ktoś lubi swoją prace w mahle?
    ReviewUserIcon
    Ona

    12.08.2021 16:06

    Pracownik

    Praca w mahle to jak 4 fala covid, nigdy nie wiesz co Cię czeka jutro????
    ReviewUserIcon
    XXX

    14.08.2021 19:37

    Pracownik

    Tak jasne mieszkam w bloku na wynajem gdzie nie ma ciepłej wody i wale w kanał codziennie , też byś tak chciał zazdrościsz ?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    15.06.2021 16:45

    Pracownik

    Jeśli kuble sprząta u Niemca to faktycznie zarabia więcej niż w Mahle.. ludzi z takim fachem tam potrzebują ha, ha.
    ReviewUserIcon
    PPK

    04.08.2021 16:48

    Były pracownik

    Dlatego tylko uciekać z kraju bo nie ma sensu tu cokolwiek robić miałem "znajomych" co powiedzieli mi że dla Niemca nigdy nie będą pracować :D to teraz pracują dla Niemca ale w polsce :P ale ci powie że nie pracuję bezpośrednio u Niemca bo to jest polska firma (Nazwa) ale zagraniczny kapitał to mają łeb haha
    ReviewUserIcon
    Obrotony

    04.08.2021 23:50

    Były pracownik

    Ja pracuje bezpośrednio w niemieckiej firmie . Mam porównanie pracy w Polsce A w Niemczech. Pracować trzeba jak wszędzie ale lepsze jest podejście do pracownika , w mahle jesteś nikim .
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    26.07.2021 21:03

    Pracownik

    Do anonim. Tak jak wcześniej pisałem pracuję na produkcji i nigdy nie byłem w żadnym biurze. A jeśli chodzi o pensje kierowników to lepiej żebyś nie wiedział ile tak naprawdę zarabiają bo wpadniesz w depresję i po co Ci to.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    27.07.2021 16:30

    Były pracownik

    To po co się chwalisz ile zabraniasz. I robisz tajemnice czym zajmujesz. Każdy by chcial otrzymywać normalną wpłatę. A nie robisz nic szczególne tak ci wszyscy nie roby technicy kierownicy liderzy.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    22.07.2021 09:38

    Pracownik

    Bbb No nie pracuje na układarce ale też naprawdę muszę się na robić Całe te 37 lat na produkcji i chociaż nie jest lekko to w moim wieku nie ma już sensu szukać innej pracy tylko siedzieć tu do końca i czekać za emeryturą.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.07.2021 11:23

    Pracownik

    To powiedz czym się zajmujesz.to musisz mieć dobre zajęcie ze przez tyle lat siedzisz w tym zakładzie. Tyle lat byś nie wytrzymał na ukladarce.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    25.07.2021 17:44

    Pracownik

    Chyba w biurze jak taka wyplata. Tam się naprawdę na pracują. Albo jakis kierownik który się zmęczy tylko chodzeniem
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    09.07.2021 18:16

    Pracownik

    Do spaw. Myślę że koło 4 tysiaków na początek dostaniesz i to w pracy zdalnej więc nawet do zakładu nie będziesz musiał przychodzić...
    ReviewUserIcon
    Spaw

    16.07.2021 05:21

    Kandydat

    Za 4 tyś euro ? to sam lece od razu
    ReviewUserIcon
    XXX

    21.07.2021 21:59

    Pracownik

    Tak gdyby 4000 złotych zarabiali to i tak by sie pozabijali na tą kase
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    20.07.2021 22:01

    Pracownik

    PPK Tak na prawdę do dobiega już 37 roczek w tym szaleństwie.
    ReviewUserIcon
    Bbb

    21.07.2021 14:01

    Były pracownik

    A czym się zajmujesz przez te 37 lat, chyba nie robisz na żadnej ukladarce. Musisz mieć dobra pracę żeby tyle wytrzymać tyle lat
    ReviewUserIcon
    PPK

    21.07.2021 16:54

    Były pracownik

    WOW pełen szacun a nie myślałeś wcześniej zmienić coś?

    Zostaw merytoryczną opinię o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.