opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Mahle Thermal And Fluid Systems Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 404 ocen
Opinie(2211)
Dodaj opinię
Aktualności(12)

Opinie(2211)

Dodaj opinię
Aktualności(12)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Kalisz
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Ostrów Wielkopolski
  • Zacharzew
  • Lewkowiec
  • Radłów
  • Karski
  • Topola Mała
  • Franklinów
  • Kołątajew
  • Jelitów
  • Wysocko Wielkie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Ostrów Wielkopolski
  4. /
  5. Opinie o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Ostrów Wielkopolski UL. WODNA 15

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconMAHLE Krotoszyn

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 16

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ktoś

    08.07.2021 14:59

    Pracownik

    Zainteresowany Na wózkach widłowych to tu jeżdżą tylko wybrańcy a Ciebie ustawią na kolejce więc będziesz stał i się trząsł przez całą zmianę.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    08.07.2021 22:22

    Były pracownik

    Po prostu nie ważne gdzie pracujesz w tej firmie trzeba mnie dobre układy nic więcej
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    07.07.2021 22:37

    Kandydat

    Mam pytanie czy w Mahle potrzebują jeszcze na wózki widłowe? I na jakie zarobki można liczyć na początek? Dziękuję za merytoryczne odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    08.07.2021 18:44

    Pracownik

    Witaj zainteresowany z tego co mi wiadomo to nie przyjmuj na wózki .zapytaj w bez pośrednio w kadrach
    ReviewUserIcon
    Spaw

    08.07.2021 14:40

    Kandydat

    Witam czy potrzebują spawaczy i na jakie zarobki mogę liczyć ?
    ReviewUserIcon
    Qr

    04.07.2021 21:45

    Pracownik

    Witam jak dajecie sobie radę w w te upały w pracy i jeszcze te maski
    ReviewUserIcon
    Dobry

    22.06.2021 14:22

    Pracownik

    Przestańcie już mówić o tych zarobkach bo tego już się nie da się słuchać. Ja mówię biegle po niemiecku, i inne Kursy i robię w bagalnie i nie narzekam . Nie muszę jechać za granicę bo dorobie . I miesiąc 15 tyś zł z wypłatą z mahle. Pozdrawiam wszystkich pracowników w tego upalne dni
    ReviewUserIcon
    Nicole Kidman

    23.06.2021 15:41

    Pracownik

    To pewnie jesteś Frank Smuda. Bo po niemiecku może mówisz biegle, ale po polsku nie.
    ReviewUserIcon
    Bystry kolo

    23.06.2021 20:56

    Były pracownik

    Czyli masz na myśli 2000 z Mahle i reszta z Twoich bogatych umiejętności i zaradnictwa życiowego ????????????
    ReviewUserIcon
    Inny

    20.06.2021 00:27

    Były pracownik

    Nie wiem o co Wy się kłócicie z tymi zarobkami. Mi umowy nie przedłużyli w lutym i nie robię z tego tajemnicy po prawie 3 latach w Mahle miałem brutto 3640 zł + ta premia przyznawana na według mnie chorych zasadach. No i co generalnie poszukałem trochę, nie powiem bo kilka ofert w tym czasie przerobiłem i na kilku rozmowach byłem i ... nie ma tak, że na start tyle dostałem. Ale uczciwie temat nowym ewentualnym pracodawcom przedstawiałem. Zostałem zatrudniony. Właśnie minął mi okres 3 miesięcy na próbę. I teraz dostałem 3900 brutto + premia. Moim zdaniem to jest niestety tak. Najpierw to trzeba chcieć pracować i coś umieć bo wtedy jak coś pokażesz to możesz trochę o pensję powalczyć. Na Mahle się życie nie kończy można znaleźć inną fajną pracę. Trzeba chcieć i przestać narzekać. Panom którzy zaraz mi zaczną temat z zagranicą wyciągać to dziękuję. Wiem bo temat sam na własnej skórze przerobiłem. Fakt zarobki lepsze na własnym przykładzie potwierdzam, ale tego że 3/4 roku swoich dzieci i żony nie widzisz i życie rodzinne ucieka Ci między palcami NIKT CI NIE ODDA. Ja akurat wolę zarobić mniej ale móc codziennie dzieci i żonę przytulić i mieć ich obok siebie. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Zegar

    20.06.2021 18:49

    Pracownik

    Dobrze napisane umiesz coś po okresie 3 miesięcy dostałeś więcej niż tu a zagranicą to tak jak nie masz rodziny dzieci to tylko wyjazd ale z drugiej strony jak masz rodzinę to chciałbyś im chyba lepsze życie zapewnić to pozostawiam indywidualnej kwestii a zarobkami dobrze powiedziane po 3 miesiącach dostałeś więcej niż tu choć trzeba coś umieć i możesz pozwolić sobie na rozmowę w celu podwyżki ale tu jest koncern i wątpię by z każdym chcieli rozmawiać od tego mają związki zawodowe ale te związki to jest poprostu kpina
    ReviewUserIcon
    Operator

    21.06.2021 16:14

    Pracownik

    Takie komentarze aż miło się czyta, bez obrażania innych, kulturalnie i w punkt Co do związków to kpina to bardzo ładnie, delikatnie i kulturalnie napisane Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Szczepiony

    17.06.2021 21:29

    Pracownik

    O co chodzi z tymi szczepieniami? Firma sama je organizuje, często w czasie pracy. Wyjścia na pierwszą dawkę było traktowane jako wyjście służbowe, wliczone w czas pracy. Nie dostaliśmy dnia urlopu, a od razu po przyjęciu szczepionki musieliśmy wrócić do pracy, mimo zaleceń lekarza żeby odpocząć. Co się zmieniło, że teraz musimy odrabiać wyjście na 2 dawkę? To odgórna decyzja, czy wymysł pewnego człowieka, który nie powinien zajmować takiego stanowiska jakie zajmuje ?
    ReviewUserIcon
    Operator

    20.06.2021 00:39

    Pracownik

    Absolutnie się z Tobą nie zgodzę, jeśli deklarujesz że wracasz po szczepieniu do pracy to wychodząc na szczepienie się nie odbijasz i po powrocie też nie, jedynie informujesz kierownika że juz jesteś, wiem co piszę... Może nie wszyscy wiedzą że tak można a nie każdy kierownik Ci o tym powie...
    ReviewUserIcon
    X

    20.06.2021 12:18

    Pracownik

    To chyba na różnych działach są różne zasady. Nam kazali się odbijać, chociaż to może być tylko takie widzi mi się szefa, a nie decyzja kadr
    ReviewUserIcon
    Ktos

    15.06.2021 16:53

    Pracownik

    Praca przy myciu kubki szczególnie u Niemca zawsze na topie... więc powodzenia PPK ha. , ha.
    ReviewUserIcon
    PPK

    17.06.2021 09:47

    Były pracownik

    Tak jak napisałeś tak myje :) Ale dla mnie jest ważna kasa to się pochwal ile Ty zarabiasz w koncernie MAHLE haha na pewno nie więcej niż ja przy myciu toalet jesteś nygus tanią siłą roboczą dla Niemca ;D ja dniowki mam więcej niż ty przez cały miesiąc zarobisz to kto jest większym przygrywem Ty czy Ja ???
    ReviewUserIcon
    PPK

    17.06.2021 09:49

    Były pracownik

    Przepraszam to nie do Ciebie tylko do @Ktoś
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    16.06.2021 22:00

    Pracownik

    Razem z pracą w mahle wyciągam 15 tys zł na miesiąc ????. Pozdrawiam pracowników mahle
    ReviewUserIcon
    Wer

    25.05.2021 06:37

    Pracownik

    Podwyżka 3.5 % ,haha to na oko koło 100-200 zł prawie 4k netto ale to prawie :D
    ReviewUserIcon
    Puknij się

    07.06.2021 18:58

    Były pracownik

    pracowałem w comforty i praca w mahle to jest do tego jak praca marzeń. takze glupot ludziom nie gadaj z desczu pod rynne a nawet gorzej,poczytaj oponie co tam sie teraz dzieje i co z ludzmi robią
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.06.2021 14:14

    Pracownik

    Tak się składa że też tam pracowałam i to ładnych ponad 8 lat tak więc doskonale wiem jak tam wygląda praca,no dzieje się to samo co zaraz tutaj będzie się działo czyli notoryczny przemiał z ludźmi tu jest jeszcze problem taki że bardzo dużo osób w średnim wieku tu pracuje gdzie jak wiadomo nie na każdym stanowisku pracy sobie poradzą,już słychać że ludzi nie ma tutaj a mahle zamiast młodych brać do siebie po zakończeniu manpower to olewają sprawę zaś na piecu biorą kogo się da.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    05.06.2021 16:11

    Były pracownik

    Ten zakład powinni zamknąć lub zatrudnić Ukraińców za takie pieniądze Wstyd.
    ReviewUserIcon
    Morwa

    07.06.2021 13:19

    Pracownik

    Ja się nie podoba możesz nie pracować a te żale to wiesz do kogo ciesz się że pracujesz bo żadna skomplikowana praca tu nie jest ile ty byś chciał 5 tys trzeba było kończyć studia itp a nie teraz żale na forum
    ReviewUserIcon
    Janusz

    07.06.2021 18:56

    Były pracownik

    Gdzie tu wyżywić rodzinę a tu wyskoczy jakaś naprawa passata i nie można związać końca z końcem
    ReviewUserIcon
    Ja

    01.06.2021 16:31

    Pracownik

    Czy ktoś wie, czy nie potrzebują audytorów? Gdzie złożyć dokumenty bezposrednio do kadr mahle??
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.06.2021 07:38

    Pracownik

    Jest taki adres: [email protected] - można z niego skorzystać w celu przesłania dokumentów. Nie wiem jak z audytorami ale większość ogłoszeń dotyczących pracy znajdziesz na stronie: www.jobs.mahle.com/poland/pl/ , w górnej zakładce "oferty pracy" trzeba zaznaczyć Ostrów (jest też Krotoszyn i Wrocław). Przez tę stronę można też aplikować. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    PPK

    31.05.2021 10:36

    Kandydat

    Witam ile zarobie na początek w MAHLE ?
    ReviewUserIcon
    Lolek

    08.05.2021 00:24

    Były pracownik

    Jak będą do mnie dzwonić że mam wrócić do pracy to będę żądał 3000 brutto na umowie tak jak obiecali na rozmowie a nie żałosne 2600 .Ta kpina z umowami manpower musi sie skończyć!!!!
    ReviewUserIcon
    Lolek

    20.05.2021 21:56

    Były pracownik

    Tak,już widze tych 10ciu na moje miejsce haha, ja już manpower dziękuję za te oszukiwanie
    ReviewUserIcon
    He he

    22.05.2021 23:00

    Były pracownik

    He he tak 10 na jego miejsce ...na pewno...
    ReviewUserIcon
    Lolek

    17.05.2021 10:46

    Były pracownik

    2600brutto na umowie a obiecują 3000 po prostu oszukiwanie ludzi
    ReviewUserIcon
    Micki

    16.05.2021 14:29

    Kandydat

    Ile zmian jest w firmie i czy to prawda że umowy są na 2600 brutto?
    ReviewUserIcon
    XXX

    16.05.2021 23:08

    Pracownik

    Oj Miki umowa netto taka jest nie brutto :D
    ReviewUserIcon
    nick

    10.05.2021 13:27

    Były pracownik

    Stało się to, przed czym inni ostrzegali. Nie ma pracy, ludzie są niepotrzebni! Firma zarabia miliardy nie ma pracy nie ma ludzi! Ci ludzie też nie mają rachunków, zobowiązań i marzeń. Pieniądze im niepotrzebne! Niech zdychają na ulicy! Za to CEO ma pensję jak 100 zwykłych pracowników, żeby czasem z głodu nie padł. Witamy w kapitalizmie.
    ReviewUserIcon
    logiczny operator

    11.05.2021 19:34

    Pracownik

    Nie wiem nad czym ten żal. Przecież sam piszesz, że nie ma pracy (co jest prawdą, zamówienia mocno pospadały). Jeżeli nie ma pracy, to ludzie są niepotrzebni. To logiczne. Skąd zatem ten żal? To zakład produkcyjny a nie instytucja charytatywna.
    ReviewUserIcon
    Lolek

    10.05.2021 20:03

    Były pracownik

    Ludzie nie podpisuje umów na 2600 brutto nie dajcie sie (usunięte przez administratora),tam musi wejść prokuratura!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Lolek

    10.05.2021 20:01

    Pracownik

    Do manpower powinna wejść prokurarura za to (usunięte przez administratora) ludzi ,i 2600 na umowie, to sie musi skończyć!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Lolek

    08.05.2021 19:20

    Były pracownik

    Ludzie z manpower nie podpisujcie umów na 2600 brutto bo to jest (usunięte przez administratora)ludzi ,tam musi wejść prokuratora, (usunięte przez administratora)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Mahle Thermal And Fluid Systems Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

    UL. WODNA 15 63-400 Ostrów Wielkopolski

    NIP:6222788316

    REGON:360951423

    KRS:0000546774

    MAHLE Krotoszyn
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Xx

    07.05.2021 12:41

    Pracownik

    I znowu nas potraktowali jak wcześniej, w manpower znowu wypierniczyli na 2 tygodnie bez umowy, można tak? Czytałam jak nie z winy racownika to powinien być postój płatny ktoś coś wie na ten temat??? Ta farsa musi się skończyć.
    ReviewUserIcon
    Operator

    08.05.2021 03:22

    Pracownik

    Niestety,na tym polega praca w agencjach tymczasowych, kończy się umowa i jeśli nie ma pracy to nic Ci się wiadomo nie należy tylko czekać na telefon kiedy znowu będziesz potrzebny... Przykre to bardzo bo ludzie z menpower tak samo (usunięte przez administratora) jak Ci z Mahle jeśli nie bardziej w wielu przypadkach.... Podziwiam osoby które wielokrotnie przez agencję były w ten sposób traktowane i ciągle wracają, nie lepiej znaleźć sobie pracę z normalną umową???
    ReviewUserIcon
    Monia

    08.05.2021 17:54

    Były pracownik

    A wiadomo kiedy powrót?bo slyszalam o 2 tyg ?
    ReviewUserIcon
    Ktos

    13.04.2021 02:28

    Pracownik

    @Operator Nie piszę że się niczego nie do robiłem ale naprawdę nasza praca jest tu kiepsko opłacana.
    ReviewUserIcon
    Jan

    04.05.2021 14:23

    Pracownik

    Oczywistym jest, że na zachodzie nie jest tak cudownie jak opisują. Nie na darmo jest przysłowie "Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". W Polsce jest tyle pracy, że można żyć na dużo korzystniejszych warunkach niż na zachodzie.
    ReviewUserIcon
    XXX

    07.05.2021 23:15

    Pracownik

    Otóż to wielu wyjechało i po pul roku wróciło bo ciężka robota biorą tylko takich co znają jezyki obce tylko nielicznym się udaje , i co im musi sie tam podobać i mają w (usunięte przez administratora) polske
    ReviewUserIcon
    Gosc

    29.04.2021 19:23

    Pracownik

    A kobiety na wtryskarkach mają po 4 maszyny,mają nożyk i mają usuwać jakieś niedoskonałości z tych części,a jak idzie audyt to lider każe odstawić nożyk i tylko oglądać te części hahahahaaha ,a później ci ważniacy myślą że kobiety tam mają lekko i każą mieć po 4 maszyny...Nie wspominajac że z jednej maszyny lecą ci części i masz je robić to jeszcze na 2 lecą...MASAKRA
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    05.05.2021 21:49

    Były pracownik

    akurat kierownik czy lider nie ma nic do gadania w sprawie wycinania plastików jeżeli cały proces leży, a pracuje się na maszynach starszych niż niejedna Pani z wtryskarek.
    ReviewUserIcon
    XXX

    07.05.2021 03:42

    Pracownik

    A wogule co wy tych wtryskarek sie tak uczepiliście naj gorzej to ma serwisant układarek i operatorowi maszyn w mahle
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    07.05.2021 01:43

    Pracownik

    Jaja jakieś sobie robią z tymi podwyżkami...
    ReviewUserIcon
    Operator

    06.05.2021 19:13

    Pracownik

    Zadowoleni z podwyżki hahahaha..... Po prostu nie wiem co zrobię z tymi 3,5% podwyżki, szaleństwo normalnie!!!! A tak naprawdę wstyd i żenada....
    ReviewUserIcon
    Przyszly inżynier

    01.05.2021 15:33

    Kandydat

    Mam pytanie do was. Ile zarabiają inżynierowie w Mahle?W przyszłym roku koncze wydział mechaniczny i chciałbym rozeznać się na jakie kwoty mniej więcej można liczyć w firmie. Dziękuję za odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Domek

    30.04.2021 00:44

    Pracownik

    Jak ma się sytuacja na wtryskarkach? Nadal kobiety pracują na 4 maszynach?
    ReviewUserIcon
    Nimfa

    26.04.2021 20:04

    Kandydat

    Mam pytanko i prosze o szczerą odp. Ile można zarobić w pierwszych miesiącach pracy w firmie na reket oczywiście ?
    ReviewUserIcon
    Jerry

    20.04.2021 21:20

    Pracownik

    Wiadomo coś o podwyżkach? Bo koniec kwietnia i cisza a wszystko drożeje
    ReviewUserIcon
    Bubel

    21.04.2021 06:41

    Pracownik

    Masz być cicho i robić dalej podwyżkę to mają elity
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    21.04.2021 20:51

    Pracownik

    To mają być jakieś podwyżki??? bo pierwsze słyszę.
    ReviewUserIcon
    Uwolniony

    21.04.2021 13:06

    Były pracownik

    A co to się w Mahle dzieje już wszystkie radia trąbią że jest tyle ludzi do pracy potrzebne. Na produkcję i na wózki no szok!!! A doświadczeni pracownicy co odeszli już w nowych firmach. To jakaś paranoja jest Manpower znowu atakuje ????????????
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    20.04.2021 13:38

    Pracownik

    @Tomek Z pewnością mniej niż się tego spodziewa.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.04.2021 23:02

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.04.2021 05:34

    Pracownik

    Chorzy to dopiero będziemy od noszenia tych maseczek bo ile ci płuca mogą wytrzymać mając ograniczony dostęp powietrza?to nie jakiś śmieszny wirusek ludzi wykończyć ma tylko te gówniane maseczki i szczepionki.
    ReviewUserIcon
    Nick

    19.04.2021 15:06

    Pracownik

    to ile wy tam na tej układarce zarabiacie ze taka debata tu jest ???
    ReviewUserIcon
    Tomek

    18.04.2021 05:41

    Kandydat

    Witam ile zarabia operator wózka ? Na rękę
    ReviewUserIcon
    Kobieta

    08.04.2021 15:29

    Pracownik

    Uważam że te maseczki są ok, nawet lepiej się nosi niz tamte niebieskie, nienarzekajcie to dla zdrowia, praca ok. Jedyny minus brakuje mi więcej dystrybutorów z płynem do dezynfekcji,bo obok nas w rejonie nie ma , a przydało by się.
    ReviewUserIcon
    Nick

    16.04.2021 22:27

    Pracownik

    Ja np we firmie czasami sam spędzam przerwy sam pracuje , i mam to gdzieś czy ktoś mnie nazywa ciapom na razie daje rade , i mam to gdzieś co ktoś o mnie pomyśli bo to jest bez znaczenia naj gorsi są tacy ludzie co mają wysokie mniemanie o sobie i nie mają szacunku
    ReviewUserIcon
    Nick

    17.04.2021 23:25

    Pracownik

    błąd pani popełnia przychodząc do pracy jak do baru :) To nie bar
    ReviewUserIcon
    Bajabongo

    14.04.2021 17:44

    Pracownik

    Uwaga agencja pracy manpower usuwa z forum niewygodne opinie dla nich i daje na umowie mniej niż najniższą krajowa 2600brutto!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Ona

    14.02.2021 20:13

    Pracownik

    A mnie martwi temat osob którym nie zostały przdluzone umowy wróciły i teraz pracują w manpower A innym przedłużają umowy, kiedy skończy się ta farsa?? Z miesiąca na miesiąc kierownicy kłamią że będą przyjmować do Mahle A pracuje już 5 miesiąc i nic, ktoś mi powie do kogo z tym iść? Praca nie jest zła no ale ile można być pracownikiem manpower, człowiek stracił przywilej do premi świątecznej wakacyjnej, w sumie nie ma żadnych bonusów.
    ReviewUserIcon
    Gość

    17.02.2021 13:21

    Pracownik

    Dlatego gdy mi nie przedluzyli w Mahle odeszlam stad jak najdalej...dziękuję bardzo ponownie czekać kiedy mnie łaskawie przyjmna ponownie
    ReviewUserIcon
    Piękna

    12.04.2021 22:17

    Były pracownik

    A więc moja droga,ja pracowałam tam półtora roku,mieli przedłużać,przenosić nas po tym czasie do Mahle,obiecanki cacanki a,głupiemu radość..A tak obiecali i co? I wielkie pstro,i jak tu się nie (usunięte przez administratora)liderzy ??fajeczke kaweczke,a tobie nie kazali odchodzić od stanowiska,taki UJ...jak oni mogą to my też.masakra wielka ale praca jak dla mnie Okey,
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    09.04.2021 20:29

    Pracownik

    @Operator Tylkó że ją pracuje już pod tym adresem ponad 36 lat więc uwierz mi że wiem co piszę...
    ReviewUserIcon
    Operator

    10.04.2021 02:45

    Pracownik

    Roxumiem, ale trzeba było przez te 36 lat może sobie polepszyć, czyli zmienic pracę??? No nie rozumiem, pracowac w jednym zakładzie pracy tyle lat narzekać i nic nie robic żeby to zmienić.... Pracy jest dużo... Skoro tak źle, ten garb i żylaki to jux dawno powinieneś zmienić pracea jednak coś Cię tam trzyma.....
    ReviewUserIcon
    Nick

    10.04.2021 21:07

    Pracownik

    36 lat ????szacunek na pewno przez ten czas sie dużo zmieniało i wypłaty i działy naprawdę szacun ja pracuje już 6 rok i nie wiem czy Bendę pracował kolejny bo tam straszny kocił jest
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.04.2021 12:55

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    09.04.2021 23:25

    Pracownik

    kasa kasa kasa są rzeczy ważniejsze od kasy
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    08.04.2021 06:14

    Pracownik

    W tej firmie jedynie garbu i żylaków można się do robić...
    ReviewUserIcon
    Janusz

    08.04.2021 17:31

    Były pracownik

    Otóż to pierwszy który piszę z sensem
    ReviewUserIcon
    Operator

    08.04.2021 18:15

    Pracownik

    To idź do pracy w banku skoro można się garba i żylaków nabawić.... Nigdy nie zrozumiem osób, które tak bardzo krytykują swoją pracę, jednocześnie nie robiąc nic żeby to zmienić.... Życzę zmiany pracy na lepszą,tylko żeby ją znaleźć trzeba mieć jaja, najlepiej biadolić i krytykować!!
    ReviewUserIcon
    Idol

    26.03.2021 03:39

    Pracownik

    Ludzie ja pracuje tam 35 lat i nie do pomyślenia do jakich czasów doszło patrzą na siebie nie przyjaźnie a już prawie nowa załoga jest w tym zakładzie oni to dopiero pokazuje swoje jakby wszystko wiedzieli to nie te czasy i czas choć zaznaczę że są też normalni. Pozdrawiam wszystkich zwłaszcza nocną zmianę. ????
    ReviewUserIcon
    Janusz

    07.04.2021 22:03

    Były pracownik

    I co przez te 35 lat się dorobiles ?
    ReviewUserIcon
    Martin

    08.04.2021 10:43

    Pracownik

    Co to ma do rzeczy że pracujesz 35 lat czasy się zmieniają inaczej kiedyś pracowano inaczej się dzisiaj pracuje jakie przyjaźnie w pracy haha o czym ty piszesz w pracy nie ma przyjaciół nie było i nigdy nie będzie

    Zostaw merytoryczną opinię o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.