opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Mahle Thermal And Fluid Systems Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 404 ocen
Opinie(2211)
Dodaj opinię
Aktualności(12)

Opinie(2211)

Dodaj opinię
Aktualności(12)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Kalisz
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Ostrów Wielkopolski
  • Zacharzew
  • Lewkowiec
  • Radłów
  • Karski
  • Topola Mała
  • Franklinów
  • Kołątajew
  • Jelitów
  • Wysocko Wielkie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Ostrów Wielkopolski
  4. /
  5. Opinie o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Ostrów Wielkopolski UL. WODNA 15

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconMAHLE Krotoszyn

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • …
    • 16

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zły

    23.03.2021 06:50

    Pracownik

    Te nowe maseczki co od wczoraj wprowadzili to totalna katastrofa,po jednym dniu kłopoty z oddychaniem ,za chwilę pan dyrektor się zdziwi jak zaczną się masowe zwolnienia lekarskie,niech zarząd firmy szybko wraca do wcześniejszych maseczek bo naprawdę sami sobie w kolano teraz strzelacie,ta maseczka totalnie niszczyć zacznie ludziom płuca, człowiek papierosów nie pali a wrażenie jak by się paliło i to po jednym dniu,boję się myśleć co będzie za tydzień,dwa.
    ReviewUserIcon
    haha

    07.04.2021 13:24

    Pracownik

    ja mam zawsze na brodzie przynajmniej mam mózg dotleniony i nie piszę takich głupot jak ty,dalej łykaj propagande,noś codziennie (usunięte przez administratora) zobaczymy kto będzie zdrowszy
    ReviewUserIcon
    nick

    07.04.2021 15:59

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)ale wy macie problemy jak nie wypłata to maseczki w kuło to samo heh
    ReviewUserIcon
    Lolek

    23.03.2021 23:30

    Kandydat

    Manpower na rozmowie oferuje 3000 brutto, a potem w umowie o pracę jest 2600 brutto!!!!! To są jakieś jaja normalnie o co tu chodzi ?!!!!! To jest oszukiwanie ludzi!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Lena

    04.04.2021 20:04

    Pracownik

    zauważyłem ze coraz więcej tam ładnych dziewczyn Pracuje . Robi się ciekawie ;
    ReviewUserIcon
    xxx

    06.04.2021 11:18

    Pracownik

    Dla takich dziewczyn trzeba zarabiać minimum 4 tysiące złotych albo 1 tysioc euro to jeszczde bardziej by im pasowało
    ReviewUserIcon
    eliasz

    24.03.2021 09:46

    Pracownik

    jeżeli firma Mahle wprowadziła nowy typ maseczek ochronnych obowiązujących do noszenia wszystkich pracowników ,zaś stare maseczki zostały wycofane z zakazem ich noszenia to dlaczego nadal osoby na niektórych działach noszą tylko przyłbice i nikt im uwagi nie zwraca z kierownictwa Gdzie Minister Zdrowia zakazał noszenia samych przyłbic ,chyba ze ktos pod przyłbicą ma maseczkę to jest wszystko OK a w tych przypadkach które opisuję to te osoby noszą Tylko Same Przyłbice i jest wszystko Ok!!!!
    ReviewUserIcon
    nick

    04.04.2021 23:49

    Pracownik

    no niestety kierownicy nie są wstanie o wszystkim nas informować . Zauważyłem ze bardzo zwracają uwagę na Wypadki przy pracy co wielki plus dla kierowników co mówią i pilnują żeby nic cie nie stało i cały czas przypominają nie wiem czy na wszystkich działach tak jest przynajmniej u nas tak
    ReviewUserIcon
    Nick

    05.04.2021 11:11

    Pracownik

    Nie wiesz jak jest robi tam dużo ludzi zawsze sie trafią jakieś grupka cwaniaków
    ReviewUserIcon
    OPERATOR

    24.03.2021 04:46

    Pracownik

    Jak wam się pracuje na waszych działach? Bo na A3300 jest spoko, moim zdaniem normalnie wczasy pod grusza.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.03.2021 07:57

    Pracownik

    Wielki Piątek to normalka. W Krotoszynie idą przez całe święta i żyją.
    ReviewUserIcon
    nick

    04.04.2021 21:31

    Pracownik

    no no niektórzy biorą kawę i chowają sie za piec cwaniaczki a zaś mają pretensje ze za mało zarabiają
    ReviewUserIcon
    Gosc

    23.03.2021 17:18

    Były pracownik

    Ja w życiu juz tam nie wrócę... Ludzie to nie jedyny pracodawca!
    ReviewUserIcon
    Gosc

    30.03.2021 12:39

    Były pracownik

    Na 200% nigdy
    ReviewUserIcon
    Nick

    02.04.2021 12:26

    Pracownik

    ja tam nawet wole być pracownikiem fizycznym niż jakimś tam nie wiadomo jakim kierownikiem
    ReviewUserIcon
    Operator

    31.03.2021 11:41

    Pracownik

    Chyba ktoś rozumiał że te maseczki które były kilka dni to była masakra, te co są teraz są o wiele lepsze, oczywiście i tsk jest ciężko zwłaszcza jak na dworze co raz ciepłej, ale i tak lepiej w tych niz w tych poprzednich
    ReviewUserIcon
    Ddd

    23.03.2021 13:42

    Pracownik

    Lepiej daj sobie spokój żeby do nas się przyjąć ludzie są weedni ,nie wszyscy,mają mają normę to 700 to zrobią 701 następna 702 itd.jeszcze do tego przezbrojenia totalna głupota ile człowiek może wytrzymać fizycznie ni i te maseczki co wydychasz to wdychaj i nie ma w górę siedzieli pół życia w domu a teraz pokazuje jedna z drugim .porażka
    ReviewUserIcon
    Zdzisław

    17.03.2021 06:17

    Pracownik

    W tym roku podwyżek nie będzie, ładnie pracować dalej.
    ReviewUserIcon
    Cleo

    21.03.2021 12:48

    Kandydat

    A czy gdzies w okolicy zatrudniają gdzie płacą lepiej i gdzie pracownik jest zadowolony ze swojej pracy i pracodawcy ?
    ReviewUserIcon
    słuchaj

    21.03.2021 19:35

    Pracownik

    wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...
    ReviewUserIcon
    Robert O

    17.03.2021 14:05

    Inne

    Czy pracownicy niepalący mają dodatki do pensji? Byłem niedawno gościem zakładu przez kilka godzin i pomimo dużej ilości palarni, wszystkie były zajętę non stop. Jak to wpływa na efektywność? Ktoś wcześniej pisał, że do toalety nie może wychodzić.
    ReviewUserIcon
    Aga

    21.03.2021 12:57

    Pracownik

    Dodatków nigdy nie było a na palarnie chodzą i mają to gdzieś to jest nałóg i człowiekiem rządzi a dodatek powinien być
    ReviewUserIcon
    Wkurzony

    13.03.2021 09:48

    Pracownik

    Uwaga na agencję pracy manpower która mieści się w budynku mahle przy ulicy Wodnej na necie zamieszczają piszą że zarobki 4000-4200 brutto na 3 zmiany a na rozmowie u nich na początku jest 3000 brutto czyli ok 2200netto dostaniecie tylko jakiś dodatek za nocki grosze wyzysk całkowity jak w19 wieku ,umowy na 2 tygodnie później możesz się nie spodobać kierownikowi , praca przy skręcaniu chłodnic na taśmie szybko szybko ....
    ReviewUserIcon
    Janusz

    16.03.2021 16:33

    Pracownik

    Wiem bo tam robiłem ale niby nie ogarniałem roboty i mi umowy nie dali następnej.
    ReviewUserIcon
    XXX

    16.03.2021 18:51

    Pracownik

    Ta agencja bieże pod uwage ilość godzin jak ktoś (usunięte przez administratora) po 10 godzin dziennie to wtedy tyle może płacą nie wiem jak to z nimi jest nikt nic nie mówi
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.02.2021 20:05

    Pracownik

    Mahle znowu zwalnia ludzi i nie przedłuża umów z pracownikami. Traktują ostatnio ludzi jak (usunięte przez administratora) do ostatniego dnia nie wiesz czy Ci umowę przedłużają czy nie. Niektórym takie informacje sms przekazują A kierownicy cały czas opowiadają że nic nie wiedzą. Totalny (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Racjonalny

    09.03.2021 13:06

    Pracownik

    Co do ilości pracy w biurach. Jest tak jak na hali czasem praca jest czasem jej nie ma. Pracuje w biurze i nie pamiętam, kiedy wyszedłem z pracy po 8h. Po redukcji, 10-11h dziennie to norma + praca w domu. Niestety zarówno w biurze i na hali są plusy i minusy. Samochody służbowe to nie jest luksus a zwykłe optymalizacje podatkowe. Nie jest uzależnione od sytuacji w firmie a raczej od chorej sytuacji w kraju. Leasing podnosi koszty, żeby odprowadzać mniejszy podatek. Jasne, zaraz ktoś powie, żeby podnieść pensje. Ale wtedy automatycznie wyższe będą podatki do zapłaty. Bardzo często mijam palarnie o różnych godzinach i muszę powiedzieć, że są tam stale te same grupki pracowników i nie są to pracownicy biurowi. Zgadzam się z tym, że nie każdy ma szacunek do drugiego człowieka. I to jest chore. Ale po to są specjalne telefony, spotkania z przełożonymi ect, żeby takie sprawy zgłaszać. Wylewanie żali tutaj, nic nie wniesie.
    ReviewUserIcon
    Nieracjonalny

    12.03.2021 13:45

    Były pracownik

    Po pierwsze skoro po 10 - 11 godz w pracy jesteś + praca w domu to bardzo nieefektywny jesteś. Na produkcji jest to nie do pomyślenia. To trzeba zrobić wszystko w 8 godzin. Po drugie jeżeli chodzisz koło palarni i nie widzisz pracowników biurowych to raczej do okulisty bym się udał. No tym mnie rozśmieszyłeś totalnie. Po trzecie co do podatków to widzę, że uważasz iż lepiej pracownika traktować jak przedmiot, zatrudnić przez Manpower, naobiecywać co się tylko da i wyrzucić kiedy tylko na to przyjdzie ochota. Masz rację w jednym, pracownicy Manpower dla Mahle nie są ludźmi, są kosztami, które można odliczyć od podatku!!! A to są ludzie, którzy ciężko pracują i na końcu za swoją pracę bez słowa wyjaśnienia dostają kopa. Wiesz widzę, że po prostu jesteś z tych co mieli szczęście dostać umowę na czas nieokreślony i generalnie całą resztę masz w (usunięte przez administratora) Ale pracuj sobie po te 10 czy 11 godzin Ciebie też kiedyś docenią.
    ReviewUserIcon
    Pracownik z grupą

    09.03.2021 05:54

    Kandydat

    Czy w mahle pracują ludzie z grupą? Chodzi o lekki stopień, czy mahle przyjmuje takich ludzi czy raczej się pozbywa?
    ReviewUserIcon
    XXX

    09.03.2021 16:51

    Pracownik

    O Panie drogi To Duża firma przyjmą wszystkich Drogich pracowników :)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    10.03.2021 21:24

    Były pracownik

    Tak przyjmują, głównie przez Manpower
    ReviewUserIcon
    ...

    26.02.2021 10:16

    Kandydat

    Czy orientuje się ktoś czy szukają na produkcje?
    ReviewUserIcon
    Ja

    06.03.2021 22:01

    Pracownik

    To może w końcu ludzie pójdą po rozum do głowy i przestaną zgłaszać się do pracy w manpower,a kryzys to oni zawsze będą mieli bez względu na to ile będzie pracy to będą stękać ,wystarczy zwolnić bądź zredukować 30 procent tych łazików z biura i problem zniknie bo jest ich stanowczo za dużo.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    07.03.2021 13:42

    Pracownik

    Niemcy nie decydują o przedłużeniu umowy guzik prawda to jest decydują kadry a nie Niemcy wierz mi co pisze
    ReviewUserIcon
    Warto?

    05.03.2021 13:45

    Kandydat

    Niedługo mam rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie. Na jakie zarobki moge liczyć? Jak z atmosferą w pracy? Czy ludzie są spoko? Jak są traktowani pracownicy przez kadrę zarządzającą?
    ReviewUserIcon
    Abc

    06.03.2021 03:09

    Były pracownik

    A jak można zapytać to na jakie stanowisko? Bo to zależy gdzie.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    05.03.2021 15:30

    Pracownik

    @Teresa Brak pracy to chyba wystarczający powód do zwolnienia.
    ReviewUserIcon
    Operator

    27.02.2021 03:42

    Pracownik

    A ja lubię tą pracę, ten zakład pracy!! Jestem na nocce teraz i siedzę z komórką bo mi się nudzi, więc jak tu nie kochać tej roboty!! Pozdrawiam wszystkich!
    ReviewUserIcon
    były oper

    28.02.2021 22:00

    Były pracownik

    fikcje gościu wali ,może z równoległego świata jest!
    ReviewUserIcon
    XXX

    01.03.2021 10:50

    Pracownik

    jak by tak było to z miłą chęcią bym na układarkę chciał iść a tak tylko Servis i oczywiście finalna :)
    ReviewUserIcon
    x

    22.02.2021 13:43

    Kandydat

    czy praca jest bardzo ciężka fizycznie?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    22.02.2021 20:22

    Były pracownik

    Zależy gdzie trafisz: - prasy, kostki, OPM, wtryskarki, króćce, magazyn (pociąg) - przerzucasz pojemniki ręcznie (niektóre w nawet po 20 kg i więcej) - serwisant - przepychanie wózków, podnoszenie ręczne pojemników - piece - temperatura, pył i przenoszenie wymienników na piec; osobną kategorią są piaskarki i prostowanie wymienników - rurki, układarki i montaż - tępo, a na przemysłowych - waga i mało miejsca. Do tego dodaj hałas (korki są dostępne), pył, temperaturę oraz kontakt z chłodziwem do frezarek.
    ReviewUserIcon
    Operator

    22.02.2021 22:26

    Pracownik

    Zależy gdzie, są miejsca że trzeba się naprawdę przez 8h napracować, ale są miejsca że jest ok, jednak to fabryka więc trzeba się z tym liczyć.... ale nawet jak trzeba się napracować a ludzie fajni to też inaczej..
    ReviewUserIcon
    Uwolniony

    19.02.2021 09:42

    Były pracownik

    Ludzie jest życie po Mahle i poza Mahle. Na nich się życie nie kończy. Są inne lepsze zakłady pracy gdzie potrafią człowieka docenić. Przede wszystkim potrafią traktować pracownika jak człowieka nie jak rzecz. A zobaczycie jeszcze będą prosić ludzi o powrót do pracy, ale JUŻ NIE Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Przyjmują i zwalniają

    18.02.2021 10:59

    Były pracownik

    Zero stabilności, agencja tymczasowa jest po to żeby knury u góry były jeszcze bardziej nasycone i bogatsze a człowiek biedny doprawia sobie nerwy bo nie wie czy będzie pracował.
    ReviewUserIcon
    Mer

    09.02.2021 21:28

    Były pracownik

    Czekam na to kiedy się ludziom oczy otworzą ale chyba się nie doczekam taką duza firma zapłacić takie pieniądze Wstyd 3 k brutto a podejrzewam że skoro taka światowa duża firma to powinna minimum te 4000 brutto płacić kryzys? Jaki kryzys jakby dało radę to brali by tarcz ile fabryka dała
    ReviewUserIcon
    już jest luz

    10.02.2021 23:14

    Były pracownik

    Poczekaj ze 3 miesiące i słuchaj lokalnych mediów radio Centrum i wszystkie możliwe portale ogłoszeniowe wtedy będą błagać o ludzi do pracy. I wtedy Mahle będzie super. Najlepszy pracodawca, gwarancja stałego zatrudnienia, wszelkie możliwe dodatki. Ludzie nie dajcie się znowu nabrać bo tak jest już któryś raz!!! Znów wszystkich (usunięte przez administratora) Normalnie śmiać mi się już chce jak widzę Mahle Behr. We własnym kraju i mieście jesteśmy przez pseudo zarządzających Polaczków gorzej traktowani niż już nie napiszę kto bo(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.02.2021 11:59

    Pracownik

    No ja np mam 3240 brutto to nie wiek skąd u ciebie 3000 tys brutto,może spójrz w umowę na stawkę zanim zaczniesz tutaj wymyślać.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Mahle Thermal And Fluid Systems Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

    UL. WODNA 15 63-400 Ostrów Wielkopolski

    NIP:6222788316

    REGON:360951423

    KRS:0000546774

    MAHLE Krotoszyn
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Nick

    12.02.2021 16:01

    Pracownik

    ludzie drodzy ale wy macie problemy ja robie i jest ok , moze nie wszystko w tej firmie jest idealne , ale w ktorej jest Idealnie? Każdy by chciał mieć czerwony dywan rozwinięty przed swoimi krzywymi gierami
    ReviewUserIcon
    Julia

    30.01.2021 16:44

    Były pracownik

    Ten zakład powinni zamknąć lub zatrudnić Ukraińców za takie pieniądze (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Operator

    31.01.2021 13:26

    Pracownik

    Każe Ci ktoś tam pracować? Nie chcesz, nie podoba się wypad a nie takie pierdoły wypisywać, zawsze można iść pracować w banku za 5tys jeśli masz takie aspiracje hahaha..
    ReviewUserIcon
    Waldemar

    08.02.2021 10:15

    Pracownik

    Z takimi minami i z takim podejściem kierownictwa Ukraina już dawno uciekła do siebie
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony

    05.02.2021 02:17

    Były pracownik

    Godzinę przed końcem nocnej zmiany dowiedziałem się, że od następnego dnia jestem bezrobotny.
    ReviewUserIcon
    Operator

    06.02.2021 02:36

    Pracownik

    Współczuję.. To jest po prostu chore, u mnie też 2 dziewczyny w tym samym dniu usłyszały że to ich ostani dzień w pracy, masakra normalnie..
    ReviewUserIcon
    Operator

    06.02.2021 02:33

    Pracownik

    Czy jest tutaj ktoś z nowej hali? Jacy są tam kierownicy? Ten z pras to ponoc nie zbyt miły facet a inni? Mam przejść na tą halę i chetnie się dowiem jak tam jest...
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony

    05.02.2021 02:18

    Były pracownik

    Praca ogólnie fajna, pieniądze nie są złe, ale formy zatrudnienia to kpina.
    ReviewUserIcon
    mate

    02.02.2021 15:22

    Były pracownik

    Jak z umowami w Manpower nadal są na 2 tygodnie dawane czy dłuższe umowy są już. A może umowy już nie dawaja nowych. Były pracownik
    ReviewUserIcon
    Tutthht

    31.01.2021 20:20

    Pracownik

    Ktoś coś wie odnośnie kilkumiesięcznego postoju w Mahle w Marcu? Jakieś potwierdzone info?
    ReviewUserIcon
    Adam

    28.01.2021 01:58

    Pracownik

    Nie przedłużają umów w manpower, powtórka z poprzedniego roku.
    ReviewUserIcon
    Bzyk

    26.01.2021 13:09

    Pracownik

    Zarobki są male, ale ważne że w mahle jest dużo fajnych laseczek ????
    ReviewUserIcon
    XXX

    26.01.2021 19:19

    Pracownik

    o tak bez tego nie mylse o zmianie pracy nawet trzymajcie tak dalej
    ReviewUserIcon
    Buble

    24.01.2021 19:10

    Były pracownik

    Ciekawi mnie fakt, kiedy firma zainteresuje się osobami , ktore przychodzą do pracy pod wplywem alkoholu... Co się tutaj wyprawia to aż głowa boli. Obowiązkowe dmuchanie na " bramce". Liderzy i kierownicy udawaja, że problemu nie ma, ale nie ma co sie dziwić, skoro pijaczyny przynoszą im alkohol za darmoszkę.
    ReviewUserIcon
    Nick

    25.01.2021 17:06

    Pracownik

    kto pije ten zyje kto nie pije niech się schowa
    ReviewUserIcon
    operator

    22.01.2021 19:21

    Pracownik

    Zagląda ktoś tutaj jeszcze?? ????
    ReviewUserIcon
    operator

    25.12.2020 22:43

    Pracownik

    Wszystkim pracownikom Mahle chcę życzyć Zdrowych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego :) powrót do pracy 4 stycznia, to się trochę odpocznie Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    Julia

    12.12.2020 09:24

    Kandydat

    Na jakie zarobki można liczyć będąc w MAHLE ? 3-4 tysiące da się zarobić ? Piszę tutaj gdyż nie chce tracić czasu na dojazdy i dopytywania się ile można zarobić
    ReviewUserIcon
    Nika

    21.12.2020 21:57

    Pracownik

    Można tylko pomarzyć o takiej wypłacie chyba że będziesz robić po 12 godzin przez caly miesiąc. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ja

    22.12.2020 20:57

    Pracownik

    4 tysiące za 200 godzin pracy w tym pięć dni nadgodzin sobota, niedziela wiem bo tyle miałem za listopad w 11 listopada w pracy,nie chwalę się bo nie ma tak naprawdę czy ponieważ takie pieniądze powinny być normalnie za te 168 godzin przy tych szalonych cenach na rynku jakie mamy.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    18.12.2020 07:52

    Pracownik

    A co nic nie dostałeś ??
    ReviewUserIcon
    Nick

    17.12.2020 12:52

    Były pracownik

    Ile dali bonu na święta?
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.12.2020 16:40

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.12.2020 10:04

    Pracownik

    Zaufane źródła mówią, że karnety na żużel będą, zapisy w styczniu :)
    ReviewUserIcon
    Janusz

    08.12.2020 21:16

    Były pracownik

    A jak nie będzie pracy to zawsze znajdziesz lepszą inną :)
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    06.12.2020 08:51

    Pracownik

    Nie nadgodziny nie są płatne przychodzisz do zakładu gdy Ci się w domu nudzi.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    06.12.2020 00:25

    Kandydat

    Czy nadgodziny są płatne?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    05.12.2020 18:53

    Pracownik

    Wiedzę w tej sprawie mają kadry więc proszę się do nich zgłosić z tym zapytaniem.
    ReviewUserIcon
    operator

    05.12.2020 00:06

    Pracownik

    Mam takie pytanie i proszę tylko o konkretne odpowiedzi... Chodzi o to że komuś z mojego działu nie pasuje chodzić w systemie 3 zmianowym z pewnych powodów, i na mnie padło że to ja muszę się dostosować i chodzić tak jak temu komuś pasuje czyli nie 3,2,,1 tylko np 2 razy 2 zmiana, 2 razy 1 zmiana itd... Czy muszę się na to zgadzać, czy kierownik może mnie do tego zmusić?????? Jeśli ktoś ma wiedzę w tym temacie to proszę o odpowiedź Dziękuję

    Zostaw merytoryczną opinię o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.