opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Mahle Thermal And Fluid Systems Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 404 ocen
Opinie(2211)
Dodaj opinię
Aktualności(12)

Opinie(2211)

Dodaj opinię
Aktualności(12)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Kalisz
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Ostrów Wielkopolski
  • Zacharzew
  • Lewkowiec
  • Radłów
  • Karski
  • Topola Mała
  • Franklinów
  • Kołątajew
  • Jelitów
  • Wysocko Wielkie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Ostrów Wielkopolski
  4. /
  5. Opinie o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Ostrów Wielkopolski UL. WODNA 15

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconMAHLE Krotoszyn

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15
    • 16

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Okoń

    05.10.2019 20:09

    Inne

    Cześć. Jak wygląda praca na stanowisku konstruktora w firmie MAHLE? Jakie programy? Jakie moduły tych programów (powierzchnie/bryły/blachy/rysunki) ? Czy coś jest konstruowane od zera (R&D) czy raczej przeróbki istniejących rozwiazań / robienie dokumentacji rysunkowej? Jakie stawki na start? Jakie po 3 latach? Jakie po 5? Czy jest przewidziany plan podwyżek, czy za każdym razem jest rozmowa? Czy są nadgodziny, jeśli tak to jak płatne?
    ReviewUserIcon
    Mmmmmmmmm

    06.10.2019 20:05

    Inne

    A co tam u NOwackich
    ReviewUserIcon
    Ja

    22.06.2019 13:55

    Inne

    Jaki jest dodatek za nocki w firmie manpower? I czy ta kwota jest już w kwocie 2450 czy dolicza na do tej kwoty?
    ReviewUserIcon
    młody operator

    18.07.2019 19:12

    Inne

    do tego dochodzą dopiero nocki, nadgodziny, premie i podwyżki te 3 mc
    ReviewUserIcon
    PabloEscobarPieceSw2

    28.09.2019 01:12

    Inne

    Dodatek za godziny nocne wynosi 20% stawki godzinowej. Koło 3 zł brutto jesli mój kalkulator z chińczyka za pińć złotych się nie myli????
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    21.08.2019 11:30

    Inne

    W Mahle nie przestrzega się praw osób niepełnosprawnych (którzy nie mają układów z kierownictwem). Czyli masz zasuwać w nadgodzinach (osoba niepełnosprawna nie może pracować w nadgodzinach), 8 godzinne dniówki (powinny być 7 godzinne) oraz nocki (osoba niepełnosprawna nie może pracować w nocy). Tak samo prawo łamie Lavoro - firma werbująca do Mahle osoby niepełnosprawne.
    ReviewUserIcon
    Damian

    07.09.2019 17:27

    Inne

    Jeżeli chodzi o osoby niepełnosprawne czyli takie które posiadają jakaś tam grupę inwalidzką to jeżeli dana osoba posiada druga grupę inwalidzką i pracuje 8 godz zamiast przepisowych 7 to za tą ósmą godz firma musi im zapłacić czyli jakieś 250 zł na rękę do wypłaty dotyczy to tylko drugiej grupy.oczywiste jest to że taka osoba musi wyrazić zgodę na pracę po 8 godzin.
    ReviewUserIcon
    LavoroFan

    28.09.2019 01:05

    Inne

    Powinni pracować 7 h.. A za co mają 36 dni urlopu? Za piękne oczy?
    ReviewUserIcon
    Ilm...

    22.08.2019 01:10

    Inne

    W Krotoszynie jest jakiś gość co ma jaja i stanął za pracownikami firmy i się nie boi a my jak takie ci... Stoimy w miejscu wszyscy narzekają ale nikt nie wyjdzie przed szereg. Szacunek dla tego gościa chyba (usunięte przez administratora)bo mają tam jakieś wsparcie i nie boją się jak my. Tam w kroto jakieś afery przez to wychodzą i proszę można...
    ReviewUserIcon
    Xxx

    25.09.2019 20:40

    Inne

    Jak narazie nic nie zdziałał
    ReviewUserIcon
    Jack

    12.09.2019 19:35

    Inne

    Czy możecie coś napisać na temat pracy dla spawacza . Czy warto składać CV Dzieki
    ReviewUserIcon
    Ada

    04.09.2019 15:54

    Inne

    Pracuje tam 35 lat starych mają gdzieś stare stawki dają to co muszą jak nie wchodzisz komuś... to kariery nie zrobisz ludzie są do siebie wilkami wyśmiewać się i gardzić drugim okropieństwo pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości.
    ReviewUserIcon
    Szukam pracy

    22.08.2019 13:20

    Inne

    Zrobilem uprawnienia udt, ile zarobie w mahle na wozku?
    ReviewUserIcon
    Wózek

    27.08.2019 22:53

    Inne

    Teraz 3500 brutt
    ReviewUserIcon
    666

    07.08.2019 19:06

    Inne

    Jeśli firma nie zacznie działać w tym kierunku aby pracownika szanować a co najważniejsze zacząć konkretnie płacić to za max 5 lat będzie miała ogromny problem z pozyskaniem pracowników,w tej firmie pracuje dużo ludzi co w ciągu tych 5 lat odejdą na emerytury ,młodzi za te pieniądze pracować długo nie będą jeszcze na dodatek przez pośrednika,rotacja niesamowita jak w każdej firmie powyżej 1000 osób ale za te 5 lat firma będzie w tarapatach,zacznijcie już dzis działać.przede wszystkim za duża biurokracja.
    ReviewUserIcon
    Operator

    13.08.2019 20:35

    Inne

    Jedyne co może Ci się tam rozwinąć to żylaki i nic poza tym. No chyba że masz znajomości to nawet bez wiedzy jesteś wyżej.
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    24.08.2019 08:09

    Inne

    Tam się nie ma co zepsuć.
    ReviewUserIcon
    Operator

    05.08.2019 20:58

    Inne

    Pracuje w mahle dobrych parę lat. No cóż co mogę powiedzieć na temat tego zakładu tak naprawdę nic dobrego. Ciągle tylko mało. Człowiek jest traktowany jak tania siła robocza jeden człowiek najlepiej jakby robił na kilku stanowiskach.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.05.2019 15:33

    Inne

    Za grosz szacunku dla drugiego człowieka robiłem tam na 3 zmiany katastrofa. Tras pracuje na 1 zmianę 7-15 jak więcej pracy to 6-16 bez żadnych liderów i kierowników. Robię swoje bez weekendów nocek i innych niewolniczych prac. Mogę sobie kawę trzymać w ręce i pracować czy kanapkę. Mogę usiąść, przejść się po hali. Jak chce wejść wcześniej to się pytam szefowej i nie na problemu. Nie polecam tego zakładu nikomu żadnego mahle itp
    ReviewUserIcon
    MAJKA7

    27.07.2019 02:34

    Inne

    oczywiście że jest uciążliwa ale to właśnie dlatego wypadało by trochę pracowników szanować . może jak najwięcej negatywnych opinii , (które niestety są prawdziwe )jak najmniej nowych rąk do pracy i może wkońcu ktoś się w mahle puknie w głowę że to nie tędy droga i coś się zmieni . chociaż wydaje mi się że póki pracownicy osobiście nie pofatygują się do Strasburga żeby opowiedzieć co tu się wyrabia niewiele się zmieni . i uwierz mi wiem co mówię bo pracuję tu już kilka dobrych ,długich lat .
    ReviewUserIcon
    MAJKA7

    27.07.2019 02:44

    Inne

    A na temat tego zakładu , kierownictwa i liderów mogłabym książkę napisać . tyle wiem i tyle się naoglądałam że nie wiem czy na jednej części by się skończyło . kto wie czy nie napiszę jak tylko zmienię pracę . ☺
    ReviewUserIcon
    on

    18.07.2019 19:23

    Inne

    czy ktoś powie mi jakie przerwy przysługują w Mahle?? Zgodnie z Kodeksem pracy jest tylko jedna 15- minutowa
    ReviewUserIcon
    Deener

    19.07.2019 12:06

    Inne

    2 przerwy: 20min i 10min, dodatkowo przy bardzo dużych temperaturach przyznawane są dodatkowe przerwy od 10 do 20 mib
    ReviewUserIcon
    Ona

    19.07.2019 17:33

    Inne

    Znowu macie za mało przerw , ludziom to się nie dochodzi, masakra
    ReviewUserIcon
    Ja

    18.06.2019 00:05

    Inne

    Witam mam pytanie czy są przyjęcia do mahle? Ewentualnie po jakim czasie można z adecco do mahle przejść?
    ReviewUserIcon
    młody operator

    18.07.2019 19:15

    Inne

    zatrudniają w manpower tylko idź się dowiedzieć
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.07.2019 21:10

    Inne

    Czasem to brakuje słów aby opisać panujące się prawa, a raczej brak praw jakie przysługuje pracownikowi.Najlepiej jakby jeden człowiek robił na kilku stanowiskach na raz,na pełnych obrotach. Ciągłe strofowanie operatorów, ciągle coraz większe wymagania.Ciagle biadolenie o tym, że ludzi jest za dużo.Szkoda,ze szanowna dyrekcja nie zauważa jak,, góry "coraz więcej przybywa. Tutaj przydałyby się cięcia, nie pracowników fizycznych, którzy napędzają produkcję przynoszą faktyczne zyski, a porządek zrobić z łazikami.Co to nie wiadomo, jakie który pełni funkcję,albo tych zatrudnionych po Znajomości co mają sztuczne stanowiska.Na takich pieniądze są, a dla ludzi co przynoszą zyski nie ma.Ale chyba nic nie przebije tego jak w parach chodzą i wymierzaja czas na daną operacje, głowiac cię co tu zrobić, aby jeszcze bardziej wymeczyc robotnika, bo przecież i tak nic nie robi.Dobrze, że ilości same się robią, dobrze, że reklamację nagminnie przychodzą... Mądrzy ludzie są potrzebni, ale tacy, którzy mądrze zarządzają, a nie doprowadzają firmę do strat i ludzi maja za nic.To ludzie, którzy pracują fizycznie zarabiają, na wasz dobrostan, nie zapominajcie o tym bo bez pracowników fizycznych,,produkcja "nie istnieje.
    ReviewUserIcon
    Tim

    28.06.2019 11:47

    Inne

    Dostaliście już dodatek wakacyjny ,?? Ile mamy w tym roku ? Podobno krotoszyn dostał po 800 zł
    ReviewUserIcon
    Malpa

    06.07.2019 21:20

    Inne

    Krotoszyn dostał po 200 i potem drugie 200!! Czyli razem 400
    ReviewUserIcon
    Eda

    10.07.2019 18:04

    Inne

    Ktoś tu ferment sieje
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.06.2019 15:24

    Inne

    To prawda ze jedna babe wywalili ze sklejek za (usunięte przez administratora) i teraz u nas robi ?
    ReviewUserIcon
    Poważny Operantor

    27.04.2019 22:59

    Inne

    Pracuję w Mahle jako operator od niespełna dwóch lat. Sporo się naoglądałem dlatego mogę przedstawić swoją opinię na temat zakładu. Generalnie większość operatorów to hołota, a liderzy i kierownicy to penery z łapanki. Wymagane są horrendalne ilości sztuk, operator (według karty procesu kontroli i instrukcji technologicznej) ma w parę sekund ocenić jakość wymiennika, rurek, płyty, wykonać czynności montażowe i naruchać 500 czy 600 sztuk na zmianę. Jednocześnie najlepiej jakby był technikiem czy mechanikiem i sam naprawiał sobie maszynę (nie ma czasu żeby wzywać UR czy wykonywać prewencje, lepiej jechać na rozwalonej maszynie bo CRFM stanie). Dyrektor i jego poplecznicy codziennie rano skaczą wokół tablic informacyjnych niczym małpy, czytając do porzygu o powtarzających się problemach przy produkcji (cały czas tych samych). Technolodzy w większości to ludzie z przypadku, powinni nas gasić swoją wiedzą i wykształceniem, a często mają mniejsze pojęcie o pracy maszyny/ustawieniach niż operator. Zajmują się jakimiś totalnymi bzdetami i udają obeznanych w temacie serwując inteligentne miny. Liderzy to chorągiewki bez jaj, kalają się przed przełożonymi o byle (usunięte przez administratora) jakby ich życie wisiało na włosku. Zakład nie oferuje żadnej możliwości rozwoju, brak tu szkoleń, najlepiej to gęba na kłódkę i jebaj jak beduin. Istny cyrk, zapraszam do środka, żeby obejrzeć ten kabaret.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.05.2019 16:56

    Inne

    Może i się mylę ale ktoś napisał prawdę jak jest w tym zakładzie i ja się z nim zgadzam w 100%.
    ReviewUserIcon
    Krotoszyn

    20.06.2019 11:06

    Inne

    Czytam te wasze opinie i mam wrażenie ze taka jest rola mahle taki tyran dyktator w Krotoszynie jest tak samo na odlewni , obróbce , zaworach operatorzy z doświadczeniem już dawno zmienili prace bo nie da się pracować z debilami „ wierni ale bierni „ jak w PiS-ie liderzy i mistrzowie to dno brak szacunku dla pracowników i kasa żadna rewelacja
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.05.2019 12:51

    Inne

    Pracuje w tym zakładzie już dobre parę lat. I mogę powiedziec że z roku na rok jest coraz gorzej. Najlepiej jakby operator robił za pięciu bo nie ma ludzi i przy tym wykonał plan bo najważniejsze to ilość nie jakość! Człowiek nie może powiedzieć nic bo zaraz jest opieprzany ale za to lider może krzyczeć na nas bo on jest liderem i może my nie! Ogólnie nie polecam tego zakładu jak ktoś ma okazję pracować gdzie indziej to niech tam idzie bo tutaj jest tylko (usunięte przez administratora) i nic więcej!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.05.2019 12:21

    Inne

    Cóż mogę jedynie zgodzić się z w/w komentarzem.Nic dodać nic ująć.Liderzy krytykują pracowników.A sami swoich obowiązków nie wykonują.Nie posiadają za grosz szacunku do pracownika.W tym zakładzie, żeby zostać liderem nie liczą się umiejętności czy wiedza.Liczy się kto z kim trzyma i przebiegłosc.Praca praca, ale szacunek pracownikom się należy.Co niektórzy w niebieskich koszulkach za grosz tej kultury nie posiadają.
    ReviewUserIcon
    Twoim Panem

    20.06.2019 02:11

    Inne

    Jedyną zmianą jajka mogła by poprawić sytuację jest zmiana Pana Zdzisia K. Na kogoś normalnego. Najlepiej kogoś ze Stuttgartu. Nigdy Polak nie powinien zarządzać zagranicznym kapitałem, bo to nic dobrego nie wróży. Niemiecka firma, to dawać tutaj Niemca, a nie Polaka który jak się dobierze do koryta to zeżre wszystko razem z michą. Zupełnie jak ci z wiejskiej w w-wie ;)
    ReviewUserIcon
    Longin

    10.06.2019 12:47

    Inne

    Teraz szukajo jakiegoś konstruktora. Co miałby on robić i jaka stawka ? Jestem zainteresowany.
    ReviewUserIcon
    Anonse

    05.06.2019 15:08

    Inne

    Witam. Widziałem ogłoszenie na operatora cnc do narzedziowni. Może ktoś się wypowiedzieć czy warto składać cv? Jak tam praca wygląda?? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Robert

    01.06.2019 07:47

    Inne

    Może Ja sie wypiowiem. Do kolegi który wspomniał o Solidarności która podobno w tym zakładzie , a raczej obozie bo każdy mnie straszyl "nie idź do com40 tam sie ludzie wykanczaja" a po ponad roku już przepracowanym w com40 stwierdzam ze (usunięte przez administratora) jest , ale w Mahle.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Mahle Thermal And Fluid Systems Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

    UL. WODNA 15 63-400 Ostrów Wielkopolski

    NIP:6222788316

    REGON:360951423

    KRS:0000546774

    MAHLE Krotoszyn
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    SLX 1400 , T500 ,

    31.05.2019 07:50

    Inne

    Pracowałem tam rok , i nie polecam tego zakładu pieniądze marne za wykonywane obowiązki. Najgorsi są starzy komuniści przyjdzie młody to niech napierdziela za mnie a jak govi tak bede gnebil. Chodzi mi głównie o Pana Sławomira , tępy dziwak dla mnie. A jak widziałem Panów z tak zwanej Solidarności to śmiać mi sie chce przekupne stare dziady.
    ReviewUserIcon
    Elektronik

    30.05.2019 22:25

    Inne

    Byłem tam niedawno na rozmowie na stanowisko elektronika rozmowa jak na przesłuchaniu jakimś , czepianie się szczegółów z CV , oczywiście firma duża a jedno tylko miejsce chętnych z 15 osób tak jak zwykle 1 dostaje pracę. 14 znowu bez pracy nic takiego wielkiego ta firma
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.05.2019 15:27

    Inne

    Nie polecam to co się tam dzieje woła o pomstę do nieba!!!!! Nigdy więcej mahle,adeco,delfi czy manpower.. (usunięte przez administratora) ...
    ReviewUserIcon
    Pppp

    11.05.2019 08:05

    Inne

    Pojawiły się anonimowe kart do wypełnień nie właściwe zachowania, (usunięte przez administratora)Pokażcie i piszcie jak jest.
    ReviewUserIcon
    ONO

    03.03.2019 17:47

    Inne

    Czy to prawda w miesiącu marzec w firmie ma być dużo zwolnień ? Czy są w ogóle jakieś przyjęcia? Bo w UP podobną są miejsca, a jak zajdzie się do rekruterek to mówią że pracy nie ma i przyjęć też nie...
    ReviewUserIcon
    Ona

    08.04.2019 12:41

    Inne

    Nie redukcje tylko sami się zwolnili jeżeli chodzi o magazyn nie siej paniki
    ReviewUserIcon
    A

    08.04.2019 16:20

    Inne

    Z magazynu odeszło sporo osób w ich miejsce nie ma nowych. Słowo odeszło znaczy, że odeszli sami a nie że ich zwolnili - czytaj ze zrozumieniem. Jeżeli sami odeszli a nowych nie biorą to czy to nie jest redukcja zatrudnienia?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.02.2019 09:23

    Inne

    Słyszałem że zakład zakłada kamery. Dosłownie BIG Brother będzie.
    ReviewUserIcon
    Adam

    08.02.2019 20:01

    Inne

    Słyszałem że zakład ma problemy finansowe, także nie wiadomo czy wogole dostaniemy wypłaty.
    ReviewUserIcon
    Operator

    17.02.2019 10:28

    Inne

    Dziewuszki na bmw 35up mogą wszystko. Myślą że są młode to nikt im nie zwróci uwagi. Hehe kwestia czasu
    ReviewUserIcon
    Leniwy pracownik

    22.02.2019 21:47

    Inne

    Ja tam nie narzekam, premia prawie co miesiąc więc nie wiem gdzie jest problem i skąd ludzie mają takie informacje
    ReviewUserIcon
    Wiesław

    22.02.2019 20:43

    Inne

    Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. CV złożone na inne stanowisko, w trakcie rozmowy okazało się że rekrutują mnie na inne. Oczywiście byłem nieprzygotowany, bo przepytywano mnie z dziedziny którą miałem X lat temu na studiach, a obecnie zajmuję się zupełnie czymś innym, więc ciężko było sobie przypomnieć. Park maszynowy imponujący, i właściwie tylko to mi się tam podobało. Ludzie mnie rekrutujący chyba do końca sami nie wiedzieli na jakie stanowisko mnie wrzucić zamiast tego, na które składałem CV. Wystarczyło chociaż powiedzieć wcześniej jaka sytuacja. I oczywiście nikt nie podaje widełek wynagrodzenia, co już powinno być karalne.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.02.2019 18:51

    Inne

    W Mahle karza ludziom brać wolne ze swojego urlopu, bo mała produkcja i nie wiedzą co z ludźmi zrobić.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.02.2019 19:47

    Inne

    A urlopy w końcu się pokoncza i co wtedy? Zwolnienia pewnie będą.
    ReviewUserIcon
    Nicola55

    21.02.2019 19:57

    Inne

    Nie karzą tylko kazą ortografią heh
    ReviewUserIcon
    Zly

    08.02.2019 16:59

    Inne

    Chcialem poinformowac ze pracownicy Mahle Behr nie otrzymali na czas wynagrodzen! Zaklad tlumaczy sie problemami technicznymi (haha) takze milego weekendu bez naleznej wyplaty, mam nadzieje ze zakład poniesie odpowiednie konsekwencje.
    ReviewUserIcon
    Jerry

    07.02.2019 10:16

    Inne

    Ile wózkowy zarabia u was?
    ReviewUserIcon
    True worker.

    23.01.2019 18:28

    Inne

    Praca w Mahle na BMW UKL wygląda tak. Róbcie więcej i szybciej bo CRFM stanie. Szanowny Pan PPL i jego nowy kierownik( taki łysy z tatuazami) razem z Liderką są starymi kumplami z Delty.Wiec robią co chcą. Sa dobrze kryci.Ten nowy kierownik miał być zwolniony przez te afery.Jakis czas temu rozbieral złom na seperatorze.Sprawiedliwosci niema.Jak masz dobrą wtyczkę u PPL to po Szkole Podstawowej będziesz kierownikiem.Licza się znajomości nic więcej. Robić normy na okrągło.Jakość się nie liczy,ma być wynik.
    ReviewUserIcon
    M.K

    30.01.2019 18:30

    Inne

    Nie prawda pracuję z tymi ludźmi na zmianie i jest całkiem spoko, wiadomo ze każdy wymaga ale jak się robi co do niego należy to się nikt nie czepia a wręcz przeciwnie jest się za dobre wyniki, wynagradzanym prawda jest taka gdyby nie oni to by był jeden wielki bałagan zero dyscypliny tak jak było dotychczas, ale wiadomo że zawsze się znajdzie kilku zawisnych którym podcieli skrzydła i trzeba teraz pracować przez co jest wielka krzywda i wypisywanie na forum bzdur. A co do kierownika nie interesuje mnie jego przeszłośc co było 10 lat temu nie wnikajmy liczy się co jest teraz nie mogę powiedzieć złego słowa, tak samo PLL bardzo wporządku można się dogadać i uwierzcie że nie trzeba znać języka obcego do zarządzania na produkcji a zwłaszcza na dole liczy się doświadczenie i staż, a tak na marginesie to słyszałam że właśnie podjął naukę w tym kierunku, LIDERKA z delty też jest OK niemam co narzekać a ludzie gadają i będą gadać widocznie zamało pracy. POZDRAWIAM z UKL
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    06.02.2019 02:07

    Inne

    Sprawa zgłoszona za pomówienia i oczernianie
    ReviewUserIcon
    Jdse

    02.02.2019 20:23

    Inne

    Jakie zarobki mają tutaj spawacze?
    ReviewUserIcon
    Widlak

    30.01.2019 12:42

    Inne

    Szukam pracy na wozku widlowym ile moge wyciagnac wyplaty w mahle? na start pewnie bedzie mniej, ale jak to wyglada? praca w 3 zmianach czy inaczej? Slyszalem ze operatorzy maszyn maja lepiej niz wozkowi
    ReviewUserIcon
    Barman

    01.02.2019 12:29

    Inne

    Słyszałem że na wózku mozna wyrobic 4000 na renke
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.01.2019 12:45

    Inne

    Najgorszy zakład w jakim można pracować! Zarządzają nim (usunięte przez administratora)Nic nie wiedzą ale chodzą dumnie bo mają niebieskie albo białe koszulki. Operator umie i wie więcej niż nie jeden lider. Ten zakład to istna porażka i nic więcej.
    ReviewUserIcon
    Piecowa

    26.01.2019 18:12

    Inne

    Liderem w tym zakładzie zostaje się po znajomości .
    ReviewUserIcon
    Seba

    13.01.2019 14:14

    Inne

    Ponoć na bmw 35up jest kierownik Michał. Możecie mi coś o nim powiedzieć bo ludzie niby go chwalą.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.12.2018 15:10

    Inne

    Pilnie potrzebuje numer telefonu do działu personalnego (kadr) w mahle ostrów wlkp. Pomoze ktos ?
    ReviewUserIcon
    s324

    09.12.2018 15:02

    Inne

    No właśnie, co z tymi nadgodzinami? Naprawdę juz nie będzie nadgodzin? Ludzie strasznie po kieszeni poczują. Okropny ten zakład się robi
    ReviewUserIcon
    damian

    12.12.2018 09:58

    Inne

    Nie sztuką jest zarobić (usunięte przez administratora) z nadgodzinami,sztuką jest zarobić(usunięte przez administratora) bez nadgodzin,ale zwykły robol chyba nigdy tych czasów już nie doczeka w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Aplikant

    10.10.2018 07:28

    Inne

    Dzień dobry, Złożyłem aplikację na kupca projektowego, możecie powiedzieć czy to nowe stanowisko czy ktoś zrezygnował? Zakład sie rozwija czy ludzie się zwijają? Na co można liczyć na tym stanowisku? Kierownik jest OK? Czy to w starym budynku czy w nowym bedzie stanowisko pracy? Dziękuję za pomoc.
    ReviewUserIcon
    Aplikant

    26.10.2018 15:30

    Inne

    Aż tak źle? Co się takiego dzieje że ludzie uciekają i że nie warto pracować w MB? Będę wdzięczny za informację.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    02.12.2018 04:15

    Inne

    dyrekytor się dzieje .... ostatnio wymyślił sobie zakaz nadgodzin - gdzieś trzeba szukać oszczędności, a poza tym gadają że liczy się jakość i to ona jest najważniejsza, ale jak ustawią Cię przy maszynie to masz zapie*****ć jak robot i wtedy jakość schodzi na dalszy plan
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    19.11.2018 08:53

    Inne

    Małe pytanko: chcę złożyć CV do MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski czy ktoś zna adres e-mail do kadr?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    02.12.2018 04:11

    Inne

    na jakie stanowisko ? jak na produkcję to tylko przez Addecco.

    Zostaw merytoryczną opinię o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.