opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Mahle Thermal And Fluid Systems Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 404 ocen
Opinie(2211)
Dodaj opinię
Aktualności(12)

Opinie(2211)

Dodaj opinię
Aktualności(12)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Kalisz
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Ostrów Wielkopolski
  • Zacharzew
  • Lewkowiec
  • Radłów
  • Karski
  • Topola Mała
  • Franklinów
  • Kołątajew
  • Jelitów
  • Wysocko Wielkie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Ostrów Wielkopolski
  4. /
  5. Opinie o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Ostrów Wielkopolski UL. WODNA 15

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconMAHLE Krotoszyn

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15
    • 16

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    pracownik

    20.03.2020 15:24

    Inne

    Dlaczego pracownicy Manpower sa traktowani jak druga kategoria .
    ReviewUserIcon
    oooo

    20.03.2020 12:26

    Inne

    Gdzie mogę znaleść adres mailowy do dyrektora Firmy Mahle lub do kadr tej firmy a moze koś ma to prosze o napisanie
    ReviewUserIcon
    Pracownik Krotoszyn

    19.03.2020 17:30

    Inne

    Witam pracowników mahle Ostrów idziecie na postój platny tzn na urlop wasz czy na jakich zasadach?
    ReviewUserIcon
    Pracownik mahle

    20.03.2020 06:21

    Inne

    Nasz urlop niestety, pytanie co będzie latem?
    ReviewUserIcon
    Operator

    20.03.2020 08:31

    Inne

    Chcą nam wcisnąć, że mamy pokryć to swoim urlopem także zgłaszam to dzis do inspekcji pracy bo jest to nie zgodne z prawem.
    ReviewUserIcon
    Zmartwiona

    19.03.2020 16:57

    Inne

    Czy będą przedłużanie umowy w mahle? Bo człowiek nie wie na czym stoi.
    ReviewUserIcon
    Operator

    17.03.2020 22:52

    Inne

    Mahle do piątku ma pracować a od poniedziałku 2 tyg postoju.
    ReviewUserIcon
    Deener

    19.03.2020 16:29

    Inne

    Od tygodnia do 4tygodni
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.03.2020 16:12

    Inne

    Taki mały apel. Mycie ręce, szczególnie po skorzystaniu z łazienki. Nawet teraz, w czasie pandemii nie wszyscy to robią. Nie rozumiem jak tak można, nie wstyd im?
    ReviewUserIcon
    wkurzony

    09.03.2020 13:22

    Inne

    Witam chciałbym zadać tu jedno konkretne pytanie na które raczej odpowiedzi nie ma a mianowicie chodzi mi o te podwyżki finansowe 220 zł brutto co dostali pracownicy mahle i moje pytanie dlaczego tej podwyżki nie dostają również pracownicy firmy manpower?skoro wykonują dokładnię tą samą prace co ludzie z mahle niejednokrotnie są bardziej kumaci i oblatani niż człowiek co w mahle robi 5 lat i proszę mi nie pisać że manpower to agencja pracy i że oni mają swoje zasady i przepisy bo mnie to nie przekona,po prostu jeśli tak będziecie ludzi z manpower traktować to za chwilę nikt tu nie będzie chciał robić,no 420 brutto premii stawka 3018 plus dodatek za nocki i jedna sobota i 2660 na konto???no 2700 bo ubezpieczenie to sorry ale nie wiem czy w biedronce i lidlu lepiej nie płacą i to bez nocek,w ten sposób ludzi tu nie zatrzymacie no chyba że macie ich za dużo i czekacie aż zaczną się zwalniać to rozumiem.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.03.2020 12:28

    Inne

    Po pół roku w mahle?świetny żart ,robię tu 10 miesięcy jakiekolwiek nadgodziny jak było trzeba tak jestem kilka razy nocka w niedzielę,i sobota popołudniu się zdażyła też,żadnego L 4,żadnych konfliktów ani skarg na mnie nie było i dziwne że jeszcze w mahle nie jestem i co ty na to???
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.03.2020 22:58

    Inne

    Kolego proszę podaj wydział na jakim pracujesz.
    ReviewUserIcon
    Ja

    15.03.2020 14:30

    Inne

    Dlaczego firma nie wyśle na przymusowe wolne ludzi którzy tak naprawdę są w najwyższej grupie ryzyka zarażenia się tym wirusem czyli osoby od 50 roku życia wzwyż??? przecież takich ludzi jest tu masa,chcecie stać się wylęgarnią tego wirusa naprawdę?to przy takiej ilości ludzi sanepid przez rok wam nie zezwoli na otwarcie firmy,aż się o to prosicie.
    ReviewUserIcon
    Operator

    14.03.2020 19:07

    Inne

    Galerie zamykają itp a kiedy zamkną mahle? Pracuje tyle ludzi i szanse na zarażenie jest duże.
    ReviewUserIcon
    Lager

    15.03.2020 09:06

    Inne

    Jak się nikt nie zarazi
    ReviewUserIcon
    Racjonalny

    15.03.2020 14:25

    Inne

    Świetny pomysł. A potem płacz, że nie mam pieniędzy bo zakład nie pracował. Nie podawać rąk, zachować bezpieczną odległość (ok 1m od drugiej osoby), zasłaniać usta przy kichaniu/kaszlu, myć ręce tak często jak można i nie przychodzić do pracy jeśli mam gorączkę/przeziębienie/inne, nawet najmniejsze objawy złego stanu zdrowia. Trzymajmy się prostych zasad to nic złego się nie stanie.
    ReviewUserIcon
    Zenon

    12.03.2020 22:59

    Inne

    Dlaczego stołówka w dalszym ciągu jest otwarta? Czy pracownicy kantyny przeszli badania na ncov19? Stołówka to skupisko ludzi.
    ReviewUserIcon
    Rafał

    14.03.2020 00:27

    Inne

    Co ty wygadujesz kobieto 2 osoby już nie zyja, zdrowie jest najważniejsze. Powinni wszystkie zakłady pracy pozamykać na czas kwarantanny, a szczególnie te które zatrudniają powyżej 50 pracowników.
    ReviewUserIcon
    Ona

    14.03.2020 09:09

    Inne

    Tym bardziej że jest ktoś zarażonych w zakładzie. A i ten z karsek tez sąsiad ludzi co pracują w mahle ale co tam kujawie kasa musi się zgadzać a ludzie nie są ważni.
    ReviewUserIcon
    Marek

    12.03.2020 14:01

    Inne

    Czy to prawda, że nawet w przypadku kwarantanny produkcja będzie musiała iść żeby zadowolić herr niemca?
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.03.2020 19:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pewny.

    12.03.2020 08:30

    Inne

    Korona wirus jest wszędzie nie tylko w mahle ale nie ma co histeryzować bo to niebawem minie kwestia 10-14 dni gorzej niestety będzie z ożywieniem gospodarki światowej,Włochy szybko z recesji nie wyjdą a Chiny stracą miano gospodarki światowej.
    ReviewUserIcon
    Wkurzony

    09.03.2020 18:45

    Inne

    Mahle 220 brutto podwyżki od marca 2020 dodatek na święta minimum 200 zł na rękę a manpower wielkie 0,super prawdziwa dyskryminacja i podział na białych i czarnych,ogromne brawa myślę że sporo ludzi nie wróci jak ich wyślecie w kwietniu na postój.
    ReviewUserIcon
    Ona

    21.02.2020 00:43

    Inne

    W firmie jest problem z parkowanie trzeba przyjechać godzinę wcześniej zeby zaparkować, na dodatek ktoś rozkleja karne k...., (usunięte przez administratora) zapewne, nikogo ten problem nie interesuje, jest autobus A miasto i tak jeździ autami bo po co autobusem. Warunki pracy są coraz gorsze wszyscy wymyślają co się da, operator obrywa za wszystko, za to że kierownik nie ma humoru także, bo przecież musi się na kimś wyżyć, nagrody dawaj po kryjomu, tym co kapuja a tym co są szczerzy i pracują nie należy się nic.Proponijecsie zastanowić nad przyjściem tutaj do pracy.
    ReviewUserIcon
    Deener

    26.02.2020 20:53

    Inne

    Z chęcią korzystałbym z autobusu gdyby to on chociaż jeździl w okolice MAHLE a jak ja mam przejechać autobusem 2km żeby kolejne 2km iść na nogach to wolę jechać autem...
    ReviewUserIcon
    Lager

    07.03.2020 20:19

    Inne

    Bo jesteś nygus i cały ten Ostrów to próżnoki aby by miasto/Państwo dało i leżeć i nic nie robić
    ReviewUserIcon
    pracownik

    06.03.2020 15:40

    Inne

    Do dyrekcji Mahle ostrow wlkp prosze zrobic przeglad matek karmiacych ktore pracuja po 7 godzin . i maja dzieci w przedziale 2-10 lat i nadal wychodza predzej z pracy
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.03.2020 11:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Niebieski

    04.03.2020 23:29

    Inne

    Już kiedyś mieli takie plany żeby na pusto nie jeździli xD Zresztą kiedyś się dziwiła czemu przyjęcia na rampę wjeżdżają przodem (Rzekomo tyłem jest bezpieczniej, tylko pytanie jak obrócą się żeby na auto wyjechać)
    ReviewUserIcon
    Herman

    05.03.2020 11:44

    Inne

    Pani Ola to jest Anioł, powtatzam Anioł! Jeśli coś złego sie dzieje, kiepska inwentura problemy logistyczne itp to wszyscy są winni tylko nie ona! To kryształowa kobieta, pełna zalet i pozbawiona wad. Zawsze jest uśmiechnięta i pełna serdeczności. Ludzie pracujący dla pani Oli nigdy nie chodza na L4 bo są odporni na choroby. Taka osoba jak pani Aleksandra jest niezastępowalna!!
    ReviewUserIcon
    Lager

    02.03.2020 18:54

    Inne

    Czy są zapowiedziana podwyżki pracy i płacy i ile wynosi ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.03.2020 12:30

    Inne

    Hej dziewczyny niebawem obchodzicie swoje święto z tej okazji chciałbym zapytać was o zdanie na temat facetów tu pracujących a konkretnie o to abyście wskazały tego na którego macie największą ochotę z działu P.S.A oraz PQ potraficie wskazać???śmiało odwagi.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.03.2020 11:22

    Inne

    Pytanie do kobiet potraficie wskazać jednego fajnego faceta na dziale psa-pq?
    ReviewUserIcon
    Marek

    27.02.2020 23:36

    Inne

    Czy to prawda że w trakcie epidemii korona wirusa dyrekcja sobie zaprasza malowcow z całej Europy na nasz koszt?
    ReviewUserIcon
    X

    28.02.2020 13:31

    Inne

    W tej firmie wszystko jest na koszt pracowników a już zwłaszcza ogromna liczba biurokracji na utrzymaniu gdzie spokojnie mogło by o połowę mniej ich być i firma dalej by normalnie funkcjonowała a może nawet i jeszcze lepiej.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Mahle Thermal And Fluid Systems Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

    UL. WODNA 15 63-400 Ostrów Wielkopolski

    NIP:6222788316

    REGON:360951423

    KRS:0000546774

    MAHLE Krotoszyn
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    24.02.2020 12:57

    Inne

    Czy jest tutaj osoba, która aplikowała na stanowisko młodszy inżynier po, lub w trakcie MiBM na Politechnice Wrocławskiej?Chcę się dowiedzieć co oferuje takie stanowisko, jakie są wymagania odnośnie pracownika, jaki zakres obowiązków, perspektywy rozwoju, na któym roku studiów można się ubiegać oraz na jakie zarobki można liczyć? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Rocky

    21.02.2020 20:06

    Inne

    Kto pisze na tym forum takie ładne prezentacje. Pewnie z działu HR muszą wyrobić limit postów w miesiącu.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    11.02.2020 15:12

    Inne

    Nie którzy pracownikom nie chce się robić
    ReviewUserIcon
    Operator

    12.02.2020 13:42

    Inne

    Zobaczymy jak długo ty po robisz
    ReviewUserIcon
    Ja

    02.02.2020 18:50

    Inne

    Pracuje krótko w tej firmie ale na tyle długo aby dostrzec gołym okiem że zdecydowanie za duża liczba biurokracji w tej firmie jest, naprawdę zmniejszając tą liczbę o 30 procent jestem pewien że firma działała by dalej tak samo jak działa teraz a może nawet i lepiej a tu każdy od czegoś innego,jeden od wkręcania żarówki a drugi od trzymania mu stołka,lepiej inwestować w pracowników bo bez tych pracowników firma zaraz będzie w ciemnej(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kowi

    27.01.2020 07:54

    Inne

    Witam Serdecznie jeśli chodzi o nowe oferty ,, młodszy inżynier " ktoś jest w temacie i czy warto wysyłać CV jakich stawek można się na tym stanowisku spodziewać?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.01.2020 14:59

    Inne

    Wszystko zależy czego oczekujesz. Ja uważam że warto bo firma jest cześcią światowego MAHLE i daje mozliwości współpracy z takimi markami jak BMW, VW czy Ferrari. W Ostrowie jest duże R&D i ciekawe tematy termiczne np. chłodzenie baterii czy stacji ładowania elektryków. Co do wynagrodzenia to zwykle są jakieś widełki i duzo zależy od umiejetności - kwestia co zaproponuje firma akurat Tobie. Nastawiałbym się na średnią rynkową ale z korektą, że to jednak nie Poznań czy Wrocław.
    ReviewUserIcon
    Stary emigrant

    28.01.2020 19:25

    Inne

    Nie łudźcie się Niemcy że Stuttgartu szukają taniej siły roboczej tylko ....... ta tania siła robocza się już skończyła za duże koszty życia już urosły już w Polsce szczególnie w bloku oni myślą że zapłacą z 2220zl 2300zl zapłacą i ludzie wejdą drzwiami i oknami tęczach już się skończyły
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.01.2020 12:46

    Inne

    Ile procent podatku odciągają z wypłaty ?bo już się po gubiłem z tym wszystkim,mam ponad 30 lat jak by wiek był potrzebny?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.01.2020 10:29

    Inne

    Faktycznie można sie pogubić ale na kartce z wynagrodzeniem jest wszystko rozpisane, w ostatnim czasie może być mniej na koncie bo są jeszcze PPK (czyli te pracownicy plany kapitałowe) - część kasy na to przeznacza pracodawca ale część pracownik.
    ReviewUserIcon
    Ja

    23.01.2020 21:44

    Inne

    Ale jak wypiszesz się z ppk to nie mają prawa ani grosza ci zabrać,to nie jest obowiązkowe.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.11.2019 14:31

    Inne

    Wiem że to głupie pytanie ale czy pracownicy manpower dostają coś na święta?
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    14.01.2020 23:21

    Inne

    Pracownicy Manpower nie mają żadnych socjali
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    05.11.2019 09:14

    Inne

    Jakie są mocne strony pracodawcy MAHLE Ostrów Wielkopolski?
    ReviewUserIcon
    kłamstwo

    12.12.2019 19:33

    Inne

    Pracuję tam już ładnych parę lat i większej bzdury nie słyszałem. Naprawdę ktokolwiek kazał Ci pracować na urządzeniu które było niesprawne i praca na nim zagrażała Twojemu bezpieczeństwu? Nikt w Ostrowie nie wyda Ci takiego polecenia, mało tego, jeżeli niesprawność została zauważona i zgłoszona, gdybyś tylko próbował podjąć na nim pracę, to Cię kijami od takiej maszyny odpędzą. A gdybyś to TY zauważył że coś odbiega od standardu, to Twoim obowiązkiem jest przerwanie pracy i zgłoszenie tego faktu.Sprawa jest prosta, zgłaszasz awarię i maszyna stoi do czasu jej usunięcia. Rozumiem że na forum możesz tłumaczyć że się boisz i nie podasz nazwiska tego ancymona który kazał Ci podjąć pracę na urządzeniu stwarzającym to zagrożenie, ale możesz chyba bez problemu je wymienić i opisać co takiego Ci zagrażało? Znam cały zakład i każde urządzenie, na którym kazano Ci pracować pomimo tego że było niesprawne?
    ReviewUserIcon
    H.P.

    11.01.2020 22:52

    Inne

    Na święta na kartę 800 zł :)
    ReviewUserIcon
    Zet

    10.01.2020 20:08

    Inne

    Jeśli komuś zależy na przyzwoitych wpłatach, sprawiedliwym traktowaniu i możliwości rozwoju, to odradzam prace w Mahle. Dziś 10, dzień wypłaty, a to co wpłynęło na konto jest żałosne... I nie ma perspektyw, że będzie lepiej
    ReviewUserIcon
    Grzesiu

    02.01.2020 18:40

    Inne

    Witam, ile zarabia na rękę na początek programista w Mahle? I czy pensja rośnie po jakimś czasie?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    08.01.2020 09:32

    Inne

    na początek 1800 zł a później trochę więcej tak ok 2000zł
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.01.2020 08:26

    Inne

    Z tego co wiem to w Ostrowie nie ma stanowisk programistycznych, bardziej inżyniering (konstrukcja, projektowanie, laboratoria). Jeśli IT to raczej we Wrocławiu, a tam bardziej usługi SAP, shared service. A co do wynagrodzena to pewnie zależy od doświadczenia i stanowiska.
    ReviewUserIcon
    Pracownik UKL

    26.12.2019 21:19

    Inne

    Liderzy zależy od dnia. Raz się interesują, innym razem mają wszystko gdzieś, albo się o wszystko czepiają. Raczej nie ma szans usłyszeć, że zrobiło się coś dobrze. M.K. faktycznie nie powinna nikim "rządzić". Warunki pracy coraz gorsze, zarobki w porównaniu z ubiegłym rokiem o wiele niższe. Jeden wielki brak motywacji do pracy. Jest co liczyć na poprawę, czy czas na zmiany?
    ReviewUserIcon
    Kawasaki

    28.12.2019 17:19

    Inne

    Na zebraniu Świątecznym szefostwo mówiło że na BMW i nie tylko jest tak wspaniale. Coraz lepsze wypłaty, i warunki pracy- pojęcia nie mają jak jest na prawdę, czy tak bezczelnie kłamią?
    ReviewUserIcon
    Mat

    23.12.2019 12:56

    Inne

    Pracowałem krótko w MALE na Radłowskiej i muszę przyznać ze bardzo fajna praca oraz atmosfera. Kierownik, lider oraz cała ekipa grupy D bardzo pozytywna ekipa. Fajnie się pracowało.
    ReviewUserIcon
    Opinia

    18.12.2019 16:10

    Inne

    Nie polecam pracy na dłużej niż rok - praca niewdzięczna, nie przynosząca żadnego rozwoju. Pomoc ze strony własnego kierownika - żadna. Szkolenia przyznawane na niejasnych zasadach dla wybranych. Wykonanie założonego planu jest najważniejsze. Brak jasnego i rzetelnego przekazywania informacji, wszystko to co istotne przekazywane jest drogą pantoflową. Niewdzięczne traktowanie ze strony kierowników i "starych" pracowników.
    ReviewUserIcon
    Mahle

    04.12.2019 15:46

    Inne

    Witam ile w tym roku dostaniemy na święta ktoś coś wie ?
    ReviewUserIcon
    xxxx

    12.12.2019 10:27

    Inne

    nic nie ma chyba ze nie chorujesz październik listopad grudzień to masz premie aby
    ReviewUserIcon
    lol

    01.12.2019 13:34

    Inne

    czy to prawdza o włascicielu GoWork (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.11.2019 08:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kkk

    25.11.2019 04:51

    Inne

    A co cie to obchodzi
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    19.10.2019 18:52

    Inne

    Jeżeli twierdzisz że na Radłowskiej jest ciężko i kierownicy są źli to chyba nigdy nie pracowałeś/pracowałaś na wodnej , a że obserwuje to chyba normalne , jest kierownikiem , taka jego praca . Proponuje się zatrudnić na wtryskarkach albo piecu , wtedy ozlocisz Radłowską ;)
    ReviewUserIcon
    Operator operatorki

    09.11.2019 18:50

    Inne

    Jeżeli ktoś uważa, że na BMW jest nie za ciekawie, to chyba nie zwiedził żadnych innych wydziałów. Oczywiście BMW to żaden raj na ziemi, ale w porównaniu do innych, jest tam całkiem znośnie. A jeśli chodzi o liderkę M.K. (a chodzi pewnie o tą samą, o której myślę, bo innej o takich inicjałach nie znam), to jest to całkiem spoko dziewczyna, ja z nią żadnych problemów nigdy nie miałem. Zakład jaki jest, każdy widzi. Ale nie szukajcie dziury tam, gdzie jej nie ma.
    ReviewUserIcon
    Kkk

    25.11.2019 04:48

    Inne

    Taaa kierownicy sie nudza i stercza przy maszynach przy mlodych laskach
    ReviewUserIcon
    Operator

    02.11.2019 19:48

    Inne

    A jak jest na bmw35 UP? Kierownicy są w porządku?
    ReviewUserIcon
    Operator

    02.11.2019 19:39

    Inne

    A jak jest na dziale bmw 35up. Normalni kierownicy tak są?
    ReviewUserIcon
    Mmm

    16.10.2019 08:29

    Inne

    Najgorsza firma w jakiej pracowalem na ul. Radlowskiej i najgorszy kierownik M..... NIE POLECAM TAM ISC NIKOMU. Robi po złości obserwuje ....itd

    Zostaw merytoryczną opinię o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.