Opinie o ABC Automotive Poland w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ABC Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Automotive Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Automotive Poland w Poznań

Franek

Uważajcie na jedną panią Aldona P.zachowuje się okropnie nie wiem czy nie ma żółtych papierków sama jest wielkim obibokiem a na innych jedzie.Atmosfera jest średnia pracuje od nie dawna ale za długo w abc nie zabawie.

ABC

Nie jest wazne to co umiesz, jak pracujesz, wazne czy jestes w tzw elicie, czy jestes holotą. Im lepiej pracujesz, tym masz gorzej, bo wtedy wymagaja, a jak jestes debilem to nie, a kasa ta sama, z czego wynika, ze grupa dobrze pracujacych robi na (usunięte przez administratora) atmosfera zatem super! Dziekujemy hubert za twoje papierowe, nic nie warte rozporzadzenia ktorymi pi..e podcieraja, za rowne przydzielanie maszyn, ze chlopaki jebia jak psy i nie wolno im odejsc na krok od maszyny a jasnie panie kawki, cmiczki, pogaduchy, pozbadzcie sie nygusow wsrod facetow i tepcie nygusostwo, dziwne konszachty wsrod kobiet i docencie FINANSOWO chlopakow ktorzy narawde dobrze robia.

Grażyna z klanu

Czyli z tego wynika że zmiana B idealna bo tu nikt do nikogo nic nie ma. Jonasz sympatycy, wybił się nie wiadomo dlaczego z takim podejściem jak miał. Ale to fajnie , ciekawe czy na papierku mu to już załatwili czy będą zbywać nie wiadomo jak długo. ... tak czy siak powodzenia

dwulicus
@Grażyna z klanu

Przecież zmiana B ma najgorszą wydajność, podwójnych agentów jest wielu, układy, układziki. Trzeba mieć dobrą gadkę, wiedzieć jak się tyłkiem obrócić żeby awansować. Jak jesteś dobry na nożu to już na nim zostaniesz do końca. Że dużo krzyku? Wielkie przemowy, transparenty, co krok informacje ostrzegające a ludzie i tak robią co chcą, bo wiedzą ze mogą sobie na to pozwolić. Co z tego że zamontowali kamery.....

Fff

Czy to jest ten abc w koninku ?

Leszno
Lucky

Ja jestem zadowolony! Podwyżka wjechala na dniach za dobrze wykonaną prace, jak sie starasz i nie pierdo... glupot to można! Oczywiście bez włażenia w dupe, tak nisko nie upadłem. Niech każdy się zajmie swoją dupą i robota nie angażując się w ploty, ploteczki i inne newsy.

Łobuz
@Lucky

To chyba dostales ta podwyzke za dobre donoszenie, albo zaklady pracy ci sie popierdo....

Jak było pod biurkiem?

ojoj
@Lucky

Po okresie próbnym dostałeś kolejną umowę z podwyżką, zrozumiałbyś gdyby była w formie obrazkowej. Pod biurko nie wchodzisz ale może pod prysznic???

nowka

racja

Lucky
@Łobuz

Jakoś trzeba sobie radzić ;)

kwiatuszek

Ciekawe co sie dzieje z liderką Ania L. dla mnie to był człowiek o złotym sercu i cierpliwości jak anioł

@kwiatuszek

Haha dobre Ania i złote serce chyba ja nie znalas ona nie dawała sobie z niczym rady i jej głupie teksty do pracowników. Tak jak teraz jest dobrze, nie potrzebujemy jej.

do re mi

zwalniaja ludzi tych co nie maja , a największe Madre Oślice pracują dalej, układy układziki kolejny przydupas dołączył do grona Mądrych Oslic oby nie zarazila sie ta głupota ,ale nie wyglada na inteligentna pewnie odziedziczy po reszcie

A

Justyna Ż. Za dużo cwaniakowala i ubliżała innym. Tak lider się nie zachowuje. Żegnam

Roman Polański

Jakim to trzeba byc (usunięte przez administratora) eby za jedzenie nie w wyznaczonym czasie pracy prawcowinkowi wpisać uwagę ... Ten leser jest gorszy od Hitlera, jego Stalinowskie metody zmuszania ludzi do noszenia bezsensownych okularów jest tak beznadziejne jak sam on -.- firma schodzi na psy dzieki takim leserom i darmozjadom szkoda mi tylko tego operatora który ją otrzymał, myśle także że zawiść w tej firmie krąży nad nim nawet nie z jego powodu. Dla mnie osobiście Tomasz powinien zostać zdegradowany na nóż jak i zapierdalac jak inni operatorzy ... Jestem ciekaw czy juz na starcie obcinarka by go nie pokonała, powrót Justyny na naszą zmianę byłby najlepszą opcją, won z leserem !

zbych
@Roman Polański

brawo! w końcu ktoś zauważył jaki to bardzo porządny i pracowity lider.

Ambasador
@zbych

Jakby nie jego zastępca to nic by nie było ogarnięte

Ss
@Roman Polański

A ten Siwy w okularach to jest typ z downem, siedzi cały czas na du_pie i nic nie robi, i nic z tym typem nie robią. Żałosne

Pracownice Z grupy "A"

Ja też z koleżankami miałyśmy taka sytuację z Justyną, więc jestem takiego zdania że ona nie nadaje się na lidera, jedyne wyjście niech wróci na stanowisko operatorki. Proszę o rozważen rozpatrzenie tej prośby.

Ruda zołza
@Pracownice Z grupy "A"

Koncert zyczen sobie urzadzacie! Za robote sie lepiej weźcie !

Pracownik A
@Ruda zołza

Sama za robotę się zabierz.

A

A jak tam "Premia" kumulacja już była?

kik

jeżeli maja odpowiednie kwalifikacje na dane stanowiska to dlaczego nie aplikują dokumentów, nikt im nie broni przecież, ale w tej firmie jest tak ze jak donosisz to wskakujesz na stanowisko, przecież wszyscy o tym wiedza....zielony krasnal może w tym temacie najwięcej się wypowiedzieć... i przydupasy które się tam pchają...

remor
@kik

zielone krasnale sa po zecie, tu kwalifikacje się nie licza tylko układy układziki i włażenie w (usunięte przez administratora) a i dobre układy z Madra Oslica, która w biurze zadziała

maniek

Pracuje w Abc Ponad roku czasu i na tą chwile mogę stwierdzić Stanowczo i jednoznacznie ze Nie polecam tej firmy!!!!!! Czas na zmiany .

patafian

Można wszystkich przypiąć łańcuchem do przypisanej maszyny ( jak krowy na pastwisku), na długość do zielonego przycisku. Wtedy to potrzebująca(y) odczepienia uzasadni liderowi lub jego zastępcy dokąd pragnie się udać, gruby notes z czasami wyjść i powrotów trzeba będzie uszykować. Prawda jest taka że 75% "pracowników" to śmierdzące nygusy, cwani ślizgacze i oby przełożeni w końcu dostrzegli kto pracuje. Pracę w ABC oceniam na 4. Pozdrawiam nożowników i wyrywaczy:-)

@patafian

A zwłaszcza zielone krasnale zazwyczaj kończą pracę godzinę przed i siedzą z du_pa na stole pozdrawiam.

Pracownik C

500+ będziesz miał wtedy kiedy splodzisz z nowu kolejna dziewice.

Dzikus
@Pracownik C

Jak już to "znowu" ćwoku

Benek

No to Malina biegnij (usunięte przez administratora), szybko może się załapiesz na 500+

muminek
@Benek

500+ dostajesz za donoszenie w tej firmie, pędem do Pani A-Y zdajesz relacje co się dzieje- do tego jeszcze szereg kłamstw i łatka przypięta. , po dobrym donoszeniu wskakujesz na stanowisko- tak to działa w tej firmie, a całym motorem napędowym jest jedna pani, która chodzi po hali i myśli , ze cała firma wokół niej się kreci. Szkoda ze pani A pierdzieli dużo , a mało robi i wciska pracownikom kłamstwa. Brawo Pani A !!! Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie, ludzie wykształceni na stanowiskach , ale duży brak kompetencji ... przykro pisać co się dzieje w tej firmie....

@muminek

A to że inni mają wykształcenie to są lepsi? Oni myślą że jeśli mają wyższą szkole skaczona to by chciały siedzieć w biurze,a zwłaszcza mówię o kobietach na produkcji.

sssssssyyyyyyyy

no jedna z chciała wskoczyć za Ele ale się niestety nie udało... chyba przez to ze wcześniej pojemniki myła w Wrigley....

Pracownik A
@sssssssyyyyyyyy

Nie chodzi mi teraz o zielone krasnale lecz o kobiety które stoją przy maszynie.

Pracownik C

A to że chodzą że stoperem i mierzą czas operatora, i podkręcaja prędkość maszyny. Oni tego nie widzą że: - detale raz wychodzą z maszyny dobre i można szybko je wyrwać -Zazwyczaj detale wychodzą tak twarde że nie idzie noża wbić, i oni nie biorą pod uwagę tego że to zajmuje więcej czasu a detale nadal produkują się a stół chłodniczy zawalony -Nie mają,dość wystarczająco sprzętu, mówię o gilotynach bo na nie których maszynach trzeba cały detal ręcznie ciąć -MIAŁO BYĆ NIBY CORAZ LEPIEJ NO I CO? komentarze same mówią jak jest

Malina

Zauważyłam, że pomimo zakazu osoby palące wychodzą na papierosa poza przerwą, są to osoby z produkcji i oczywiście zielone mundurki! Jak nie potrafisz poradzić sobie z nałogiem to zapraszam na odwyk!

Mmnbv
@Malina

No to zapraszamy tez do lekarza osoby z chorym pecherzem. Jest mnistwo osob ktore w ciagu dbia ida 3 razy do toalety po 10 minut. Osoby palace z toalety korzystaja rzadko. Ale kazdy widzi kazdego tylko nie siebie.

Bardzo zly

Oni chcą tymi kamerami nas podglądać i podkręcić czas maszyny tak aby człowiek wycinał detale już dwoma nożami, lepiej niech podkręcą cykl taśmy od młyna żeby młyn mógł pracować na maksymalnych obrotach tak jak operatorzy.

zły

Za udany audyt firma dziękuje pracownikom założeniem kamer zamiast premii.Z takim podejściem to daleko nie ujadą i niech się nie dziwią ,ze połowa załogi jest na L-4.

dobry
@zły

No w sumie dziwne.Do standardów z chociażby Volkswagena bardzo im daleko.Ciekawe czy w Kanadzie są też o kamerowani i co zamierzają tymi kamerami śledzić!!

Kaloryfer
@dobry

Kamery beda po to zeby w razie wypadku byl dowod, bylo pare przypadkow ze operatorzy zmieniali swoja wersje wydarzen zeby zrzucic wine na firme. Po drugie, bedzie mozna w koncu znalezc winnego jesli w mlynie wyladuje cos innego niz material z detali.

Xxxxx

Tylko coraz gorzej jest. A zarobki? Szkoda gadać, więcej dostawaja rodziny patologiczne z mopsu.

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Automotive Poland - Poznań

• Jak się pracuje w ABC Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w ABC Automotive Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Automotive Poland
2.9/5 Na podstawie 322 ocen.
  • Składowa 1A
    62-023 Poznań