Opinie o ABC Automotive Poland w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ABC Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Automotive Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Automotive Poland w Poznań

A czy któraś z zielonych ma urodę albo rozum?????.NIEEEEE!!!!!!

abc

gdyby miala resztki jakichkolwiek wartosci to by sama sie zwolnila, jednak ... pluj swini w ryj , powie , ze deszcz pada :P MO to dno dna i sama dobrze o tym wie , a to , ze klei sie do kazdego kto w jej przekonaniu moze cos jej zalatwic to juz zenada , wspolczuje jej facetowi , o ile jakis taką kobyłe by chcial . po prostu trzoda . zeby to chociaz ladne bylo , a to ani urody ani rozumu ....

benita

powróciło zło do firmy z L4, ona zamiast brata powinna leciec.

żenada

Uklady układziki,żenada.najlepszy duet to ruda i zielina oślica.jak jedna dowiedział sie o awansie drugiej to foch na cały świat.wystarczyło male zadrapanie nóżki i wielkie współczucie.teraz znowu przyjaciólki.jadna na L4 ciągnie bo przecież ma 100 % a widywane na miescie razem.........jakaż ta przyjaźń jest prawdziwa.....do roboty by sie wzięły.największe ściemniary firmy

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Pozdro

Po firmie krazy wiesc jakoby kanadyjskie konsorcjum swoim polskim NIEWOLNIKOM chcialo dac bon na swieta w wysokosci 100 PLN(nie mylic z USD) jezeli to prawda, to panie piekny, nasz wodzu ukochany, wielki, czarny h ci w d, taki sam jakim ty chcesz dmuchac nas.

oldboy

Witam. a mnie wkur*ia ze kto chce i tak wychodzi na papierosa. kiedys bylo duzo lepiej nie tyle maszyn i wiecej ludzi przy nich. to jest wyscig a nie praca! Ruda zolza dokladnie mniej gadania a wiecej pracy

end

a mnie rozwala pisanie 'powiedz w oczy' itd po co ? gadaj z dupą to Cie osra . niech kazdy idacy na rozmowe w sprawie pracy wie , ze tutaj jest syf szambo i 'ludzie' bez zasad , donoszący myslac ze sa fajni , zenada 'powiedz w oczy' - jakie to gimbazowe kozactwo ! :D hahaha

Duszyczka

Masakra czytając komentarze ma się wrażenie że to nie zakład pracy tylko zakład pracy chronionej .Ludzie zastanówcie się co wy wogole piszecie a może tak powiedzcie prosto w oczy to co macie do powiedzenia osoba których nie trawicie za różne sytuacje w pracy a najlepiej zabierzcie się do uczciwej pracy i pomyślnie co sobą reprezentujecie. Dla mnie jesteście ludźmi bez życia prywatnego ,bez przyjaciół,rodzin,zastraszonymi,bojacymi się ,mającymi coś na sumieniu . Zał mi was i tyle.

ktocolubi

Mi sie podoba, dobrze placa. Na pewno wiecej niz gdziekolwiek w okolicy. Nadgodziny tez sa platne a nie jak gdzie indziej ze mozna "odebrac" a potem i tak nie ma kiedy. Praca wcale nie ciezka. Sa gorsze produkcje. Jak sie wam nie podoba to sie zwolnijcie i dajcie miejsce innym. Pozdrawiam.

wąż
@ktocolubi

Niestety nie jesteś na bieżąco z zarobkami w tej okolicy. Zgadzam się że praca nie jest ciężka. Oczywiście że pozwalniają się pracujący a zostaną pół "produkty" powiedzmy i przyjdą kolejne czyli po dwie sztuki za jednego pracującego. Gdzie tu ekonomia????

PROXO.

Ta firma to jedna wielka patologia. Chcą wydajności maszyny podkrecają ludzi zwalniają . A dobrze pracy pracownikowi nie umieją zorganizować . Ludzie donoszą na siebie ze aż brak słów. Nie dziwię się ze ludzie chorują albo się zwalniają bo jak tu robić w takiej atmosferze. Życzę powodzenia i się wypisuję z tego syfu. PR

Wacław Jarzabek

Krowina za sam nick 10! Rozumiem że jesteś osobą sumienną i bardzo pracowita! Mam prośbę przestać wylewać swoje kompleksy na forum tylko podejdz do klienta i mu to wygarnij! Jako osoba bardzo rozrywkowa!!!! Niedziela spędzona na forum ABC pogratulować!!!Na stolowce zapewne udajesz osobę która nie wie co to forum!!!!Ale cóż widocznie taka twoja tępa natura mówilem to ja Wacław Jarząbek!!!

abbbc

moze zrobmy sonaz, niech kazdy napisze kogo by wyyebal z tej firmy , oczywiscie bez nazwisk , ale opisujac dobitnie figuranta :D

Krowina
@abbbc

Może na początek jednego pana któremu nic nie pasuje...czy jako handler czy nożownik, ciągle w (usunięte przez administratora) le. Myślał, że jeśli pójdzie na handlera będzie spokój, ściema i leserowanie, a rzeczywistość niestety okazala się brutalna. Ciągle obserwuje kto jak pracuje, kto co mówi, wszystko chciałby wiedzieć, a do roboty lewe rączki. Jeśli praca nie odpowiada to zapraszam do urzędu pracy.

on
@abbbc

Za sam pomysł ty byś się nadawał jako pierwszy...

Stefan

Dlaczego w tej firmie jest tak ze na stanowiska dostaja sie sciemniacze, leserzy, a Ci co zapierdzielaja , je bia na produkcji. Moze zaczniecie doceniac tych naprawde dobrze pracujacych

gościara

laski w zielonych ubrankach są jakby coś nie tak było z nimi.........plotkarskie, udają, że mają dużo pracy....żenada......może jakieś wyjątki są, ale ja tego nie zauważyłam.....wiem tylko, że mają kiepskie pensje, bo jedna zęby na przodku ma jakby czerniawe, a dentysta kosztuje.....fujjj.........a najlepsze: z żółtkami do śniadanka nie zasiądą, bo one to ELITA firmy......przy takich normach trudno nie przeoczyć błędów.....wali mnie to

gościara

kto to taki ta Mądra Oślica?

Grupa A

Ale jest na produkcji jedna plotkara która roznosi informacje zielonym krasnala. Niech lepiej stoi na swoich chudych wykalaczkach, a nie roznosi plotki. haha

Malta
@Grupa A

Czyżby Pani Paulinka haha

stonoga

W firmie nie jest dopracowane sprawiedliwe zarządzanie pracownikami każdy jest inaczej traktowany a nie na tym rzecz polega .. jeśli chcecie poprawić cały system trzeba pozwalniać tych ludzi którzy na ta chwilę koordynują całą załogą. Szacunek uznaje się każdemu a nie tylko tym osobom którym chcecie uznawać. każdy pracownik to wasz zysk a firma się kreci i rozwija . Dlatego szanujmy te osoby które wykonują ciężka prace a rozmawiajmy z tymi co próbują ściemniać w zamian za tak zwane lizostwo które widocznie zle działa na innych pracowników i wcale się im nie dziwmy ..to rozwiążę problem .. na tą chwile jest bardzo słabo .... pozdrawiam zespół organizacyjny ,osoby zarządzające ...

@stonoga

Spokojna twoja rozczochrana, jak jest "Darek" z grupy "A" to jest wszystko pod kontrolą, ten człowiek zastępuje drugiego człowieka na Maszynie, ma talent ten chłopak mało ludzi potrafi ciąć dwoma nożami. U niego widać że się angażuje bo cały czas jego łysizna jest mokra.

Zmiana c

Patrzcie lepiej na siebie a nie na innych. Najlepiej wyrzucać żale w internecie a prosto w oczy to już strach nie pozwala. Brawo jesteście niesamowicie inteligentni i rozgarnieci

Trololo

Najlepszy jest gruby który co godzinę siedzi po 20 min pod akwarium w każdej godzinie i spisuje jakieś cyferki (na siedząco ) a ty musisz wyłączać maszynę zeby iść sie wylać takich leserów i darmozjadow którzy rozwalają gospodarkę firmy od środka NAM NIE TRZEBA, no chyba że za podpie/rdalanie ludzi którzy wychodzą na szybką fajkę trzyma się w firmie ludzi... Czas spierd z abc za równo Krzysztof jak i Tomasz powinni wrócić na nóż ! I firma powinna głośno o tym 17go na spotkaniu porozmawiać !

Tomek z M jak Miłość

Wszystko jest do czasu a to czy firma potrzebuje i chce mieć uczciwych lojalnych sumiennych pracownikow zadecydują sami ... Operatorzy to nie marionetki a pracy jest duzo wiec albo docenią albo spierdo lą proste :)

Gryzę mocno

Faktycznie za zmianie C jest wielu dobrych operatorów którzy są na nożu i juz nigdy z niego nie wyjdą bo to oni naku****ją za cała resztę miedzy innymi ; Patryk, Bartosz, Jakub, Radek, Radek, Piotr, Sławek czy Przemek, śmiech w ch że im jesteś lepszy tym mrasz gorzej bo zamiast normalnie dać trzy osoby dadzą dwie na maszynę i powiedzą " dacie radę" :) śmieszne to jest :)

@Gryzę mocno

W grupie "A" najlepszy operator to DAREK szybki jak błyskawica nawet wycina detale dwoma nożami, można?... MOŻNA.. PREMIE MU DAĆ!!!

Grażyna z klanu
@Mocny

I nie wiem po co... potem przez takich są normy podnoszne i zamiast pracować po ludzku to napierdala...sz jak debil... a Oni Ci premie w postaci kanapki dadzą. ...

@Grażyna z klanu

Grażynka nic się nie stało, grażynka nic się nie stało... W Darku moc

Mądra Oslica
@Gryzę mocno

nie tylko na zmianie C bo i na A i B także. porostu ,nie doceniają ludzi jakich maja. Mysla ze 500 plus to mobilizacja żeby nie chorować? absurd bo to szansa jak jeden na milion, tym ludzi nie zmobilizujecie.

Brawo
@Mądra Oslica

Masz absolutną rację. Na spotkaniu powiedziane było ze w październiku nie było żadnego wypadku bzdura...nie był po prostu zgłoszony. . Jaka mobilizacja. ? Ze ktoś dostanie 500... Proszę 1 na ile 50 parę osób(wszyscy razem mechanicy,ustawiacze,magazynierzy itp)... A i najważniejsze posiłek. ..odgrzany w mikrofali;) Brawo tylko tak dalej...premie tak zachęcają ze tylko zapierniczac..

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Automotive Poland - Poznań

• Jak się pracuje w ABC Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w ABC Automotive Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Automotive Poland
2.9/5 Na podstawie 322 ocen.
  • Składowa 1A
    62-023 Poznań