Opinie o ABC Automotive Poland w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ABC Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Automotive Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Automotive Poland w Poznań

$$$$$$$

Pamiętam dzień kiedy zaczęłam pracę w Abc to był dobry czas aż chciało się pracować teraz chce się wyjść jak najszybciej do domu.

Kulawą Ela

Jeśli chodzi o porównanie do vw to 2800 brutto przez agencje na początek plus premia ilosciowa i frekwencyjna razem 300 zł netto przez 10 miesięcy w roku.Co 6 miesiecy podwyżka po 3 latach podstawa 2800 netto. Na święta 50 prcent wypłaty, w styczniu premia roczna 100 % wypłaty na wakacje 100% wypłaty. Za niewykorzystanie extra dodatkowych dni urlopu (5dni) 1500 zł premii.

siano
@Kulawą Ela

jeszcze dodaj, że tzw. wczasy pod gruszą należą się za urlop latem i również zimą:)

Zakochany

Kocham naszą cudowną liderkę

WORKWORKWORK

Dobrze ze MO niema

Leszno
Duszyczka

No i wymyśliły mądre głowy. Zobaczymy co to zmieni myślę ,że teraz L4 już będzie wszystko jedno ,a masowe odejścia ludzi się szykują i to już niebawem . No tak przecież przyjdą inni ale jakoś ich nie widać albo rezygnują na starcie.Opinie o zakładzie chodzą różne ale z reguły te złe więc ...

dusza
@Duszyczka

a ty co, ledwo co przeszłaś okres próbny i już jesteś ekspertem od wszystkiego? weź tego swojego faceta w podkoszulku i złóżcie wypowiedzenia jako pierwsi

Duszyczka
@dusza

Hmmm no cóż powiem tak tutaj może każdy się wypowiedzieć nikt nikomu tego nie zabroni ,a jak prawda kogoś boli to już jego problem. Następnie muszę stwierdzić ,że jesteś bystry jak cholera bo piszesz ,a nawet nie wiesz do kogo . Aby zaspokoić twoja ciekawość kim jestem to mala podpowiedź ,że ja z żadnym facetem w tym zakładzie nie pracuje może teraz rozszyfrujesz do kogo piszesz .

Bartek

WITAM Co do stawek za godzinę w marcu Unia Europejska ( Euro parlament) ma przegłosować ( wszyscy są za bo tania siła robocza) Ukraińcy do pracy w UE bez wiz. Więc powodzenia ze kogoś do pracy znajdą... W Polsce 2,5 miliona Ukraincow pracują u mnie i żaden nie wróci do Polski wolą jechać do UE za 8 Euro....!!!!

Wypiety

Proponuje sprawdzic monitoring i wyjdzie kto na fajke chodzi. Zazwyczaj chodzą lizuski im wolno

Wypiety
@Wypiety

Chodza lizuski wraz z du..pą do lizania

@Wypiety

Wypięty i co to da że sprawdza jak największe obiboki i laziki mają wtyki . Oberwie się tym co pracują a wyjdą na jedną góra dwie fajki na zmianie i jeszcze jak maszyna stanie bo jest awaria czy zakleszczy się detal na dłużej .

Katarek

Pracownik . No cóż skoro już tak dobrze widzisz że co godzinę ludki chodzą na fajkę to myślę że gdzieś tam musisz stać i filowac bo ja tego nie widzę a wiesz dlaczego ???? Bo uczciwie pracuje robię to co do mnie należy a nie zajmuje się pierdolami bo nie mam czasu przy maszynie .

mamabanego

Bzdury.... W firmie tyle się szykuje, że się rozwija.....Przybywa pracy, urządzeń, ludzi do pracy. Jedno jest pewne: nikt nikogo na przymus nie trzyma, każdy może odejść, przyjdą następni. No chyba że będą kontrolować weekendowych choruszków, ale w tym temacie nie ma czemu się dziwić. Atmosfera - fakt - fajna nie jest. Ten z tym nie chce pracować , bo coś nie pasuje......ten leci na fajkę, bo mu wolno a innemu nie.......różne pierdoły, chaos.

oper

BIS.. jakie jaja ?? szykuje się cos w firmie ?

@oper

Oj tak... Obserwuj uważnie. ..

Bis

No to teraz dopiero będą jaja , większe niż 157.. Tylko do roboty popkorn ze sobą brać. ..

jesli jestes palaczem to bierz robote w ciemno, bo sie nie narobisz - mimo zakazu co godzine na papieroska palacze biegają. niby sa zakazy ale oczywiscie straszenie karami na straszeniu sie konczy , zenada i taki zarzad oczekuje szacunku jak sam sie nie szanuje dajac z siebe robic polew

Janus

Jak na razie najlepszy pracodawca w okolicy Poznania w branży automotive. Umowa o pracę, luxmed, multisport, ubezpieczenie itp. Nie ma premii. Na początku firma oferowała swoim pracownikom po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony, ale znalazła się banda ludzi która to nadużywała na niekorzyść firmy i zarząd to zmienił. Praca jak wszędzie na produkcji : trzeba pracować uczciwie dziś jest lekka praca na linii 1 a jutro ciężka na tej samej linii. ABC w porównaniu do VW płaci lepiej swoim pracownikom najniższego szczebla. I zatrudnia bezpośrednio nie przez agencje pracy. I praca 3 zmianowa weekendy wolne za (2300netto) nie jak w każdej jednostce VW ( Antoninek, Wilda, Września) na 4 brygady za 2000 netto. Miejsce godne polecenia tylko jak wszędzie znajdą się minusy.

@Janus

Wypowiedz trąci biurowym gadaniem ..

Xcv
@Janus

To to znaczy lekka praca lekka prace to maja laski a facet zapier..la jak motorówka

anty-Mistrz
@Bis

Bis, A co z postu Janus jest nieprawdą? karta Multisport - jest opieka medyczna w luxmed - jest ubezpieczenie na zycie - jest płatne nadgodziny - są premia - nie ma 4-brydówka - nie ma BIS - ty chyba napisałaś tylko dla zasady, żeby sie dowalić, pieniacz jesteś

@anty-Mistrz

Tak drogi kolego każdy z nas z swojego punktu widzenia ma rację. .. Multisport , ubezpieczenie, luxmed za wszystko płacisz na Multisport dopłacasz, na ubezpieczenie żeby był większy zakres usług dopłacasz bo to co jest oferowane to nic w sumie (musiał byś pod kołami wózka na terenie firmy zginąć żeby było odszkodowanie )a prawda jest taka ze ubiegajac się to odrzucają wnioski i jako wypadek nie uznają. .a co do naszej opieki medycznej to Canada przeznacza 100zl socjalu na pracownika co miesiac no to więc nie piernicz ze wszystko masz za darmo bo za wszystko płacisz! Fakt nadgodziny masz platne i to jest jedyny sposób na więcej pieniędzy do wypłaty ale poświęcasz swoją wolna sobotę lub niedziele. .po czym nauka ze zeszłego roku ludzie padali jak muchy bo non stop walczyli w robocie bez dnia przerwy..i co ? myślisz ze na premie się złapiesz. ? Sorry zachętę. Acha faktycznie nie ma 4brygadowki (jeszcze). Pozdrawiam Janusz i jego korporacyjny bełkot. .

Katarek

Jeśli masz twarda psychikę to witaj w piekle jeśli nie uciekaj

pracownik ABC

Na okresie próbnym 2150 netto , po okresie próbnym 2290 netto

Bezrobotny

Witam wszystkich pracownikow! Zastanawiam sie nad podjeciem pracy w tej firmie. Prosze o podanie sreniej miesiecznej wyplaty na reke na poczatku zatrudnienia i po okresie probnym na stanowisku operatora produkcji. Prosze o powazne wypowiedzi. Pozdrawiam!

Aha
@Bezrobotny

Bez względu na wszystko nie polecam ci tej pracy.

gościara

śremioki to w manieczkach do szumu przyzwyczajeni...........mechanik MAREK gr A - jedyny i najlepszy

abcabcabc

ogolnie to mistrzem tej firmy jest mechanik ten taki grubasek co sie wozi jak bonus bgc , czy on ma jakas grupe?

A

Jak ŚREMIOKI robią bez stoperów to musi być cicho.

Nikk

Czym badają halas ze normy sa zachowane

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Automotive Poland - Poznań

• Jak się pracuje w ABC Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w ABC Automotive Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Automotive Poland
2.9/5 Na podstawie 322 ocen.
  • Składowa 1A
    62-023 Poznań