Opinie o ABC Automotive Poland w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ABC Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Automotive Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Automotive Poland w Poznań

Bla bla

Zazdrosc ze ma cobzykac kiedy wy z etapu reki wyjsc niemozecie.

No no no no

Widzę kolezanka ma jakies braki pewnie przemawia zazdrosc bo ciebie nawet stary cie nie chce popychac

Twoja pała

A lider ze zmiany "c" A.K. - sa ta gumę caly czas lepiej niż nie jedna kobieta przy drodze. Pozdrawiam cwaniaka.

Ona

Weź się za robotę a nie oczernianie innych którzy ciężko pracują..

Nxksehj

Zazdrość do mózgu uderza... Nie masz nikogo tylko swoją łapę temu takimi tekstami rzucasz.. Inteligencja pozwalająca trzeba przyznać

$$$$$$$

Ciekawe tylko na jakiej maszynie znajdziesz w ciągu nawet 8 godz pracy pol godziny na papierosa ? Bo nie mogę znaleźć nawet 5mi przez 8 godzin

Fair trade?

Dlaczego palacze mają pól godz przerwy regulaminowej plus pól godz na papierosa w ciagu dnia, a niepalacy mają tylko pół godz? Kiedy wkońcu zrobi się z tym porządek?

35899324688742468743468975223;

Oj racja i duzo wiecej takich no niestety jezeli czegos naprawde nie ma sie w glowie to trzeba to zakamuflowac jezykiem ale kazdy dobrze kumaty zauwazy ze jest do niczego . osoby naprawde ktore chca pracowac maja wiedze i zetelnie wykonuja swoje zadania sa niezauwazalni i nie wtracaja dozo buzi wiec proponuje z tymi wlasnie podjac wspolprace jako lider a pracownik . lepiej na tym zaklad wyjdzie dam sobie reke uciac.

Adgjmwjtpjgaj
@35899324688742468743468975223;

Widać, że w szkole interpunkcji nie uczyli, na nóż w abc idealny kandydat. Z ortografią też widać problem.

jhhghg
@Adgjmwjtpjgaj

a w cosinusie uczą aga ? i celowo imię z malej. na dużą nie zasługujesz.

Duszyczka

Czy wy w końcu dacie sobie na wstrzymanie z tymi pierdolami ???? Jeszcze nie kumacie ,że góra czerpie pomysły czytając te bzdury i obserwując was w pracy.Nawet w wolne dni od pracy nie możecie się powstrzymać tylko pogratulować głupoty.

Nnn

Dolores jedyna odwazna co otworzy a i tak wielki zal. Jestescie smieszni ludzie.

kolezanka

a ja mam prosbe dodolores - nie otwieraj paszczy na zebraniach blagam , bo patrzac na to co wygadujesz i jak sie osmieszasz oni tam na gorze potem wszystkich oceniaja przez pryzmat Ciebie i maja nas za ulomnych , obiecasz nam to ? prosze ... :(

Kolezanka
@kolezanka

Czyli wlasnie obrazasz dolores nazywajac ja ulomna? Kobieta z wieksza praktyka zawodowa od Ciebie pewnie i z wiekiem. Dlaczego wy tu tak obrazacie starszych ludzi. Starszy to znaczy gorszy? W ABC im mlodszy pracownik tym bardziej.leniwy i wiecznie narzekajacy.

Katarek

Co sądzicie o pracy na jednej maszynie przez 5dni . Eksperyment czy czas przetrwania bez L4?

Prokurator

A kto kogo zniesławia? Nie jest napisane kim ten ktoś jest, brak nazwisk, imion czy innych inicjałów Nikt nikomu nie grozi, nie planuje ataku terorstycznego czy innych zamachów. Równie dobrze ktoś mógł post wymyślić i wywołać burzę w firmie a ktoś pomyślał, że to o nim mowa. Już była jedna mądra, która straszyła policja, sądem i co? Kawałek z regulaminu. 11. Chcę dowiedzieć się, kto napisał opinię. Jak mogę zdobyć odpowiednie dane? GoWork.pl nie udostępnia pracodawcom żadnych danych osób, które zamieszczają opinie na forum. Dane takie (a konkretnie – numer IP) udostępniamy wyłącznie organom ścigania na ich wyraźne żądanie. Ochrona pracowników wypowiadających się na temat swoich pracodawców to sprawa, którą GoWork.pl traktuje bardzo poważnie.

abccab
@Prokurator

chapeau bas!

Gliniarz
@Prokurator

Panie Prokuratorze :) Sam pan najlepiej wie, że owszem, punkt 11 ma zastosowanie, jeśli na forum wyrażane są opinie zgodne z regulaminem (czyli te opisujące warunki pracy w danym miejscu), to co tutaj się dzieje to naśmiewanie się z osób, obrażanie ich itp. a to jest karane i tym zajmują się organy ścigania, które w sprawie o tego typu zarzuty mogą zażądać udostępnienia numeru IP autora.

Mmm
@Gliniarz

Ktos podobno sie juz orientowal w tej sprawie i jezeli nie ma konkretnych nazwisk imion itd to nic z tym nie zrobia.

ABC

Zgodnie z art. 212&1 Kodeksu karnego zniesławienie jest karalne. Administrator strony jest już poinformowany o wpisywaniu postów, naruszających godność osoby fizycznej.

Wtf

Gdy mam gorszy dzień wchodze na forum by się z was pośmiać. Dorośli a jednak dzieci..

Ultras

Rozwiń swoją wypowiedź

trelemorele

Hejciki na forum - bardzo dorosłe zachowanie, gdy porównuje się kogoś do gimbazy samemu zachowując się jak w przedszkolu ;>

Jajcarz

Ale jaja

Mmm

Wezcie sie ludzie w koncu za robote a nie za rabanie ludziom tylka. Jak tacy odwazni to idzcie do tych osob im to powiedziec w twarz, a nie anonimowo na jakims chorym forum. Bo kazdy tu jest cwaniak, ale zeby na zebraniach gebe odezwac to nie ma zadnego.

Duszyczka
@Mmm

Ha ha ha tylko ciekawe kto komu to powie w twarz .Zawsze było o będzie gadanie wszędzie o roznosciach ale na zebraniu to grobowiec . Czasami to już się zygac chce tym piepszeniem glupkowatym gdzie się nie ruszysz to słyszysz ten taki siaki i owaki , nie zadowoleni z pracy i władzy , że już się zwalniają a nadal pracują itp itd . Ludzie ile macie lat i skąd ten tok myślenia ? Mam wrażenie ,że pracuje w przedszkolu . Sami prowokujecie ,a później się dziwicie i biadolicie ,a inni na tym cierpią bo nawet zapiepszaja za dwóch .

Katarek

Kapusi już swoich mamy wystarczy więcej nie chcemy

Klaus

Zmiana A proszona o odbiór Ireny! My juz mamy jej dosyć.

XYZ
@Klaus

Ha ha nie ma opcji dopłacimy żeby nie wracała, ale że tak po jednym dniu się wam znudziła?

@Klaus

Grzechu przestań juz !!!

Jan z Kolna

Generalnie praca do zniesienia, pieniądze w miarę przyzwoite. Niemniej jednak, firma cierpi na totalny (usunięte przez administratora) organizacyjno-decyzyjny, zdarzają się kuriozalne sytuacje z włączeniem danej maszyny, gdzie tak naprawdę nie wiadomo kto decyduje, czy ustawiacz, czy lider , czy koordynator. Słaba jest również motywacja finansowa - 2% podwyżki po roku pracy, i premie, których i tak nie będzie (zachorowalność poniżej 5% na zmianę jest po prostu niewykonalna). Także premie zobaczyli tylko szczęśliwcy z losowań. Żeby zarobić w miarę dobrze, trzeba popracować tam w soboty. Rynek pracy jest obecnie bardzo bogaty, więc na wiosnę szykuje się chyba sporo wypowiedzeń i rozwiązań umów o pracę, zwłaszcza wśród męskiej części operatorów produkcji.

operator

Nikt nikogo nie trzyma na siłę, rynek pracy jest taki a nie inny więc nie ma żadnego problemu ze znalezieniem pracy nie ma w tej okolicy - jeśli komuś tutaj aż tak bardzo źle to niech po prostu poszuka sobie czegoś innego

praca

Zmieńcie płyte, tylko narzekacie , i wychwalacie innych pracodawców. Dlaczego u nich nie pracujecie? Skoro gdzies jest lepiej? nie chca was tam? czy sami odeszliscie, bo przeciez zawsze gdzies jest lepiej. Ciekawe, czy kiedys bedziecie w pracy, ktora wam sie bedzie podobac i nie objedziecie jej na tym forum. Praca jak praca, warunki i sama praca Ok, nie ma dźwigania, oparów, brudu (przynajmniej na maszynach). U sąsiadów po drugiej stronie ulicy np. HM, Abedik znacznie gorzej (kto tam był to wie o czym mówie). 3 zmiany, fajne dodatki (ubezpieczenie na zycie , LuXmed placi firma, mutisport firma doplaca). nadgodziny platne, dodate za prace w nocy, wyplata na czas. Ostatnio firma zwolnila tych co sie opieprzali i sie poprawilo. generalnie nie jest zle, ale wiadomo, niektorym sie nigdzie nie dogodzi.

majkel

(usunięte przez administratora) ten jego komiczny wygłodzony zastępca pewnych rzeczy nie zrozumieją to bedzie jak teraz a nawet gorzej. nie mają pojecia co sie dzieje na produkcji , starsi pracownicy muszą pracowac niemal za dwoch bo zatrudniają ludzi z lapanki , ktorzy maja dwie lewe rece i nigdzie ich nie chcieli . nawet mydlic oczu nie umiecie a co dopiero zarzadzac patałachy. a tym nowym durnym pomyslem to tylko zwiekzycie idioci ilosc l4 , jak mozna tego nie wiedziec ... lepiej kopiujcie to co praktykuja inne firmy bo Wasze pomysly to pomysly na jakie ulomni by nawet kiwali glową z zażenowaniem ... ale zrobic z siebie debila przed pracownikami - bezcenne

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Automotive Poland - Poznań

• Jak się pracuje w ABC Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w ABC Automotive Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Automotive Poland
2.9/5 Na podstawie 322 ocen.
  • Składowa 1A
    62-023 Poznań