Opinie o ABC Automotive Poland w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ABC Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Automotive Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Automotive Poland w Poznań

Kapitan gilotyna

Im return's !!!! Kadeci wróciłem by dalej was prowadzić w tej wojnie , pamiętajcie tylko zwycięstwo się liczy, a widzę że maszyny już krwawia JUŻ NIC NAS NIE POWSTRZYMA DO BOJU MOJA ARMIO!!!!!

Kadet
@Kapitan gilotyna

Dziękuję Ci że jesteś!

Gjmdatpw

Z piątki leci jak z sashy grey;)

Wróżka

Cos w tym jest .

premia

Co do premii. Dlaczego UŻ powoduje stratę premii? Przecież liczy się z naszego urlopu. Każdemu może zdarzyć się jakaś nagła sytuacja losowa.To trochę nie fair.

abc
@premia

z premii eliminują L4 i NŻ czyli to co dezorganizuje im produkcję

Operator

Informacja dla tych którzy nie byli na imprezie firmowej. Firma wprowadza od lutego nowy system premiowy dla operatorów. 10 proc wynagrodzenia w formie premii za miesiąc bez L4 i urlopu na żądanie. Nie ma juz limitu dla całej zmiany tylko każdy jest rozliczamy osobno.

Leon
@Operator

L4 ok. Ale dlaczego UŻ powoduje stratę premii? Przecież liczy się z naszego urlopu. Każdemu może zdarzyć się jakaś nagła sytuacja losowa.To trochę nie fair.

Były

Pracowalem tam jakiś czas. Nie polecił bym tej firmy najgorszemu wrogowi. Szeregowy pracownik jest tam traktowany jak zło konieczne. Długo bym się tu mógł rozpisywać. Jeszcze się z czymś takim nigdzienie spotkałem.Z tego co wiem w tej chwili zmienił się szef i jest jeszcze gorzej.

były 2
@Były

Były - daj więcej szczegółów

Czarek
@były 2

Ja przez niego zrezygnowałem z pracy na magazynie, lepiej pracuje się na produkcji.

DO ZMIANY "A" : PARKUJCIE W TAKI SPOSÓB ABY INNI MOGLI WYJECHAC!

Oosec
@Anonim

Pisz za siebie. Na każdej zmianie znajdzie się amator, który kupił prawko w internecie. Poza przepisami warto używać rozumu i myśleć o tym aby nie utrudniać życia innym. Na drugi raz karny (usunięte przez administratora).

Hołowczyc

Widocznie was nie lubią i tak robią

Jj
@Anonim

Rzepka powinien nakleić sobie zielona koniczyne w tyle na szybie, a nie wspomnę o pattyku G jemu to wogole powinni zabrać prawo jazd

BigoS
@Jj

Na ryj sobie naklej taką koniczynkę :) A zabrać to Ci powinni dowód osobisty i wszystko co posiada ostre krawędzie.. Anonimie ;) Odwaga Twoją dobrą stroną widzę... Pozdrawiam :D

Smog

Pamela Ty schabie magazynowy! Nic dziwnego, że chłopaki odchodzą z funkcji magazyniera jak maja pracować z takim konfidentem i dupowłazem! Tylko przez Ciebie magazyn traci dobrych i wartościowych pracowników. Jeszcze trochę i zostaniesz sam jak palec i nikt nie bedzie chciał z Tobą pracować.

Leh
@Smog

To ten od Tatara?

Maryś
@Leh

Tak, chyba już wszyscy słyszeli tą historię życia hehehehehehehehe

Tort
@Maryś

Torcik bezowy też był pochłonięty cały

Tort
@Maryś

Torcik bezowy też był pochłonięty cały

Tatar
@Tort

Przyczepiliście się go,a on lubi dobrze zjeść i (usunięte przez administratora)

No to smacznego panu ????
@Tatar

Beza

Don PSE

Powiedzcie ludziska czy dużo w firmie jest śremiaków i czy jest jakiś firmowy transport do Śremu?

Tekla
@Don PSE

Nie ma żadnego dowozu do firmy. Każdy na swoją rękę

Ela

To o podwyżkach zapomnijcie

Kondor
@Ela

Nasz racje nie będzie podwyżek. Najbardziej współczuje setupowcą maja debila a nie kierownika - grubas kocur. Który ich jak zauważyłem to tylko gnoji i gnebi. Niszczył dobrze poukładany dział przez Huberta. Przyszedł burak z Graformu i udaje inteligenta a tak naprawdę jest cienki w ogóle nic nie pomaga przy procesie. Widocznie się nie zna . Ale GŁÓWNY technolog:D

byly praconik
@Kondor

Andzreja juz nie ma ?

Ela
@byly praconik

Mówiłam o operatorach. Cała reszta podwyżki dostała albo dostanie

robot
@byly praconik

Jest na nożu na zmianie c

Chętny do pracy

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Majster

Zakochany... To ona trzyma firmę przy życiu!

Zakochany

Kocham Liderkę

Zakochany
@Zakochany

Tylko ona trzyma mnie przy życiu w tej firmie

Janutek

Pamiętajcie tylko, że w firmach spożywczych typu lidl, biedronka itp. czy to magazyn czy sklep trzeba pracowac w weekendy, święta, a w ABC weekend możemy spędzieć w domu chyba ,że organizowane są nadgodziny to każdy chętnie dorobi do wypłaty. Impreza firmowa jest i bardzo dobrze, że paczki nie wygrały. Bony u nas i tak dobrze wychodzą w porównaniu do innych firm. I tak jak napisal BYKU jeśli komuś się nie podoba niech złoży wypowiedzenie.

Byly pracownik
@Janutek

Jak cos Ci sie nie podoba to mozesz zlozyc wypowiedzenie:-) Tak sie mowi w firmach stawiajacych na rozwoj:-)

Ze tak spytam tu chyba sami idioci pracuja po tych wpisach

byly pracownik

Powiem Wam tak: Pracowalem w tej firmie przez chwilę, pod koniec mojej edukacji, teraz jestem inzynierem w firmie z calkowicie innej branzy. Z usmiechem na twarzy wspominam zebrania, na ktorych robiono z nas (usunięte przez administratora) najprosciej mowiac. Do pracownikow najnizszego szczebla nie ma sie szacunku w takich firmach, robi sie z nich zarty w gronie 'na gorze' , kpi sie z nich itd. Polecam kazde wypowiedziane slowo na takich zebraniach traktowac z dystanem , bo to zwykla obluda i klamstwa, chodzi tylko o uglaskanie stada baranow ( jak to o nas mowi sie w biurze), oraz spowowowanie poczucia przez nas bycia waznymi elementami ukladanki- iluzja oczywiscie :) ABC w srodowisku rowniez ma niezbyt fajna opinię, mowi sie o nich zle. przyklad: banda karierowiczow, ktorzy dostali szanse ( bo niewatpliwie firma daje szanse mlodym ludziom po studiach) , ale nie dorosli do zajmowania sie nawet wlasnym wizerunkiem, nie wspominajac o zarzadzaniu i koordynowaniu firmą tego typu. Prawda jest tez to, ze tam pracuje najgorszy sort absolwentow, bo najlepszi i lepsi bija sie o lepsze i mniej znieslawione firmy. do ABC ida tylko tacy, ktorych powazne firmy nie chca. to tak w skrocie ;) Pozdrawiam wytrwalych, z ktorymi kiedys pracowalem, jestescie wielcy i silni psychicznie ! :)

Element
@byly pracownik

Kondor daj spokój xd

AbANAb

Socjal w tej firmie to jakas paranoja!!! W głupim LIDLU maja 400 zl.w bonach, paczki dla dzieci na święta , imprezę firmowa, a i zapominam dodać ,ze u nas przecież mamy Luxmed oraz karty Multisport i tlumacza sie ,ze na to ida pieniądze.Lidl ma to wszystko bez żadnego proszenia.........wiec gdzie są nasze pieniądze????????

Leh
@AbANAb

Najgorsze jest to że wszystkie firmy w koło dostają podwyżki, notują jakiś progres. A my cały czas te same pensje, bony na święta co roku te same, wszystko stoi. Tylko cykle (usunięte przez administratora) szybciej.

Byku
@AbANAb

Przypominam, że nikt nikogo na siłę nie trzyma! Jeżeli komuś coś nie pasuje to może w kazdej chwili się zwolnić i podjąc pracę w innej firmie! A co do imprezy... to jest w styczniu, a o mało co by nie było przez paczkowiczów! Są osoby dla których ta praca jest dobra jesli chodzi o wynagrodzenie i sama czynność ktorą się wykonuje, więc jeśli komuś dzieje się krzywda to proponuję się zwolnić.

O co chodzi?

Prawie wszyscy narzekali na buty firmowe, że niewygodne, ciężkie itp. Teraz kiedy nie ma obowiązku ich noszenia, większość w nich chodzi ????

A o to chodzi
@O co chodzi?

Bo za DARMO

Paczki dla A

Jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa. Paczki paczki paczki dla nas dla Was dla mas

Paczki dla B
@Paczki dla A

Tak jak mówisz

Paczkominator
@Paczki dla A

Rodzynek i pomarańczy tego prawdziwemu nozownikowi trzeba.

Świeżak

Witam. Złożylem CV do tej firmy i czekam na odpowiedz. Możecie mi napisać jak wyglada praca, zarobki i ogolna atmosfera? Bardzo chetnie przygarnę pracę na wózku widłowym jeśli jest możliwość.

#######
@Świeżak

Swiezak jeśli poczytasz kom to zorjetujesz się ,że atmosfera jest do bani

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Automotive Poland - Poznań

• Jak się pracuje w ABC Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w ABC Automotive Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Automotive Poland
2.9/5 Na podstawie 322 ocen.
  • Składowa 1A
    62-023 Poznań