Opinie o ABC Automotive Poland w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ABC Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Automotive Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Automotive Poland w Poznań

Olga

@Hyry A mogę spytać o warunki zatrudnienia? Atmosfera jest naturalnie ważna, jednak bardzo istotne są warunki zatrudnienia. Jakie firma ABC Automotive Poland oferuje? Nie pytam oczywiście o kwestie finansowe, gdyż jest to temat indywidualny. Zależy mi bardziej na takich informacjach jak forma zatrudnienia, czy przysługujące dodatki, tudzież benefity. Gdybyś mógł odpowiedzieć, to pomożesz tym na pewno wielu osobom.

Hyry B
@Olga

operatorzy zarabiają 3200 + premia 10 % za miesiąc bez L4 i UŻ, firma opłaca opiekę medyczną, ubezpieczenie i dofinansowuje MultiSport

pieski foczki

nie oszukujmy się, ta firma zeszła na psy, kiedyś miała dobrą opinie a teraz to wielki (usunięte przez administratora) sie zrobił, patrzą wycisnąć z Ciebie jak najwięcej, musisz biegać w kółko na mszynie obicnarka-gilotyna i tylko sie wkur***asz na te padła bo wciąż sie psują, cykle dokręcają zebyś wiecej biegał i przerwe Ci skracają no bo ważniejsza jest produkcja od pracownika, ta firma zaczyna zapominać o bardzo ważnej rzeczy, że najważniejszy to jest pracownik bo to on dla firmy zarabia pieniądze, nie ta banda za biurkami która patrzy na wykresy i myślą co tu wprowadzić zeby były lepsze wyniki. Ostatnio oglądałem bardzo ciekawą dyskuje na tvn24 bis, gdzie jeden z gości powiedział, że wyciskanie z pracownika jak najwięcej sie da to nie jest dobra metoda bo ten pracownik się zwolni, i to właśnie sie dzieje w abc, a tylko drogi Dominiku poczekaj jak urlop przyjdzie, nawet nie wiesz ile osób planuje sie zwolnić po nim, lepiej już hurtowo szukaj nowych ludzi, a nie sory zapomniałem, że od marca to robisz i chętnych Ci brakuje.

bumerangi
@pieski foczki

Nic dodać nic ująć.

Maszynista
@pieski foczki

W tej firmie są tylko dobrze ustawieni pracownicy wokół produkcyjni czyli handlerzy, magazynierzy, mechanicy i ustawiacze maszyn. Taka prawda, dobre zarobki i sama czynność, którą wykonują. Produkcyjni to zło najgorsze... tylko zapier...

Miro

Jaką macie atmosferę w firmie? Warto aplikować?

Hyry

Warto, zapraszamy

abc
@Miro

Było by ok gdyby lepsze zarobki.

Abc1
@abc

3520 brutto z premia za obecność przy pracy gdzie nie jest wymagane żadne doświadczenie to wg mnie dobre warunki. Ale wiadomo zawsze może być lepiej!

Taka prawda
@Abc1

Nie za tak ciężką prace i 3 zmiany. Niewiele niższe zarobki są w sklepach spożywczych w Poznaniu. A do tych 3520 zł liczy się premia absencyjna która również obejmuje urlopy na żądanie.

xxz
@Abc1

gdzie wy ludzie macie 3520 chyba wam się liczby po przedstawiały auto korekta zawiodła 3200 jak już

xyz1
@xxz

3200 +10 % za obecność daje 3 520 ( 3200+320)

xyzzzzz333
@xyz1

Aaa wybacz przepraszam zapomniałem napisać tak łatwo stracić te premie też że można o niej zapomnieć np na wzięcie urlopu na żądanie ale już nie ma co się rozczulać chociaż zaczynając pracę jako pracownik agencyjny dostajesz 3000 brutto o premi zapomnij nie zasłużyłaś jeszcze o umowie przez firmę też się za bardzo nie rozpędzaj kolego po 1000h( około 1 roku) żmudnych przygotowań wreście zasłuższ na umowę przez firmę ale i tu się nie rozpędzaj jak dotrzesz trzymam kciuki jak wytrwasz jesteś albo tak zdesperowany albo troche szurniety jak ja 3 miesięczny okres próbny wita Cię za małe doświadczenie zdobyłeś wiesz w końcu to tylko drobne 1000 godzin przepracowane tyle co nic ale i tu niespodzianka pensja zostaje ta sama choć na premie możesz już liczyć i nie przejmuj się że robisz lepiej dokładnie i sumienniej niż nie jeden tam co na stałe ma pozdrawiam to na tyle bye bye kochani przyjaciele haha

xyz2
@xyzzzzz333

Aaaa zapomniał bym o najważniejszym zestaw startowy kazdego operatora pecheż że stali ogromną cierpliwość a najlepiej zakupcie pampersy dla dorosłych będzie łatwiej i wygodniej dla wszystkich

zez
@xyz2

Z tymi pampersami to lepiej im nie sugerować. Bo podłapią temat i będzie.

xdx

premia ? nowi premie nie dostawają przez 9 miesiecy bo na agnecji są

Siralop

"jkhkhjkhkj oszust oszukac oszu" - Chyba ktoś chce zatuszować niewygodne komentarze ;)

siralop2
@Siralop

teraz w końcu wiadomo co w biurze robią widać wysiłki ich pracy

abc

gołym okiem widać, że w firmie dzieje się coś dziwnego

Kaktus
@abc

Co masz na mysli?

X Files
@Kaktus

Coś wisi w powietrzu. Tylko co?

Kat
@X Files

To pewnie siekiera...

Siekiera
@Kat

Zaczynaja zwalniać...

Motyka
@Siekiera

tylko nie too....gdzie ja lepszą pracę znajde..

Młotek
@Siekiera

Nikogo nie zwalniają, wręcz proszą ludzi żeby nie odchodzili ;P

Z motyka na slonce
@Młotek

Kochaja wyj*bali... Inni tez sa na liście. Niby l4 niby chorzy a widywani tu i ówdzie.

encepence
@Z motyka na slonce

O czyli grygier do wy*ebania bo czeste l4 w kinie ma

Datfrot
@encepence

To jest ten, który wybłagał żeby przyjęli jego kobiete do pracy?

mistrz

Siemka Jak się pracuje w ABC lepiej niż w Suzo Happ ??

Hapwsuzo
@mistrz

A jak sie pracuje w Suzo Happ?

Cezary

Jak się pracuje, jaka jest atmosfera?

Nikt

Kogo więcej w firmie śrymianow czy ukraińców

Kot
@Nikt

Śremianie to najliczniejsza nacja w firmie.

Tonik

Słyszałem o firmie dobre opinie. Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

Majster
@Tonik

Tak, prowadzi. Zapraszamy!

Don

Kot to bydgoski szmaciarz. Zero honoru zero pojęcia o procesie ....... specjalista łowienia filetów z brdy.

Janusz Nosacz

Kurła kiedyś to było

ostatni sprawiedliwy

powinni zwolnić wszystkie kobiet na produkcji i zostawić samych facetów. Biegasz w kółko gliotyna obicnarka jak pies jakies który biega za swoim ogonem,że nawet nie masz czasu nie napić picia, a ta na pakowaniu co robi? tutaj kawusia, oj skończyła sie trzeba iśc na stołówkę po kolejną, tutaj do koleżaneczki obok pogadać sobie, tutaj na fajeczke sobie skocze, ale nudy wejde sobie na fejsbusia albo pudelka sobie poczytać co się dzieje, nawet Ci z obcinarki nie wyrzuci odpadów no bo po co ? przecież ona na obicnarce nie jest, niestety że w chu.ja tną sobie na tym pakowaniu to jak narzekają że jak źle mają, a ty zapierniczasz obinara gilotyna,że aż pot kapie za te samę pieniądze i niestety ze ledwo dajesz rade to co chwile sie wkurzasz bo coś się zepsuje albo zatnie, wypieprzą wszystkie kobiety dadzą samych facetów i tak będziemy sie zmieniać co godzine między pakowanie a bieganie w kółko i skończy sie wieczne narzekanie nic nie robienie

Zguba
@ostatni sprawiedliwy

Dobrze prawisz kolego jestem za

Bułka
@ostatni sprawiedliwy

Janusz, głodny nie jesteś sobą! Idź zjedz komuś śniadanie, a nie piszesz głupoty.

Sprawiedliwość
@ostatni sprawiedliwy

A wcześniej co...to kobiety obcinaly na obcinarce i pakowały, wynosily śmieci. W KONCU NASTALA SPRAWIEDLIWOŚĆ ????

Koleżanki
@ostatni sprawiedliwy

Są 2 maszyny gdzie macie gilotynę i obcinarke, reszta bez zmian więc o co ten krzyk??10,9 ,3, 8 Łaba nawet nacinać nie trzeba . Keep calm panowie

@Koleżanki

Chyba robimy w innych firmach bo ja bym powiedział, ze są dwie gdzie nie ma gilotyny obcinarki

MacieCipkiZamiastJaj
@ostatni sprawiedliwy

Boże jak uwazasz że to jest ciężką praca dla mężczyzn to idź popracuj w kopalni lub w jakiś służbach to zobaczysz co to ciężką praca. Niestety ale to że kobiety zarabiają takie same pieniądze jak wy nieroby jeb ane Polaczki to śmiech na sali. My umiemy iść na gilotynę obcinarkę pakowanie przepakowanie a wy co ? Jak nie ma dla was pracy to się nawet na przepakowywanie nie nadajajecie bo za takich ulomow zresztą dobrze was maja że wy nawet instrukcji nie ogarniacie z zapakowaniem. Zapraszam na klejenie pianek i od rurek tych naklejek powodzenia. Obejrzyj detal spakuj zapisz policz raport . Ale (usunięte przez administratora) j że wy jesteście też odpowiedzialni co rzucacie nam .. potraficie z dziurą na pół detalu wjeb ac .. z fałdami i inne ceregiele.. Jak maszyna stoi wy oparci o maszynę w telefonikach .. a nam każą robić jakieś półfabrykaty lub inne cuda. Chcecie siusiu lub iść podezrec komuś żarcie dzwonicie elegancko na lidera i pach podmiana a my ( niektórzy nie wiedzą że kobiety mają coś takiego jak miesiączka bo taki z was ciemnogród ) muszą chodzić nawet co godzinę do łazienki i co nasza wina że musisz iść ? Czy nas ktoś zastąpi ? Nie ! chapiesz później jak pies żeby odrobić. Noża nigdzie praktycznie nie używacie więc już nie pierd olcie jak wam źle ;) parce proste ;) albo odrazu połóż się i czekaj na śmierć jak wszystko dla was takie ciężkie ;)

Kapitan gilotyna
@ostatni sprawiedliwy

KADECI !!!!! Po raz kolejny muszę przemówić !!!! Wszyscy jesteśmy jedną armią i tylko razem możemy odnieść sukces na tej wojnie. Proszę was a wręcz rządam pokoju bo wojna domowa nam nie potrzebna. Armio spokój i do szeregu zbiórka!!!

@Kapitan gilotyna

Mój wpis tylko pokazał jak wy kobiet tylko narzekacie a nic nie robicie, chętnie pójde na kleje pianek nie ma sprawy, okleje kilka i pojde na fajke , kawke na stołówke czy z koleżanką pogadać i wroce bo bede miał czas na to tak jak wy to robicie. Ja się chętnie z wami zamienie jak wam taka krzywda sie dzieje a my tak super mamy latając w kółko, bede musiał na zebraniu zgłosić taki pomysł aby pozamianiać się, od dzis kobiety gilotyna/obicnarka a faceci pakowanie. Wy już teraz na pakowaniu narzekacie a ja nie chce wiedziec co sie stanie jak na gilotyne pójdziecie. Zarpaszam na taką jedyneczke, wezme krzesełko popcorn i chętnie pooglądam jak tam super jest

barista
@ostatni sprawiedliwy

Prawda jest taka, ze jezeli nikt nie utemperuje pana Filipa i jego genialnych pomysłów redukcji ludzi na maszynach i wrzucania 1 osoby na te maszyny gdzie zawsze były 2 i na tych samych cyklach , to latem raz na kilka dni bedzie przyjezdzac karetka po mdlejacych ludzi.

IM YOUR FATHER

Powtarzasz się synek.

Duszyczka
@ostatni sprawiedliwy

Żal (usunięte przez administratora) ściska, bo na fajeczke czasu nie ma by wyjść ? Już nie jeden mógł się pokazać na pakowaniu i mu to nie wyszło, bo w szkole matematyki nie uczyli, a młyn chodzi... dlaczego? Bo wam się nie chce... Trochę szacunku do kobiet kolego. Nikt nas nie wymienia jak mamy potrzebę iść do toalety, a wyrobić się trzeba. Jak się nie podoba to proszę bardzo tyle pracy wkoło ;)

Grizli
@ostatni sprawiedliwy

Nie wierze w to co czytam .. Ludzie zamiast wypisywać te wypociny tutaj byście wzięli się za robotę, a nie desperaci szukający problemu...

Hej my wy oni
@Grizli

Krzychu rządzisz!!!!

Siergiej Szewczenko
@ostatni sprawiedliwy

No to barania głowo wykrakałeś!!! Będziemy się zajmować pakowaniem i obcinaniem, gilotyną, nożem mamy też ciąć. Następnym krokiem będzie ustawianie maszyn i wywożenie wózkiem.

Olga Pawliuk
@Siergiej Szewczenko

i pisać na tablicy w między czasie śpiewając kanadyjsko ukraińskie pieśni ludowe.

Lekarz

Szykuja się kolejne zwolnienia za L4!

Bill
@Lekarz

Po co zwalniać jak i tak do lata się zwolni duża część załogi sama.Nikt takiego tępa cykli maszyn za długo nie wytrzyma.

Ambasador
@Bill

Taaaaaaa..... już od roku słychać ze lada chwila masowo pół fabryki się zwolni i nic, takiej pracy za taka kasę nie ma w okolicy. Gdzie indziej trzeba pracować tutaj się ludzie obijają cały czas.

Bill
@Ambasador

A nie zwalniają się?Nie wiem co rozumiesz przez słowo "masowo"? Wszyscy od razu? Ciekawy jestem jaką masz fuchę w tej firmie, jak uważasz, że ludzie się w tej firmie obijają.Pewnie wysuwasz swoje wnioski z obserwacji Twojego otoczenia w jakim pracujesz.

Zguba
@Bill

Ludzie uczciwie pracują i dostają uczciwe pieniądze więc nie wiem w czym problem

fakt
@Zguba

Fakty są takie że za taką pracę gdzie nie wymagane jest doświadczenia ani żadne kwalifikacje trudno jest dostać takie wynagrodzenie. O masowych zwolnieniach to faktycznie ludzie pisza na forach od roku i jak na razie to tylko puste słowa.. a nawet gdyby tak było to za taka stawkę szybko znajda nowych operatorów.

Robot
@fakt

Znajdą nowych operatorów pod budką z piwem chyba.Znalezc to nie problem tylko utrzymać dłużej już trudniej.Taki nowy przez pierwszy miesiąc produkuje więcej scrapu niż dobrych detali.Oczywiscie zdarzają się wyjątki.Jak już po tym miesiącu się polapie w co wdepnął to się zwolni i pojdzie do np.volkswagena gdzie cały czas przyjmują.

zbyszek
@Robot

i nowi nie mają premii. Potwierdzona infromacja od pracownika na agnecji

Abc
@Lekarz

A już ktoś został zwolniony? Teraz Ukraina nas zastapi????

@Abc

Całkowicie! Nawet w biurach ma być Ukraina za 16 zł na h podobno....

Witam serdecznie. Na jakie zarobki po 9 miesięcznym okresie zatrudnienia przez pośrednika można liczyć przechodząc już pod firmę?

JANUSZ NOSACZ
@Zainteresowany

Tysiunc pinset z blejokami. pozdrowium

Króliczek

Wesołego alleluja! Radujmy się wszyscy!

Olga

@xxx dlaczego to że ktoś ma dostać podwyżkę jest skandalem? Pracodawca zazwyczaj przydziela podwyżki zgodnie ze swoim planem rozwojowym. @Były jakie były powody twojej rezygnacji? Uargumentowane opinie mają największą wartość dla użytkowników forum szukających tutaj polecenia pracodawcy.

Mmm
@Olga

Dlatego ze ten dzial i dzial jakosci non stop maja podwyzki a, produkcji od dwoch lat pensja sie nie zmienia.

qwqwq

justyna najlepszy lider bartek to cep przypierdalacz

Ejejeeej
@qwqwq

Ale po co tak brzydko ? Przeciez on sie szkoli

Ole Ole
@qwqwq

Nie posraj się

Jeblem

Podwyzek nie ma, ale mamy...TOSTERY !

Mistrz
@Jeblem

Zmiano B jesteście lamusami i żal mi was

Jeblem
@Mistrz

?? O kij ci tera chodzi?

Szykują się zwolnienia na produkcji....ktoś coś wie ?

Anonim 2
@Anonim

A dlaczego mieliby zwalniać? Nikt się nie nudzi i ma co robić.

Redukcja etatów...klient odchodzi.

Manuel
@anonymous

Odchodzi to człowiek od zmysłów jak czyta takie dyrdymały

Anonymius2
@anonymous

Żaden klient nie odchodzi.. ktoś sieje ferment

Łysy
@Anonim

Podobano pracownicy agencyjni maja wylecieć.

Byk
@Łysy

Oni wcześniej się sami wszyscy zwolnią.

lesniczy
@Anonim

Tym bardziej że nie dostaną premii za frekwencję więc nie mają motywacji by tu pracować, często za dwóch (na niektórych maszynach gdzie kiedyś były dwie osoby, teraz pracuje jedna)

Uczeń kapitana
@Anonim

Tak będą zwolnienia, ale cykli bo armia sremian zajezdza maszyny

Kapitan gilotyna
@Uczeń kapitana

Armia śremska, to SPARTANIE najgrozniejszy oddział w naszej walce, zawsze wysylany do najgorszych zadań, i zawsze wracający z tarczą. SPARTANIE BACZNOŚĆ!!!!!

Peta
@Kapitan gilotyna

Armia na jakiej zmianie są Spartanie ?

Uczeń kapitana
@Peta

Sremianie tzn Spartanie występują na każdej, zmianie by szanse były równe i każda zmiana była gotowa do walki.

xxx

Wózkowi znów mają dostać podwyżkę... SKANDAL!

Hanba
@xxx

I deputat w marlexie!

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Automotive Poland - Poznań

• Jak się pracuje w ABC Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w ABC Automotive Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Automotive Poland
2.9/5 Na podstawie 322 ocen.
  • Składowa 1A
    62-023 Poznań