Opinie o Card Terminal Expert S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Card Terminal Expert S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Card Terminal Expert S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Card Terminal Expert S.A. w Warszawa

Jakiś czas temu firma Card Terminal Expert S.A. poszukiwała osoby na stanowisko Trener. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

CTE

Mamy obecnie bardzo pomocną trenerkę, która organizuje załodze dodatkowe szkolenia x1 w miesiącu :) Szukamy jeszcze osoby na miejscu, prosimy o wysłanie CV w razie zainteresowania. Pozdrawiam

tak
@CTE

jaką pomocną trenerkę to chyba żart, nic nie robi

Pracownik z Opola

Pracuję w firmie od 2 lat - oddział w Opolu. Przez ten czas dużo się zmieniło, weszły umowy o pracę, prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Firma znajduje się teraz na reymonta, więc łatwy dojazd. Generalnie więcej na plus.

tak
@Pracownik z Opola

ciekawe kto to pisze te pochwały szefowa czy menadżerka,może sie zmieniło ale nie pracujcie tam to katastrofa ta firma

Kamila

(usunięte przez administratora) po zerwaniu umowy wystawili fakturę która zapłaciłam, obiecali oddać pieniądze i już 3 miesiac ciszy i brak odpowiedzi na maile. Porą zgłaszać na policję złodziei!

Jak wygląda praca na stanowisku Handlowiec? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Card Terminal Expert S.A.?

CTE

W zależności od szczebla handlowcy zajmują się obsługą klientów biznesowych w zakresie płatności bezgotówkowych (terminale płatnicze)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Card Terminal Expert S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel handlowy?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Serwisant IT - praca mobilna
Personnel and Media Solutions

Poszukiwano osoby na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Czy ktoś był w firmie Card Terminal Expert S.A. na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 7500 PLN?

Jakub

No może i można ale trzeba napracować się za 10 ciu. Teraz z tego co wiem to wypłata jest w tak zwanych paczkach więc średnio się opłaca.

on
@Jakub

pracowalem krótko tam narobisz się pensja cienka

Kruk
@on

Narobić to się można na kopalni a nie za biurkiem...niektórzy za mniejsze pieniądze pracują FIZYCZNIE. co komu pasuje :)

@Jakub

PROWIZJA jest w paczkach - to ważna różnica :) Wypłata składa się z ustalonej podstawy + prowizji, a ta druga, oczywiście, zwiększa się wraz z wynikiem.

Grego

Przeprowadziłem z jedną z konsultantek chyba 5 rozmów koniec końców obliczyla mi oszczednosci 300 zl rocznie na samej dzierżawie, zgodzilem sie . Umowa przychodzi kurierem do wglądu i podpisania także oceniam na 5

AGATTA

kontakt telefoniczny z Panią potem umowa i terminal ...wszytko ok i tak jak sie umówiłyśmy . Ja polecam

Jerzu

Wszystko szybko i sprawnie. Zadzwoniła Pani i mam bezgotówkowa. Teraz czekać aż klienci zaczną płacić :) ja polecam

Miła obsługa, umowa przejrzysta, terminale na czas! Jestem bardzo zadowolona... Polecam

ANNA

Firma z którą nie ma żadnego kontaktu. Przysyłają umowę, po dwóch miesiącach popsute teminale , nie odbierają telefonów, maili. Wystawiają fakturę za sprzęt który został im odesłany ,który nie został nawet raz użyty bo nie działał. Zostaje mi chyba tylko zgłoszenie na policję. tylko czy to coś da?

Antek
@ANNA

pani Aniu Pracuje dla CTE sA Sam za pobrane 3 terminale dla siebie.distałem fakturę na 2309 i tez pytałem to faktura zapłacona przez bank i wszystko gra Z tel to problem ja dzwonie tez czasem dlugo Do pełnomocnika Lewandowskiwgo PrezesavR.Lewandowskiego lub vce prezes Zielińskiej Proszę tyrknij do mniev887183325 to podam numery tel bo tutaj Rodo i wyjasnie wsztstko

Oszukana przez mataczy
@ANNA

MAM to samo !!! 1. Nawet nie otrzymałam podpisanej umowy zwrotnej od stycznia. 2. Na umowie brak osoby reprezentującej firmę. Z KRS wiem, że Przemysław Lewandowski. Nie odbierał telefonu. Wysłaąłm sms z groźba skierowania sprawy do sądu- oddzwonił szybko. 3. Na początku nie mogłam się dodzwonić. Agentka, która się ze mną kontaktowała Jolanta Widera, rozpłynęła się. Nagle nikt jej nie kojarzył, nikt nawet nie wie kto to. Jej telefon milczy, a miała być "moim osobistym opiekunem w ciągu całego okresu obowiązywania umowy". 3. Otrzymamałam dwa stary graty, które po wykonaniu 2-3 transakcji wyłączały się i nawet nie chciały się ładować. 4. Po zgłoszeniu przesłali kolejne dwa graty- to samo. 5.Obiecali, że prześlą fabrycznie nowy terminal, ale ... nie dotarł. 6. Teraz nie chcą rozwiązać tej umowy, bo niby moja wina. Wg nich- Nie na czas zgłaszałam problemy techniczne. Co jest totalna bzdurą. BARDZO żałuję, że jako osoba uczciwa, nie podejrzewam innych o machlojki i rzadko czytam opinie, a warto. OSTRZEGAM wszystkich przed tymi oszustami. Moja sprawa jeszcze nie jest z nimi zakończona, ale jeśli ktoś będzie zainteresowany może razem złożyć zbiorowy pozew do sądu, a już na pewno poinformować organy przydzielające środki Unijne na "Polskę Bezgotówkową" oraz Minsterstwo Finansów.

CardPoint
@Oszukana przez mataczy

Szanowna Pani, na terminalach jest naklejka z numerem do serwisu. Ma Pani zapewnioną bezpłatną opiekę oraz serwis urządzeń. Są to terminale mobilne, które wymagają ładowania od czasu do czasu. Każdorazowo sprzęt jest wysyłany po uprzednim sprawdzeniu. Jeżeli nie jest naładowany, ma prawo się wyłączać.

CardPoint
@ANNA

Szanowna Pani, faktura jest opłacona ze środków fundacji - proszę czytać dokumenty. Terminale są bezpłatne. Sprzęt jest sprawdzany przed wysyłką. Jeżeli nie są naładowane, nie działają. Przed oskarżaniem nas o nierzetelność bardzo proszę przeczytać instrukcję. Na terminalach oraz na stronie internetowej jest mnóstwo numerów, na które można się bez problemu dodzwonić.

Pan Tomasz
@ANNA

Mam tą samą sytuację. Komercja umowa, wszystko pięknie ładnie przez telefon a później brak kontaktu i rób co chcesz

A.M

Nie mogę przejść obojętnie bez ,,wtrącenia swoich 3 groszy", szczególnie czytając tyle negatywnych opinii... Od siebie chcę dodać, że z firmą współpracuję tak naprawdę od początku jej trwania i byłabym nieuczciwa, gdybym napisała, że nie jestem zadowolona z tejże kooperacji. Wręcz przeciwnie! Pracownicy zawsze skorzy do pomocy, jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, że nie odpisano mi na maila, czy odmówiono pomocy. Dodatkowo mają całkiem przystępne oferty, także na pewno zostanę na dłużej. Z mojej strony, naprawdę polecam!

@A.M

współpraca gorsza ,dobrze ze ci działają

Czy w firmie Card Terminal Expert S.A. da się zarobić 7200 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko przedstawiciel handlowy?

to nie prawda nie zarobisz 7200 tyle najniższa krajowa

Firma Card Terminal Expert S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko Doradca Klienta. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

nie warto,aplikuj w inne miejsce ,szkoda tam czasu

Bogdan Małecki

Mam portal płatniczy. na taksi sprawdza się bez problemu. Jestem zadowolony ze świadczonych mi usług.

Piekarnia "Chlebek"

Dzień Dobry, Czytając hejt w ocenach, zastanowiłbym się nad podpisaniem umowy z Tą firmą. Zrobiłem to nie czytając opinii w Internecie i jestem zadowolony. Terminale przyszły jakoś po tygodniu, w dobrym stanie. Trochę długo się czeka za umową, miałem to tłumaczone tym że, zostaje ona w banku do akceptacji - trochę nie rozumiem tego działania ale jeśli w tym państwie jest coś za darmo to musi pewnie tak być... Co do serwisu, dodzwoniłem się w celu pomocy w obsłudze urządzenia.

Jerzy
@Piekarnia "Chlebek"

No i super że się nie rozczarowałeś i jesteś zadowolony ze współpracy. Opinie trzeba czytać ale najlepiej wyrobić sobie samemu zdanie i podejmować subiektywne decyzje. Świat należy do odważnych, nie?

Piter
@Jerzy

No właśnie. ja tez jestem zadowolony.

A.L.

Posiadam terminale z tej firmy, są one używane ale zostałam o tym poinformowana przy podpisywaniu umowy. Terminale sa w pełni sprawne i spełniają swoja funkcję w 100%, zawsze mogę liczyć na szybki serwis, technicy sa bardzo pomocni. Ceny dzierżawy są naprawdę bardzo korzystne.

Mirosław Marek

Mam termina, jeżdże taksi , przez cały dzień działa normalnie. kasuje ludzi. dobra wspolpraca.

jerzy królikowski

posiadam terminal w dzierżawie od pieciu lat, mimo inflacji cena umowy jest bez zmian. mialem robiony serwis dwa razy, wymiana czytnika oraz baterii. wszystko sprawnie. pozdrawiam

handel obwozny mariola

dostalam terminal po tygodniu. dziala , pieniadze dochodza po jednym dniu . przestraszylam sie faktury na dwa tysionce zlotych ale ksiegowy powiedzial ze zaplacona. co to za opinie tutaj nie wiem, teraz sie boje.

Gabriela
@handel obwozny mariola

Może to wina sieci albo zasięgu? Lepiej nie trzymać terminala w jakichś kątach. Kiedyś pracowałam w sklepie to też miałam problem z tym że terminal nie łapał zasięgu i trzeba było długo czekać.

Tyna

Po rozmowie z infolinią, zamówiłam terminal . Umowę otrzymałam mailem do zapoznania się i podpisu. Terminal wraz z umową otrzymałam kurierem już po 3 dniach. Sprawny. Polecam Card Terminal Expert S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Card Terminal Expert S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Card Terminal Expert S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Card Terminal Expert S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Card Terminal Expert S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Card Terminal Expert S.A.
3.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Odkryta 48C lok. 301
    03-140 Warszawa

Card Terminal Expert S.A.