Opinie o Card Terminal Expert S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Card Terminal Expert S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Card Terminal Expert S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Card Terminal Expert S.A. w Warszawa

mateusz

wszystko super, polecam

Jerzy

Minął rok umowy po tym okresie chcę rozwiązać umowę jak tego dokonać proszę napisać proszę Pana z CardPoint bo od tygodnia nie mogę się dodzwonić

witam po dwóch miesiącach dostałem fakturę na 2000 zł za darmowe terminale polska bezgotówkowa zgłaszam to wyżej .

anon

tez dostalem fakture na 2000zl, ale byla to juz faktura oplacona przez fundacje, ksiegowa po zapoznaniu sie z faktura tez mi tak powiedziala. a co do terminai to sa dobre i dzialaja. kontakt z firma rowniez jest.

Sylwia
@anon

Mogę prosić jakis kontakt do tej firmy bo nie odbierają juz nr. Zamówiłam terminal wysłałam skan umowy i cisza . Bardzo prosze o pomoc. Dzięki

Alina
@Sylwia

Jestem, takiej samej sytuacji, wysłałam umowę, czekam na zwrot i cisza. Czy udało się Pani coś dowiedzieć? Pozdrawiam

Bjsjs
@Sylwia

A po co Ci terminal.? Zapłać najpierw rachunek.

CardPoint

Szanowni Państwo, na fakturze jest wyraźnie napisane, że została opłacona ze środków fundacji.

Ryszard S.

Też dostałem faktue. Ona jest opłacona - jest napisane na fakturze.

karol

polecam, wszystko na wysokim poziomie , miła obsługa i szybki serwis sprzętu .

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Card Terminal Expert S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel handlowy?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Serwisant IT - praca mobilna
Personnel and Media Solutions
R

ZERO KONTAKTU ŁAPIĄ KLIJENTA PODPISUJĄ UMOWE A TY POTEM RUB CO CHCESZ ADRESY IMEIL ZWROTNE NIE DOCHODZĄ ZDJECIA ODSTAPIENIA OD UMOWY PRZEZ SMS TEZ BLOKUJA ZGLASZAM ICH NA POLICJE

Izi
@R

Czy udało się coś zrobić, bo też mam ten problem?

Dociekliwy
@R

Wszedłem tu z ciekawości ponieważ szukałem informacji na temat CARD TERMINAL EXPERT jako pracodawcy, ale po przeczytaniu pana/pani opini zeszlo to na drugi plan. Muszę stwierdzić ze po pierwsze dal sie pan, pani nie źle złapać jako "KLIJENT" a później na domiar złego musial pan/pani wysyłać na adres "IMEIL" wiadomości które nie dochodziły. I teraz pozostala "RUB" co chcesz, wiec odstapienie od umowy poprzez SMS bylo naprawde fantastycznym posunięciem. Pozdrawiam i życzę następnym razem porządnej zrozumiałej Umowy i nie dać złapać się jako biedny "KLIJENT". Szkoda tylko że nie odpisano panu na tę wiadomość na "IMEIL"

@R

Mam wrażenie, że nigdy nie byli Państwo naszym klientem.

Autonaprawa.Andrzej @34

Firma bardzo słabo prosperuje, konsultanci obiecuja cuda,po podpisaniu umowy (szukaj wiatru w polu) niestety dodzwonic sie na seris tez jest ciezko :( szkoda,że tak traktuje osoby z ktorymi podpisali juz umowe.

@Autonaprawa.Andrzej @34

Dzień dobry. Na terminalach oraz na stronie internetowej są zamieszczone numery telefonów, na które bez problemu można się dodzwonić. Proszę o podanie konkretnie obiecanych "cudów", gdyż łatwo kogoś hejtować bez konkretnych wyjaśnień.

Stała Klientka

Posiadam terminal tej firmy od ładnych kilku lat i przyznam szczerzę, że współpraca jest doskonała. Łatwy i szybki kontakt z serwisem. Gdy zdarzy się jakaś awaria jest ona expresowo naprawiana, a w razie konieczności sprzęt jest wymieniany. Przemiłe Panie, które służą pomocą w razie jakichkolwiek problemów. Co tu dużo pisać ... Na pewno zostaniemy razem na lata. Polecam

Sławek

Nie mam zastrzeżeń. Jako pracodawca jest w porządku. Udostępnia klientom fajny sprzęt i opiekę.

Majka

Ja też właśnie dostałam fakturę na 1500zł,a miało być ze terminale bezgotówkowe gdzie się z tym udać pomóżcie

@Majka

Faktura jest opłacona, ja tez taka otrzymałam i wrzuciłam w koszty, wszystko super

Piotr266

Wspaniale i rzetelne konsultantki z Opola. Duza wiedza i doświadczenie, serdecznie polecam :)

Pogromca

Poniżej przedstawiamy jak można rozwiązać umowę z Card Terminal Expert. Rozwiązanie umowy jest możliwe pod warunkiem, że adres ul.Odkryta 48c/301 w Warszawie zostanie wysłane rozwiązanie drogą listowną. Takie wypowiedzenie musi być przesłane za potwierdzeniem odbioru. W razie problemów warto kontaktować się też z Polską Bezgotówkowa, którzy powinni pomóc rozwiązać umowę.

Przeczytałam wasze opinie i nie podpisałam umowy. Pani przez telefon na wstępie wprowadza w błąd twierdząc, że Polska Bezgotówkowa trwa tylko do końca roku. I te wymówki, że oni w grudniu mało pracują. Dziękuje, terminal wezmę od kogoś innego.

Antoni Czapkiewicz Unijne Syst
@Ania

Pracuje z Card id 1 czerwca b.r. jako firma powazna dystrybutor m.in.termubali . Polska Bezgotówkowa to fundacja która korzystała z pieniędzy Unni ale się skończyła, działa 4 kata i placa na nią producenci i tystrfybutirzy terminali jak Caed TermE. Waznych jestc4 reszta to należy pionki Pracuje przez mBank Mbank zwraca mi VAT I pani zwróci za zakup terminala faktura zapłacona ja mamc3 na firmę i dostałem fakturę 2700 zapłacona. Na nią bierzemy do 3 szt Ale kontroluje Fundacja a najpierw ja Potem Card potem Fundacja i wysyla terminale do klienta. My podpisujemy tylko umowę na rok na 1 , 2 lub 3 jak no sklep i biuro firmy lud plus handel obwinia. Rok trzyma pani terminale w szufladzie robiąc na nich po q0 groszy wpłaty z czyjejs karty na kazdy Po roku pani je oddaje lub zostawia. Jeden np Biiracx2 ma pani 1000 zwrotu za pit zax2020 i bez,abonamentu i prowizji. Dyrektywa unijna zobowiązuje Polskę do wprowadzenia Obrotu bezgotówkowego id dnia 1.91.21 ostatecznie Chciałem założyć u siebie na wsi bankomat i znam dyr banku spoldz. W Wueluczce A ona mi dyrektywę i12 stron o zarządzenie o likwidacji bankomatów id nowego roku. Precla nue kupisz bez karty. Polska bezgotówkowa kończy się. Mamy q20 dystrybutorów w Poksce Ood,Card Termibal i naciski na Polskę bezgotówkowa a nue komercyjne. Ja czekam tez na komercyjne bo mam dostęp do 300 hoteli i 2000 zakładów e małopolskie z firmy swojej. Darmowe go końca listopada PROSZE OVTWL 887183325

Ush8 czapa
@Ania

ale tak jest Pracuje z nimi

mietek

Terminale sa ok.

Czy można liczyć w Card Terminal Expert S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Sylwia

Cześć możesz podać jakiś kontakt do nich zamówiłam terminal wysłałam skan umowy i od tej pory nie moge sie dodzwonic . Wyciągi analityczne cały czas mi przychodzą. Z góry dzięki

rafal78
@Sylwia

Cześć, ja mam tutaj taki nr 691 520 646 jest na ich stronie jest www.cardpoint.pl Pan coś mówił, że to do magazynu wysyłek, ale do tamtego pana nie umiem znalezc numeru. Mi tam przyszły po miesiącu, ale działają fajnie.Jestem zadowolony polecam

Patryk

Bardzo polecam, wszystko bezpłatne tak jak zapewniają, jedynie trochę długo czas oczekiwania, bo miesiąc. Ale jak coś jest za darmo to się nie pluje temu w twarz. Za ten czas oczekiwania 4/5!

Remik

@anonim Ale przecież to jest forum pracownicze ,więc jak ten wpis się ma do opinii o pracy??

Darek

Same komentarze od klientów, a przecież to forum pracownicze.

Florysta:_)

Skorzystalem z oferty na terminale platnicze firmy Card Terminal, chciałbym bardzo pochwalić na poczatku swojego wpisu osoby zatrudnione w tej firmie za profesjonalizm oraz indywidualne podejscie do moich potrzeb jak przedsiebiorcy. Jesli chodzi o sama propozycje posiadania tych urządzeń u siebie nie bardzo bylem przekonany o takiej koniecznosci, ale mila pani zadala mi kilka konkretnych pytan dotyczacych mojej działalności i na tej podstawie wymienila korzysci jakie uzyskam dzieki tym urządzeniom. Na terminale czekalem ok 3 tyg., otrzymalem wraz z paczka bardzo czytelna instrukcje obslugi. Juz w pierwszych dniach zauwazylem wyrazny wzrost zainteresowania ta forma platnosci. polecam jak najbardziej

Katarzyna

Witam, dwa tygodnie temu podpisałam umowę z tą firmą i w piątek otrzymałam terminale. Miałam propozycje z różnych firm i banków ale warunki jakie przedstawiła mi bardzo miła pani telefonicznie , nie dość że potwierdziły się w umowie to są najbardziej korzystne na rynku. Owszem czekałam dwa tygodnie na terminale ale miałam stały kontakt z konsultantką i wszystko zostało załatwione sprawnie i bez żadnych problemów. Polecam jeśli nie chcecie podpisać umowy z kimś innym gdzie od razu taką umowę dostaniecie z góry na co najmniej 24 miesiące.

Maria

Mimo, że jest to forum przeznaczone dla pracowników Card Terminal Expert, to nie widzę tu ani jednej opinii, wystawionej przez nich. Liczę na to, że odezwą się wkrótce i dadzą nam znać na GoWork.pl, jak oceniają warunki pracy w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Card Terminal Expert S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Card Terminal Expert S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Card Terminal Expert S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Card Terminal Expert S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Card Terminal Expert S.A.
3.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Odkryta 48C lok. 301
    03-140 Warszawa

Card Terminal Expert S.A.