Opinie o Coloplast w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Coloplast. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Coloplast na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coloplast w Szczecin

Xyz

Witajcie, czy ktoś ma informacje, jak wygląda praca w Dziale Regulatory Affairs w Coloplast? Jaka jest atmosfera w zespole? Jacy są przełożeni, czy jest dużo nadgodzin, jakie są zarobki? Będę wdzięczna za pomocne informacje????pozdrawiam!

G.
@Xyz

Atmosfera jest bardzo dobra, koleżanki i koledzy z zespołu zawsze pomocni. Tak samo przełożeni. Zarobki są bardzo zależne od doświadczenia w RA, dostawałam wyższe oferty. Pracy jest mnóstwo, bywają nadgodziny ale nie wymuszone. Tzn sama decydujesz kiedy Ci pasuje. Ale nikt do nich też nie zmusza!

Xyz
@G.

Dziękuję za odpowiedź. A czy są szkolenia stanowiskowe wdrażające do pracy i jak wyglądają?

Yzx

Dlaczego usunięto tak wiele opinii i komentarzy?Firma się nie wypowiedziała tylko kasuje?

Pracownica
@Yzx

A jak niby firma ma usunac wpisy skoro nie ma profilu pracodawcy na goworku? :D Jak byś przeczytał regulamin portalu to byś wiedział, że gowork sam usuwa obraźliwe wpisy ;) I dlaczego twoim zdaniem firma powinna się wypowiadać oficjalnie na takim portalu, który nie oszukujmy się najlepszej opinii nie posiada ... Ale wylewanie pomyj, anonimowo jest przeciez takie wygodne mehh

Team leaderzy zawsze mówią, że awanse i podwyżki są tylko dwa razy do roku w kwietniu i grudniu i nie można w trakcie roku, a w ostatnim czasie były takie zmiany w niektórych zespołach. Jak dostać awans w trakcie roku? pokazać co się zrobiło ponad program czy trzeba zagrozić odejściem? Macie jakieś doświadczenia? Podzielcie się :)

xXx

Jak zrobisz coś ponad program to dostaniesz ale po (usunięte przez administratora) od kolegów z teamu a TL przypisze sobie twoją pracę.

On

Niestety, śmieszna dla mnie była deklaracja o jakiej słyszałam że to nie ma wpływu na pracę a zaraz Szewczuka dostaje awans mimo że wszyscy wiedzą że nie była najlepszą kandydatką. No ale przecież można było podpowiedzieć na co jest zwracana uwaga, pomoc na etapie wypełniania ankiet, szepnąć słowo tu i tam. I nawet jeśli wszystko odbyło się tak jak powinno to niestety niesmak pozostał. Zwłaszcza po tym co się działo już po ogłoszeniu. Udowodniła że nie się nie nadaje cała swoją postawą.

Miki
@On

W każdym dziale te same historie, widać, Pani menager nie widzi problemu w takim postępowaniu TL-row/rek.

Starsza babeczka
@Miki

Ludzi którzy tam pracują się młodzi, atrakcyjni więc takie sytuacje w każdym dziale były, są i będą jeżeli nie będzie odgórnie zakazanych związków między pracownikami. Tak jest też w każdej firmie, choć najczęściej jest to tajemnica poliszynela. W innym przypadku, co awans to będzie gadanie, że ten z tamtą, więc dostał awans. Często się tu mówi, że ważne decyzje zapadają w kuluarach. Nie można się z tym nie zgodzić, skoro chcąc zmienić dział przegląda się ogłoszenia i nic nie ma a za chwilę info, że ktoś dział zmienił mimo braku oficjalnej rekrutacji. Może czas na program naprawczy dla TL lub zmiany w regulaminie pracy?

Zając

O której TL mówisz? To co się tam dzieje to trochę za grubo! Aż dziwne, że firma milczy…

Miki

Nie ważne, nie podaje się takich danych w publicznych komentarzach. Każdy ma swoje za uszami. Ważne aby menagerowie zajęli się narastającym problemem o którym nikt głośno nie mówi. Choć ciężko to widzę jak relacje TL - menagerowie są słitaśne.

xXx
@Zając

Wywalili (usunięte przez administratora)która była chyba TL tych zespołów które objął (usunięte przez administratora). Teraz powinni zrobić to samo bo przewinienia są dużo bardziej oczywiste. TL nie mogą mylić awansu z wyborem na świętą krowę i myśleć że teraz to już nic im nie można zrobić. A z obecnej ekipy tak szczerze mówiąc to nikt nie powinien zostać bo o ile (usunięte przez administratora) to oczywiste pomyłki to trzecia TL uważa że każdego mówiąc to co akurat chce usłyszeć, zamiatając sprawy pod dywan też nie pokazała się z dobrej strony. I wydaje jej się że że sobą nie rozmawiamy i nic sobie nie przekazujemy z tego kitu co nam wciska.

logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E, 2/2, 3/1, Cysterna
Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
logo firmy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (061)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
IT Administracja

Pracuję stosunkowo długo w Colopast w Szczecinie w dziale IT i nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. To profesjonalna i etyczna firma szanująca swoich pracowników, niezależnie od poglądów, religii, orientacji, itd. Kto takie wartości uznaje, ten to doceni. Możliwość rozwoju w IT, jak i w innych działach, jest mnóstwo. Trzeba tylko chcieć i wykazać chęci oraz zainteresowanie. Obecnie istnieją zespoły, które w pełni lub w 80% składają się z naszych kolegów, więc firma jak najbardziej dba o rozwój pracownika. Dużo czasu jest poświęcane na szkolenie pracownika, jak i przygotowywanie dokumentacji, której mamy pełno. Zdarza się, że zatrudnia się kolegów, którzy nigdy nie mieli do czynienia z IT lub mieli styczność bardzo ograniczoną, a w rok czy dwa lata zdobywają naprawdę niesamowity poziom wiedzy i potrafią awansować.

@IT Administracja

Jako „młodszy” zwolennik alertów IT, który ma wieloletnie doświadczenie na stanowiskach wsparcia IT, byłem ciągle przepracowany, pod presją i z grafikiem, który wyglądał jak książeczka do kolorowania. Praca przez 4 dni od 22:00 do 6:00 na pewno nie pomogła mojemu zdrowiu. Ciągłe zmiany zmian, niewystarczająca liczba pracowników w moim dziale i brak wsparcia ze strony kierownictwa. NIE POLECAM TEJ FIRMY ANIKOGOWI Ubiegającemu się o stanowisko IT TUTAJ!

eeee
@IT Administracja

niestety ale nie wierzę tobie, bo jezeli jest duza rotacja w firmie osób tzn, ze nie jest to dobre miejsce pracy

To są jaja
@IT Administracja

Może dlatego że jak to sam nazwałeś " Zdarza się, że zatrudnia się kolegów, którzy nigdy nie mieli do czynienia z IT" . Osobiście poleciłem te pracę kilku osobom mającym doświadczenie w IT i nikt z nich nie przeszedł pozytywnie waszej rekrutacji. Teraz już wiem czemu. Miejsce było dla kolegi :D

Terka

Cześć, natknęłam się na ogłoszenie na stanowisko Junior Master Data Specialist. Ciekawi mnie jakie są zarobki w Coloplast na tym stanowisku? Obecnie pracuję od ponad dwóch lat na tym stanowisku w innej szczecińskiej firmie.

onn
@Terka

W Colplast nie pracuje się za pieniądze, pracuje się za "Big thanks " na callach :)

Korpościema
@onn

Popieram w zupełności. Duńska firma z chińskimi zarobkami. Dla desperatów. Dlatego zmieņiłam pracę I zdecydowanie nie żałuję. Strata czasu.

Zainteresowana
@Korpościema

A gdzie sie wybierasz? Gdzie w szczecinie lepiej mozna zarobic na podobnym stanowisku?

Osa98
@onn

Już nawet torcików nie dają :(

Ciekawska

Czy w Coloplascie pracuje się na tak zwany akord? Czy jest ciśnienie żeby pracę skonczyc tego samego dnia czy można przenieść na następny. Ciekawi mnie ta kwestia, może ktos się wypowie. Dzięki

grr
@Ciekawska

Niestety jest mega ciśnienie, żeby prace skończyć tego samego dnia, co generuje dużo nadgodzin. Praca na akord to chyba mało powiedziane :) Są zespoły, w których nadgodziny to norma. Jeśli Ci to nie pasuje to nie żyjesz zgodnie z values firmy (najważniejszy jest nasz klient, który czeka po drugiej stronie).

Joa

Miałam tę nieprzyjemność uczestniczyć w rekrutacji do tej firmy. Długa, rozwleczona, banalna, nawet nie z podręcznika rekrutera a z gazetki weekendowej z kolorowymi obrazkami, jakie są dostępne dla zabicia czasu u fryzjera. Następnie w tzw. międzyczasie dowiedziałam się, że pewna bardzo nieprzyjemna mobberka, z którą pracowałam w innej duńskiej firmie, o innym profilu działalności, została tu panią od HR. Celowo pomijam słowo specjalista. Człowiek to ma jednak szczęście, że taki przywilej, jak dalsza współpraca z tą panią go ominęła. Następnie po jakimś roku inna, równie lotna i ambitna pani z HR zadzwoniła do mnie i zapytała, dlaczego przy poprzedniej rekrutacji mnie nie wybrano. Te panie są aby trzeźwe w pracy? Czy polecam - pytanie retoryczne. Swój ciągnie do swego, jeśli zatrudniono tu panią mobberkę to dobrze nie jest.

@Joa

Pracowałem w tej firmie jakieś 10 lat temu. Pamiętam jak na imprezie dla pielęgniarek zorganizowanej w hotelu z basenem towarzystwo po wypiciu sporej ilości alkoholu wrzucało do basenu dla zabawy przedstawicielki w ubraniach....nigdy więcej nie widziałem takiego braku kultury jak w tej firmie a mam kilkudziesięcio letnie doświadczenie w branży medycznej

@Joa

Jak długo czekałaś na odpowiedz od coloplastu, po przebytej rozmowie kwalifikacyjnej ?

Ile można zarobic?

Hejka, mam pytanko czy ktoś orientuje sie jakie są zarobki na stanowisku Office Administrator z językiem niemieckim. Firma własnie zamiesciła oferte pracy i chciałem sie dowiedziec na jakie zarobki mozna liczyc oraz jak liczny jest team a takze czy zespół jest mieszany czy dominuje bardziej jedna płec. Daj ktos znac , z góry dzieki:)

Jaka atmosfera jest między działami w Coloplast?

Sara

Atmosfera międzyludzka jest bardzo okej. To chyba jedyny plus firmy. Jeśli za swoją prace oczekujesz godnego wynagrodzenia to już ciężko. Jako pracownik nie masz możliwości rozmawiania o pieniądzach ani negocjować podwyżek (jeśli są). Dostajesz 200 brutto raz na rok na twarz i tyle. Spoko praca na rok, dwa. Rotacja jest duża pomimo tego, co tu rekruterzy próbują sprzedać w komentarzach.

Samson

Z perspektywy kandydata powiem tylko, że aplikowanie do tej firmy to czas stracony, rozwleczona rekrutacja, nie dają w ogóle znać, zero kontaktu z rekruterami, jakieś dziecinne wymowki po zlewaniu wiadomości, a później kolejne zlewańsko. Mieli dać znać w parę dni, mija parę tygodni. Normalna firma tej wielkości zawsze daje odpowiedź odmowną, tutaj nie uświadczysz, ale to pewnie dlatego, że wnuk stryjenki pasierba kuzynki menadżera był chory.

Ciekawa sprawa, jedna negatywna opinia o IT i nagle jednego dnia w tym samym czasie pięć pozytywnych opinii, widać że ktoś tutaj zrobił akcję przymuszającą pracowników do sporządzenia takich opinii. Ze swojej strony nie polecam pracy w dziale IT. Masa powtarzalnej pracy, niestety nie ma tam miejsca na rozwój. Kolejnym problemem jest zerowa komunikacja zmian i nieaktualne instrukcje. Do tego management który nie wspiera a wręcz utrudnia pracę poprzez różne niezrozumiałe dla pracowników decyzje. Atmosfera była bardzo napięta, ciągłe kłótnie, wyszukiwanie na siłę problemów i ich rozwiązywanie było na porządku dziennym. Przykładem może być wmawianie przez management że IT nie jest lubiane przez HR czy poszczególnych managerów innych działów, nie wiadomo czemu wprowadzano taką atmosferę. Jeśli chodzi o propozycje zmian to niestety uwag pracowników raczej nikt nie słuchał. Swego czasu w IT chwalone było niewychodzenie na przerwy i jedzenie przy biurku (niektóre działy mają wręcz zakaz wychodzenia na papierosa zamiast przerwy). Jeśli chodzi o wzajemny szacunek to też różnie z tym bywało, niektórzy byli promowani przez management a niektórzy wręcz przeciwnie - prześladowani bez powodu. Również inne działy odnosiły się do supportu jak do gorszego działu, zbywając go i przerzucając na niego większość obowiazków, niestety management nie reagował na uwagi. Być może coś się od tego czasu zmieniło, jednak ogromna rotacja i fakt że ciągle poszukiwane są nowe osoby świadczy o czymś innym. Inną kwestią jest że przy odchodzeniu nikt z managementu nie poświęcił nawet chwili na zapytanie się o powody odejścia, zakładam że były one znane. Szkolenia i możliwość rozwoju jest chyba tylko na papierze, typowa "korpo" obietnica. Płace niestety również nie są konkurencyjne, jednak to nic dziwnego biorąc pod uwagę że większość wykonywanych przez support zadań jest powtarzalna i równie dobrze mogłaby być zautomatyzowana. Same benefity w firmie były ok, medicover, owoce, bony podarunkowe na święta. Jeśli natomiast ktoś lubi przerzucanie całymi dniami ticketów, nacisk na ilość a nie jakość, brak możliwości rozwoju, nieustanne odbieranie telefonów oraz nierówny podział pracy to odnajdzie się tutaj bez problemu.

Jeden niezadowolony pracownik na stu, a robi zamieszania co nie miara ;) szkoda komentować. Może to i dobrze, że odchodzą niezadowoleni, przynajmniej atmosfera jest lepsza :) mi dobrze w Coloplast, pozdrawiam wszystkich super Colo ludzi!

los
@pracownik

Jeżeli w ciągu roku prawie cały skład, bo bez jednej osoby się wymienił dwa razy to raczej nie jest wina jednostki. Niestety, ale IT w tej firmie jest zarządzane przez politykę strachu a jak ktoś się przeciwstawia to jest wręcz prześladowany przez management. Ja również nie polecam pracy w IT w tej firmie, mimo, że firma reklamuje się jako wewnętrzne IT dla "kolegów" z pracy to jesteś traktowany gorzej niż w podrzędnym call-center. Praca jest bardzo powtarzalna, ale mimo wszystko jest przytłaczająca bo jest jej po prostu za dużo - o przerwach możesz zapomnieć. Rozwiązałeś dwa razy więcej ticketów niż kolega? Brawo - w nagrodę jutro dostaniesz drugie tyle, bo masz mniej. Płaca nie jest konkurencyjna, a jeśli chodzi o awanse to twoje zasługi nie mają na to wpływu. Ta firma to "korpo" z krwi i kości udające coś innego.

A ja pracownik

Mnie zastanawia czemu nagle dzień po dniu pojawiło się tyle negatywów i to na jeden dział. Mam wrażenie, że dzisiaj ludziom się trochę za dużo wydaje, ze weszli do IT to będą teraz super sys adminami albo senior developerami po 6 miesiącach pracy. Ci, którzy byli dobrzy, odeszli, ale do innych działów, np. IT infrastructure, albo Sharpoint, albo Business Intelligence, albo telecom czy jeszcze innych. Naprawdę zaskakująca opinie dla mnie, ponieważ nic z tych rzeczy nie odczuwałem i do tej pory (może nie przez ostatnie pół roku, bo nie ma jak) czasem idę do IT pogadać z kolegami i managerami działu bo nadal współpracujemy i się lubimy. No nic, powodzenia.

@pracownik

Czas na całą prawdę o tzw. misji pracownikòw obsługujących stomię.Cała ta misja to JEDNA WIELKA HIPOKRYZJA! Wszystko opiera się na tym ile zapłacisz pielęgniarce opatrunkowej za pacjenta ktòry wyjdzie na twoim sprzęcie.A że pacjent jest przestraszony i nieświadomy a w dodatku poważnie chory to jest łatwym łupem dla takich praktyk. A co do rotacji to firma oczekuje cudòw i ma nieograniczony apetyt na wciąż nowych pacjentòw i taki przedstawiciel w pewnym momencie jest pod ścianą.Zupełnie nie wiem do czego tu potrzebny język angielski .Chyba do tego aby na koniec tej pracy zakląć siarczyście off..fuck off. Dziękuję za uwagę

Asd
@Sensura

Ale Twoje życie musi być smutne, że w Święta zajmujesz się wylewaniem żółci na jakimś forum internetowym ;) Wesołych!

@Asd

Ja wiem,że prawda kole w oczy...W Święta podwòjnie. Pomyśl o tych pacjentach na oddziale a o mnie się nie martw.

Oferty pracy...

Cześć , mam do was pytanie czy w firmie jest duża rotacja pracowników? Pytam bo widzę ciągle te same ogłoszenia dot pracy,które Pojawiają się dość cyklicznie. A może jest tak że firma tak się rozwija że potrzebuje zatrudniać nowych ludzi? Jak jest na prawdę????

Asia - rekrutacja
@Oferty pracy...

Cześć! Część z wakatów wynika z naturalnej rotacji pracowników (zarówno odchodzących z firmy, jak i w wyniku zmian stanowisk czy promocji wewnątrz organizacji). Jednak spora część ogłoszeń dotyczy zupełnie nowych stanowisk, które wynikają z przenoszenia nowych procesów do naszego centrum bądź z rozwoju organizacji, a co za tym idzie - potrzebą zatrudnienia nowych osób. Jeszcze w ubiegłym roku zatrudnialiśmy ok. 420 pracowników, w tym momencie jest nas na pokładzie prawie 500 - cały czas rośniemy :)

gość
@Asia - rekrutacja

A jakie te promocje pracownicy dostają? Można coś taniej kupić z asortymentu firmy? Litości z tą korpomową.. czy to nie brzmi dla Pani śmiesznie jak mówi o promocji w dziale X?

colo

Praca w Coloplast - jak każda praca ma swoje wady i zalety. Jest to korpo, w którym rozliczają Cię z każdej minuty Twojego czasu pracy. Pracy bywa sporo, wtedy to jest Twój problem, żeby to ogarnąć ale bywają też dni luźniejsze, wtedy budzi to zainteresowanie wszystkich. Befefity są bardzo na plus, medicover, owoce, karta sportowa, karta restauracyjna, bony świąteczne, komunikacja miejska. Jeśli chodzi o rozwój- myślę, ze jeżeli ktoś chce, to znajdzie dla siebie takie możliwości. Istnieje możliwość przejścia do innych działów, ciągle powstają nowe stanowiska pracy. Co do awansów- niestety z tym jest słabo, często liczy się po prostu "kolejka" oraz Twoje układy z TL, niż rzeczywiste osiągnięcia i zaangażowanie. Co do atmosfery, ogólnie jest dobra, firma kieruje się zasadami równości i tolerancji, jednak w poszczególnych teamach różnie z tym bywa. Są teamy, a w nich osoby o skrajnie konserwatywnych poglądach, które dostają drgawek np. na widok tęczowej flagi, a w jest teamie zakaz poruszania "pewnych tematów" ponieważ wiąże się to z donosem do TL ( donosy bywają częste- o wszystko). Niestety osoby te za pozwoleniem TL wprowadzają bardzo toksyczną atmosferę. Co prawda firma wysyła co jakiś czas ankiety badające jakość zadowolenia pracowników, jednak wiele osób, w tym również ja nie wierzy w ich anonimowość.

Culoplast
@colo

I słusznie że teczowa flaga nie jest mile widziana w firmie, co ma wspolnego firma robiaca cewniki i worki stomijne z teczowa flaga? Praca powinna byc neutralna swiatopoglądowo i cieszy mnie ze Coloplast nie toleruje dewiacji

dewiotka
@Culoplast

Neutralna swiatopoglądowo i określenie "dewiacji" na kwestię równości i tolerancji? Ta wypowiedz nie świadczy dobrze o poziomie światopoglądowym pracowników firmy.

@dewiotka

Moim zdaniem świadczy bardzo dobrze o resztkach normalności, której tak brak w dzisiejszych czasach. Do pracy przychodzi się wykonywać zadania związane z umową pracy a nie wywieszać tęczowe flagi, swastyki czy inne ideologiczne symbole. Pozdrawiam

Jak jest

Coloplast powoli zmierza w kierunku typowego korpo, gdzie nie liczy się człowiek tylko cyferki w tabelkach. W kwestii rozwoju osobistego i możliwości awansu łatwiej jest mężczyznom. Jeśli trwa rekrutacja i na dane stanowisko startuje kobieta i mężczyzna to ten drugi dostanie posadę. Kobieta może mieć większe doświadczenie, kursy, certyfikaty i studia ale może to być za mało. Mężczyźnie wystarczy część z wymienionych kwalifikacji. Dodatkowo kobieta, która wraca z macierzyńskiego jest traktowana gorzej niż gdyby na macierzyńskim nie była. Może zapomnieć o zmianie stanowiska, czy awansie. Od znajomych wiem, że kilka lat temu kobiety nie były dyskryminowane i mogły dostać awans po macierzyńskim. Liczyły się kwalifikacje. Teraz jest nowa Pani Manager HR, która dla zasady, nie zezwala na awans takiej kobiety. Nie idą za tym merytoryczne przesłanki. Nie liczą się kwalifikacje. Kolejną kwestią są anonimowe zarobki. Anonimowe, ale mniej więcej wiadomo ile kto zarabia. Mężczyźni zarabiają więcej. Koleżanka z innego zespołu ma problemy i wysłuchuje przemów przełożonego, ponieważ jak jej dziecko choruje to zostaje z nim w domu. Przedszkola nie przyjmują dzieci, nawet jak jest tylko katar. Usłyszała od przełożonego że ma jej partner brać opiekę na dziecko, a nie ona, bo są cele biznesowe do osiągnięcia. Jeśli będę planowała założenie rodziny to wcześniej zmienię firmę. Coloplast jest dobrą firmą na start po studiach. Po dwóch latach warto zmienić miejsce pracy.

Pracownica
@Jak jest

Pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Pracuję w Coloplascie juz kilka lat, w miedzy czasie urodziłam dziecko i nigdy nie odczułam dyskryminacji ze wzgędu na posiadanie dziecka, mało tego dostałam awans. Uważam, że brak awansu nie wynika jednak z powodu płci czy posiadania dziecka :) Nie wiem z jakiego działu masz takie doświadczenia? Jakbyś się dobrze przyjrzała to większośc liderskich stanowisk w Colopplaście piastują kobiety i wiele z nich posiada dzieci. Wiem, że są nawet specjanle programy dla mam wracających z macierzyńskiego. Przed pandemią były organizowane różne warsztaty dla dzieci w firmie, ostatnio nawet ferie dla dzieci rodziców pracujących w colo. Pokaż mi inne korpo, które w ten sposób wspiera matki czy w ogóle rodziców. Myślę, że ludzie po prostu nie doceniają tego co mają. Przykro mi, że masz takie doświadczenia, ja na szczęście mam zupełnie inne i moje koleżanki z zespołu także matki nigdy nie miały problemów ze względu na pleć czy bycie matką. Pozdrawiam ciepło Pracownica (matka i kobieta)

Czy firma aktualnie poszukuje przedstawicieli handlowych?

Tomek - rekrutacja

Obecnie nie poszukujemy Przedstawicieli handlowych. Wszystkie nasze aktualne rekrutacje można na bieżąco wyszukać w przeglądarce ofert pracy pod tym adresem: http://coloplast.to/praca-dla-Ciebie

maestro

W CPBC nie jestem za często ale jak już odwiedzam rodzinne strony Alei Piastów zawsze wstępuję na open-space salesów z czekolada. Dla mnie lokal, wystrój i obsługa a przede wszystkim wyśmienite jabłka, banany i sztoos barszcz z automatu to klasa sama w sobie. Rewelacyjne orderki Damian i Ania potrafia idealnie wprowadzić zamówienie aby klient chciał zamawiac następnym razem. Ja odwiedzę napewno i wam też polecam

Aneta

To spora firma w takim razie skoro jest 500 pracowników ?

JBL

Zastanawiałam się czemu tak tyle tutaj złych opinii o tej firmie w momencie jak złożyłam papiery na stanowisko. Przekonałam się na własnej skórze. Rekrutacja w pierwszej kolejności odbywała się przez biuro HR - przemiły Pan, który po weryfikacji języka angielskiego i kilku pytań skierował mnie docelowo do firmy. Tam komisja złożona z trzech osób najpierw ponad czterdzieści minut zadawała najbardziej stereotypowe i kiczowate pytanie jakie można wygooglować odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej. Momentami można było poczuć się jak na spotkaniu osób z problemami psychicznymi. Po rozmowie odnośnie pracy wyszło, że takiej pracy powinnam omijać bo moje zainteresowania nie idą w parze z oczekiwaniami. Najgorsza w komisji była Pani z HRu. Nie wiem skąd ta firma ją znalazła. Odbyłam mnóstwo rozmów kwalifikacyjnych ale ta Pani bije wszystkich na głowę. Fałszywe uśmieszki i koloryzowanie aż kuło w oczy. Po rozmowie obiecywanie, że jeszcze dzisiaj wyśle na maila dodatkowe informacje, jedna wielka ściema. Języki - nawet jeżeli rozmawia się bardzo dobrze, trzeba wbić się w 'klucz' Pani z HRu, która nadaje się do czasopisma Przyjaciółka a nie do rekrutowania ludzi. Stanowczo NIE POLECAM

Estera
@JBL

Podaj inicjały tej pani z HRu

Prawda
@Estera

JD

colo
@Prawda

Ta Pani jeszcze tam pracuje ? Z kim się spotyka ?

@colo

za co dostala awans?

@JBL

Rafal

Nie będę pisał anonimowo, ponieważ chcę ostrzec innych przed tą Firmą, a konkretnie tam działem IT i niektórymi z wielu wyzwań, przed którymi stanąłem jako outsider wchodząc do tej Firmy. Zacznę od tego, że zanim otrzymałem rozmowę kwalifikacyjną, a później ofertę, wcześniej aplikowałem tam na stanowisko IT około 2 lata temu. W tym czasie aplikowałam na stanowisko help desk / support na ich nocnej zmianie. Kiedy zadzwonili do mnie na rozmowę kwalifikacyjną w styczniu, była to osoba z działu obsługi wirtualnego pulpitu. Rozmawiałem z jednym z szefów tamtejszego działu IT, a także zdalnie przez kamerę internetową z kimś z Danii. Myślałem, że rozmowa poszła dobrze, ale zdecydowali się awansować kogoś wewnętrznie. Następnie zaproponowali mi stanowisko osoby, która była awansowana wewnętrznie. Przyjąłem stanowisko, myśląc, że będzie to przyjemne miejsce do pracy. Okazało się, że tak się nie stało.

Zostaw merytoryczną opinię o Coloplast - Szczecin

• Jak się pracuje w Coloplast?

Zobacz opinie na temat firmy Coloplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coloplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 13 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coloplast?

Kandydaci do pracy w Coloplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coloplast