Opinie o Coloplast w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Coloplast. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Coloplast na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coloplast w Szczecin

Marioo Bros

Firma fajna na start, ale firma nic nie robi żeby utrzymać pracownika. W przyszłym roku nie będzie kasy na coroczny bal, ale za to dostajemy 5 zł na jedzenie…. Po paru latach spodziewajcie się pensji ok. 4/5 tys na rękę. Szef polskiego oddziału z dumą opowiada swoją łamaną angielszczyzną jak to firma oszczędza, ale jak zawsze na pracownikach…. Firma jak najbardziej korzysta ze wzorców dunskich, „bądźmy szczęśliwi, świąteczne imprezy, tra la”, ale tak czy siak jesteśmy tylko biednymi polaczkami, którzy pracują za marne grosze. W firmie nie ma zbyt wielu ludzi z dobrym wykształceniem, wszyscy po jakich szczecińskich szkołach bankowych lub innych lokalnych uniwersytetach. Niestety pan prezes i dział hr nie robi nic żeby ściągać dobrych pracowników i utrzymywac tych starych.

Nie zgadzasz się z przedstawionym przez kolegę obrazem pracy? Są jakieś powody, by uważać, że firma oszczędza na pracownikach? Są wreszcie jakieś powody, by myśleć o pracy tutaj, nie licząc, corocznego balu, czy dopłaty do posiłków?

AS

A pensje ciut wieksze od minimalnej krajowej to chyba wystarczajace powody aby uwazac, ze oszedzaja na pracownikach. Wymagania ogromne a pensje skromne.

Hamburger

Czy prawdą jest że Hamburg szykuje się do zamknięcia biura w Szczecinie?

Babcia Jadzia

Przede wszystkim należy podkreślić że pracownicy dostają liczne owoce wzamian za pracę. Pieniądze też, ale kto tam pracuje dla pieniędzy. Liczy się pasja, zaangażowanie, target i uśmiechy team leaderów. Za samo to człowiek jest wdzięczny że w ogóle ma możliwość pracy w takim wspaniałym miejscu jak Ciuloplast Biznes Center. Spiski, konspiracje i kopanie dołków pod sobą nie ma tu absolutnie miejsca. Wszyscy kulturalnie omawiają twoje poczynania za plecami aby cię nie urazić. Dzięki dużej rotacji osób firma jest różnorodna, a ci którzy pracują ponad pół roku są często seniorami co szkolą niewdzięcznych millienialsów. J(usunięte przez administratora)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Coloplast? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dodo

Wszystko zalezy od dzialu i stanowiska. Ja maialam odpowiedz po 2 dniach ale z tego co wiem to nawet 2 tygodnie ludzie czekaja. Wiem jednak,ze jesli firma sie nie zdecuduje na wspolprace duzo osob nie dostaje informacji zwrotnej :/

Czarna
@Dodo

To jaki jest maksymalny czas oczekiwania, do 2 tygodni czy jeszcze dłużej? Na jakich stanowiskach jest więcej niż jeden etap podczas rekrutowania? Zdarza się, że są case'y do rozwiązania lub coś w podobnym stylu?

Dodo
@Czarna

@czarna ogólnie bywa różnie ale znajomi, ktorzy sie dostali mieli informacje srednio do 2 tyg. W wiekszosci jak sie po tym czasie nie odzywaja to nie ma co liczyc na telefon nawet z negatywna informacja

logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Szczecin
Gryfbud Sp. z o.o.

Myślę żeby spróbować swoich sił na stanowisku Team Leader - Finance Team. Widziałam możliwość pracy zdalnej albo hybrydowej. Czy wszelkie narzędzia pracy leżą po stronie pracodawcy? Laptop, komórka, może jakieś dofinansowanie do stworzenia takiego miejsca? Pracował ktoś albo miał styczność z tym stanowiskiem i jest w stanie przedstawić zarobki?

Ktoś

Firma zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy: monitory, stacje dokującą, laptopa, myszkę, klawiaturę, telefon służbowy jeśli stanowisko tego wymaga itp.

kandydat

Hej! Jak wyglada rozmowa o prace na Biosafety Specialist? Czy wiadomo jakie są widełki? I jak wyglada praca w tym dziale ?

Projektleiterin

Ogólnie nie mogę się wypowiedzieć pozytywnie na temat tej firmy. Początki były bardzo obiecujące, świetna atmosfera na początku, przełożona z Danii była pozytywnie do mnie nastawiona, sam proces onboardingu przebiegł sprawnie. Dostałam umowę o telepracę, od razu na czas nieokreślony. Wszystko zapowiadało się znakomicie. Problemy pojawiły się nieco później. Otóż moja duńska managerka stwierdziła parę miesięcy po moim zatrudnieniu, że pomimo wcześniejszych ustaleń musimy zmienić zasady pracy i że powinnam średnio raz na miesiąc przylatywać do duńskiej siedziby na kilka dni, aby budować relacje z innymi zespołami. Nie spodobała mi się taka zmiana, gdyż od początku była umowa, że pracuję 100% zdalnie. Owszem, dwa razy zgodziłam się polecieć do Danii, ale na dłuższą metę taka sytuacja mi nie odpowiadała, tym bardziej że nie widziałam sensu w tych delegacjach. Nikt specjalnie nie czekał na mnie. Nie było jakichś specjalnych meetingów poza wymianą uprzejmości. Wszystkie ustalenia z innymi zespołami można było przeprowadzić zdalnie. Podzieliłam się swoją opinią z duńską managerką. I wtedy jej stosunek do mnie radykalnie się zmienił. Wkrótce po naszej rozmowie wręczono mi .... plan naprawczy. Praktycznie z dnia na dzień okazało się, że moja praca jest niskiej jakości, choć nie było żadnych skarg do tej pory. Przemyślałam sprawę i złożyłam wypowiedzenie. Wiem bowiem od innych znajomych, jak wyglądają "improvement plans". Tak zakończyłam swoją przygodę z Coloplast. Szkoda. Wnioski: umowa o pracę na cz. nieokreślony nie chroni cię. Kodeks pracy też cię nie chroni. Jeśli wręczają ci plan naprawczy, od razu szukaj nowej pracy.

Znasz to z autopsji? Ja o duńczykach wiem tylko tyle, co się naoglądałem futbolu z braćmi Laudrup i Peterem Schmeichelem oraz z filmów o gangu Olsena :D Czy w Twoim przypadku początkowe warunki zatrudnienia tez uległy zmianie na dalszym etapie współpracy? A jeśli tak, to co postanowili zmienić?

Manager

Powiedzcie czemu w jednym czasie tak dużo managerów od was odchodzi, czy cos złego dzieje sie w firmie??

Kandydant

Czy można u was dostać 7.000 brutto ? Na umowie oczywiście

Tak*
@Kandydant

Tak* *7000 brutto w trzy miesiące ;)

Alka
@Tak*

Serio, to po dwa z kawałkiem na miesiąc? O jakich w ogóle stanowiskach mowa? Umowy w ogóle są zawierane te o pracę?

Oki

Weszłam na ich stronę, bo ktoś mi powiedział, że tam może być praca. I zastanawiam się nad aplikacją do pracy jako Junior System Specialist z językiem niemieckim. Obiecują brak okresu próbnego, to na ile dokładnie ta umowa jest od początku?

Strata czasu
@Oki

Jak w temacie, szczerze? lepiej poszukać gdzie indziej, słabo płacą a już świeżakom już w ogóle, chyba, że szukasz pracy dorywczej, żeby w wolnym czasie szukać czegoś bardziej sensownego

Ko
@Strata czasu

Nie dość, że słabo płacą to na awanse nie ma co liczyć=brak podwyżek, nie polecam

@Oki

Co z tego, że dadzą ci umowę na czas nieokreślony. Jak nie będziesz się sprawdzał dadzą ci action plan i tak polecisz z roboty .

Mońka
@pracownik

Co to za action plan? Jakieś specjalne normy do wyrobienia, a jak nie zrobisz, to się żegnają? Czy o co chodzi bo nie do końca rozumiem?

I to rozumiem

Firma mocno postawiła na social media, jest profil na insta i pokazani ludzie których chyba nikt do pracy nie zmusza ;) Widać że pomysły są a malkontentom nie dogodzisz

@I to rozumiem

Widziałam, nawet chciałam aplikować ale nie było ofert na żadną zdalne stanowisko akurat. Orientujesz się jak to jest, są takie stanowiska jeszcze?

Ten
@I to rozumiem

Nie wszyscy, którzy narzekają na Coloplast są zwykłymi malkontentami. Niestety, w ostatnim czasie jest widoczna bardzo duża fala odejść pracowników doświadczonych i z długoletnim stażem (nie tylko w PL). To jest już spora czerwona flaga, a nie malkontenctwo. Samo windowanie wizerunku przez np. media społecznościowe może nie być w przyszłości wystraczalne.

Gabriela
@Ten

A z czego wynika ta fala odejść, jest jakiś konkretny powód? Coś ostatnio zmieniło się w firmie na gorsze?

Cegiełka
@Gabriela

Mogę się mylić ale może dlatego ,że nie doceniają pracowników z długoletnim doświadczeniem ?! Coloplast jak Orange, lepiej ma "nowy" pracownik niż ten co pracuje kilka lat. Jeśli czyta to jakiś new commer... teraz masz fajnie ale za kilka lat Ty będziesz tym pracownikiem co ma kolejną umowę w Orange...

Nie kilka lat
@Cegiełka

A kilka miesięcy bo średnia pracy nowych pracowników tyle tutaj wynosi :)

...
@Gabriela

Wszystko. Jest bardzo źle. Osoby doświadczone odchodzą na potęgę. Dobra atmosfera to prehistoria. Zgrane zespoły- legenda. Team leaderzy i dyrektorzy bez odpowiednich do roli kompetencji. Menedżerów od groma, a tak naprawdę to specjaliści w dziedzinie (Menedżerowie z nazwy stanowiska, a nie kompetencji). Jest kilka osób, które są na odpowiednim miejscu, jednak patrząc na całokształt to jest ich za mało. Kilku prawdziwych liderów nie wystarczy . Do tego dochodzi wszechobecny chaos. Zmiany wprowadzane przez nieodpowiednie osoby, gdyż dział który robił to dobrze zlikwidowano w ramach cięcia kosztów, m.in. by były środki na nowe biuro. Zdecydowanie firma tonie jako wypadkowa licznych nieprzemyślanych decyzji i awansowania/zatrudniania niekompetentnych osób na stanowiska liderskie. Jednak to co widzą pracownicy może być niewidoczne dla liderów zapatrzonych w KPI i goniących swoje niesmartowe cele.

;)
@Cegiełka

Pracowników z dłuższym stażem ... zaczyna brakować. Niektóre obszary tracą doświadczonych pracowników masowo. To nie jest odejście osoby, dwóch. Odchodzą managerowie, a i ostatnio dyrektor zdecydował się opuścić firmę. Ogólne nie wygląda to za dobrze.

@;)

Ale jest już ktoś nowy? Daj znać w sumie, czy nie szukają kogoś na zastępstwo w takim wypadku. Martwiłam się, że nie znajdę żadnej pracy powyżej zwykłego, szeregowego stanowiska, może tutaj się uda? Mam sporo lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem.

fanHR

Niesamowity nie profesjonalizm bije od strony działu HR. Na serwisie LinkedIn wszystko pięknie, aczkolwiek kiedy przychodzi co do czego to rozmowy nie są prowadzone rzetelnie. Na początku roku zadzwonili i zaprosili na wstępną rozmowę obiecywali kontakt w przyszłym tygodniu itd. itp. Brak odzewu. Rozumiem znaleziono lepszego kandydata, ale prosta informacja o nie kontynuowaniu procesu rekrutacji nie zaboli odrzuconego. Miesiąc później zadzwonili ponownie, z tym samym stanowiskiem. Poinformowani o tym, że rozmowa wstępna się odbyła, ale oczywiście jeżeli propozycja ponownie jest aktualna to jest się zainteresowanym, odpowiedziano mi "zweryfikuję, za chwilę zadzwonię proszę chwilkę poczekać". 6h później brak odzewu. Czy mogłem nie mówić, że dzwonią ponownie? Mogłem, ale w pracy i w życiu liczy się szczerość i komunikacja. Tej ewidentnie brak działowi HR :). Nasze podejście do ludzi jest pewnym rodzajem wizytówki. Wizytówki, która pokaże jakimi wartościami się kierujemy oraz jakim pracownikiem będziemy dla firmy.

olany

Słabo, CV wysłane z miesiąc temu, a dalej zero odpowiedzi - ani be, ani me, ani kukuryku. Brak szacunku do potencjalnego pracownika.

Moze
@olany

Może brak odpowiednich skillow ? Nie mają obowiązku odezwać się do wszystkich

@Moze

Może i brak, ale w dobrym tonie jest "dziękujemy za aplikację, nie ma dla ciebie oferty". To są podstawy profesjonalizmu w HR.

@olany

Dasz znać czy odbyła się jakaś rozmowa? Jeśli zastrzegli że skontaktują się tylko z wybranymi kandydatami to pewnie nie ma co liczyć na odpowiedź... Trochę minęło, może jednak udało się dostać pracę? Dasz znać?

uprawiają ghosting
@olany

spoko, po godzinnej rozmowie też nie dają żadnego znaku życia, mimo że minął miesiąc...

olany

Widzę, że moj komentarz został usunięty - szkoda. Nie podam Wam, w jakiej byłem rekrutacji, bo nie chcę wylądować na "czarnej liście" - a wiem że taką macie. Zresztą szczerze? Nie zależy mi na firmie, która już na etapie rekrutacji prezentuje taki żenujący poziom.

R.

Polecacie prace jako Consumer Care Consultant with German? Jak atmosfera?

@bylypracownik
@R.

Jeżeli chcesz traktować tą pracę jako przejsciową lub dorywczą to jak najbardziej ok. Natomiast jeśli uwierzysz, że to najlepsza praca stwarzająca możliwości itp.itd. to przepadłeś. Kiedyś się ockniesz, zdasz sobie z tego sprawę i zadasz sobie pytanie co teraz. Powodzenia

Czy pracodawca Coloplast motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Wojtek

Dużo różnych komentarzy, niektóre pozytywne oraz mniej przychylne. A idąc w kierunku konkretów: Ile zarabia osoba zajmująca się administracja, dokumentacja z językiem niemieckim o którym tu wiele osób wspomina? Bardziej chodzi mi o kwotę niż stwierdzenie „powyżej średniej” A co do atmosfery, która panuje w korpo to trzeba się umieć odnaleźć jak wszedzie.

Hi
@Wojtek

Wątpię, że ktokolwiek rzuci tutaj kwotę, to jest jednak dość poufna informacja mimo wszystko ;) polecam się dowiadywać u źródła niż z miejsca różnych skrajnych bardziej lub mniej prawdziwych informacji

Cash
@Wojtek

5 na rękę

Piniunc
@Cash

Nie no chodzą słuchy, że i 7!

@Piniunc

To tylko słuchy czy jednak konkrety? Jeśli nie chcecie podzielić się kwota to dajcie chociaż znać jak atmosfera. Czy na początku można liczyć na pomoc bardziej doświadczonych pracowników?

Piniunc
@Monika

Nie chcecie? To raczej naturalne ze polityka firmy zabrania tego ;) najlepiej pójsc na rekutacje sie dowiedziec. Jesli chcesz sie nauczyc, zalezy Ci na pracy, to mozna liczyc na pomoc innych, jak nie z Twojego to innego zespołu - zawsze znajdzie sie ktos kto usiadzie,wytlumaczy, pomoze

Nic

7 to nawet senior nie ma ;D

Piniondz
@Piniunc

Pytać zawsze można, ale sytuacja jest taka, że niedługo nie będzie kogo pytać bo każdy doświadczony pracownik się zwalnia. Lista osób odchodzących nieustannie rośnie i wyglada na to, że to się nie zmieni.

A może Process Expert???
@Nic

To moze w takim razie Process Expert? , a swoją drogą ciekawe ile w tej firmie zarabia się na takim stanowisko, wie ktos moze???

Colo
@A może Process Expert???

Zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną w celu rozjaśnienia warunków zatrudnienia:) masz wystarczające umiejętności? Lubisz proces ? Wiesz z czym się je praca w korporacji? Wyślij CV a nuz oddzwonimy ;)

Hanna
@Colo

Dlaczego nie można od razu poznać kwoty zarobków? I po prostu wiedzieć, na czym się stoi w kwestii pieniędzy. Chociaż na początku rekrutacji pada taka informacja? Czy trzeba czekać na sam koniec?

Ogólnie
@Hanna

Trzeba czekać na sam koniec :) oni zapytają o Twoje wymagania ale finalnie ile Ci dadzą to dowiesz się na samym końcu, bo to według nich zależy od doświadczenia i predyspozycji zawodowych. Ogólnie wszystko jest poufne w tej firmie i podpisujesz papier na to. Ale i tak ludzie gadają między sobą.

Łukasz
@Ogólnie

A Tobie zaproponowali tyle ile chciałeś? Są opcje negocjacji czy jednak na sztywno ustalają stawkę i nie da się już negocjować w górę?

Niezadowolony

Rekruterzy rozsyłają oferty na (usunięte przez administratora), przekonują jak to u nich fajnie, ale gdy zada im się pytanie o zarobki to nie odpowiadają. Po ponowieniu pytania, urywają rozmowę i przestają odpisywać. Żenada i brak kultury

Pr
@Niezadowolony

Brak widełek w ogłoszeniu i od razu pytasz się o zarobki xD Ja dowiedziałam się o zarobkach dopiero jak mnie już przyjęli do pracy. Najpierw musisz przejść 3 etapy i dopiero możesz dowiedzieć się o zarobkach. Mają swój system i dopiero ustalają zarobki na podstawie twoich umiejętności i doświadczenia. Jak każde inne korpo patrzy na papiery edukacji etc. Choć według mnie wystarczy umieć się sprzedać, bo wchodząc do tej firmy jeszcze trzeba się umieć się odnaleźć. Nie każdy ze swoim doświadczeniem tutaj się odnajdzie. Ludzie są fajni i godni zaufania, a niektórzy są fałszywi. Mówię ze swojego doświadczenia. Proces także mi nie przypadł do gustu, więc szukam już nowej pracy.

Veto

O ile zasadne narzekanie jest ok, o tyle pisanie bzdurnych pierdół, "aby tylko" - to jakiś cyrk... Jest jak wszędzie, raz na wozie raz pod. Pracy jest dużo, bo jest - ale : do ogarnięcia, do zrozumienia, do nauczenia. Płaca wygląda róznie - w wielu korpo na roznych stanowiskach roznie sie zarabia, dodatkowo czesto w takich miejscach ktos nowy dostaje dobrą sumke z gory - tak to juz funkcjonuje - tak samo jak np. nowy klient, lepsze warunki. Mozna to akceptować, lub nie. Polityka korpo powinna byc znana dla osob ktore chca sie w takim miejscu zatrudnic - polecam rozeznanie w terenie przed psioczeniem. Niech kazdy sie przekona co mu pasuje a co nie, jesli ktos chce to walczy o swoje, jesli to nic nie daje to niech odchodzi tam gdzie kraina mlekiem i miodem i zajmie się robota zamiast wypisywaniem pitupitu Jak ktos nie chce to niech od razu rzuca wypowiedzenie i tyle, wszedzie jest raz lepiej, raz gorzej, raz masa roboty i luzniejsze dni. pzdr

Pitolenie
@Veto

Oj nie wszędzie bo tutaj to jest zjazd jak na slalomie gigancie. A ludzie narzekają bo TK jedyne miejsce, nie ufają ani nie czują by to coś mogło dać. Ani HR ani TL. Na kasę dla młodych itp to sprawia że starzy na wstępie mają już ból (usunięte przez administratora) To tak dla nowych jakby liczyli ze na wstępie ktoś weźmie ich pod skrzydła.

Nyny
@Pitolenie

Niektórzy lubią taki zajazd. Zaufanie to nie jest kwestia jednostronna. Z jednej strony jak ufać ludziom, którzy udają że się z kimś mogą po ludzku dogadać a z drugiej chodzą do HR na skarżenie typu "jesteś u Pani". Slalom gigant jest konkurencją olimpijską, ludzie biorą w nim udział i walczą o swoje i swoj skill, dają radę. Przy ciągłej nauce staja się w tym specjalistami. Może warto poświęcić więcej czasu na szkolenie , pytać interesować się zamiast czekać aż ktoś weźmie pod skrzydła ? To roboty idzie się pracować a nie oczekiwać lekkiego dzionka w milusiej atmosferze, chyba nie pracowałeś w wielu miejscach ?

Kolejne odejścia

Colo idzie w złą stronę, pernamentna rotacja pracowników ciagle nadgodziny, choatyczne przenoszenie procesów, wieczne parcie na wynik, przy jednoczesnym szkoleniu sie z nowych rzeczy, podkładanie min sobie na wzajem, brak ludzi do pracy , zwłaszcza tych z długim stazem, przez co obecni pracownicy sa ciągle obarczani nowymi obowiązkami. Patrząc na to co sie dzieje, chyba nikogo nie dziwi ze ludzie szukają innej pracy.

@Kolejne odejścia

Widocznie taki mają plan. Szkoda ze doświadczone osoby uciekają. Zaraz sami juniorzy zostaną i nowy narybek. Złożone procesy kturych nauczysz się po 3-4 miesiącach

Niedługo były
@Kolejne odejścia

Spoko, ja już mam dosyć. Jutro wypowiedzenie rzucam. To ewidentnie praca na chwilę. Brak konkretnych informacji o procesach, brak EFEKTYWNYCH szkoleń, brak stałych feedbacków, brak komunikacji. Co napiszesz do Niemca lub zapytasz się pracownika to nic nie wiadomo. Jak zrobisz jak chcą, to później robią ci podkładkę że tego nie wiedziałeś. No (usunięte przez administratora) hit.

Same złe rzeczy

Bardzo dobre decyzje podejmujecie zatrudniając ludzi od razu na Ordera którzy nie mają wcale tak świetnego doświadczenia a Juniorzy którzy znają proces siedzą i muszą na to patrzeć. Plus wynagrodzenie nie jest wyrównane między wszystkich pracowników. Pozdrawiam niektóre osoby na Order checku, które mają ładne sumki. Ale wystarczy lizać (usunięte przez administratora) i ma się wszystko. Wszystko schodzi na (usunięte przez administratora) po odejściu J. Przynajmniej trzymała wszystko w ryzach jak trzeba było. No ale wiecie - jak macie problem - to leader Was miło i ciepło zapyta, co może jeszcze dla Was zrobić :-) a Ty grzecznie przytakniesz i powiesz nic nie trzeba, lubię codziennie być (usunięte przez administratora) na kasę, na pracę i na atmosferę.

Ładne sumki
@Same złe rzeczy

Co masz na mysli pisząc ładne sumki, mozesz podac widełki w brutto albo netto?

Ktos
@Same złe rzeczy

A dlaczego sam nie możesz robić order checku który lepiej płatny z Twojej wypowiedzi? Mize warto się dowiedzieć dlaczego?

Bla
@Same złe rzeczy

Z czym problem,? Idz do innej firmy i może też nie będziesz juniorem. Slaby scenariusz mieszania kogoś z błotem słabo ch.. normalna praktyka w wielu firmach. Idz gdzie indziej moze będziesz seniorem:)

Eeee
@Ktos

No właśnie mogę :) tylko coś słabo idzie z dogadaniem jak widać i te dwie pozostałe osoby na wypowiedzeniu….

Zostaw merytoryczną opinię o Coloplast - Szczecin

• Jak się pracuje w Coloplast?

Zobacz opinie na temat firmy Coloplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coloplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 13 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coloplast?

Kandydaci do pracy w Coloplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coloplast