EHRAB Sp. z o.o.

Opinie o EHRAB Sp. z o.o.

Syn Proboszcza

Znaczy w Gallivare byłeś.?

michal

Ja ani grosza nie zarobiłem. Przysłali mi bilet do Malmo. Przyleciałem samolotem i nikt po mnie nie przyjechał. Spałem na lotnisku. Zero kontaktu ze strony firmy. Musiałem kupić bilet i wrócić na własny koszt do domu. (usunięte przez administratora)

Daniel

Ja pracowałem w Ostersundzie i straciłem tylko czas. Jedno wielkie kłamstwo obiecywali niewiadomo co a na koniec poodciagali za mieszkanie, dojazdy, przelot i do tego stawka inna niż na umowie. Jedno wielkie zakłamanie. Podpisana umowa jest nic nie warta bo jest fikcyjna jak się okazało. Zero podatków, urlopów. A biuro w Polsce zamknęli bo ludzie przychodzili po zaległe pieniądze na które czekali

Irek

(usunięte przez administratora) Obiecują pracę na gipsach w Kirunie, a wysyłają na pracę na dworze z temperaturami pozy ej - 20.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w EHRAB Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Rekrutacji? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
jon

Witam, Poszukuje numeru kontaktowego do firmy, bo stacjonarny nie odpowiada. Pozdrawiam.

Seba800
@jon

Najlepiej znajdziesz bez problemu namiary w któryms ogłoszeniu na Pracuj.

@Seba800

cześć no ciężko z znalezieniem tego numeru

@Seba800

A ten numer podany na ich stronie po wybraniu nie odpowiada

jon

Witam, Szukam nr telefonu do firmy, bo ten stacjonarny nie odpowiada. Może ktoś pomoże?

Mat

Wypłata na czas , urlop jest 1.5 e za każdą godzinę ,Paliwo też bo są karty, kwatery też są bardzo dobre fajne warunki. Wiem bo jestem w Szwecji.

,, Mokry,, Piotrek z Trawników

Co do godzin to się zgadzam.... Kiedyś byliśmy w Danii miało być po 10godzin dziennie, a po przyjeździe okazało się że jest po 8,5 godz dziennie a wym 2 przerwy po 30min były, odliczane, czyli płacili za 7,5godziny a jeszcze wyleciały z 2 święta w miesiącu, to malutki było tych godzin, że hej.(usunięte przez administratora)

Grzegorz L

Ehrab to firma solidna. Praca w Szwecji na szwedzkich warunkach z pełnym ubezpieczeniem ,a co za tym idzie w przyszłości ze szwedzką emeryturą . Wypłaty zawsze do 10 każdego miesiąca .Ja nie narzekam

Wyznawca
@Grzegorz L

Nie będziesz miał emerytury z ehrabu kolego, chyba że jesteś umysłowym pracownikiem, to może masz inna umowę... Gdyby ehrab dawał umowe o pracę to by się należało wszystko urlop płatny, ubezpieczenie... W ehrab ie jak zachorujesz to do Polski zjedziesz, chyba że cię będzie stać se kwaterę opłacić i siedzieć za zero złotych dziennie... Poza tym ehrab daje umowy tym czasowe, takie szwedzkie o dzieło...

Cześć wam, możecie napisać jak wygląda obecnie praca w Szwecji Kiruna, regipsy. Czy zeczywiscie jest tak w miarę dobrze jak mówi kordynator na temat pracy i zarobków

Batza 1974

Rozmowa z kordynatorem jest JAŁOWA .Praca obiecana na tych pięnych warunkach co przedstawiają jest nie realna.Szuam pracy w skandynawi(usunięte przez administratora)

Sławomir

@Popychacz Kierownika, jak już wcześniej pisałem, na tym forum nie wolno nikogo obrażać i trzeba wyrażać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin. Może dodałbyś jakąś konstruktywną opinię o firmie i tym samym pomógłbyś innym użytkownikom znaleźć zatrudnienie.

Sławomir

@Adam, rozumiem Twoje niezadowolenie, ale przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum, na którym nie wolno nikogo obrażać. Jest to miejsce do rzetelnej wymiany informacji na temat warunków pracy oraz aktualnie prowadzonych rekrutacji. Wyrażając swoją krytykę, należy to robić w sposób kulturalny oraz konstruktywny. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Wpisy niezgodne z regulaminem mogą być usunięte przez administratora. Wszystkie opinie są mile widziane, o ile napisane są w sposób zgodny z zasadami kulturalnej wypowiedzi i merytorycznie.

DAMIAN>

WITAM MAM PYTANIE CHCE WYJECHAĆ DO TEJ FIRMY > CZY JEST KTOŚ NORMALNY I POWIE JAK JEST NAPRAWDE> NIE INTERESUJĄ MNIE OPINIE PIJAKÓW I NIEROBÓW

Franky
@DAMIAN>

Nie jest źle w Szwecji. W Danii podobnie, chyba że trafisz na budowę do ex pracownika Majkela i jego kolezkow

damian>
@Franky

ok. A jak tam z zarobkami wypłacalni są , i ile mozna tam wyciągnac przcietnie za miecha

Miki

ZWIĄZKI ZAWODOWE W DANII ZAJMUJĄ SIĘ SPRAWĄ NIE PŁACENIA CZĘŚCI PENSJI I NADGODZIN PRZEZ TE FIRME.

BOLEK

UWAGA dla wszystkich werbowanych !!!!!! Firma oszukuje na wypłatach pod pozorem pomyłek lub braku nr skarbowego w Danii. Co miesiąc wybierają grupę ludzi którym niby pomyłkowo zapomniano naliczyć po 500-600 euro,później trwają rozmowy wyjaśniania na następny miesiąc a to co innego i tak schodzi !! W Danii biorą roboty tymczasowe od 6 tyg na rigipsy czy okna po 2 miechy na budowach i rotacja, do aut często brak paliwa,trzeba za swoje kupować. Na budowach to w szczycie robót może w Danii pracuje 30 ludzi i trochę na rigipsach. Do SZwecji jak ktoś już był od nich to już wcale nie chce jechać bo malutki pieniądz za 37 godź. w tyg. UWAGA NA TE FIRME !!!!!

Duńczyk
@BOLEK

Bolek, ze smutkiem czyta się Twoją wypowiedź, ponieważ niestety świadczy ona o tym ,że wyjechałeś do pracy do kraju o którego zasadach wynagradzania i podatkach nie masz pojęcia ale potrafisz za to oskarżyć pracodawcę i bez problemu znalazłeś jego profil a następnie wypisałeś całą litanię jak to Cię skrzywdzili. Gdybyś z taką samą energią poszukał informacji na temat Cię interesujący wiedziałbyś bardzo dobrze ,że po pierwsze: musisz mieć nadany numer CPR w Danii na który czeka się nawet i 1,5 miesiąca i dowiedziałbyś się również że do CZASU NADANIA numeru Pracodawca MA OBOWIĄZEK pobierać z wynagrodzenia 55% PODATKU. Gdybyś o tym wiedział nie wypisywałbyś teraz na forum jak to jesteś "oszukany". Polecam więc następnym razem zanim wyjedziesz gdzieś za granicę zapoznać się z tamtejszym prawem, urzędami, czasem działania a unikniesz wielu "rozczarowań" oraz stresów. Pozdrawiam

Matti
@Duńczyk

O Rety to ponad połowe wypłaty zabirają na podatek ??!!

zbrojaz

Prowadzący zbrojarzy i jego dwuch przydu... to chodzące fałszywe kur... zamiast zająć sie robotą robią czystkę w brygadzie. Wycinka jak w tartaku. Głowy lecą. (usunięte przez administratora)

Kris
@zbrojaz

czy zbrojaz piszesz o DANII ??

Duńczyk
@zbrojaz

prowadzący jest po OHP 2 letnim to co sie dziwisz...

Mariusz

(usunięte przez administratora) Alkomat codziennie na budowie rano. Zero alkoholu. Non stop kogoś spuszczają do Polski. Wypłaty płacone są na raty albo wcale.

OPERATOR IZ

Ma ktos do nich moze meila na polski odzdzial bo w necie nic nie mozna znalezc i jesli ktos wie to jakei stawki sa dla operatorow wurawii wiezowcyh?

Stefan

Moze mi ktos powiedziec ile zarabia operator wezla w skandynawii? Jest juz dlugi czas oferta od Ehrab. Zapewniaja polskiego koordynatora.

Zostaw merytoryczną opinię o EHRAB Sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w EHRAB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EHRAB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EHRAB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EHRAB Sp. z o.o.