Opinie o Night Drivers w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Night Drivers. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Night Drivers o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Night Drivers w Warszawa

Potwierdzam to prawda

benek

gratuluje wprowadzenia nowej aplikacji.Totalny chaos.kolejny krok do samo destrukcji.

Kiero

Ty chyba jesteś chory!!! Stoją i płaczą i przechodzą do namber one!!! W srajtach zlecenia już dawno się skończyły jedna wielka Masakra więc nie opowiadaj głupot dretwy obsrancu Ewci!!!!

benek

Ale syf,to się samo rozpada.Totalna żenada,brak jakiegokolwiek profesjonalizmu. UPADEK.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Night Drivers? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Sławek

Sławuś J. potrafi straszyć kolegami wielkimi jak pokój i trzyma pistolet w biurku (zapewne atrapa), którym lubi powymachiwać podczas "rozmowy". Ale żeby odbierać telefon lub oddzwonić to już odwagi mu nie starcza. Koniec jest już blisko ZŁODZIEJE!!!

Gutek

Night nigdy wiecej.Brak zlecen wysoka baza olewactwo,Szkoda czasu,

leon

no i co wiecie o tych przewałkach i nic nie robicie ? jeszcze karzecie płacić sobie 1000 zetów?.Bezczelność to mały pikuś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LAN

Bardzo ciekawe forum. Śledzę je od jakiegoś czasu, bo zastanawiałem się nad podjęciem pracy w tej firmie. Dziwi mnie że administratorzy usuwają opinie - gowork nie jest portalem obiektywnym skoro można czytać tylko wybrane posty (SZKODA!!). Dziękuję ze możliwość zapoznania się z Waszymi opiniami - teraz już wiem, że praca w tej firmie to raczej straszne nieporozumienie. Jeżeli chodź część tych opinii jest prawdziwa i pracownicy obecni i byli darzą się takim szacunkiem to nic dobrego raczej mnie tam nie czeka.

Opinia,Informatyk rozdaje swoim ziomkom kursy pod stolem i nic z tym nie robicie to bedziemy odchodzic,najwyzsza baza w miescie,tosmieszne,zero zlecen.

Ewcia
@106

Sprawa wygląda tak, że oprócz pociotków, kuzynów i przydupasów biura pierwsi w kolejce po zlecenia są ojciec i brat informatyka Rafalala. Nie dziwcie się więc, że stoicie godzinami i nie macie zleceń. Zleceń jest mało i te lepsze idą od razu do uprzywilejowanych. Baza dalej 1000zł. Pozdrowienia dla naiwnych jeleni.

Wojtek lancia

dlatego że z najt drajwersami jeździ wiele osób nie ma zleceń a baza wynosi 1000zł. W tygodniu nie ma zleceń czy w dzień czy w nocy a w weekendy niewiele więcej. ps: ja nie narzekam bo zblatowałem się z biurem i mam tłuste ruchy... pozdrawiam Jeleni!

uprzejmy

Dzięki uprzejmości byłych kierowców ITD wzięło na celownik najt drajwers, będą kontrole i sowite mandaty! Także wszystkiego dobrego, mandaciki dla Sławusia i Ewusi oraz szczęśliwych kierowców.

To bardzo nie uczciwa grupa pseudo przewoznikow

Proton zachlajmorda

Cóż za merytoryczna wypowiedź! Od razu widać, że pisał to ktoś z biura. Dla czytających - zleceń nie ma i nie będzie, baza 1000zł miesięcznie, wnioski wyciągnijcie sami. Ostrzegam i przestrzegam lepiej trzymać się jak najdalej od ND, to jest kółko wzajemnej adoracji.

zz

To po co tu siedzicie? Ja pytam.

Audi Lanos

Tzw starzy kierowcy którzy przyprowadzili kogoś nowego również płacą 750zł! Tzw szef nie ma żadnych długów w skarbówce, o których się słyszało od dawna.(usunięte przez administratora)

Arkadiusz

Jest mega grubo my Starzy kierowcy płacimy po 1000 bazy a nowi jak przychodzą dostają rabat i płacą 750 no mega uczciwa i w porządku jest ta nasza firma!!! A może dlatego bo szef nas obwinia za swoje długi i musimy je spłacić za niego a nowi są bez winy!!! Dzięki za 6 lat wspólnej pracy ale dłużej nie dam się tak ładować!!!tylko ciekawe czy za nowych jest Odprowadzany zus czy może są rypani na.tym!!!

Wola

Uczciwy kierowco mnie ukarali w skarbowym na 2,5 klocka grzywny j jeszcze 19 innych chlopakow jak tamten nas podal na pismie i jak go skarbowt znow dorwie to ciebie tez poda (usunięte przez administratora)

Night2

Ludzie opamiętajcie sie zdajcie egzamin ktory w tej chwlili jest łatwy i pójdzcie na swoje a nie jezdzicie jak szczury i zwyrodnialcy społeczeństwa taksowkowego u nich!!!!! Dobra rada

Nieuczciwy kierowca

Proponuje opisywać tzw codzienność czyli wysoką bazę, brak zleceń, (usunięte przez administratora) Ta firma to swoista piramida finansowa. Nie polecam!

Uczciwy kierowca.

Gorzkie żale to ty uskuteczniasz ciągle na coś narzekając. Ja nie narzekam, bo mi się praca podoba. Przestań więc marudzić. Jeśli tu jeszcze pracujesz, to stąd odejdź, a jak nie, to zajmij się swoją robotą i daj nam spokój. Chyba że jesteś tak beznadziejny, że nigdzie cię nie chcą i jedyne co ci zostało, to nadmiar wolnego czasu wypełniony goryczą na wszystkich za swoją nieudolność. W zasadzie, to ci współczuję....

Zostaw merytoryczną opinię o Night Drivers - Warszawa

Night Drivers