Opinie o Night Drivers w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Night Drivers. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Night Drivers o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Night Drivers w Warszawa

Nieuczciwy kierowca

A może byś się tak merytorycznie wypowiedział na temat pracy w tej rodzinnej firmie zamiast pisać jakieś gorzkie żale. Proponuje opisywać tzw codzienność czyli wysoką bazę, brak zleceń, kolesiostwo i rozdawnictwo kursów dla swoich pod stołem. Kto z kierowców w tygodniu najczęściej jest w Modlinie z kursem lub po kurs? To jest kwestia warta dyskusji a nie gorzkie żale.

Uczciwy kierowca.

Wchodzę, bo zawsze mam nadzieję, że może ktoś coś mądrego napisze, a komentuję, bo może dzięki temu administrator wreszcie was poblokuje, zwłaszcza za wulgaryzmy. Nawet swoim słownictwem pokazujesz, jaki poziom reprezentujesz, poniżej zera. Nikt mądry nie weźmie na poważnie zgnilizny, ktôra z was wychodzi. Skoro tu nie pracujesz, to musisz teraz wszystkim naubliżać? Tylko na to cię stać. Bo jak po głupcu można się spodziewać czegoś mądrego? Jak widać nie da się.

Uczciwy kierowca.

Czy tego forum nie można zablokować, żeby tacy durnie, jak między innymi ten powyżej już takich bzdur nie pisali? Przecież ciąg tych głupot w ogóle się nie kończy. Jakiś psychol co jakiś czas się uaktywnia i rozsiewa truciznę. I czuje się bezkarny, bo jest pod nickiem. Żenujące.

Błażej

Was nikt nie musi obrażać!!! Największą obraza dla Was jest to że tam pracujecie i robią z was Debili!!! Ha ha

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Night Drivers? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
kierowca 227

klika kieruje kierowcami i ich bracia siostry synowie reszta sie nie liczy a kierujacy samobujca wyciaga kase na zabawy

Uczciwy kierowca.

Bzdury to ty piszesz. Co, kilkudziesięciu kierowców oszustami? Stuknij się najpierw w głowę zanim znów takie kłamstwa napiszesz. Znam się tu z wieloma kierowcami i każdy z nich jest porządnym i uczciwym człowiekiem. A ty zamiast wymyślać kolejne paszkwile w internecie, to byś się wziął za robotę. Nie miałbyś wtedy czasu na głupoty.

Night Pipm

Taaaa sami uczciwi ludzie zostali na czele z Szefem Sławciem, Ewcią, kierowcami 142, 120, 102, tzw dyspozytorami dającymi kursy przez telefon - Sanczo daje regularnie np numerowi 120. Normalnie zbiór cnót wszelakich...

Uczciwy kierowca.

Nie obrażaj mnie i reszty porządnych kierowców. Ani z szefem się nie znam, ani nie mam żadnego wyroku. A jeżdżę tu, bo mi się praca podoba. Przestań więc rozpowszechniać kłamstwa. A ty już na pewno nie jesteś Night, więc po co się pod nas podszywasz. Tu zostali sami uczciwi ludzie. Jaki masz cel pisząc takie oszczerstwa?!!!!!!! Wstydziłbyś się!!!!!!!

Night

(usunięte przez administratora)w dobie ubera mini drivers i reszty konkurencji przewozowej ta firma z zdezelowanymi busami nie ma szansy przetrwania a co dopiero rozwoju przy tych stawkach..baza 1000 zł jak w najlepszych korpo w wawie ....dramat

mistrz

Jak chcesz zobaczyć glupka to wystarczy spojrzeć w lustro.

v

Nawet tylu wtedy nie jeździło głupku. Zazdrość ci rozum przysłania.

Kierowca

Slabe zarobki slabe traktowanie pracownikow slaba ilosc kursow odradzam naiwnym

Sprawiedliwy

tak się zastanawiam ilu kierowców dostało mandaty po ostatniej kontroli urzędników ratusza. I przeciw komu skierowano sprawę do sądu . Jestem bardzo ciekawy....

ciekawy

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w firmie Najt Drajwers. Czy ktoś mógłby napisać kilka słów na temat tej firmy. Czy zatrudniają na umowę o pracę, ile wynosi średnie wynagrodzenie? Słyszałem coś o kosztach po stronie pracownika, jakie są to koszty? Jaka jest atmosfera w firmie? Kilka słów na temat tzw. socjalu także mile widziane. Dzieki za pomoc.

lekarz

bo to nie jest firma , to zakład dla chorych . Dlatego dziwie sie Kasce ze dopiero teraz sie wyleczyla z tej firmy.

Night

Uuuuu kaśka widać, ze odejście z firmy było ciężkie??? Skoro teraz tak pocisz sie na tym portalu to ciekawy jestem, dlaczego jak szczur uciekłas z pracy bez pożegnania z nami pracownikami a teraz sie wymądrzasz. Słabe !!!

Night

kierowniczko E teraz kolei na ciebie Sławek juz ze swoją zonka na około opowiadają ze twoje dni juz są policzone. za słabo się starasz nie starcza im na wyjazdy i wydatki. Firma się rozpada biuro narzeka ze zbierasz kasę dla siebie a reszta czeka na wypłatę.

Ciekawski

Kasia to napewno ty?

van

Slawek nikogo nie wywalal i nie opowiadajcie bzdur ten lamus nie nadawaje sie do niczego sami odeszlismy i moze nas cmoknac nie porownujcie do tych paru leszczy innych

Daniel Janczuk

Gówno Was obchodzi po ile jeżdżę i ile zarabiam!!! Napierdalacie na Ewke i Sławka wszystkim dookoła!!! A mieszacie mnie w to ja mam Was wszystkich Gdzieś.odchodzicie z tej firmy albo Was wyrzucają to pierwsze co robicie to dzwońcie do Adama pytając się czy Przyjmie was do pracy!!! Wiec Serdecznie proszę trzymajcie się z dala od mojej osoby!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Night Drivers - Warszawa

Night Drivers