Jacobs Douwe Egberts PL Sp.z o.o.

Opinie o Jacobs Douwe Egberts PL Sp.z o.o.

Edyta

@TabulaRasa, gdybym była pracownikiem Jacobs Douwe Egberts PL Sp.z o.o. to mogłabym wyrazić swoją opinię na temat tego jakim jest pracodawcą. Jednak nie współpracuję z tą firmą i jedynie pytam o takie aspekty pracy w Jacobs Douwe Egberts PL Sp.z o.o., które mogą być ciekawe i ważne dla osób chcących się w tej firmie zatrudnić.

TabulaRasa

@Edyta, oczywistym jest, że na stronach takich jak ta, bardzo ciężko o dobrą opinię. Jak to mówią "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Co możesz dobrego napisać o Jacobs Douwe Egberts PL Sp.z o.o.? Może to właśnie Ty zapoczątkujesz falę pozytywów o tej organizacji?

Edyta

@Leo, czy pracujesz w dalszym ciągu w Jacobs Douwe Egberts PL Sp.z o.o.? Jeżeli tak, to na jakim stanowisku? Czy wraz z nadejściem nowego roku firma planuje jakieś istotne zmiany z perspektywy osób tam zatrudnionych? A może już zostały one wprowadzone? Pozostawiony przez Ciebie komentarz na ten temat będzie ważny dla osób, które zastanawiają się nad złożeniem swojego CV do Jacobs Douwe Egberts PL Sp.z o.o.

Edyta

@Grzybek, jak długo pracujesz w Jacobs Douwe Egberts PL Sp.z o.o.? Wspominasz o podwyżkach, których wysokość Ci się nie podoba. Czy Ciebie jako przedstawiciela handlowego obejmuje za wyniki jakiś system premiowy? Możesz podzielić się wiedzą na ten temat? Czy ten pracodawca umożliwia swoim przedstawicielom awanse na wyższe stanowiska?

Leo
@Edyta 30.12.2017 13:51

premia jest jednym wielkim algorytmem Awanse ..... brak. " Koszykarz" blokuje rozwój

Edyta

@Kapuczina, uważasz, że warunki, na których zatrudnieni są przedstawiciele handlowi w Jacobs Douwe Egberts PL Sp.z o.o. są dobre. Jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy, to mógłbyś podzielić się swoim doświadczeniem z innymi, zainteresowanymi w niej pracą, użytkownikami? Jak wygląda aktualna sytuacja wewnątrz struktur Jacobs Douwe Egberts PL Sp.z o.o.?

Grubyjoe
@Edyta 13.12.2017 18:21

Generalnie w porównaniu do konkurencji ,dużo niższe zarobki dużo priorytetów , najbardziej boli podejście samej góry , którzy(który) nie szanują kompletnie ph i jak kolega napisał śmieje sie w twarz i uważa za zlodziejów, ciagla rotacja rzeczywiście , pewnie przez niskie zarobki , brak jakichkolwiek możliwości rozwoju , Produkt fajny, jeszcze nr1 aczkolwiek ciągle cięcia zaraz zmienią jego pozycję.

Grzybek

Telefony z przyciskami dla ph (wtf?) Podwyżki 2-3% rocznie gorsze niż inflacja. Woseba i Tchibo płacą 20%-30% więcej. Spadki w Nielsenie. Rotacja w Sf wieksza niz Mc Donalds. Wszystko przeciez jest cacy. Tak obecnie wygląda praca u lidera (?) na rynku kawy. A Pan fsm ten od grzybowej tylko dodaje zero do zera na swoim koncie śmiejąc się w twarz wszystkim, którzy zostali - między zdaniami dając im do zrozumienia, że są złodziejami.

Kapuczina

Po raz kolejny szukają nowego ph na Siedlce... zmieniaja pracownika chyba co roku, nowe mlodzieniaszki były w tym miescie w 2013, 14, w 15 zmienili się między sobą przez fuzje by w 16ym zwolnić spoko człowieka z Wegrowa a teraz znowu ogłoszenie w najgoretszym momencie jesienno-swiatecznym. Praca za 3-4 tysie na rękę i dobre auto służbowe więc nie jest źle: dziwne że nikt tam nie zagrzeje miejsca? Nie przesadzaja tam trochę?

Edyta

@krowiak, więc jeżeli chodzi o wynagrodzenie to nie narzekasz? Czy oprócz samej podstawy, dodatkowo obowiązują Cię premie? Skoro pracy jest dużo, to może firma będzie poszukiwała nowych pracowników? Czy zaczynając pracę jako Przedstawiciel musisz mieć doświadczenie?

gość1

Przepraszam, miałem na myśli stanowisko Kierownika ds. Kluczowych Klientów Hurtowych. Proszę o informacje. Pozdrawiam

Aimar
@gość1 25.02.2017 11:53

Warunki 4500-4800 brutto plus premia kwartalna wysokosci jednej pensji. Nie masz ludzi pod soba ale pracy jest w cholere budzety zerowe prawie. No i radz sobie zbuduj relacje ble ble.

krowiak
@Aimar 14.04.2017 18:17

To bez rewelacji jak na tak bogątą firmę: pracowałem w MDLZ, skąd pochodzi część obecnej załogi i byle PH miał 4 koła brutto, a starsi stażem ponoć blisko 5. Dowiedziałem się, że zatrudniając nową osobę mogą dać do 4,5, jesli dobrze przekonasz. No ale pewnie i tu i tu się pogorszyło. Kierownik czy to człowiek od kluczowych klientów hurtowych to jednak ważna działka, bo jak położysz robotę, to przedstawiciel nie ma skąd sprzedawać, nie ma jak robić targetów i łańcuch się sypie. Jak na polskie warunki to spoko, ale odpowiedzialność duża.

gość 1

Czy można prosić o informacje jak wygląda praca RKS w JDE? Jak duzy zespól PH, waruni pracy, wynagrodzenie, itp. Proszę o rzeczowe informacje Dziekuję

kotek
@gość 1 20.02.2017 10:29

Stary, szukaj gdzie indziej. Tu nie ma człowieka który nie chciałby " kontynuować kariery zawodowej , poza strukturami JDE" . Poza tym ,obecnie nie ma etatu na to stanowisko.

Ty

Teraz ferrari i 25 tysi i prywatnego kierowcę i 2h pracy dziennie :)) A zresztą wystarczy ze się obudzisz i juz płacą hahaha

Ciekawski

Czy w Jacobs douwe egberts , rzeczywiscie jest tak cięzko ? jakie samochody maja ? każdy region jest zły ? prosiłbym o rzetelną informacje dzięki

okoń
@Ciekawski 13.01.2017 18:34

Porchse i 10 tysia na rękę

Aaaa
@okoń 19.01.2017 21:29

Jak tam tacy inteligenci jak ty pracują to nic Dziwnego, że narzekają

Hanys

Ciężko z tymi godzinami faktycznie po tyle się pracuje? Tak duże regiony? Czy o co chodzi?

Hanys

jasiek

Jest na pewno u nich praca jako Specjalista Działu Obsługi Klienta.

kawiarenek

Pracowałem w siostrzanej firmie Mondelez, z której przybyły do JDE ich marki kawowe, nie zdecydowałem się na przejście do nowej spółki, tak jak wielu moich kolegów. Sporo kadry menedżerskiej przeszło tam dobrowolnie lub nie mając wyboru. Mam kolegę który do niedawna robił w Prima Douwe Egberts, przepracował tam parę lat i zrezygnował po kilkku miesiącach pracy w JDE. Ludzie którzy przyszli do JDE z MDLZ przez parę miesięcy mieli jak pączki w maśle, ogromne premie itp, przez pewien czas PH z MDLZ i byłej PDE mieli nawet inne zadania! Ph z Primy sprzedawał Primę, a Jacobsa dodatkowo, a ci pochodzący z MDLZ odwrotnie, mieli trochę inne cele - zamieszanie, nawet auta były różne, pracownik niejako przechodził do nowej spółki z autem. Przychodzi PH pochodzący z Primy do klienta, klient chce paletę Jacobsa i dokładkę za wystawienie, a ten musi mu wciskać Primę, dramat. Potem ponoc to poprawili, podobnie jak i wynagrodzenia wyrównali, ale to już info z ósmej ręki. Co do ludzi z MDLZ i JDE to do przewidzenia były spiny i mierzenie wzajemnie fujarek, był spory bałagan itp. Teraz w obydwu spółkach panują podobne zasady, jak coś dzieje się w jednej to i zaraz w drugiej. Niestety np mój znajomy dostał nowy teren, nowy dział, spadły mu dochody bo na nowym terenie całkowicie nie mógł się odnaleźć, a i miał dalej do domu. Szybko walneli mu jakiś "plan naprawczy" czyli "zrobileś 98proc mimo trudności? To teraz rób 110" na terenie gdzie Prima stoi i sie terminuje, a psy szczekają zadkami chcieli by zrobił cuda w 3 miesiące. Jak go widziałem to wrak człowieka, zasuw 12h za podstawową pensję i pod koniec planu naprawczeego wiedział, że jak nie wyloży swojej kasy na jakąś łapówkę dla kierownika jakiejś sieci, to nie zrobi i wyleci. Miesiąc potem, telefon już milczał...Czyli z pracownika dobrego, robiącego wyniki zrobili złego w 3-5 miesięcy, a serio uważałem go za lepszego de mnie. Skarżył się na mega kontrole, brak przecen, tylko częściowe wymiany, brak towaru na jakieś działania tam, gdzie nie wystawi przecież fv na 30 zł babie w PSS, dziwna politykę cenową. Woził za to w chorobę kubków i puszek, których klienci już nie chcieli za darmo jako gratis. W MDLZ teraz nie lepiej, może mniej bałaganu, ale podobne odstrzeliwanie ludzi bez ich winy, "plany naprawcze" lub "wsparcia" które są wyrokiem. Nie wiem gdzie lepiej, gdzie gorzej. W Primie podstawy bywały 2,1kpln +30proc, bywały 2,8kpln +30proc, po zmianach nie wiem, bo co z tego skoro kolega nie dostał.

Obecny pracownik

Ogólna atmosfera pracy jest fatalna, przynajmniej w strukturach terenowych działu sprzedaży. Praktycznie zerowa integracja. Zgadzam się z przedmówca co do godzin pracy. Kierownicy spora cześć swoich obowiązków cedują na pracowników. Nie można pisać jednakże tylko złych stron. Jest dyrektor (Janusz I), który ma fajny pomysł na tą firmę, jednakże jak to w życiu bywa, na tym się kończy. Szkoda, bo firma ma potencjał. Czy poleciłbym tą firmę znajomemu...? NIE. Niestety podkreślę NIE.

były pracownik

Firma powstała w lipcu 2015 po połączeniu dwóch koncernów kawowych i jeżeli ktoś pracował w podobnej korporacji po 12 godzin dziennie a ma płacone za 8h z przełożonymi którzy traktują podwładnych jak jakąś kolejną cyferkę w swoich statystykach bo tylko to potrafią robić a uważają się za najważniejszych,najlepszych i niezastąpionych panów którzy rysują słupki i samochodziki w celu motywowania do pracy to taka osoba wie że tam nie warto pracować. Efekty polityki firmy wyniszczającej psychicznie,dającej plany których nie wyrabiasz i dostajesz tylko podstawową pensję ok.2700 na rękę (pracownik z wieloletnim stażem!!! i podziel to przez ok. 240 godzin w miesiącu + zryty łeb to masz odpowiedź czy warto tam pracować i pozbyła się wielu dobrych pracowników są takie że kolejni z obu połączonych firm szukają nowej pracy co jest im bardzo na rękę ponieważ zostaną tylko "wybrańcy narodu" tzn..przydupasy no i odpraw nie musza płacić. W tej firmie jesteś TYLKO CYFERKĄ tzn.nikim.

Zostaw opinię o Jacobs Douwe Egberts PL Sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jacobs Douwe Egberts PL Sp.z o.o.