Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

gal anonim

czy koś pracuje z axidusa w roterdamie przy sortowaniu

gal anoim

jak tam zajedziesz to się odezwij

Paulina

Kto jedzie 28 luty?

Jak bedę tam pracować to dam wam opinie prawdziwą bo nikt nie wie jak tam jest dopoki sie nie przekona...a wiekszosc opini moze byc oszukana. A może ktos jedzie 28 lutego :)

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Paulina

Witam mamy wyjazd 21.02 albo 23.02 jedziemy własnym samochodem możemy zabrać jedną osobę. A opinii się nie boje bo zawsze jest lepiej gdzie nas nie ma:) Pojedzie się to wszystko się okaże :) jak coś to piszcie na ten nr 663914797

ana1571

wszedzie trzeba pracować ale gdy pracujesz co drugi dzień albo i nie to cudów nie masz prawda ?

witam sluchajcie ja jade 14 teraz i powie ze to co czytam max mnie przeraza...hehe ale szczerze to gdyby ta firma byla taka fatalna to przeciez ludzie by z niej nie wyjezdzali.bo juz dawno by(usunięte przez administratora) jesli jedzie sie zeby zarobic i dobrze pracowac to wiemze praca bedzie,ale jesli jedzie sie imprezowac i jarac to sorry takiego pracownika nie chca...pozdro

no i co robic? mam jechac 21 i nie wiem czy zaryzykowac ale chyba nie ma co skoro tak malo opinni jest pozytywnych....

to prawda, w koncu normalna opinia 90% ktore jada to mialy dachowanie w inkubatozre chyba a pozniej tylko narzekaja i spodziewaja sie nie wiadomo czego, no sorry ale ja tez bym im nei dal pracy jesli jedyny cel w zyciu to jaranie imprezy i wodeczka co 2gi dzien. swoja droga, ciekawe czemu znam osoby ktore tam pracuja po kilkanascie miesiecy i jakos wszystko jest ok?

Tydzień temu też miałem dylemat czy jechać z Axidusem do Rotterdamu ! Lecz zrezygnowałem ! Trza szukać dalej

chocoloco

Witaj ja jutro wyjeżdzam i jestem ty przerazony jade na wyższe stanowisko napisałem juz do ciebie na gg

marcel_19

Kto wyjeżdża 31-01-2011r do Holandii z Axidusem bądz pracuje na miejscu przez tą firmę proszę o odpowiedz moje gadu 33279712 z góry dzięki

paganini

Wy ludzie nie wiecie co piszece chyba, axidus nie gwarantuje godzin tego w kontrakcie nie ma. oplaca sie jechac jak masz do 21 lat wtedy masz duzo godzin bo mniej ci placa. osobom powyzej 23 nie polecam chyba ze chcecie zaryzykowac moze byc roznie.

aer

wyjazd 1.02.2011 z firmy Axidus. Zastanawiam się czy gra jest warta świeczki. Niby zapewniają o minimum 35 godzin pracy w tygodniu,można robić nadgodzinny i pracować w weekendy jeżeli tylko ma się ochotę,tak zapewniają. Przy mojej stawce 5.59 i pracy 35 godz tygodniowo, przy wszystkich opłatach, to się nie opłaca! Czysta matematyka. Proszę o kontakt osoby które są na miejscu bądź były w ostatnim czasie. GG: 7200776

Witam jedzie ktos 31.01.2011 bo sam nie wiem co robic po przeczytaniu tych opinie jesli ktos jedzie prosze o kontakt gg 6930816

brrr

witam, jechać czy nie ? dziś mam wyjechać do roterdamu do pracy z tą firmą ale jak czytam opinie to się trochę obawiam. zapewniają mnie tu ze praca jest! co to za kary ? za co są ? jestem nerwowy i jak poczuje że mnie ktoś przekręca to wale w ryj,od razu - za to jest kara w euro ? miał ktoś podobne doświadczenia ? nie wierze że wszyscy piszący na forum są-byli tacy potulni piszcie !!

Jedziemy swoim autem, chętnie zabierzemy jedną osobę ze sobą z woj. Dolnośląskiego. Jeżeli jest ktoś chętny proszę pisać na gg : 3980588

Witam, mam pytanie : kto jedzie w poniedziałek ( 24.01.2011) do pracy z Axidusem. Praca przy sortowaniu i pakowaniu owoców Rotterdam. Mój numer gg : 3980588

Foroner

typowe opinie polakow martwiacych sie iloscia pracy i czy na pewno dla mnie wystarczy. pracowalem juz u nich i wiem ze na kazdym kroku (usunięte przez administratora) mlodzi i tak maja najlepiej w holandii to prawda i takim co lapia si ew stawiki wiekowe radze wyjechac. starszym tylko jesli maja komunikatywny jezyk.

Adrian Szczecin

ja pracuje juz w AXIDUSIE pare miesiecy.niestety to wszystko co pisze na forum to prawda,jesli komus sie trafi to ma prace na codzien ale to rulatka.nie daja zarobic jedynie co da firma to kare zeby czlowiek nie mial co da gara wlozyc.Jak juz mowielm mi sie trafilo w miare dobrze bo jestem kierowca i nie pobieraja mi codziennie 4 euro .jade teraz do polski,ale dla nowych ludzi odradzam bo naprawde to wszystko co jest napisane to prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.