Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Od jakiegoś czasu zaczynam przekonywać się że ubezpieczenie które było odtracane przy każdej wypłacie jednak nie było opłacane do ubezpieczyciela, czemu tak uważam? Od trzech tygodni czekam na dokument potwierdzający moja polisę ubezpieczeniową ponieważ do 31 sierpnia jest termin rozliczeniowy. Chciałam się z tego rozliczyć ale czy się rozlicze??? Masakra. Inna agencja wysłała mi taki dokument w przeciągu 3 dni gdzie jeszcze ktoś musiał pisać maila do tego całego hollandzorg żeby im to wyslali....dało się dalo.....

Pyta

Co to za inna agencja?

Grzegorz

Nie poleca Totalna porazka!!!!

@Grzegorz

Popieram,nie polecam pracy z tej agencji Wypłata za tydz pracy (6 nocek) śmieszne 200 euro i jeszcze z tego trzeba transport opłacić do pracy Wypłaty to śmiech na sali. Ludzie uciekają bo bez sensu tam siedzieć NIE POLECAM

Bartek

Cześć , chcemy wraz z kolegą wyjechać na owoce ale nie mamy się z kim zabrać i nie mamy w tym doświadczenia , chciałbym zapytać czy ktoś z okolic Rzeszowa się tam nie wybiera

Karina
@Bartek

Właśnie się zastanawiamy z chłopakiem czy jechać. Szczerze to trochę się boję patrząc na opinie XD

@Karina

skontaktuj się z firmą Klaver z Częstochowy a wszystko będzie dobrze ????

Werka
@Karina

Mamy tak samo ???? nie wiadomo co robić

ODRADZAM
@Karina

Szczerze odradzam, oszukano mnie i nie zapłacono za pracę po 16 godz. dziennie. Przeurzcają się pełnomonictwami z pracodawcą zagranicznym Axipack, o którym dowiadujesz się dopiero na miejscu i w razie złamania przez nich prawa (co jest na porządku dziennym), nic ci się nie należy!!

@Werka

Szczerze odradzam, oszukano mnie i nie zapłacono za pracę po 16 godz. dziennie. Przeurzcają się pełnomonictwami z pracodawcą zagranicznym Axipack, o którym dowiadujesz się dopiero na miejscu(usunięte przez administratora)

Sandra
@Uljan

Przeciez Klaver to do Axidusa kieruje. A potem jak masz problem maja cie gdzies. My tak wyjechalismy, na pakowanie/sortowanie wlasnie przez nich do Axidusa. Cale szczescie prace mamy ale to nie zasluga Klaver.

@Sandra

Ja w Axidusie nie narzekam , prace mam , godziny mam. 10'55 euro na czysto mam. 400 metrów do morza północnego mam :) jak dla mnie żyć nie umierać .

Mistrzu
@Uljan

A gdzie to pracujesz w axi że masz 10.55 na czysto???

Odradzam
@Bartek

Nie jedz przez axiduda jedz przez Ab agencja pracy Rzeszów polecam :)

Angelika
@Uljan

Moze I ma ale jesli pracuje na sokach 12 cos €/h 10minut od zakwaterunku Ter arrbungale ale tam rzadki kto lapie sie zeby caly czas pracowac zazwyczaj sa to 3 dni 2 dni ktoregos tygodna Bo w axidusie polowa ludzi Co 2 dni jest planowania gdzie in dzien do pracy czyli w tyg jestes na 3 roznych zakladach np.

Adamski
@Karina

lepiej sobie darujcie tą firmę tu nawet pranie kosztuję 5 e dojaz dzienie 6 nie zarobicie nic tylko stracicie

@Adamski

To fakt pranie i dojazd tyle kosztuja.Jakby juz to pranie nie moglo byc wliczone w oplaty za mieszkanie ktore sa wysokie.Przykladowo pranie np.2 x w tygodniu masz oplacone w czynszu za mieszkanie a za wieksza ilosc doplacaj.No zeby nie bylo ze ktos za czesto pierze w cenie najmu.

Grzegorz

Wyglada to tak ze z nimi nie da sie zarobic.Trudno jest wiec byc tu z czegokolwiek zadowolonym.Pozytywne opinie o tej agencji wystawiaja ci ktorzy pracuja w biurze.I po co ta cala szopka?Po to aby naciagac ludzi dalej na przyjazd do nich.

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
KtosieQ

Pracuje w Axidus od jakiegoś czasu. Z pracą źle nie ma, pracuję cały czas odkąd jestem jedynie w pierwszym tygdniu po przyjeździe miałem 2 dni wolnego (może dlatego, że jestem kierowcą). Wypłaty szałowe nie są, ale narzekać też nie można, da radę coś odłożyc. Kontakt z biurem średni, zazwyczaj zajęte, lub po 10 minutach odechciewa się czekania aż ktoś łaskawie odbierze telefon, natomiast do upomnień o cokolwiek są pierwsi i masz sie dostosować w tej chwili albo "wystawimy fakturke". Warunki mieszkaniowe na kwotę tygodniową 100 Euro zadowalające nie są, ale zawsze mogliśmy spać na paletach xD Czasem nawet grzecznie można załatwić sprawę, a czasem trzeba użyć mocniejszych słów by do nich dotarło :) Wiadomo jak każda agencja kroją na kase nas Polaczków na co tylko się da. Podsumowując, mogło być lepiej, ale również mogło być gorzej. Czy polecam pracę przez tą agencję? Tak, jeśli dobrze pracujesz i firma do której zostajesz przydzielony jest zadowolona będziesz pracować zawsze bez dni wolnych

Asia

Polecam pracę przez Axidusa. Ja jestem zadowolona, pracuję na sortowni przy ziemniakach, więc praca nie jest lekka. Na szczęście nie mogę narzekać na liczbę godzin pracy, co oczywiście odbija się na wysokości zarobków. 2 tygodnie temu ściągnęłam do siebie koleżankę z okolic Venlo, która '' pracowała'' przez słynna na brak godzin agencję na "J" i też jest zadowolona. Jeżeli człowiek jest zmotywowany do pracy to powinien śmiało się tu odnaleźć tak jak ja. Czasem miałam problem na mieszkaniu z lokatorami którzy lubili nadużywać alkoholu, ale zgłosiłam problem do koordynatora i zrobił z nimi porządek.

paula

Moja kolezanka z ktora pracuje za tydzien czasu pracy wraz z sobota dostala 90 euro.Porażka a ja za 4 dni pracy tyle samo.

Nili

Porażka jakich mało trzymają na wolnym chociaż mają pracę (usunięte przez administratora) odradzam te biuro stanowczo.a jak tylko zrobisz coś nie tak bądź się odezwiesz rozwiązują umowę i to tak żeby było z twojej winny.a ludzi (usunięte przez administratora) na każdym kroku tylko by na swoje wyszli

Lili

Zdecydowanie odradzam!! Ta agencja to nieporozumienie, obiecanki cacanki a na miejscu okazuje się że pracujesz po 5-6 godzin albo masz wolne.Poracownicy traktowani są jak bydło, tylko im bata brakuje.I to Polak Polakowi gotuję taki los... Przykre.

@Lili

To akurat jest wina firmy w której pracujesz a nie Agencji !!

Nili
@Lili

Właśnie tak robią

KASIA

Zdecydowanie odradzam!Zostawie to bez komentarza brak slow Sa Niekompetentni,nierzetelni,i oszukuja bardzo ludzi w miesiac zarobilam tam 600 euro za 8 godzin dziennie wraz z 2 sobotami.

@KASIA

To nie wiem gdzie Ty musiałaś pracować ????????????

Zdzichu

Polecam! wyjechalem jak tylko w PL zaczal sie Covid bo stracilem prace z dnia na dzien. Pracuje od samego poczatku na zeemanie i praca jest super! zakwaterowanie mam zadbane i lokatorzy też ok, slyszalem, ze z tym roznie bywa. Jedyne co mi przeszkadza to trudny kontakt z infolinia - mozna dzwonic i dzwonic, cale szczescie osoby z PL pomagaja w kontakcie. NA OBECNĄ CHWIE POLECAM

Iza

@lili a ile godzin obiecano?

Jadzia

jestem z mezem w Nl od 2 miesiecy, poczatki byly trudne bo trafilismy na mieszkanie gdzie imprezy trwaly 7 dni w tygodniu. Koszmar. Jak sie okazuje kilka nieobecnosci i wylatujesz wiec owe towarzystwo szybko sie zmienilo, teraz mamy cisze i spokoj. Pracujemy na tej samej firmie majac obecnie w totalu 2 dni rezerwy.jextsmmy zadowoleni. Wyplaty sie zgadzaja i problemow nie mamy

Adamski

Witam nie polecam firma to prawdziwy wyzysk człowieka pranie płatne dojazd płatny zostaje ci wielkie ,, G , zastanawiam sie nad ludzmi którzy tam pracują w biurach mają dzieci rodziny a żyją z okradania własnych rodaków masakra oczywiście moja sprawa trafi do Inspectie SZW tam składajcie skargi nawet w języku polskim

Andrew

odrazu mówię że nie polecam. Pół roku pracowałem i w miarę spoko. zarobki nie za duże Ale przynajmniej żadnych rezerw praca 6dni jak dla mnie było ok. Ale Jeśli chodzi o same biuro to już inna kwestia długo czekałem na wyrobienie sofi solarisy przez 2 miesiace nie przychodzily co tydzień to zglaszalem .ale generalnie nie prosiłem ich o nic,aż do niedawna poprosiłem o zmianę pracy nie odpowiadała mi sortownia i się zaczęło że kłopoty że mną itd ,,panowie" z biura pokazali klasę powiedzieć że byli chamscy to jak nic nie powiedziec. Reasumując mają nawet fajne oferty kasa średnia ale na pomoc biura nie ma co liczyc

prawda

Nie zrobicie w Axidusie. Płacisz za mieszkanie nie zależnie od przepracowanych godzin 105 euro. Przeciętny zarobek to 220 - 240 euro przy 40 godzinach. Często gęsto nie ma roboty siedzisz na rezerwie.

nick
@prawda

widze ofere peacy w axidus na heftruck https://pl.europa.jobs/oferty-pracy/operator-wozka-widlowego/184956/ ale widze ze opinie tego biura nie sa raczej na plus...

mag2020

Takie moje spostrzeżenie. Jak się wypełnia stronę rejestracji to po co od razu dawać pesel i numer dowód? To są dokumenty wymagane przy podpisaniu umowy, a tu jest zaznaczone, że są to pola wymagane. Trochę to dziwne

Ola

Ta agencja to nie porozumienie rezerwa 1-2dni w tygodniu to Norma jak jestes na wiekowce to nawet tu nie jedz Bo najwieksza twoja wyplata to jakies 160€ za bungal placisz 105€ 20 cos €ubezpieczenie I jeszcze za do jazdy tez placisz a jak nie placisz to zabiora Ci cale urlopowe I wkacyjne praca na plant trendzie to jedna wielka masakra nikt tam niechce pracowac tak samo jak ich sortowanie na tych ktorych jest samo essesmanstwo a jak upomniesz sie swoje to dostaniesz 24h na opuszczenie domki jedyne Co tam jest wporzadku to kordynator a takto istna wegetacja kiedys ktos czekal 15h od rana do wieczor a zeby ktos po niego przyjechal do pracy Bo wyszedl I niechcieli wyslac transportu a skoro ktos na toba stoi I odzywa sie do ciebie bez szacunku to raczej w takich warubkach zaden normlany czlowiek niechcialby pracowac patologi nie brakuje ale to w sumie wszedzie tak jest za 35 godzin bez wiekowka dostaniesz 200€ W AXIDUSIE NIE ZAROBISZ :)

byly pracownik

Axidus-Axipack to (usunięte przez administratora) w oszukiwaniu polskich obywateli.Tą pseudo agencje dawno powinni zamknąć. Będziecie spac na euro paletach

Ktodopracy

Cześć,decyduje się ktoś na pracę z axidusem w tym tyg?

Nik

Poszukaj sobie więcej info, uwierz mi nie warto ryzykować. Ja straciłam bardzo dużo pieniędzy, do tej pory odrabiam straty, a wyjechałam w połowie maja. Mój chłopak pracował ponad pół roku i teraz w niedzielę miał wrócić z urlopu z Polski z powrotem do pracy do NL. I co? Został u mamy, bo obiecane pieniądze nagle się mu już nie należą, bo firma do której go oddelegowali niby się pomyliła. Został bez grosza i baba w biurze cały czas mu kit wciska.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 235, z czego 76 to opinie pozytywne, 119 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.