Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Pewud666a

Lipa! Ci co chwala to nie pracowali gdzie indziej nigdy! Codziennie transport mieszaja nawet, masz dogadane z jednym to i tak jak na zlosc rzuca do kogo innego i tak caly czas jak nie jedno to drugie. Plus polowe wyplaty zawijaja ponad . Transport, domek,ubezpieczenie plus walek!. Tym co sie podoba zycze powodzenia

Pychotka2000

Wszystkie negatywne opinie jak najbardziej adekwatne co do istoty sprawy. Kłamcy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) . Nawet nie myślcie o pracy u nich ani innych posrednictwach .

Wer Ka

Pracowałam tam i naprawdę to co mówią obiecują a to co okazuje się na miejscu to wszystko to totalne (usunięte przez administratora) ściema nie polecam.

sylwia
@Wer Ka

kiedy pracowałas i gdzie.mnie wyrzucili z dnia na dzien z mieszkania i nie zapłacii ani grosza za prace

Sylwia
@Wer Ka

Jeśli masz jakieś problemy z nimi dam ci namiar na związki zawodowe ono się nimi zajma

A gdzie niby mieszkała?
@Wer Ka

Totalne nieporozumienie pakuje ludzi na mieszkanie ile wejdzie bo oni nie widzę ludzi tylko euro 8 osób pakuje na 50 metrach chore nie masz nic zapewnione oprócz łóżka i nie wiem czemu ta firma jeszcze istnieje na rynku pracy. PORAZKA

Sylwia

Też zostałeś (usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
wdzia

Wraz z chłopakiem planujemy wyjechać niedługo właśnie z tą firmą. Po przeczytaniu opinii mam bardzo mieszane uczucia, zaczęłam się wręcz trochę bać. Chciałabym więc zadać kilka pytań komuś kto pracował tam, więc jeżeli ktoś mógłby odpowiedzieć na kilka moich pytań proszę o zostawienie maila, z góry dziękuje! A przy okazji jaką inną filmę możecie polecić, może ktoś niedługo wyjeżdża w tamtą stronę z okolic Łodzi?

Była wykorzystana
@wdzia

Mam szczerą nadzieję, że jednak się nie zdecydowaliście...

Damian
@wdzia

Posiadam informacje

Martucha
@Damian

Co byś powiedział o tej agencji. W poniedziałek mam zacząć tam prace

Urszula
@Była wykorzystana

Dlaczego odradzasz wyjazd do pracy z firmą Axidus? Przyznam szczerze, że trochę mnie zaniepokoił Twój komentarz, ale brakuje tutaj jakiegoś wyjaśnienia. Miałaś jakieś negatywne doświadczenia z firmą, możesz je opisać?

Zbigniew
@Martucha

A czy przechodzi się rekrutację

Janek
@Zbigniew

Nie ma rekrutacji....biorą z ulicy...haha.Jakim trzeba być idiotą aby zadawać takie pytania

@Urszula

Nie słuchaj innych w axidus pracuje już bardzo długo moja rodzina zarabiają nie narzekają a narzeka tylko ten co jest nie robolem przyjechali nie do pracy a jarać zioło i pić No ten co chce pracować to będzie pracował a leni niestety tam nie potrzebują potem takiego wyrzucą bo po co i'm taki pracownik to potem były pracownik się mści .....

Paula
@Kasia

@Kasia mozesz napisac gdzie i przy czym pracuje Twoja rodzina?

@Kasia

W jakim mieście jesteś i przy czym pracujesz? Rzucali mnie z Axidusa wszędzie, z lokacji na lokacje, z miejsca pracy do innej pracy, gdzie wszędzie się sprawdziłam. Podaj miasto gdzie jesteś oraz zdjęcia lokacji i napisz coś o pracy z Axidusem, wtedy możemy porozmawiać, kobieto z biura...

Beti35
@Kasia

Aż mi Cię szkoda, jak czytam Twoje brednie. Twojej rodzinie może i się udało że "niby" nie narzekają. Ale widziałam na własne oczy jak ludzie przyjeżdżający z Polski byli traktowani po samym przyjeździe. Bez jedzenia, nie wyspani po podróży musieli siedzieć po 12 godzin i czekać aż szanowne Panie ogarną im transport na lokacje, a na 6 rano mieli iść do pracy. Tak że sorry ale firma samo (usunięte przez administratora) !!! Szkoda tylko tych młodych ludzi którzy jadą żeby zarobić, a okazuje sie ze nie mają za co wrócić. I to że ktoś daje negatywną opinię to nie znaczy że jest nierobem albo alkoholikiem !!!!

Nie ja

Firma dla patusow i alkoholików którym nie chce się pracować w Polsce i dają się wyzyskiwać za 350 euro tygodniowo Myśląc ze to dużo

Bfbfbf
@Nie ja

Zarobić 350 e tygodniowo to graniczy z cudem . Pracowałam chwilę w tej agencji i za przepracowany tydzień z sobota nie dostałam nawet 300 e ( nie miałam żadnych długów u nich ) . Obecnie jestem i pracuje w Pl ,lepsze zarobki mam w swoim Państwie niż w tej śmiesznej pseudo agencji .

Bylem i żałuję

Na początku chciałbym zaznaczyć abyście nie zwracali uwagi na średnie miesięcznie wynagrodzenia jakie firma Wam pokazuję. W rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej. Co do rekrutacji - wszystko na początku wygląda bardzo fajnie, kontakt dobry itd firma wydaje się ok. Problem w tym, że oni przyjmują każdego, później na miejscu okazuje się, że tej pracy nie ma - w tygodniu wychodzą przeważnie 4 dni robocze. Zdarza się nawet, że 3 Obliczmy teraz tygodniówkę: Przyjmijmy średnią stawke 11 euro na godzine - wiekówka 8/9 więc wychodzi jeszcze dużo mniej 5 dni w tygodniu po 8 godzin wychodzi 40h 40h*11euro=440 euro Odjąć koszty - mieszkanie 100 euro, transport 30 euro, ubezpieczenie 25 euro i jeszcze 10/15 za to, że ci prace znaleźli xD Czyli po podsumowaniu od 440 odejmujemy jakieś 160 euro = 280 euro tygodniowo Teraz weźmy pod uwagę fakt, że pracujesz 4 dni w tygodniu więc od 280 odejmijmy dniówkę 88 euro i masz 192 euro Jeśli jesteś na wiekówce masz stawkę nawet 8/9 euro więc sam sobie policz ile wtedy wychodzi Powiem Wam tak, szkoda jechać, więcej zarobisz w Polsce. Ta firma chce was (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Później wyrobią Ci nawet numer SOFI bo z tego dostają kase, która teoretycznie powinna iść do Ciebie. 500 euro od osoby! 10 nowych osób i maja 5 tys euro Co do mieszkań również tragedia. Wszędzie sam (usunięte przez administratora) materace jak z kosza itd. Na bungalow wynajmują za 100 euro tygodniowo. W jednym domku średnio 3 osoby za co pobierają od Was łącznie 300 euro i są 200 euro na plus tygodniowo z samych mieszkań.

ALKA

Żałuję, że nie można dodać tutaj publicznie zdjęć i filmików. Z chęcią pokazałabym co dzieje się w tym (usunięte przez administratora) zwanym " agencją pracy AXIDUS" Zarobki na poziomie 170 € / tyg. po odciągnięciu mieszkania ( od pokoju 101,70€), pokoje dwuosobwe o metrażu 5m2 ( najmniejsze piwnice są większe niż pokoje Axidusa), transportu dziennego 6€ (30-36€/tyg), ubezpieczenie 28€/tyg. Po oglądnięcia materiału" afera Axidus palety ", gdzie nasi Rodacy spali w oplakanych warunkach, miałam nadzieję, że po prostu był to jedyny incydent ale, gdy zobaczyłam na moim zakwaterowaniu w moim pokoju łóżko szpitalne a na nim materac ( taki z którego robiło się kiedyś bramki w szkole) cały obklejony Bóg wie czym... Wszystko udukomentowane zdjęciami. Nie polecam z całego serca.

Agnieszka
@ALKA

Witam za kilka dni mamy wyjazd i podpisanie umowy z agencja czy mogła zobaczyć jaki kolwiek filmik bądź zdj ?

Franz12
@ALKA

Możesz przesłać foty ? Mój email: franz12@int.

Jaa
@Agnieszka

@Agnieszka ja też mam jechać 22. Mozesz napisać mi Ne e-maila kontakt do siebie? agnieszkamarciniak@spoko.pl

Pink
@Jaa

@Agnieszka do jakiej pracy masz jechac ?

Monia

Mogę zdjęcia prosić? Mpedynkowska@interia.pl

Anita

Wybieram się do pracy z tego biura na pomidory do szklarni. Jakie opinie macie na temat tej pracy? Ktoś tam pracował ??

@Anita

Nie jedz tam!!!

Ruda

Hej jadę 6 w czwartek czy ktoś też? Dajcie jakieś sensowne opinie bo teraz zaczęłam się obawiać czy warto tam jechać

KubaKrk
@Ruda

Hej miałem też jechać ale właśnie mi kumpel się wykruszył.. ???? kurde ale po tym co czytam też jest obawa.. już się zastanawiam czy na własną rękę nie lepiej wyjechać i czegoś poszukać.. A już jesteś pewna że 6 lipca? A gdzie? Pozdrawiam Kuba

Ruda
@KubaKrk

6 sierpnia Tak to pewne okolice Rotterdamu... Nie wiem co robić teraz się boję tam wyjechać

KubaKrk
@Ruda

A sama jedziesz? A skąd jesteś wogole? Chętnie bym z kimś pojechał bo samemu to tak nie bardzo.. A to nie wiesz przy czym będziesz robić? ????

Halo

Jedziesz tam?

markul2222
@Ruda

Ja też tam ruszam w sobotę do tego axidusa . trzeba jechać spróbować bo tu w Zwolle trafiłem na mega kiepska agencje Aldora nie korzystajcie

Uljan
@Ruda

Ja pracuje już przez Axidusa drugi miesiąc i nie narzekam. Jestem kierowcą i mam pracę codziennie i godzinki są i kasa fajna więc na tą chwilę jestem zadowolony.

Uljan
@Ruda

Powiedz że chcesz pracować w Euro- West i niech Ci dadzą kwaterę w Gravenzande :)

LIDKA
@Ruda

A Ty jedziesz do Holandii?

LIDKA
@Uljan

Ja tez chcialabym wyjechać Ale trochę się obawiam

Przemo
@Ruda

Hej. Jak wyjechałas to napisz co jak na maila aprzemyslaw3@gmail.com. Pozdrawiam

Adamski
@Uljan

czemu ludzi wprowadzasz w błąd wiesz że to (usunięte przez administratora) i okradają ludzi na maxa pracujesz w biurze i płacą ci za werbowanie ludzi

Adamski
@markul2222

to Aldora jest swieta przy axidux masakra

Anita

A na czym pracujesz?

Mariusz

Uciekajcie i omijajcie szerokim łukiem. W biurze Ci powiedzą, że 50h tygodniowo... Ta chyba miesięcznie. Wieczna rezerwa, (usunięte przez administratora) na mieszkaniach i beznadziejni koordynatorzy. Nie dostaniesz pełnej kasy, A potem w Polsce Ci powiedzą ze oni są tylko pośrednictwem pracy. Omijac!

DABAC

Wita. praca praca prima sort ludzie mili ochrona i wogole jak jestes czlowiekem dla czlowieka to masz wszystko:)

@DABAC

Robisz na sortowni?

Asia lubi lody

pracy nie ma ale idzie zarobic 1000 euro tygodniowo

Pectus
@Asia lubi lody

Ile?1000€ tygodniowo? To ile płacą za godzinę?

Kamil

Uważajcie na axidus, jeszcze tak perfidnych, oklamanych Polaków w życiu nie znałem, a chodzi dokładnie o ludzi pracujących w capelle,mogę napisać jedno, czyste (usunięte przez administratora) na paskach, jestem pracownikiem na sałatkach, totalny chaos, (usunięte przez administratora) i ćpuny, wyrzucają ludzi za nic, brak słów by to opisać, pracowałem, dokładnie dwa miesiące, dokładnie przewinęło sie około 300ludzi,taki przemiał, mają za ludzi gorzej jak śmiecie,zapełniają mieszkania na siłę,szczerze ich czas jest policzony, będzie odpowiedz z bardzo duża ilością ludzi, którzy dostali okradzeni, nawet siedząc na reserve, brak słów oby to opisać. Kamil. K.

Iw

Axidus fałszuje dokumenty robi z ludzi złodzieji.Mam dowody.Usuneli z aplikacji ale dziś zrzut ekranu można zrobić.kazde biuro po 6 tygodniach wypłaca wakacyjne a axidus bierze sobie a Solaris wystawia na 00 i głupio się tłumacza.codziennie kto inny odbiera telefon

Bb
@Iw

Czy mogł/a Pan/Pani udzielić mi dowodów na fałszowanie dokumentów przez Axidus ? Ponieważ przez nich stałam się teraz w nie ciekawej sytuacji i chciałabym zrobić w końcu z nimi porządek. Przyszedł czas aby odpowiedzieli za to jak traktują pracowników. Im więcej uzyskam dowodów tym lepiej . Pozdrawiam

Jakie narzędzia pracy zapewnia AXIDUS? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

ewa

Na słuzbowe auto można liczyć. Co do jazd prywatnych... niekoniecznie, ale po drodze zakupy zrobić można :)

ALKA

Proszę nie popełniaj życiowego błędu... Wybierz wszystkie inne agencje ale nie Axidus.

@ewa

" na służbowe auto można liczyć". Owszem. Gdy w Polsce zgłaszasz chęć bycia kierowcą a na miejscu w biurze Axidusa w Holandii słyszysz od rekruterki ordynarnym głosem, że " kto zgłosił się na kierowcę, chociażby niewiadomo co się działo, już wycofać się nie można, ponieważ zostały przydzielone auta w transportingu" - OK. Wszystko zrozumiałe, ale jaki plus jest bycia kierowcą w "firmie" Axidus? Nie zostaje Ci naliczone 6€ dziennie? A ile jest minusów? Całe mnóstwo, np to, że jako kierowca musisz wstawać o wiele wcześniej przed innymi pracownikami co jest zrozumiałe, aby po każdego dojechać ale niewiadomo skąd nagle dostajesz fakturę do opłacenia za kilometrówkę, skoro kierowcy są zwolnieni z opłat za transport. Magia! NIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA.

M
@ALKA

Alka, napisz do mnie proszę. Mam kilka pytań. mrcn_kmrs@protonmail.com

byly pracownik

CHcesz spac na EURO-PALETACH pracuj w Axidusie.Oszusci najgorsza agencja pracy w Holandii

Karolka
@byly pracownik

Zgadza się. Wszystko się zgadza.

Bardem

Pracowałem w Axidusie w tamtym roku i było wszystko w porządku. Jednak w tym roku jest źle. Agencja (usunięte przez administratora) na wszystkim. Mam dowody od niezależnej księgowej, że (usunięte przez administratora) na wypłatach, więc spotkam się z nimi w sądzie. A na dodatek teraz przed świętami ściągnęli dużo ludzi, mimo że pracy mają mało i sporo osób siedzi przez to na rezerwach. Poza tym z biurem nie da się dogadać w żadnej sprawie, prawie ze wszystkim kłamią i przekazują sprzeczne informacje na co też mam dowody. Nie podejmujcie współpracy z tą agencją.

@Bardem

Wypiemszaja za prawde

Grom OnlyOneGod

I LOVE AXIDUS ;*

EWEKPRIV

Witam, właśnie jutro kończę współpracę z firmą AXIDUS i powiem szczerze....jest mi trochę szkoda. Ale coż, przechodze na kontrakt. NIGDY w przeciągu 2 lat nie mialam z nikim w firmie żadnych problemów, rezerwę miałam może z 5 razy ( na własną prośbę). Wypłaty ZAWSZE mi się zgadzały, kontakt z biurem praktycznie codziennie. Nie mam 20 czy 30 lat, jestem po 50 -ce i wiem ,że dla osób w moim wieku z pracą może być ciężko. Ale nie w Axidusie. POLECAM TĘ AGENCJĘ

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 235, z czego 76 to opinie pozytywne, 119 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.