Patrol Group

Opinie o Patrol Group

Staszek

Dobre opinie ma firma w internecie. Zastanawiam się czy dlatego nie ma zbyt dużo wpisów na forum?

@Staszek

Nikt tu nie zaglada , dobre ? To chyba zart

Lucy

czy może ktoś napisać jak wygląda praca pakowacza?

Dawid

Za leżenie nikt nie płaci ale zawsze można zmienić pracę tylko pytanie czy znajdziecie dobrą firmę?

Wujo

Czy to prawda że wiele się ostatnio zmieniło na plus w firmie Patrol w Wieluniu? Jak z pracą na produkcji?

@Wujo

Poprawiło się. Jest z każdym dniem cieplej i cieplej. Pot leje się po (usunięte przez administratora) Poza tym najniższa krajowa, żyć i nie umierać !

Kkk

Dlaczego nie zmienisz pracy na taka, w której beda Ci placic lepsze piebiadze a pot nie bedzie sie lał? W czym problem?

@Wujo

Jesli lubisz pracowac az ci rece opadna bo maszyny sa podkrecane to zapraszamy, nacisk jest na ilosc , operatorki ledwo nadazaja i jeszcze wymagaja dokladnosci .

AKWU

Czy w PATROLU 2 zmiana trwa mniej niż 8 godz? Pytam bo panie o 21.55 są już w sklepie "U KASI" bądź koło Kauflandu ?

Sssssssss
@AKWU

Mówią ze maja źle a co niektóre na przerwie siedzą po 30-40 minut a my je wymienismy i nikt z tym nic nie robi...

Kaśka
@AKWU

A Ty do której pracujesz, że jesteś o 21.55 koło Kauflandu??????? Hmmmmm

AKWU
@Kaśka

Nie jestem pracownikiem waszej firmy ale ludzi niektórych znam

Kari

Ciężka praca za małe pieniądze, ucinaja na czym mogą, premie wedle uznania kierownika, po znajomości. Wsiadaja ręce i teraz nogi od butów roboczych,niby nie akord ale prześcigają się jak najszybciej zrobić zlecenie i wychodzi (usunięte przez administratora) produkt

Luciano
@Kari

Zgadzam się z tym, zlecenia się cofaja, nie ma czasu, by wysłać dobry produkt. Nie liczy się jakość ale ilość, dziewczyny z bólu nie wytrzymują i idą na chorobowe

Pracownica

O premiach za donos nie wiedziałam, to nic dziwnego, że taka chora atmosfera w zakładzie, stare pracownice robią wszystko by stlamsic człowieka. Zero pomocy, wyjaśnienia, co robić, a potem zacierają ręce, że ktoś popadł

Ogar

To nie jest straszenie tylko przepisy prawa tak narzucają i to dotyczy każdego zakładu. Najlepiej jak by można było palić na stanowisku pracy i jeszcze piwo popijać pewnie? Tak wszyscy strasza ze odchodza ze tak super jest w Koronoe czy Wieltonie i jakos nikt nie odchodzi.

Adrian
@Ogar

Może rozwiązaniem tej sytuacji byłoby stworzenie specjalnej palarni dla pracowników? Kwestia palenia papierosów jest w wielu firmach trudnym tematem. Pracownicy często nadużywają przysługującego im wolnego czasu od pracy, poświęcając go właśnie na palenie papierosów. Jakie zdanie mają na ten temat pracownicy niepalący?

zainteresowany

Jak z wypłatami są na czas ??

Elżbieta

@tajemnicz, dziękuje za odpowiedź. Czy możesz napisać coś na temat ewentualnych szkoleń organizowanych przez pracodawcę dla swoich pracowników? Pracodawca dba o tą kwestię i organizuje merytoryczne i rozwojowe szkolenia dla swoich pracowników? Napisz proszę jak wygląda ta kwestia.

@Elżbieta

Tylko spotkania kierownikow tzw zebrania czasem logistykow i to wszystko

Amir

Dzień dobry Właśnie szukam pracy i widzę że pojawił się wakat na PH na Małopolskę, czy może ktoś z obecnych tutaj powiedzieć jakie są realia tej firmy,jakie są benefity, jakie warunki prac. Zależy mi na opinii pracowników bo patrząc na poprzednie wpisy to chyba powinienem zrezygnować z rozmowy kwalifikacyjnej.

Elżbieta

@Tajemniczy, czy pracownicy w firmie Patrol Group zgłaszali swoje zastrzeżenia dotyczące wentylacji w pracy? Czy rozmawialiście między sobą na ten temat? Może pracodawca nie wie o tym, ponieważ nikt do tej pory tego nie zgłaszał? Dostęp do świeżego powietrza jest kluczowym składnikiem dobrego samopoczucia w pracy.

tajemnicz
@Elżbieta

owszem w odpowiedzi kupili wentylatory przenośne domowe na niektóre stanowiska. nie ma świeżego powietrza nawet przy otwartych wrotach , jak by inspekcja pracy sprawdziła temperaturę na hali i przy maszynach to może by się obudzili

Elżbieta

@muzyk, bardzo proszę o wpisy kulturalne bez obrażania innych użytkowników konwersacji. Czy możesz napisać bardziej szczegółowo dlaczego tak uważasz? Masz jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie Patrol Group? Jeżeli tak to proszę podziel się nimi z innymi użytkownikami. Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy.

Elżbieta

@Tajemniczy Czy trudne warunki w miejscu pracy są częstym powodem niezadowolenia pracowników Patrol Group? Czy próbowałeś na ten temat rozmawiać z przełożonym? Pracownicy i przełożeni powinni dbać o dobrą atmosferę i komfort miejsca pracy. Dlaczego nowi pracownicy chcą odejść? Jaka jest według Ciebie główna przyczyna?

@Elżbieta

Pomijając kwestię finansowe, zostaje sprawa wentylacji a raczej jej brak nie wyobrazam sobie aby posluchali pracownika i zamontowali wentylację. W celu chociaż usunięcia smrodu z hali, w srodku jest niemal duszno. Ostatnio pojawił sie nacisk na wieksze tempo pracy, a ludzi ciagle ubywa w tym tepie bedzie wiecej Ukraińców jak polaków

Tajemniczy

Szukac szukaja ale kazdy nowy chcę odejść, duszno na hali zero klimatyzacji. Brak opinii to najlepsza opinia o firmie.

Wyposzczony_78

A kiedy dokładnie? To się przygotuję :)

Prawnik

Nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności za swoje czyny, a w Internecie nikt nie jest anonimowy. Jest coś takiego jak adres IP - to taki PESEL każdego komputera :):):), po którym można łatwo trafić do osoby publikującej każdy wpis. A art. 222 k.k. mówi: Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

hyhyhy

nie uważam zeby bylo za duzo kamer. na poczatku bylo dziwne uczucie ale w koncu normalnie pracuje wiec czemu mialyby mi przeszkadzac. Ppytalam wsrod rodziny i znajomych i praktycznie u kazdego w zakladzie pracy sa kamery. Ogólnie to odkad zmienili sie kierownicy produkcji montazu i kontroli panuje tu normalna atmosfera pracy , nikt nie miesza a kazdy zajmuje sie swoja robota a nie odpieraniem durnych atakow na poziomie przedszkola. Amen

Smerf

Dziesiąty mija a w Patrolu znów brak wypłat. To już norma.

Zostaw merytoryczną opinię o Patrol Group - Wieluń

• Jak się pracuje w Patrol Group?

Zobacz opinie na temat firmy Patrol Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patrol Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patrol Group?

Kandydaci do pracy w Patrol Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patrol Group