Opinie o SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) w Poznań

Miły

Super. Naprawdę godna polecenia firma dla ludzi szukających doświadczenia ale i tych z doświadczeniem. Dobre pieniążki i dobra praca.

Denn

Polecam! Współpraca jak na ten moment układa się bardzo dobrze.

paweł
@Denn

a jak z kasą?

luke
@paweł

zarobki ponadprzeciętne. można tu naprawdę super kasę zarobić i odłożyć. ja planuję budowę domu dzięki kasie zarobionej z strukton

Majster

Siedzi się po pół roku zazwyczaj w jednym kraju. Ja tak latami już tu pracuje. Dobrze jest. Z roku na rok w firmie jest lepiej.

Adu
@Majster

Racja, warunki coraz lepsze.

luke
@Majster

też już swoje tu przepracowałem i jestem mega zadowolony, z roku na rok lepiej, to mi pasuje

young

jest ok, dobra stawka, dobre warunki mieszkaniowe, ogólnie dużo na plus

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Eko-Probud Sp. z o.o.
Adu

POLECAM

Janek

Dobre miejsce zeby sie podszkolic w swoim fachu a przy okazji zarobic calkiem niezla kase. Warto było bo poznalem tez wielu wspanialych ludzi, a to wazne w miejscu pracy

Ja pracowałem I polecam. Dobra opcja zarówno dla ludzi z doświadczeniem jak i bez.

Biały

Pozostawiam swoją opinię dla tych osób, które będą chciały lub w tej chwili aplikują - uczciwa i solidna firma

Kriss

Firma godna polecenia, uczciwa. Oferuje dobre wynagrodzenie, dużo ofert pracy. Obsługa miła i chętna do pomocy

Maciek

Oferowali to, co zastałem więc za to szacuneczek. Pewni i sprawdzeni

Damian

robota bez zarzutów, wiadomo jak jest w budowlance.al jest ok, blisko do kwatery, fajne chlopaki w zespole. moze komus trafilo sie zle towarzystwo czy warunki ale ja nie narzekam

Kazz

Ogromne doświadczenie i profesjonalizm a przede wszystkim rzetelne działania

Jan

Robota jak każda. Narazie płacą i nie ma problemu.

Denn
@Jan

+1, zgadzam sie

Do Pani Moni

Pani Moniu, interesujące. Na stanowiskach sami mężczyźni, a Pani nieotrzymuje pieniędzy. Może dlatego, ze nie jest Pani tam zatrudniona?????

Luka

Dbają o swoich pracowników. Cokolwiek się dzieje to nie zostawiają na pastwę losu tylko pomagają. Mogę ich polecić jako dobrego pracodawcę, zdecydowanie

Rekosz

Jest dobrze i nie ma co narzekać, bo współpraca super

XX

NIE POLECAM, PROBLEM Z PŁATNOŚCIAMI

MONIA

Nie wypłacają należności, czekam już 3 miesiące

Ważka

Pracuję to od pewnego czasu i szczerze powiem ze nigdzie sie nie wybieram, lubie ta prace oraz ludzi z ktorymi przebywam, poza tym dobra kasa jak na takiego świeżaka jak ja, wszystko na plus

Santiago

Firma godna polecenia a przede wszystkim zaufania ze względu na to jakie warunki zatrudnienia oferuja dla swoich pracownikow, krotko mowiąc liderzy w swojej branzy, za to ich cenie

• Jak się pracuje w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Zobacz opinie na temat firmy SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 58 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Kandydaci do pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)

SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)