Opinie o SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) w Poznań

Witam czy jest ktos w stanie napisac jakie sa zarobki dzieki!

Zośka

Każdy jest Kowalem swego losu. Nie rozumiem ludzi, którzy tylko narzekają.. a pracują dalej w SN. Mój mąż też jest pracownikiem, prawie od roku i jest całkiem dobrze. Pozdrawiamy

cieśla

Pracuje tu trochę i jestem zadowolony. Marudzą ci co są ciency pracownicy, ale zawsze tak jest . Pozdro

Krolik

Ciekawe dla czego macie ciągle W firmie braki w zasobach ludzkich brak wam fachowców czas pomyśleć O podwyżkach

Miodek

przyjrzymy się

@Krolik

Szanowny Panie, dziękujemy za opinię. Zapewniam, że osoby z wysokimi kwalifikacjami posiadają wysokie uposażenie. Oczywiście przyjrzymy się bliżej naszym zasobom kadrowym aby każdy czuł się należycie doceniony. Pozdrawiamy serdecznie Kadry SN

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Ile sie zarabia w tej firmie na umowie o prace?

@Zainteresowany

Szanowny Panie w zależności od stanowiska, stażu i doświadczenia zawodowego, wszystko ustalane z każdym kandydatem. Polecam kontakt telefoniczny z kadrami. Pozdrawiam

Mam okazje jechać z tej firmy do Belgii, jakie sa warunki na budowie, dokładnie basenu, w jakiejś tam belgijskiej dziurze. Ile wyrabia sie godzin, co lepsze działalność czy zatrudnienie.

Jryi

Robota jak robota, normalnie szału ni mo. Robi sie po to żeby była kasa, jest całkiem dobra więc nie ma co narzekać. Majstry są jakie są, zawsze można gorzej trafić .

Zibi
@Jryi

I o to chodzi. Też mam takie zdanie, jak Jryj.. nie ma co kasa jest więc dobrze jest!

Szanowny Panie, dziekujemy za Pańską opinie, jak mniemam nie może być aż tak źle skoro jest Pan nadal pracuje w SN…no ale wiadomo Polak narzekać lubi ;) Majster prowadzący to osoba która z założenia powinna być wymagająca, bierze przecież odpowiedzialność zarówno za załogę jak i front prac. Premie są jak najbardziej przyznawane za wyjątkowe zaangażowanie w pracy, niestety za prace wykonane poprawnie jest przewidziane typowe miesieczne uposażenie. Faktem jest że zachowanie coponiektórych pracowników na kwaterach jest delikatnie mówiąc nie do przyjęcia, temat trudny do opanowania. Jest jednak wyjscie bo Szef caly czas zaprasza niezadowolonych z kwater aby łączyli się w grupki mieszkające na swoim i każdemu dopłaci za wynajęcie mieszkania 350 eur na głowę. Może warto skorzystać? Pozdrowienia Kadry

Bob

Wojtek warto .. dobra kasa i nie ma opóźnień. Dobra robota też! Spoko jest.

Wojtek

Kiedyś tam pracowałem nie było super ale i źle też nie, warto wracać?

Tytus
@Wojtek

Duzo sie zmienilo. Ono teraz sami inwestuja w Belgii, Szwecja i mawet Izlandia slyszalem. Maja fabryke prefabow w Gdansku i w Monchium. Na surowce placa wiecej niz 2 lata temu. Zatrudniaja tez ludzi od wykonczeniowki.

XSIOR
@Wojtek

Ja pracuje teraz w Belgii w SN, ale wcześniej bylem w Szwecji. Fakt że dużo lepiej jest niż było kiedyś. Masz możliwość pracy ciagle.. jak nie w jednym kraju to drugim. Kwatery też o Lepszym standardzie. Mnie się podoba.

Zbychu

Mam wziąć u nich robotę w Antwerpii. Słyszałem że warto. Porównanie z innymi firmami daje duży plus dla Struktona

Junior

Mój pierwszy wyjazd do roboty za granicę. Dobrze się pracuje, chata też może być. Nie ma na co narzekać.

Lolek

Jaka jest atmosfera w firmie? Warto aplikować?

Bolek
@Lolek

Dobre warunki pracy, stabilna sytuacja finansowa firmy, wielu pracowników pracuje tu od lat. Aha, jeszcze jeden ważny element: jest "atmosfera" i zdrowe relacje między ludźmi. Na uwagę zasługuje także niezły standard kwater pracowniczych.

Zielonek
@Lolek

Ostatnio całkiem dobrze jest , dawaj do roboty!

Jerry
@Lolek

Już tam nie pracuję, ale nie dlatego że było żle. Mi się podobało i opłaciło. Ludzie spoko, kasa też.

Kadry SN Strukton

Zapraszamy chętne osoby do podjęcia pracy na stanowiskach: cieśla, zbrojarz, instalator sanitarny – HVAC (hydraulik), fachowiec do kładzenia elewacji, specjalista ds wykończenia wnętrz, inżynier projektu – wewnętrzne instalacje budowlane, kierownik budowy. Zainteresowanych proszę o wejście na naszą stronę http://www.snstrukton.com oraz przesłanie CV na adres rekrutacja@snstrukton.com

Baciar

Szanowni koledzy jak wygląda praca inżyniera/majstra w SN Strukton w Belgi, Holandi ? Jak ogólnie wyglądają zarobki ?

Vhji
@Baciar

Majster i kierownik nic nie robi.bez szkoły nawet zatrudnia

exprowadzący
@Baciar

Najważniejsze jest doświadczenie podparte dobrym wykształceniem jak w każdej profesji. Z tego co mi wiadomo zarobki są wysokie, na wszystkich szczeblach. Dodatkowo też jest premia za wyniki. Warto aplikować

Kierownik
@Vhji

To ciekawe Vhji co piszesz. majster i kierownik bez szkoly i nic nie robia...zapewne cala budowa sie trzyma tylko dzieki tobie ?!

Gejsza

Znów spóźnienie z wypłata....

Iza

@grześ to chyba dobre warunki: umowa o pracę i wolne soboty? I czyli jak widać @Marky11 jednak sporo się zmieniło. Jest mniej godzin i nie ma działalności. Dlatego napisałam, że może nie być przydatnych dla osób poszukujących pracy. Ale oczywiście zawsze warto sobie porównać zmiany i Twój komentarz nie jest totalnie bez znaczenia.

grześ

teraz to tylko umowa nie ma nadgodziny pracy w sobotę jest max 180 w miesiącu i nic nie dają wszystko swoje taka js=est prawda tylko umowa o prace zadnej działalnośći

Iza

@Marky11 fakt przez 5 lat mogło się bardzo dużo zmienić. I Twoja opinia zwyczajnie już nie jest aktualna dla potencjalnych pracowników. Dlatego najlepiej jakby odniósł się do Twojej wypowiedzi aktualny pracownik firmy SN Strukton. A czy sam wybrałeś, żeby być na działalności? Od czego zależy kto jest na umowie, a kto zakłada swoją działalność?

Marky11

Pracowałem tam rok na działalności. Wszystko zależało od ilości przepracowanych godzin. Opłacalność to minimum 220 godzin. Których nikt ci nie zagwarantuje. Oczywiście koszt pracy na działalności też jest ogromny: Zus, mieszkanie, swój samochód, vca, ubrania robocze, buty. Co do opinii że ludzie na umowach o pracę muszą robić na tych na działalności to moje zdanie to pół na pół. Zawsze znajdą się lesery co patrzą tylko na zegarek żeby minęła dniówka. Mi to nie przeszkadzało byle by kasą się zgadzała i termin płatności. Było to z 5 lat wstecz dlatego ciekawy jestem jak jest teraz.

• Jak się pracuje w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Zobacz opinie na temat firmy SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 58 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Kandydaci do pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)

SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)