Promoholding Services Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Promoholding Services Sp. z o.o.

Agnieszka

Czy ktoś już został zatrudniony na stanowisko Grafika DTP w Promoholding Services? Od września jest na stronie ogłoszenie i może już ktoś został zatrudniony. Czy coś wiecie na ten temat? http://promoholding.pl/kariera/grafik-dtp-3/

Agnieszka

Jesteś zatrudniony w Promoholding Services Sp. z o.o.? Jak wygląda ścieżka rozwoju pracownika w firmie? Czy pracownicy są odpowiednio motywowani przez pracodawcę? Czekamy na Twoją ocenę.

lovely

Dobra organizacja pracy czy samodzielność @hania nie stanowią dziwnych wymogów do spełnienia, bo przecież każdy dba o to, żeby atmosfera dopisywała, a zarobki były adekwatne do kwalifikacji pracownika.

mhm

Taa, na pewno. Targety tam są nie do wyrobienia, chociaż będą Cię nimi mamić na rozmowie rekrutacyjnej, więc nic nie wynegocjujesz.

Zostaw opinię o Promoholding Services Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promoholding Services Sp. z o.o.