PromoHolding Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o PromoHolding Sp. z o.o.

Agata

@były pracownik czy nadgodziny nie są płatne? Rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Warto porozmawiać i wyjaśnić taką sprawę. @pracownik a mógłbyś powiedzieć ile czasu pracujesz w firmie i czy próbowałeś aplikować na wyższe stanowisko w PromoHolding Sp. z o.o.?

grześ

Spadłem ze stołka - na stronie podają, że zatrudniają 120 pracowników:-) Liczą podwójnie czy jak?:-)

były pracownik

Zdecydowanie nie polecam. Pracy tam nie da się pogodzić z życiem prywatnym, konieczna jest dostępność 24/7, za nadgodziny nie usłyszycie nawet dziękuję, już nie wspominając o zapłacie za nie.

inny były pracownik
@były pracownik 06.04.2017 15:05

Potwierdzam.

Zdecydowanie nie polecam, nie dziwie się że ludzie rezygnują. Słabe wynagrodzenie w stosunku do obowiazków.

rekrtuacja nie taka duza tylko asystentki szukają

olaf

@bila "może jakiś pomysł realny jak można zahamować ten proces?" haha czyżby dział HR pytał w komentarzach co ma robić żeby ludzie nie odchodzili? Jaaaa Cię.... masakra. Na początek próbuje zmienić całą kadre "zarządzającą" na zarządzającą. Później proszę włączyć myślenie.

jol

rekrutacje trwają bo ludzie odchodzą:-)))

jo

ta agencyjka to bańka mydlana. Zero sensownych klientów, zero wizji i dobrego zarządzania:-)))

olaf

jak tam restrukturyzacja w Promoholdingu? ile osób dostało wypowiedzenia w tej prężnie rozwijającej się firmie? tym biznesowym rekinie?

firm się rozwija:-))) dobre, chyba na papierze:-)Szukają ludzi bo jest nieustająca rotacja, warunki finansowe śmieciowe.

"PromoHolding to grupa dynamicznie rozwijających się spółek" i szybko zwijających się ludzi:-) Kto sensowny ten szybko zmienia pracę:-) A z tym rozwojem to tylko na papierze. Program stażowy i ciągła rotacja mówi sam za siebie.

Miśka

Czytając powyższe wypowiedzi mam wrażanie, że spółka sama sobie robi czarny PR. Chwaląc się przychodami rzędu 12 mln rocznie... można byłoby już ustalić sensowną politykę płacową i ujednolicić warunki zatrudnienia. Znam spółki, które płacą swoim pracownikom premie roczne od osiągniętych przychodów lub premie zadaniowe itp.

Kaja

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PromoHolding i była to najbardziej nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa w jakiej uczestniczyłam. Nie wiem jak nazywała się Pani która przeprowadzała rozmowę ponieważ się nie przedstawiła a moje "Dzień dobry" zbyła milczeniem. Na rozmowę zostałam zaproszona słowami "Może Pani iść za mną". Ogłoszenie "Asystent/ka Biura" w rzeczywistości jest to stanowisko Recepcjonistki o czym dowiedziałam się z pierwszego pytania które brzmiało: "Dlaczego chce Pani pracować na tak prostym stanowisku jak recepcjonistka?" Potem było już tylko gorzej. Zdecydowana większość pytań dotyczyła mojego życia prywatnego. Pani przeprowadzająca rozmowę była bardzo wyniosła momentami nawet wulgarna. Wspomnę jeszcze o tym że gdy czekałam przy recepcji aż zostanę poproszona, byłam świadkiem tego jak kobieta (hostessa) upominała się o zapłatę za zlecenie jakie wykonała i nie dostała za nie wynagrodzenia, następnie recepcjonistka "żaliła" się koleżance że znowu dzwonił Pan X że nie otrzymał wynagrodzenia. Praca za najniższą krajową na umowie śmieciowej "Po co mamy płacić składki przecież jest Pani studentką" Studiuję kolejny kierunek i ukończyłam 26 lat. NIE POLECAM NA PRAWDĘ SZKODA CZASU.

Joanna
@Michał 15.06.2016 16:32
Bardzo dziękuję za opinię i przepraszam za zaistniałą sytuację. Przekazałem informację do działu HR i zwróciłem się z prośbą o...

Mam pytanie do Pana Michała Psuty - czy ta sprawa została rozwiązana? Firma NADAL? poszukuje osoby na to stanowisko i nie wiem czy jest sens aplikować

Joanna
@Joanna 14.05.2017 22:17

Niezły firma ma PR! Zero odpowiedzi!

Kasia

Polecam!

byly pracownik

polecam jedynie ze względu na ludzi i atmosfere

Promo

Również nie polecam. Codziennie ktoś odchodzi bo rezygnuje. Atmosfera w pracy bez zbednego komentarza. Ogloszenia wisza tak dlugo chyba z tego powodu wlasnie ze wiele osob odchodzi jak poznaje wszystko.

PRgirl

Osobiście bardzo lubię pracę w Promoholding. Mam doświadczenie z innymi agencjami tego typu i ta agencja spośród innych znacznie się wyróżnia - szczególnie biorąc pod uwagę rynek krakowski. Firma obsługuje coraz większych klientów, dzięki czemu można poznać standardy i oczekiwania nawet dużych graczy na rynku. A to każdy PR-owiec lubi - oj tak;). Co do wynagrodzeń - ujmę to tak - rozwijajcie się, angażujcie w nowe projekty i wyróżniajcie się nieszablonowymi pomysłami - a gwarantuje Wam, że nie będziecie narzekać. Powodzenia! :)

Debbie

Ja polecam. Miła atmosfera, firma nastawiona na rozwój, oferująca przyjazne warunki pracy. Jeśli ktoś chce się rozwijać to na pewno tutaj może - wystarczy chcieć.

xxx

Zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną przybyłem do siedziby Promo Holding przy ulicy Wadowickiej 8A, na spotkaniu zostałem poinformowany że rozmawiamy o innej posadzie niz aplikowalem.Zaproponowano mi bezplatny staz i umowe zle3cenie - stanowisko kierowni8cze. TRAGEDIA - MASAKRA - ZDECYDOWANIE NIE POLECAM I RADZE OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

dżej

Zapomnij, większość pracuje na umowy śmieciowe. Warunki takie jak zarobki i umowy są niższe niż w innych tego typu firmach.

kajka

generalnie dużo, dużo niższe niż średnie wynagrodzenie jakie obowiązuje w innych firmach na takim stanowisku. Jeśli dołożymy do tego formę umowy to w zasadzie pracujesz za pół darmo.

reni

czy oni zatrudniają księgowe?, bo wciąż są ogłoszenia na stanowisko samodzielna księgowa, asystentka księgowej, w ogłoszeniu umowa: inne

p

A mnie zastanawia dlaczego niektóre ogłoszenia o pracę, mimo że wystawione miesiąc temu, nadal są aktualne. Proces rekrutacji trwa tak długo? Czy w ogóle kogoś zatrudniacie ;)?

john

czy staże są płatne?

PromoHolding
@john 04.08.2015 12:06
czy staże są płatne?

PromoHolding to grupa spółek zajmujących się różnymi obszarami marketingu. Firmy te, chociaż połączone w jeden organizm (holding), są autonomiczne i samodzielnie decydują o zatrudnieniu. W większości przypadków staże w PromoHolding są płatne od pierwszego miesiąca, jedynie w niektórych sytuacjach proponujemy jeden bezpłatny miesiąc próbny, a później płatny staż lub pracę. Najlepszym wyjściem jest wysłanie do nas CV i przyjście na rozmowę, jesteśmy elastyczni i staramy się ustalić satysfakcjonujące dla obu stron warunki. Żadna ze spółek nie bazuje na bezpłatnej pracy stażystów – poświęcamy czas, by kogoś wyszkolić, po to by był świetnym pracownikiem naszej firmy. Zawsze celem stażu jest późniejsze zatrudnienie :)

Bibi

Ja to widzę tak - w firmie panuje czasem lekki bałagan, ale to dlatego, że wszystko dynamicznie się zmienia. W ciągu ostatnich miesięcy holding bardzo się rozrósł, co nie wszyscy dobrze znoszą - zwłaszcza osoby nie lubiące zmian. Mi się to podoba, bo dużo się dzieje, jest wiele okazji by się wykazać. Mi osobiście dało to szansę na awans i to wykorzystałam na swoją korzyść.

ona

ja pracuję w jednej ze spółek holdingu, co prawda od niedawna ale jak na razie jest ok. Każdy robi co do niego należy. Dużo pracy (jak wszędzie), ale jest też bardzo miła atmosfera. Jak o coś zapytam lub poproszę o pomoc to zawsze się znajdzie ktoś kto pośpieszy z pomocą :)

xxx

Zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną przybyłem do siedziby Promo Holding przy ulicy Wadowickiej 8A, na spotkaniu zostałem poinformowany że rozmawiamy o posadzie znacznie poniżej moich kwalifikacji a już na pewno znacznie poniżej stanowiska, które zajmuje obecnie. (usunięte przez administratora) ZDECYDOWANIE NIE POLECAM I RADZE OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

zabka

Czy oni w ogóle kogoś zatrudniają ? W ciąż pojawiają się ogłoszenia o naborach na te same stanowiska.

PromoHolding
@zabka 09.04.2015 00:25

Tak, zatrudniamy pracowników, a ponieważ firma w tym roku znacznie się rozrosła, potrzebujemy ich naprawdę wielu . Szukamy niekiedy kilku osób na dane stanowisko, stąd można mieć wrażenie, że dane ogłoszenie się powtarza. Aktualne informacje na ten temat znajdują się na naszej stronie w zakładce „kariera”. Zapraszamy :)

misiek83

Właśnie...dlaczego?

pc123

ale dlaczego?

JANEK321

zdecydowanie nie polecam!!!!!!!

Zostaw opinię o PromoHolding Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PromoHolding Sp. z o.o.