Opinie o Sedulus Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy Tymczasowej Sedulus Sp. z o.o wpisana na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 12563, poszukuje dla swojego Klienta, kandydatów na stanowisko:

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sedulus Sp. z o.o. w Opole

maniek

szukam pracy na wózku widłowym bliżej granicy, czy takie oferty też macie?

Basia

szukam pracy z koleżanką, czy pracuje ktoś w Edeka przez tą agencję?

Łukasz
@Basia

Jestem na miejscu w Balingen w Edece, zakwaterowanie jest w porządku, praca to głównie komisjonowanie napojów.

Bolek
@Łukasz

A ile zmian? Są nadgodziny? Da się zarobić ?

Iga

Ciekawe oferty napewno lepsze stawki niż w innych firmach

Janek
@Iga

To prawda, często zaglądam na ich stronę bo chce zmienić prace ale mam aż 3 miesiące okresu wypowiedzenia

Bartłomiej
@Iga

Tu się zgodzę ze ze stawki mają dobre ale w większości ofert trzeba znać niemiecki

Cześć, czy pracuje ktoś dla nich jako Facility Manager? Jakie warunki oferują?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sedulus Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Електрик сонячних панелей → Від 27 zł/нетто?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.

Chciałem zapytać kiedy będą jakieś przyjęcia do BMW i czy trzeba znać dobrze język niemiecki żeby tam pracować ?

Jan123
@Kandydat

Pewnie od stycznia

@Kandydat

daj info jak się dowiesz też jestem ciekaw

Wiktor
@Marcin

dzwoniłem i mówili że od lutego

Maya

Ostrzegam przed tą ofertą! Specjalista ds obsługi klienta z językiem niemieckim. Sedulus czyli Pani Sabina jest super, ale...piekło zaczyna się potem. Tak naprawdę Sedulus pracuje dla Circet a ten pracuje dla Vodafone. Praca jest na zmiany, również w soboty. Druga zmian jest od 12.00 do 20.00 ( teoretycznie, ponieważ szefowa tego zespołu przetrzymuje po godzinach zakończenia zmiany). W tym zespole jest szalona rotacja, a to za sprawą szefowej z Bułgarii, która absolutnie nie ma warunków na managera zespołu i w sposób amatorski kieruje zespołem. Szefowa ma swoją faworytę, która (usunięte przez administratora)koleżanki. Typowe powiedzenie w tym zespole, ojej dostane opieprz od szefowej lub jej zaufanej. Po prostu terror! Szef Sedulusa próbował rozmawiać z zaufana szefowej, ale skutkiem tego była jeszcze większa nagonka na mnie. Szefowa jest bardzo emocjonalna i każdy odrębna opinia o danej sprawie sprawia, że żąda zwolnienia takiego pracownika. Potrafi na publicznym czacie (usunięte przez administratora)pracownika, że w innej firmie już by wyleciała. Nie potrafi zbudować stabilnego zespołu. W mcu grudniu przyszły 3 osoby i już żadna nie pracuje.Szkolenie jest po prostu żałosne i jest tzw partyzantka i jedna baba drugiej babie. Żadnych uregulowanych zasad pracy, a przy tym zaufana szefowej jak typowa stara panna siedzi cały czas 24 h w programie i siedzi,a potem donosi szefowej. Chora atmosfera. Szefowa zmusza do kłamstw Klientom i technikom. Wyraża się w sposób wulgarny o innych ludziach np. bloede ku itd, zero szacunku do człowieka. Tak więc, jeśli chcesz być (usunięte przez administratora), pracować za małe wynagrodzenie i w atmosferze zastraszenia to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie. Szef Sedulusa nic nie może z tym zrobić, chyba jest jakoś od niej uzależniony. Dlatego złożyłam wypowiedzenie.

Bezczelnie kłamią w ogłoszeniach

naganmarek@gmail.com
@Marek

Pytanie do ciebie ,Panie Marek jeszcze jestem osobą postronna.W czy problem ? Jak to się mówi świeżak , pracowałem z różnymi pośrednikami .A pracuję 15lat na wyjazdach . Jestem spawaczem coś ,ktoś itd.Pozdro. aczam

Spawacz

Polecam innym fachowcom!!

without

Krótko, konkretnie, prawdziwie.

@without

prawdziwie? a napiszesz w czym była rozbieżność u Ciebie jakaś? Jeszcze w temacie nie jestem więc na wszelki wypadek już sprawdzam

Żuk

Czekam jak tylko ruszą z BMW :D

@Żuk

A już jest potwierdzone w końcu kiedy będzie? Tak jak pisali, że od stycznia czy kiedy? Znasz konkret i dasz znać?

Dawid

Warto podjąć z nimi współpracę. Porządna firma, bardzo dobry kontakt, ogarnięci ludzie. Dobre zarobki.

Kandytat
@Dawid

Hej, moge prosic o kontakt na email , ponieważ mam kilka pytań ? vapitio523@gmail.com

Witam ,mam pytanie czy ktoś pracuje w Emden na magazynie z częściami samochodowymi ? Jeśli tak to proszę o opinie dotyczące pracy jak i agencji.

Chciałem zapytać czy są jakieś oferty pracy bez znajomości języka ?

Olga

W styczniu planuje wyjechac z tą agencją, poleciła mi ich koleżanka która była bardzo zadowolona z pracy w Niemczech

Iza
@Olga

Super! Jakie zarobki Ci zaoferowali? Na jaki czas wyjeżdzasz? Też o tym myślę.

Murc

Witam, Mogę polecić agencję, pracuje w BMW , praca w porządku , jednak trzeba znać niemiecki

Praca w bmw
@Murc

A jakie stawki daje firma , gdy pracujemy w bmw w Monachium? Tam ciężko z zakwaterowaniem też pewnie będzie....

@Praca w bmw

Hej, czemu z kwaterą tam miałby być jakiś problem? agencja nie ogarnia wszystkiego jak należy? Jeśli chodzi o kwestie ze spaniem to jest to dla mnie mega ważne przy podjęciu pracy wiec jestem ciekawa jakie są tam warunki?

Bartek

Da się jeszcze wyjechac do pracy przed swietami żeby cos dorobić??

Szwaczka

Pracuje dzięki tej agencji w BMW jestem zadowolona obsługa w biurze miła a w pracy jest fajna atmosfera. Nie ukrywam że jednak trzeba umieć coś powiedzieć po niemiecku to tutaj ważne!

Praca w bmw
@Szwaczka

A wiadomo czy jeszcze w tym roku będą przyjęcia do bmw ?

Szwaczka
@Praca w bmw

tak szukają jednej lub dwóch osób napewno bo pracy jest dużo w naszym dziale!!

Doris
@Szwaczka

A możesz mi powiedzieć gdzie ta firma BMW się znajduje?

Di
@Doris

W Dingolfing

edi

czy pracuje ktos w edeka za ich posrednictwem?

Ana

Witam czy ktoś pracował przed agencje sedulus na komisjonowaniu książek .

Aa
@Ana

Cześć, podpinam się pod pytanie. Też chcemy jechać na tą robote ale nie ma żadnych opinii. Daj emaila

Halina
@Aa

A jakieś oferty są teraz? Nic nie widziałam, a właśnie też słyszałam o tej pracy i chciałam spróbować może. Napiszesz? Wielkie dzięki.

Ana
@Aa

Daj swojego to napiszę do ciebie ☺️

Pakowacz

czy pracuje ktoś przez tą Agencje w DHL? mają taką ofertę i sie zastanawiam

Didi
@Pakowacz

Tak praca Ok, zgadza się wszystko co nam proponowali

interesuje mnie praca nie przez agencje tylko bezposrednio gdzie takich ofert szukac?

@Marcin

w sensie chciałbyś pracować w tej agencji jako rekruter? Oferty na pewni gdzieś będą jeśli szukają ale trudny przesiew będzie pewnie. Nie myślałeś żeby zadzwonić po prostu i zapytać? Pewnie byłoby szybciej

@Danuta

szukam na produkcji pracy ale chce pracowac bez pośredników, da się tak??

chappi

Widzę ze nie tylko na produkcje rekrutują, do biura i na wyższe stanowiska też mają oferty, jest w czym wybierać

Zostaw merytoryczną opinię o Sedulus Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Sedulus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sedulus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sedulus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 126 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sedulus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sedulus Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sedulus Sp. z o.o.

Sedulus Sp. z o.o.