Opinie o Sedulus Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy Tymczasowej Sedulus Sp. z o.o wpisana na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 12563, poszukuje dla swojego Klienta, kandydatów na stanowisko:

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sedulus Sp. z o.o. w Opole

Zawiedziona

@Pracodawca(usunięte przez administratora). Jazda 1100km i powrót kolejnego dnia. Obiecywali że warunki mieszkaniowe są godne życia i mieszkania max 6 osób. Na miejscu co się okazało? Strych, ruina. Wilgoć, smród, brak klamek w drzwiach, i 5 pokoi czyli 10 osób! A koordynator Agnieszka rozłączała się bezczelnie gdy chciałam to wyjaśnić. W końcu odebrała i wielkie pretensje że czego my oczekujemy. A na dowód mam wiadomości jak to miało wyglądać. Nie polecam. Chyba że ktoś chce być oszukany i żyć jak bezdomny na starym strychu .!!!

ero
@Tomasz

czy w ogóle dostałaś zwrot za taki długi dojazd? przecież to jakiś absurd :D

Zatrudniony

Polecam firmę znaleźli mi pracę przy produkcji pociągów w Niemczech za fajna stawkę

Eawa33
@Zatrudniony

Czy pracujesz w Siegen? Jak praca się przedstawia. Możesz napisać coś więcej.

Bmwdgf

Dostałem się z ich pomocą do bmw Dingolfing. Praca w fabryce jest spoko, a ludzie są naprawdę fajni. Polecam.

Franciszek Nowy wpis

Ja to w ogóle bym nie chciał na żadne problemy natrafić o ile to w ogóle możliwe by było. konkretny projekt i rejon ktoś poleci? I czy koordynatora też można sobie wybrać?

Grazia

Ok z perfekcyjna znajomością języka nie ma tu problemów co jest na plus. inne w ogóle jakieś większe sie zdarzają? w trakcie pracy ze bez pomocy ani rusz?

kaman Nowy wpis
@Grazia

jak wyżej pisałem, wiele tutaj zależy od projektu i stanowiska na które się dokladnie trafi. Tam gdzie pracowałem 2 lata temu, problem był z zakwaterowaniem, ale firma bardzo mi pomogła i udało sie wszystko sprawnie załatwić

CHF Nowy wpis

parcuje ktoś w szwajcari z ta firmą? jak zrobki?

kaman Nowy wpis
@CHF

Napisz o jakie stanowisko dokladnie chodzi i jaki projekt, bo bez tego to ciężko powiedzieć

nhedu
@Zatrudniony

a trzeba znać niemiecki? w jakim miescie ta praca?

@nhedu

W Alstom co produkują pociągi i nie znam niemieckiego polecam te biuro i majom mi dać zaliczkę nawet a pracuje tu drugi tydzień

Kujawiak
@Zatrudniony

Witam też mam ofertę pracy możesz podesłać jakieś inf na priv?

Eawa33
@Zatrudniony

Czy pracujesz w Siegen? Jak praca się przedstawia. Możesz napisać coś więcej.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sedulus Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Електрик сонячних панелей → Від 27 zł/нетто?
logo firmy -Księgowa / Księgowy-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
logo firmy Global Supplier Quality Manager
Ozas-Esab Sp. z o.o.
logo firmy Manager zmiany w restauracji

@Zawiedziona

Dziękujemy za opinię. Niestety jest ona nieadekwatna do sytuacji. W kwestii mieszkania firma od razu zaproponowała Paniom możliwość zmiany zakwaterowania, więc reakcja firmy była natychmiastowa. Nie podjęły Panie nawet próby pójścia do pracy, tylko wyjechały Panie bez słowa, nie informując o tym firmy. Koordynator osobiście przyjechał na miejsce w celu wyjaśnienia sytuacji ale nikogo nie zastał. Wszyscy nasi Kandydaci, którzy pracują w Bad Hersfeld, są zadowoleni ze współpracy.

@Sedulus

Nasze opuszczenie mieszkania zostało zgłoszone. Na potwierdzenie mam wiadomości. Jeśli ktoś chce zdjęcia kwatery proszę podać maila, wszystko mogę wysłać w celu potwierdzenia. Piękne obietnice to nie wszystko.

????
@Sedulus

Tylko jak doszło do tego, że Panie miały wskazane mieszkanie do max 6 osób a wyszło, że jest ich po 10? Doszło do pomyłki? Co w takiej sytuacji? mam na myśli odpowiedzialność osoby koordynującej, jaki jest jej bieżący zakres?

Szaki
@Zawiedziona

Mialem Podobna sytuacje w Kirschu. 1200km w jedna strone i powrot. Praca miala byc przy maszynach produkcyjnych a okazalo sie ze przy goracych piecach. Nic nie bylo mowy o 3 zmianach i na mieszkaniu okazalo sie ze jest 20osob a nie 6 adres mieszkania zostal podany na sam koniec zeby nie wiedziec co to jest za dziura w lasach w jakiejs nizinnej osadzie z ktorej cieko wyjechac pod gore w lato.. Dopytujcir sie o wszystko. I te ich teksty ze trzeba sie szybko decydowac bo inni czekaja, bzdury.

@Szaki

20 osób na jednym mieszkaniu zamiast 6? Aż musze dopytać o szczegóły. Na ile to pokoi? I skoro tak to jaka była wtedy cena tego całego mieszkania? Oni dzielą to na osoby po prostu? Ciekawi mnie przy tym odniesienie samej agencji co do uwag, które prezentowaliście w tym zakresie.

Tomasz
@Zawiedziona

Nie jestes jedyna.... ja parę lat temu przejechałem 600 km w jedna stronę razem 1200 , żeby pogadać sobie godzinke z chorwatem z niemieckiej agencji. A seduculus zapewnial ze do pracy. Jak zreferowalem po przyjeździe do Polski pani z seduculusa ze na darmo wysyla ludzi na pogaduszki w okolice Ladshutu to jakby oderwana od rzeczywistosci stwierdzila ze sie niedogadalismy. Normalnie mnie zatkalo. Normalnie jak gluchy z niemym.

ero
@Tomasz

czy w ogóle dostałaś zwrot za taki długi dojazd? przecież to jakiś absurd :D

Paulina

Fajnie przeczytać, że gdzieś dobrze płacą. O mojej byłej firmie nie mogę tego powiedzieć. Mam nadzieję, że to dotyczy każdego a nie tylko starszych pracowników? Znałam firmy co lubili oszczędzić na nowych.

Dobra agencja pracy, słucha i docenia swoich pracowników. Kasa na czas, i całkiem niezła.

Betka

to prawda, wszystko zawsze sprawnie ogarniają. Chyba jedna z nielicznych agencji, gdzie jedziesz i nie musisz się martwić na zapas. Wszystko zawsze jest dopięte na ostatni guzik!

Zygi

Mam problem z niemieckim. Nie znam go zbyt dobrze a przeczytałem że załatwiają pracę bez znajomości języka. Ktoś wyjeżdżał już jako elektryk i np. w brygadzie byli Polacy tak żeby się dogadać? Bez języka stawka jest niższa czy to nie ma znaczenia?

Betka
@Zygi

Nie ma problemu, nie musisz znać języka jakoś bardzo perfekcyjnie. Jak tylko umiesz na migi i cos dopowiesz to wystarczy

bmw-fanatyk

Czy jest szansa na przyjęcie studenta na praktyki? Studiuje zaocznie wiec tylko weekendy mi odpadaja

Lila

Jest tu może jakiś dekarz który kładzie właśnie dachówki w Szwajcarii? widzę na stronie ofertę na Luzern. Partner pojechałby oczywiście swoim autem skoro jest ono konieczne. a ile na czysto przywiezie z powrotem już po odjęciu kosztów?

AjM2

serdecznie polecam, bardzo szybko znaleźli mi pracę biurową jako koordynator w Niemczech.

Kalina

Witam, witam. ;) wypatrzyłam ofertę na obsługę klienta. piszą już w samym tytule ze można współpracować zdalnie, co by mi bardzo odpowiadało. Po opisie nie wiem jednak ile do końca się zarabia, a to dość istotna kwestia, przynajmniej dla mnie. możecie proszę ocenić czy warto się starać? I jakie te widełki wyjdą?

@Kalina

Dzień dobry. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, wszystko wyjaśnimy podczas rozmowy:)

@Sedulus

Witam, ja też poproszę o informację. ta praca zdalna na obsłudze klienta jest od razu możliwa, czy jednak dopiero po jakimś konkretnym wdrożeniu? Do adresu biura mam daleko i nie wiem czy jest sens się zgłaszać, na pewno nie dojade

Aldona

Pracuje ktoś w Jenie przy soczewkach? Jak praca i warunki zatrudnienia?

Sedulus

Dzień dobry, czy może Pan/Pani uzasadnić swoją negatywna opinie?

Co z ta oferta dla operatora, o którą ktoś pytał jeszcze w styczniu? Możliwe, że chodziło o te do Belgii czy tamta jednak jest już nieaktualna? Ktoś pisał o zarobkach na poziomie 3 700, chodziło o euro?

Dzień dobry, Zgadza się, nasza Agencja posiadała ofertę na operatora maszyn w Belgii, niestety nie jest już aktualna. Oferta ściślej dotyczyła operatorów wytłaczarki, którzy początkowo szkoleni są pod okiem doświadczonego operatora w jednej z bardziej innowacyjnych firm w Belgii. Jeśli zastanawiacie się Państwo nad podjęciem pracy, wszystkie aktualne oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej www.sedulus.pl.Zachęcam również do kontaktu telefonicznego - jako zespół chętnie udzielimy informacji na temat aktualnych ofert pracy.

Witam, myślę nad ta oferta dla kierownika robot, która aktualnie jako jedyna jest wystawiona na takim portalu. wypisane są w nim w zasadzie trzy miasta i zastanawiam się czy po prostu się wybiera? Piszą o Berlinie, Dreźnie i Kessel. Czy znacie tamtejsze ekipy? pracował już ktoś w którejś lokalizacji i mógłby polecić?

monter

chce sie dostac do Bombardiera za ich posrednictwem czy ktos juz tam pracuje? jak płacą? ile godzin w miesiacu?

Sedulus Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Operator Maszyn. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 3700 ?

Firma na dobry start? a co w zasadzie potem? ja to pierwszy raz bym teraz jechał i nawet nie wiem gdzie tu się udać. Ocenicie Niemcy? Jest tu oferta dla Elektromontera i w tytule podkreślają z wykrzyknikami, że to Niemcy wschodnie. Nie mam pojęcia co to wnosi? Lepiej w tej części się pracuje czy jak?

Justyna

Jestem bardzo zadowolona z uslug agencji. Zawsze sa gotowi pomoc. Udzielono mi wsparcie w roznych formalnosciach zwiazanych z pobytem za granica. Polecam!

pytanko
@Justyna

a na jaki stanowisku Pani pracuje?

@Justyna

Witam, jeszcze nigdzie nie jechałam ,to mój pierwszy raz. Proszę o opis tych formalności. One są w każdych agencjach te same? Tutaj jak szybko to załatwiają? I czy warto wybrać te agencje jako pierwsza?

Justyna

w Niemczech trzeba sobie wyrobić Steuernummer w urzędzie i pokierowali mnie jak to zrobić oraz Krankenkasse założyłam tutaj sobie. Zdecydowanie to firma na dobry start:)

Zostaw merytoryczną opinię o Sedulus Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Sedulus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sedulus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 305.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sedulus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 127 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sedulus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sedulus Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.