Opinie o Sedulus Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy Tymczasowej Sedulus Sp. z o.o wpisana na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 12563, poszukuje dla swojego Klienta, kandydatów na stanowisko:

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sedulus Sp. z o.o. w Opole

adamos88

na wysokim składzie w Bad Hersfeld ktoś juz pracuje? podzielicie sie opinią?

Cześć, zastanawiam się czy agencja nie zacznie oferować także pracy zdalnej? Mam na myśli jedno z ogłoszeń z takiego portalu. Chodzi mi o inż. oprogramowania. Z zakresu obowiązków nie wynika zbytnia obecność fizyczna, wiec ciekawi mnie konieczność związana z relokacją. Badaliście może już ten temat?

pio34

czy pracuje ktos przez tą agencje przy maszynach do produkcji laminatu? czy to cięzka praca?

Rzeszowiak

Witam Panie z tej firmy to odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku co z kolei jest rzadkością w tym kraju... Wyjazd do pracy przez to Biuro to trafna decyzja Pozdrawiam :)

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sedulus Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Електрик сонячних панелей → Від 27 zł/нетто?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Spider

Kiedy będę przyjęcia do BMW?

doglove
@Spider

od września już można jechać do Dingolfing

@doglove

No i jakie mają tam teraz standardy? Mieszkaniowe głównie mnie interesują. Są osoby, które jeżdżą od dłuższego czasu? Zmienia się coś? Jaki standard pracy na miejscu w tym roku?

Witajcie, pracuje ktoś z was może w Dingolfing w zakładzie BMW. Jak praca i zarobki, i jak z zakwaterowaniem, jaki koszt?

Kama
@Marcin

hej, pracuje w Dingolfing przez firme Sedulus, w biurze w Niemczech jest polski koordynator i oni zalatwiali mi zakwaterowanie, płacę teraz 300euro ale strasznie dużo tam Polaków pracuje i można sobie coś innego na własna rękę taniej znaleźć, praca super i zarobki dobre, polecam Panie w biurze w Opolu:)

Piotrek
@Marcin

Ja pracuje z dziewczyną w BMW przez firmę Sedulus, pracujemy na tej samie zmianie, stawka 16euro i mieszkanie nam firma znalazła. Wszystko Ok!

Karola
@Piotrek

Czy mógłbyś mi na maila wiecej opowiedzieć jak oni załatwiają te mieszkania, jak to wygląda? carolinnnbe78@gmail.com

piotrek
@Karola

firma ma wczesniej zarezerwowane mieszkania i dostałem tylko od koordynatora adres, a za mieszkanie odciągają od wypłaty wiec super!!

@Marcin

Tak, ja pracuje od ponad roku i jestem bardzo zadowolony. Zarobki na start 16€ godz. i dodatki zmianowe, ale im dłuzej pracujesz, to stawka wzrasta. Aktualnie jestem przy ponad 19€ na godz. Praca zależy, gdzie trafisz, ale jest aporo osób z polski i jest wesoło w pracy. Mieszkanke na poczatek ogarnia Ci firma, jest kuchnia, łazienka i wifi:) ale po 2 wypłacie ogarnąłem sobie swoją kawalerkę i jest spoko. W razie pytan pisz.

Antek

A jak z niemieckim

@Antek

Trzeba umiec żeby sie dogadać, dobre podstawy wystarczą tak zebys sie dogadal przez telefon i potem na miejscu. Bez języka niemieckiego nie ma szans z tego co wiem:)

@Michał

A po jakim czasie dostałeś te 19e ? Ile Ci z tego wychodzi netto? Ile wychodzi na poczatek netto przy stawce 16 i za ile godzin? Czy mpzliwa praca w weekendy albo jakoes nadgodziny?

Damian
@Michał

Dasz mi kontakt do siebie na fb albo (usunięte przez administratora)

@Damian

Najlepiej dzwoń do sedulus do p. Karoliny, ona wszystko ogarnia i Ci powie co, gdzie i jak. Ja niechetnie daje namiary, bo kiedyś kuzynowi chciałem załatwic prace i mnie wystawił.⁰0

@Marcin

Tak jak pisalem po roku:) netto to zależy, jaka klasa podatkowa, czy jesteś żonaty, masz dzieci itd. Czasami są weekendy pracujące, ale to wszyscy idą, jak dobrze zagadasz z majstrem to może Ci zalazwic jakas fuszke na weekendy:)

@Michał

Czy po roku można już przejść na bezpośredni kontrakt z firmą? W jaki sposób wzrasta Ci stawka, czy jest to jakoś z góry określone dla wszystkich pracowników? Do jakiej stawki max można dojść, jako taki pracownik produkcji?

@Marcin

Po roku raczej cieżko, chyba że będziesz super znał niemiecki i miał jakis znajomych na wyższych stanowiskach:) jak to wszedzie. Stawka wzrasta średnio co 3 miesiące, jest to określone w umowie dla każdego pracownika:) to akurat bardzo fajne bo nie prosisz sie o podwyżki.

Kenig
@Marcin

Wczoraj przyjechałem od razu koordynator pokazał co i jak. Jako ślusarz dostałem 20€h na start. Mieszkanie 350euro ale złapałem już kontakt żeby samemu cos wynająć bo szukam jedynki

Że co?
@Marcin

Ciekawe gdzie tam mieszkać? Chyba w tych hotelach robotniczych gdzie kuchnia jest dla 10 osób. Komentarze pozytywne pisane przez firmy marketingowe. Pierwsze zwolnienia i wywalają Polaków. Wielkie BMW szuka (usunięte przez administratora) bo ma więcej zamówień. Na czterech którzy przyjadą jeden dostanie pracę a 3 wróci do Polski chyba że znasz niemiecki na poziomie B1 a i tak to nie ma sensu bo będziesz żył cały czas w stresie. I tak co sezon co kilka lat to samo.

Kul3k
@Michał

witam czy nadal pracuje pan z ta agencja? mozna jakis kontakt

Beata

Sam proces zatrudnienia odbył sie bez problemu,aktywnie interesowali się naszą sytuacją na miejscu zakwaterowania i zatrudnienia.

Kosak

współraca z nimi jest fajna, co roku jeżdżę na wakacje żeby sobie dorobić.

@Kosak

i od ilu lat tak już jeździsz? sugerujesz, że dobrze jest uderzać w sezon wakacyjny? masz jakies porady dla osób, które pierwszy raz na wyjazd będą sie zbierać? jakie oferty wakacyjne warto przy tym łapać?

Bobik99

Praca spoko szybko mi załatwili robotę, pracuje tu dużo ziomków z Polski i chata super

Janek

czy da sie zarobic w Neuburg na produkcji? są tam nadgodziny?

Kierowca

Czy ciężka jest praca w ofercie u nich jako kierowca kat B?? Ktoś tam pracuje? Jak to wyglada?

Nikt

Nie polecam tej agencji pracy. Wysyła do niemieckich agencji pracy a później nie ma na nic wpływu. W niczym nie pomaga a pieniądze za pracę polskiego pracownika zainkasowała. Pozytywne komentarze są pisane przez jakieś wynajęte firmy marketingowe. Jeśli nawet komuś uda się ciężko przepracować 3,4 miesiące to będzie później pierwszy w kolejności do zwolnienia bo jest polakiem i pracuje przez agencję pracy. Poza tym mieszkanie w pokoju 2 osobowym chyba nie jest normalne. Tak działa większość agencji pracy. Szkoda na nich nerwów i czasu.

Beata
@Nikt

Mieszkanie w pokoju dwuosobowym nie jest normalne??? Serio?? A sa jeszcze wolne pokoje w hotelu 4*? Blagam ????????????

Kierownik
@Nikt

99% pozytywnych opini to firmy marketingowe i to nie tylko ta agencja ake ogólnie internet,tak dziaka wszystko nawet jak kupisz pralke to wzrot dostaniesz 300zl ale musisz opinie napisac bo to jeden z warunków......Sedulus tylko wysyla do agencij niemieckiej a to na jakie stanowisko trafisz to juz loteria....generalnie jak jestes kumaty cos potrafisz i znasz niemiecki na a2 to 2200netto plus fajny pokoj gratis masz w zachodnich niemczech...ake to nie tez za robocie przy pakowaniu butelek,bardziej techniczne zawody

Wiesiek

czy prauje ktoś w Zwickau jako spawacz? trzeba mieć ważne certyfikaty spawalnicze?

@Wiesiek

Hej, masz już to info? I tak z ciekawości to czemu nie spytasz o to wprost tu w agencji? Oni nie wiedzą takich rzeczy czy o co chodzi? Są jeszcze jakieś pytania, z którymi mogą mieć jednak jakiś problem?

z234

miła współpraca z biurem, umowe podpisaliśmy w Niemczech ale co zadzwonie to pomogą

@z234

Czemu umowa dopiero w Niemczech jest podpisywana? czyli teoretycznie jadąc tam nie masz pewności na 100% że dojdzie do jej uzgodnienia? mimo Wszystko piszesz o jakiejś pomocy, to w razie czego jakie problemy potencjalnie mogą występować? na co się ewentualnie nastawiać?

z234
@Danuta

umowe wczesniej dostaliśmy na maila więc byliśmy pewni pracy. No i pomogli w kontakcie z firmą i tym jak sie zameldować w Niemczech bo jesteśmy pierwszy raz w pracy tutaj

@z234

Pierwszy raz? A z tym zameldowaniem to dużo roboty jest? Ciekawa jestem czy jakoś dodatkowo za to odliczają, jeśli to wymagające dla nich? Ogólnie to jest jasna informacja ile i za co się firmie płaci?

Młody

Hej ,pracuje ktoś może bądź pracował w firmie FritzMeier na Bawarii ? Bardzo jestem ciekaw jak wygląda tam praca.

popek

czy może ktoś z Państwa się orientuje ile można zarobić u nich pracując w BMW? czy mieszkania są ok czy lepiej na własną rękę sobie czegoś szukać?

Kong

Wszystko się zgadza z ofertą, są Ok!

M2
@Kong

A gdzie pracujesz? I ile zarabiasz?

@Kong

w sumie kolega ma rację, co to za oferta? faktycznie jakaś atrakcyjna czy właśnie średnia i dlatego się wszystko na luzie zgadza? ile czasu temu wyjechałeś?

waldek224

pracuje ktos może w cnc przez tą agencję?

Halina

W ogłoszeniu na Koordynatora ds. zatrudnienia pracowników już w tytule było, że dobre zarobki oferują. Faktycznie tak jest? Chciałabym poznać dokładną stawkę, może tutaj ktoś będzie widział, jak płacą.

ja dostałem stawke 18€ mi pasuje

Chris
@Piotr

Na rękę?

Zostaw merytoryczną opinię o Sedulus Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Sedulus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sedulus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sedulus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 126 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sedulus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sedulus Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sedulus Sp. z o.o.

Sedulus Sp. z o.o.