Opinie o Anpacars Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Anpacars Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anpacars Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anpacars Sp. z o.o. w Sosnowiec

Nero

Plusów brak. (usunięte przez administratora) za to każą nic ich nie interesuje tylko wynik. Prawdziwa Polska firma bez Polskich pracowników seme ukraince.

(usunięte przez administratora) kłamliwe pierdylą o tym jakie cuda bydą a tu jedno wielkie G! Nie przychodźcie tam.

Obol

Jedyny plus firmy to to że trzeba być bardzo zdolnym żeby cię zwolnili. Z powodu braku ludzi ( Polaków oczywiście, nikt tu nie chce przychodzić bo to (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) ) ryzyko zwolnienia spada do zera bo nie będzie miał kto za ciebie robić. A odnośnie perspektyw które tu czekają to poza skrzywieniem kręgosłupa można dodać naukę języka Ukraińskiego. Na stronie można zobaczyć wpisy ludzi wręcz cieszących się z tego że tu pracują, jest to conajmniej śmieszne ale jeśli ktoś chce fajne bajki usłyszeć to proszę się kontaktować działem rekrutacji babka naopowiada takie wspaniałe rzeczy że nic tylko pracować.

megane

Nie rozumiem jak można narzekać na zarobki!! ile chcecie zarabiać, 5 tysięcy>?? bez żadnego wykształcenia?? powodzenia!! ja pracuję w INTERCARSIE, nie narzekam na zarobki, wręcz przeciwnie jestem zadowolony i to bardzo, kto chce zarobić jeszcze więcej może sobie dorobić na nadgodzinach lub weekendami proszę bardzo dla każdego droga wolna. Ja nie narzekam, zaocznie studiuje i godzę studia z pracą, zdobędę wykształcenie (magisterkę) wtedy pomyślę co dalej i będę mógł inaczej spojrzeć na rynek pracy i potencjalne zarobki. Co dwa dni tutaj wypisujecie żale i pomyje, jak w innych firmach jest lepiej to czemu tam nie pójdziecie? bo nie ma lepiej, albo jest o wiele gorzej. Praca pewna, płaca ok, firma perspektywiczna - lider na rynku części samochodowych w Polsce i w Europie, czego chcieć więcej. Jak ktoś ma jakiś problem niech idzie na kasę do Bedronki.

Anka
@megane

Nie pracujesz w Intercrasie to po pierwsze. Jeśli kogoś satysfakcjonują zarobki na poziomie 2000 zł, ok twoja sprawa. Na wspomnianej przez ciebie kasie w biedronce zarobisz więcej. Napisz co jest w tej firmie perspektywicznego poza skrzywieniem kręgosłupa bo chciała bym wiedzieć czego się spodziewać. A ludzie tu wyrażają po prostu swoje opinie, mają do tego prawo.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Jędrek

Zakład prawie karny, ja odpusciłem po paru dniach jak pogadalem z pracownikami bo to jest ku....wa nie możliwe baba z agencji z tą drugą z firmy obiecują cuda i zarobki po 3000 a ja gadam z chłopakami i mi mówią że wypłata to w okolicach 2200 netto i warunki obozowe. Nie dajcie się ludzie dać okłamać bo też stracicie tak jak ja 5 dni życia. Omijac to na kilometry.

zarobiony
@Jędrek

a tam gadka szmatka, ja zarabiam średnio 2800-3100 i nie robie zadnych nadgodzin, nic, nawet sie zbytnio nie przemeczam w tej pracy, Cud, miód i orzeszki

Ano
@zarobiony

Rozumiem umowa na starszego brygadziste? Bo tylko w taki sposób można osiągnąć taki dochód nie meczac się. Ewentualnie kwota brutto bo to by się zgadzało.

NowB

Nie wiem jak jest w innych firmach ale tutaj żądają od ciebie wyników, a nie potrafią zapewnić działającego normalnie skanera i baterii do niego. Człowiek chodzi godzinę żeby zapewnić sobie narzędzia pracy a potem dostaje (usunięte przez administratora) za brak ruchu na skanerze. Jak się przyjąłem to nawet butów nie dostałem bo nie było rozmiaru i sobie chodzę tak od tygodnia łamiąc BHP i nikt się tym nie przejmuje. Z obsadą stanowisk to średnio bo ze mną na poziomie jest 2 Polaków plus brygadzista poza tym z 30 ukrainców.

jajaja
@NowB

dopóki firma działa, posuwa się do przodu z zadaniami z rzeszą Ukraińców to bedzie tak jak bedzie, bez ukraincow by utoneli - kadre kierowniczą to chyba wybierali losowo, malo ktory Polak chcial tam pracowac, a teraz sa tani Ukraincy pracujacy po 12-14 godzin wiec nie trzeba sie wysylac szukajac ludzi do pracy z Polski i zapewniajac im godne warunki. Kto pracuje/pracowal tutaj z Ukraincami to wiedza jak oni pracuja, przynajmniej niektorzy-po co sie wysilac, nie ta praca to inna w Polsce, przeciez wszedzie nas potrzebuja, niech sie ciesza ze tu jestesmy

Intercad

Ja nie wierzę jak ta kobieta próbuje bronić tej pożal się Boże firmy, rozumiem że płacą ci za propagandę bo oprócz tego nic nie robisz ale nie oszukuj ludzi. Piszesz jakieś bzdury i opiewasz rzeczy które w innych zakładach są normą. Czemu nie napiszesz że jak się kończy umowa pod agencją to albo idziesz pod drugą albo zwolnienie bo pod firmę nie biorą. Że premia to loteria i 600zł wyrabia bardzo mała część pracowników, reszta oscyluje w okolicach 200-300. Że awans w firmie oznacza tylko większe problemy a nie zarobki dlatego tyle wakatów jest pustych bo nikt nie weźmie odpowiedzialności za 20 pracowników za 2000 zł podstawy. Że młody i rozwijający się zespół to banda śmierdzących ukrainców nie mówiących po polsku i później trafia człowiek na sektor i się nawet dogadać z nikim nie można. Czekam co pani obcykana czyt. Karolina odpisze.

jajaja
@Intercad

podobno trzykrotnie się zwalniała by pracowac gdzie idziej i trzykrotnie wracała do intercars po pewnym czasie hihihiiii. Co to sie stalo? gdzies indziej nie dala sobie rady? albo inaczej okazalo sie, ze intercars to ziemia obiecana, raj i naprawila swoj blad i powrocila. w sumie sie nie dziwie, tylko chodzi, sciemnia i usmiecha sie do przelozonych, tak to mozna pracowac

Aaaaa

Padaka i śmiech. Przecież to stary (usunięte przez administratora) który wcześniej był na Mysłowicach, cztery lata temu się do Sosnowca przenieśli. Od zawsze był tam ból du..py, fizolski zapieprz i najniższa krajowa, teraz się rynek pracy zmienił i łapią się czego kolwiek żeby przetrwać bo nikt nie chce tam pracować nawet Ukraińcy.

Zadowolona
@Aaaaa

Głupoty opowiadasz, przyjedź zobacz ile osób tam pracuje i chwali sobie pracę :-) Poprawiło się bardzo od wspomnianych przez ciebie Mysłowic, bony na święta, paczki i tak dalej. Został uruchomiany autobus bezpośrednio do firmy i z firmy co jest dużym udogodnieniem. Na płacę nie narzekam, jestem bardzo zadowolona i każdemu mogę polecić pracę w Intercars, sama ściąglam koleżankę i pracujemy razem i oboje jesteśmy zadowolone. Pozdrawiam wszystkich i przyjemnej pracy w 2019 roku!!!!

Ona
@Zadowolona

Po pierwsze dziecko pracujesz w anpacars lub to pewniejsze przez śmieszną agencje pracy, autobus o którym mówisz jeździ dokładnie tak samo jak 160 i jest płatny 3 zł w jedną stronę (bardziej się miesięczny opłaca ). Paczki mają ci zastąpić brak premi w grudniu, i szybko o zarobkach jeśli satysfakcjonuje cię 1700 zł podstawy + 100 premi frekwencyjnej + 200 zł premi i nie mów że masz więcej bo za grudzień to i tak dużo, nie wiem jak funkcjonujesz ale pewnie mieszkasz z rodzicami i nie masz normalnych wydatków. A co do ludzi to tak dużo ich tam pracuje ale nie dodałaś że 70% to ukraincy, względem Polaków nie za bardzo sobie to ludzie chwalą bo w sumie nie ma czego.

Magazynier
@Ona

Ja myślałem ze wypłata jest 10 stycznia a tu widzezektos już wszystko wie co uciete i dlaczego...żenada! Widzę ze czy firma by dała coś od siebie czy nie i tak znajda się hejty! Osobiście uważam ze widać postęp na plus i oby tak dalej! Ukraińców sporo ale jak do tej pory to my stanowimy większość choć na sektorach to fakt, ze tego nie widać :) Pracownik to pracownik- nie ważne jakiej narodowości :) Ps. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma!

Kkkkkk
@Magazynier

Ludzie wiedzą jaka będzie wypłata bo to prosta matematyka... I oo cieszmy się bo firma dała coś od siebie w czasach " rynku pracownika ", paczki za 50 zł no byle tak dalej. A żenadą są wpisy sponsorowane.

Fidelis89

Ja za grudzien 430zl premii dostalem

Onion
@Fidelis89

Jaki dział, jaka zmiana. Ewentualnie czy mocno zdarte kolana?

Azm
@Fidelis89

Ale w tym 300 kwartalnej i 100 frekfencyjnej... Bo z tego co ja wiem to po premiach pojechali ostro i większość ma gołe wypłaty.

Hahaha
@Zadowolona

O to już wiemy kto pisał WILL I AM, wiecie o co kaman, autobusem to jadą 3 osoby a 6 zł dziennie za autobus to kpina No jak się ma starszego brygadziste za robienie konkursów z nagrodami i nic nie dająca reklamę na fb to się taka pracę chwali

nie wiem jak Ty ale ja tam 2500 za 145 h w robocie :D + może dwa dni urlopu

nie wiem jak Ty ale ja tam 2500 za 145 h w robocie :D + może dwa dni urlopu

Ggg

Karolina skończ!!!!

Nowy zbieracz

Cześć Firma spoko ale na rozmowie kwalifikacyjnej. Tydzień szkolenia, gościu gada pierdoły i 5 dni chodzenia z kobitą co ani nie pozwoli popatrzeć 3 minuty na telefon, nie da odpocząć mimo chodzenia 8h i jeszcze drze po tobie(usunięte przez administratora) I praca i tu jest dramat brygadzisci mają na ciebie (usunięte przez administratora) a twoimi nowymi kolegami są Ukraińcy (tam nie ma prawie Polaków ) , taki brudas może być nawet twoim przełożonym mimo że nie umie mówić po polsku. Okazuje się że nadgodziny są obowiązkowe, jak ich nie zrobisz zabierają premie. W soboty i niedziele zawsze trzeba być czyli pracujesz 6 dni w tygodniu przy czym dni weekendowe do odbioru. Nie płacą za nie. Nie wolno rozmawiać bo jak kierownik zobaczy odrazu z ryjem że co pan robi, Czemu pan nie pracuje. No narazie tyle czekam na wypłatę...

@Nowy zbieracz

Fejsbusia nie może zobaczyć, oj jaka ta firma jest zła ! Biedny chłopczyk. Jeśli dopiero zacząłeś przygodę z intercarsem to jest normalnie taka tragedia że szok. Bo się chłopczyk napracować musi. Przychodzisz do pracy i masz wykonać swoją robotę, może kiero ma Ci kawę serwować? za leżenie nie płacą.

asdfghjkl
@Nowy zbieracz

Idź do JUwentusa : ) Albo Konsalneta ;) i będziesz sie obijał;)

fff

jak zarobić by się nie narobić o to mi chodzi,wskazówki milewidziane bo dużo tych działów i poddziałów jest myślę gdzie startować by wyrabiać max premie

Pracaaaa
@fff

Dobre :) Może biurowe ? Szukaja Dyspozytorów, Kadry...... Nie iwem Nie znam firmy ;)

traktorzysta
@Pracaaaa

eksport cały dział od biura po pakowczy,wysyłkowócw premie duze a malo co sie napracuja w porownaniu do zbiorki towaru, mozna powiedziec, ze dlubia w nosie, po polskiej stronie to samo,

Romek

Widać że osobie podpisującej się jako obcykana praca bardzo się podoba, to dobrze. Tylko pytanie czy często wychodzi na magazyn i wie co się w ogóle na nim dzieje. Z postów jakimi na siłę próbuje wychwalac firmę wynika że albo to troll albo dział rekrutacji.

fff

na jakim dziale się najmniej zarobisz a zarobisz max premie?? piszcie szczerze

Można powiedzieć że opinie z tej strony są dość prawdziwe, sam trafiłem na zmianę A i nikomu jej nie polecam. W sumie zgadza się wszystko. Też czekam tylko na wypłatę jeśli okaże się naprawdę tak marna to uciekam z tego zakładu, bo plusów brak a tylko zdrowie można sobie zniszczyć.

@Paweł

przeczekaj jeden lub dwa miechy. Zrób sobotę do premii, przyjdź na niedziele jeśli zrobią. Zostań na kilka nadgodzin. Już trochę lepiej będzie wypłata wyglądać. nauczysz się towaru to szybko będziesz ogarniał robotę czy na jakimś innym dziale - daj coś od siebie a będą efekty i premia lepsza.

Mario

Trzeba przyznać że wszyscy narzekają na Amazona a to co się dzieje w tej firmie to cyrk i (usunięte przez administratora) Zero profesjonalizmu, podejście do pracownika w szczególności nowego nie istnieje po prostu szkolą z obsługi skanera i radz sobie sam. Zarobki jak z poprzedniej epoki bo 1900 zł to się do stawało 10 lat temu a nie dziś, i ci jeszcze powiedzą pracuj szybciej. Na koniec emigranci zarobkowi którzy nie znają nawet naszego języka i nie znają podstawowych zasad higieny , Może być tak że jesteś tylko ty ,brygadzista i ukraincy na dziale... Ja osobiście nie polecam.

@Mario

są i tacy co z Amazona przychodzą do IC

Patryk

Narzekacie na zmianę A, że rygor, że kierownik PZ jest rygorystyczny, ale prawda jest taka, że to jedyny kierownik w IC SOSNOWIEC który ma JAJA......tak ma JAJA.....! bo o reszcie kieroników z innych zmian czy działów można powiedzieć krótko - Miękkie fa**. Na zmiane A jest wszystko poukładane, ludzie, robota, a na innych rozgardiasz widać to gołym okiem, pracuję 3 lata na różnych stanowiskach już prawie wiem co mówię. Sam widziałem jak kierownik PZ zwalnial typa bez mrugnięcia okiem, ktoś powie - nieludzkie? należało mu się bo był kompletną zakałą i nierobem! trzymać takich 2,3.......10 wszystko sie sypie i trzeba robić za kogoś. Prawdą jest, że Ukraińców jest wiecej niż polaków, ale ukraińcy są głównie na sektorach i tam nie muszą dobrze umieć po polsku, po praca jest fizyczna i dość prosta do ogarnięcia. Wielu Ukraińców ma status brygadzisty i moga ci wydawać polecenia - czy to dziwne, na pewierwszy rzut oka tak, no ale starszy pracownik, wiedza wieksza trzeba to przełknąć na początku ta gorzka pigułkę i po prsotu zacisnąć zęby i pracować, to zakład pracy nie ma co roztrząsać obywatelstwa. Co do zarobków to jak dla mnie są bardzo dobre jak na pracę magazynową, to nie kopalnia gdzie każdy zarabia powyżej 3 za leżenie, robocze soboty i niedziele wkurzają ale można sobie wziąść wolne w tygodniu i wychodzi i tak 5-cio dniowy tydzień pracy. Firma wypłacalna, płaci na czas, urlopy i zasady czasu pracy są przestrzegane. W poporzedniej fimie musialem pracowac po 10-11 godzin a w liste wpisywac 8 godzin tylko, tutaj wszystko w jak najlepszym porzadku, nadgodziny wyplacane. Jedyny minus to 20 minut przerwy, trzeba jesc i pic w pospiechu:( ale to zgodne z prawem wg kodeksu pracy nawet jest tylko 15 minut. Jak ktos ma jakies pytania na temat pracy w Intercars Sosnowiec (Anpacars) chetnie odpowiem szczerze i kompetentnie, jestem juz doswiadczonym pracownikiem, nie sluchajcie bredni ktorzy tutaj wypisuja zwolnieni albo dzieciaki z podstawowki. Polecam

@Patryk

Do autora postu... Proszę nie podszywać się pod innych pracowników firmy. Ponieważ ci sobie tego nie życzą.

Patryk
@Anonim

Pod kogo się podszywam dzbanie??? wyraziłem swoją konstruktywną opinię, nie podoba się nie komentuj

Cebula
@Patryk

Taa firma jest cudowna tylko ludzie są źli, rotacja pracowników jest ogromna bo każdy kto przychodzi jest conajmniej niemile zaskoczony a ty piszesz że to dzieci z podstawówki... Nigdy nie szanowali tam pracowników, kasa jest bardzo słaba a ty chwalisz firmę za rygor.

@Cebula

nowi przychodzą, dostają wypłatę : 2100? Pi*rdole nie mam zamiaru za takie ochłapy pracować. Ok, ja też byłam świeżakiem ale wiedziałam że pierwszy miesiąc czy dwa kokosów nie wezmę, bo premii nie wyrobie jak wieloletni pracownicy. ale nadrobiłam nadgodzinami więc nie myślałam o tym zbytnio bo swoje wzięłam. Stawkę podnieśli niedawno, po 2 latach na starszego magazyniera dostaje się umowę i podwyżkę. Fakt kijowe umowy bo pod agencją ale chyba wole pracować pod taką agencją, która rozlicza mnie z całego wynagrodzenia a nie tylko z najniższej krajowej, jak w wielu przypadkach dają prywaciarze. Cudowna by była jakby dała możliwość elastycznych godzin pracy :D idzie przeżyć tak czy siak. na początku trzeba odrobiny chęci i czasu na zapoznanie się z pracą na magazynie, a później leci :D

@Cebula

Mario

Blanka

Firma kogucik, zakład gdzie pracuje ponad 500 osób a zachowują się jakby to była mała działalność gospodarcza. Zero planowania, fatalne warunki, sanitarka leży całkowicie a do tego śmieszne zarobki 2500 brutto. Nie polecam.

Blanka

Gutek

Firmowa propaganda ginie w potoku opini pracowników, jakie to przykre. No chwalmy pracę w naszym magazynie 2000 zł wypłaty w dzisiejszych czasach to naprawdę poważna oferta... Warunki wspaniałe, całą zimę nie grzeją ma magazynie, problem jest się doprosić o głupie rękawiczki robocze i za grudzień większość pracowników premii nie dostała ale spoko może jakiś nowy konkurs na Facebooku zrobimy...

Jeż

O widzę poniżej kolejny propagandowy post od Will ale niestety kogo to ma przekonać? Nawet nie ma zabardzo jak ludzi oszukać żeby przyszli do pracy, chyba że firma chwali sobie 2500 brutto to w końcu nie mały pieniądz i ta praca w młodym i ambitnym zespole szkoda że nie dodane ukraińsko języcznym.

Zostaw merytoryczną opinię o Anpacars Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Anpacars Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Anpacars Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anpacars Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 6 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anpacars Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Anpacars Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anpacars Sp. z o.o.
  • Logistyczna 1