Opinie o Noble Option w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Noble Option. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Noble Option o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noble Option w Warszawa

ortografia na najwyższym poziomie

Uważam, że jeśli ktoś w podstawowym słowie "później" robi błąd to nie dziwne, że tracisz- wróć do szkoły!!! ORTOGRAFIA!!! Nie ważne, jaka reklama, ważne jest to, że można samodzielnie inwestować. Jakbyś pewnie naiwniaku zarobił z 5000 tyś. to byś się nie pokusił napisać dobrej opinii- jestem pewien, że oczywiście NIE. A takich jak ty piszesz "naiwniaków" jest bardzo dużo, którzy zarabiają. Sam inwestuje, i jakoś nie narzekam, bo wiem, że nie muszę wchodzić we wszystkie transakcje. Zarabiam tygodniowo ok. 900 złotych, siedzę czasami po godzinie, po dwie dziennie. I nie inwestuje 1000 złotych, a później próbuje na forach rozładować swoje emocje, pisząc jakieś głupie komentarze, bo straciłem 300, bo transakcje nie weszły, pomimo, że opiekun mi tak podpowiedział. Dla tych co spinają się bez potrzeby polecam https://www.google.pl/search?q=zal+dupy&espv=2&biw=1920&bih=955&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjloL3Tq97KAhUjnXIKHU3cBMoQ_AUIBigB&safe=active&ssui=on#imgrc=MsZrmJKw6vsgFM%3A

klient

?

CENIA

OD KWOTY 5000 PRZYSLUGUJE 1 WYPŁATA DARMOWA.

x-man hack
@CENIA

Jesteś najlepsza. Twoje IP wskazuje,ze prawdopodobnie pracujesz u konkurencji. Pozdrawiam x-man

Janusz

Firma katastrofa. Jak ktoś chce mieć same problemy to śmiało lokować pieniążki. Podczas rozmowy z konsultantem wszystko sprawnie i cacy w łącznie z przelewem pieniążków. Po przelewie konsultant dziękuje i ktoś tam się zgłosi później. Chciałem więc już podziałać ale niestety konto jeszcze nie aktywne bo trzeba wysyłać zeskanowane dokumenty które cały czas nie pasują .Na co im potwierdzenia z banku o rachunkach zapłaty na potwierdzenie meldunku skoro na skanie dowodu jest. Ok myślę rezygnuje z tego i koniec. Niestety nie możesz zrezygnować bo nie masz całkowicie utworzonego konta z braku wymaganych dokumentów, więc też pieniążków swoich nie otrzymasz. Po wysłaniu już kilkunastu dokumentów bo już myślałem że chyba kartę z pinem jeszcze będą chcieli, mam konto założone. Więc zaczynam procedurę wypłaty moich środków. I tu kolejny problem. Trzeba wypełnić, podpisać, zeskanować i wysłać wniosek który leci aż na Cypr bo tam mają centrum dowodzenia. Oczywiście mają na to tydzień czasu więc o szybkiej wypłacie możecie zapomnieć. To jakieś jaja są. Oczywiście z 5000 które wpłaciłem na konto wpłynęło 4960.O takich opłatach oczywiście nikt nie informuje. Polecam za to walutomat.pl gdzie przynajmniej wszystko odbywa się szybko i sprawnie bez wysyłania jakichkolwiek dokumentów. A ciekawym czy mówię prawdę zapraszam do skorzystania z Noble Option .Pozdrawiam.

maćkos
@Janusz

Janusz, przede wszystkim ciesz się że straciles tylko 40 zl bo z tego co piszesz wynika ze jestes jakis zacmiony. Od początku, dokumenty są wymogiem knf, prowizja przy wyplacie to wina cypru, opiekuna ci przyznaja dopiero po zaakceptowaniu dokumentow, a druk do wyplaty wypelniasz z powodu zabezpieczen. Ludzie ktorzy nie rozumieja takich rzeczy lepiej niech sie za inwestycje nie biorą. Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Noble Option spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Warszawskalala

Jak jesteś cienki to nie dziwne że tyle zrobiłeś!

Sztormowiec

Zasady gry na opcjach są takie same dla wszystkich platform.To co może odróżniać te firmy to ludzie. To tak samo jak przy okienku na poczcie, zasady są dla wszystkich takie same i zależy na kogo trafimy. Aplikowałem, poczekam na rozmowę i napiszę jak było. pOzdro

LoLa

Noble Option jest ok. Nikt nikomu nie każe inwestować jakiś dużych kwot. Oczywiście że im większy kapitał będzie włożony do inwestycji tym większe ruchy można zrobić. Aktualnie inwestuje na ropę na wzrosty. oczywiście na 6 pozycji weszło mi 4 z czego jedną obstawiłam na 60 s. jeżeli oprócz opiekunów masz też głowę na karku i poświecisz 10 minut dziennie na przejrzenie kalendarium ekonomicznego to samemu możesz całkiem nieźle zarobić. siedząc w domu i pierdząc w stołek w przeciągu godziny zarobiłam 320 zł. Jeżeli ktoś nie wie jak inwestować i nie uważa że ktoś pomoże im zarobić to bez urazy ale jest BARANEM. Pozdrawiam.

Halinka

Andrzej ma racje ! Ja zainwestowałam 25 tys. i tylko jedna na 10 pozycji mi nie weszła. Noble Option jest dobrą platformą, kontakt super z opiekunem, świetne doradztwo, polecam !

Piotr1952

Nie wiem o co Ci chodzi, ja też byłem sceptyczny, ale udało mi się powiekszyć kapitał z 20 tys do 28 w ciagu 2 miesięcy. Można zarabiać, ale nie można być pazernym.

Aro
@Piotr1952

Konsultant przestał odpowiadać na telefon po tym jak straciłem 70 % posiadanych aktywów tj jakies 40 tys wczesniej kiedy był mały zysk i było co inwestowac było ok . Od 2 tygodni cisza.

Ja również polonistą nie jestem aczkolwiek sytuacja z brakiem dużych liter czy też ortografii podyktowana jest szybkim komentarzem i odpowiedzią na waszą durną konwersację. Geniuszem finansowym nie jestem ale mam na tyle inteligencji, że nie porównuje inwestycji (na giełdzie czy na platformach) z grą w karty. Jeżeli masz takie podejście to gratuluje i życzę sukcesów. Kolejna sprawa jak robicie zakupy w Tesco to wystawiacie im opinie? Wątpie, natomiast gdy sprzedadzą wam surowe mięso to już trzeba obsmarować. Wcale konsultant nie obiecywał mi 0% ryzyka jak również nie gwarantował podwojenia kapitału... Smutne lecz prawdziwe jest to że nie każdy się do tego nadaje jak chociażby Pan powyżej który chyba lepiej pograłby w Black Jack'a lub Pokera. Amen, mam nadzieje, że następne osoby, które będą odpowiadać na te dygresje będą bardziej kulturalni i obyci w temacie. Pozdrawiam

Legionista

Cześć, jak na razie kilka razy zarobiłem. Wtopy zdarzyły mi się dwie i zjadły mi sporą część zysku $%^@. Zastanawiam się nad drabiną ;-) pewnie w końcu coś otworzę, choć tu szanse są chyba małe..Sttrona faktycznie wyglada srednio, ale jak zaczalęm używam chroma to jest lepiej Wpłaciłem na razie na próbę 3tysie, zobaczymy co z tego wyjdzie. Przy okazji, pozdrawiam p. Agnieszke - cudny głos :D

andrzej

powiem tak 3/4 z was gada takie glupoty ze szkoda gadac, jak jestescie bezmozgami i nie potraficie zarzadzac swoim kapitalem to gratuluje, przede wszystkim opiekun to nie jest osoba brana z lapanki tylko osoba ktora ma spore doswiadczenie, rynek giełdowy ma to do siebie ze jest ciezki do przewidzenia i mozna szybko zarabiac ale mozna tracic, ostatni komentarz kassper to poprostu tragedia, nie dziwne ze nie potrafi obracac pieniedzmi skoro skladnia zdaniowa i gramatyka sa mu obce. pozdrawiam

f@za
@andrzej

Ooo, nie jestem polonistą, ale właśnie Twoja składnia jest do d..y. Duże i małe litery rozróżniaj, od czasu do czasu prawy "alt" naciśnij i przytrzymaj. I skoro 3/4 wpisujących ma złe zdanie, (nie "gada", ino pisze), o jakiejś "firmie", to daje sporo do myślenia, panie geniuszu finansowy. Każdy myślący człowiek zdaje sobie sprawę, że każda gra, czy to poker, czy GPW, czy też inne inwestycje, niosą ze sobą duże ryzyko. Ale cały wic polega na tym, że konsultant "Noble Option", w rozmowie telefonicznej obiecuje same zyski, 0% ryzyka...

janko8

Mam zapytanie ,czy mozna inwestowac bezpiecznie i zrobic pieniadze lub wplacisz pieniadze i zapomnij bo oferuja bardzo dobre zyski ,wiadomo ze jest kuszace ale tam gdzie jest wysoki zarobek to jest ryzyko ,czy ktos juz u nich zarobil pieniadze

szenszyl

czesc ja otrzymałem swoje pieniądze z platformy wg standardowej procedury nie rozumiem dlaczego Tobie nie wypłacają

waldekjr

Pomysł jest OK. Możliwość zarobku jest ale jak się ma szczęście. Noble Option wspomaga tylko tych, którzy mają spore pieniądze. Ci maluczcy są pozostawieni sami sobie. Ja na początek wpłaciłem 2000 PLN. Zostałem totalnie olany przez Noble Option. Gdy zwróciłem uwagę pracownikowi BOK to dostałem info, że jestem za cienki, żeby otrzymać od nich profesjonalne wsparcie. Jak się sam wyedukuję to zacznę zarabiać jakieś pieniądze. Pracownicy BOK wciskają kit i trzeba się z tym pogodzić. (usunięte przez administratora) Decyzję podejmijcie sami.

CENIA C.D.
@waldekjr

CO Z TYMI PIENIĘDZMI,CZY CI WYPŁACILI ILE STRACIŁAŚ, (usunięte przez administratora) PL POZDRAWAIAM.

NIKOLAS
@CENIA C.D.

WCALE NIE JEST NAJLEPSZA.POPRACUJESZ TAM 2 TYGODNIE I DO WIDZENIA.

Adammooss

Elastyczne godziny pracy, grube firmowe biby co jakiś czas. Szkolenia są, ludzie ok. Płacą "średniorynkowo" i tu jest pole do poprawy.

jacek

Ciagle problemy techniczne na platformie, brak szkolen o produkcie i niskie prowizje! NIE POLECAM

Michał Z

Praca ciekawa, mogę polecić bo wiele można się nauczyć. Kierownictwo elastyczne i całkiem sympatycznie mi się pracuje. Mogę śmiało polecić jako ciekawą alternatywę dla molochów korporacyjnych.

Mart jak nie potrafisz przeczytać regulaminu i dodatkowych informacji na stronie, to nie dziw się, że nie możesz pieniędzy wypłacić. Ja wpłaciłam na próbę 30tys i również próbnie wypłaciłam 10tys i nie miałam żadnych problemów. Potrącono mi jedynie 40zł za wykonanie przelewu, bo jeśli pan nie doczytał, to główna siedziba jest na Cyprze i zapewne tamtejszy bank zdziera, ale poza tym, nie miałam żadnego problemu i pieniądze dostałam z powrotem. Od tamtej pory współpracuję ze swoim opiekunem i mimo drobnych niepowodzeń, wychodzę na plus. Nie próbuję na własną rękę zaczynać inwestycji, bo się na tym aż tak dobrze nie znam, ale opiekun mi świetnie doradza. Trzeba umieć myśleć i współpracować, żeby nie tracić i nie dziwić się, że są jeszcze jakieś dodatkowe koszta. WSZYSCY brokerzy, wszystkie platformy pobierają opłatę, ale póki co to właśnie na Noble Option zapłaciłam najmniej.

Zostaw merytoryczną opinię o Noble Option - Warszawa

Noble Option